• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
Bep, já si včera nechala také napsat Prevenar. Jdeme na očkování za měsíc, až bude Elišce sedm měsíců.
5. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Bepi, my už máme recept na prevenar:slight_smile: O tý druhý vakcíně nevím a ani se doktorka nezmiňovala.

Tak včera večer měl Kryštůfek horečku, takže jsme sráželi panadolem. Ale zabralo to a od tý doby je zatím OK, akorát mi přijde unavenější.
5. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj hoky, koukám, že jste řešily svatbu. U nás to bylo jednoduché. Nějak nám nezáleželo na papíře, už jsme spolu chodili 9 let z toho rok spolu žili - věděli jsme že až otěhotním, že se vezmem. Prostě jsem jednou zjistila, že čekáme mimčo :grinning: . Jenže jelikož mi první 4 měsíce bylo špatně a o prázdninách má každej jiný zájmy, tak mě Ruda v září požádal o ruku a v říjnu jsme se brali ( byla jsem v 6m ). Vždycky jsem chtěla tajnou svatbu a pak odjet na luxusní dovolenou :wink: . Nakonec jsme pozvali rodiče a sourozence s dětmi ( bylo nás cca 22 ) a užili jsme si to...nějlepší bylo to, že jsme si všechno zařídili sami podle sebe a ostatním to sdělili ve čtvrtek a v sobotu se brali :grinning: . Nikdo nám do toho nestihl kecat :grinning: .
Den jsme si bezvadně užili...Ruda mě oblíkl do šatů, učesal vlasy a dovezl na Radnici...zpátky jsem řídila já...on se trochu ovínil :wink: . Večer jsme se sešli v hospodě z kámošema a bylo po svatbě :wink: :grinning: .
Toť můj příběh :slight_smile:
Jinak to pačasí je na nic...snak nebude dneska pršet...
Holky my vstáváme teda kolem osmé...ale až teď posledních 14 dní, jinak jsme vstávali v šest. Doporučuji při každém kňournutí nevstávat-mě se to osvědčilo, ale každé dítko je jiné :wink:

Kočí gratuluji ke svatbě.
5. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi, tak jste měli taky originální svatbu. Hlavní je, že jste si to užili. A o tom to vlastně je. :slight_smile:
5. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuziry, děkuji za gratulaci :wink:

Je pravda, že každé dítko je jiné, na naší Elišku například neplatí nechat vyřvat. Ona dokáže vytrvale řvát třeba hodinu a čím déle tím je to horší. Několikrát jsme to zkusili, ať si řve, ale nefunguje to. Ještě nikdy nepřestala nebo neusnula únavou. My s tím usínáním a spinkáním máme věčný problém a čím více pláče, tím se pak probere a nezabere už vůbec.
5. čer 2009 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, teď jsem si tak uvědomila, že tu zítra budeme mít veselo. Chystají se sem neonacistii. Došlo mi to až dnes, když jsme všude na parkovištích viděla zákazy vjezdu a podé silnic zákaz stání.Snad to všichni ve zdraví přežijem.
5. čer 2009 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ta druhá vakcína ten Synflorix je novinka a je proti více kokům než Prevenar. ale má přijít na trh další vakcína ještě rozšířenější a ta jde kombinovat jen s Prevenarem. ale právě teď je prý Synflorix to nejlepší na trhu, ale asi taky půjdu do Prevenaru kvůli té další vakcíně.

jinak mi manža odjel chlastat. tak jsem si otevřela lahvinku vínka a dáme si s malou dámskou jízdu:slight_smile:
a v hlavě mám limit :sunglasses: jeslti nedorazí do tří tak má zítra tichou domácnost:slight_smile:
nebo bude ideální trest. posekat zahradu. většinou ráno bolí hlava tak to by šlo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: no nejsem já skvělá manželka?
5. čer 2009 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Bep, umíš to s ním dobře. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak my dnes obědváme dřív a razíme pryč, ptž ten pochod asi půjde i naší ulicí. Měli jsme tu vylepené letáky, že si máme přeparkovat auta. Tak razíme do VYškova do Dinoparku, tak jsem na to zvědavá.
Jinak už je mi 3.den špatně, ráno jsem už klečela u mísy, ale dobrý, rozdýchala jsem to. Teď je mi fajn, jsem zvědavá, co se mnou udělá vaření. Mám trochu podezření, jestli nebudu zas 2v1, ale snad ne, teď se mi to "moc nehodí" :sweat_smile:

Bep ty seš borka, se musím smát :grinning: Ale děláš to dobře. Jestli tě to uklidní, tak tomu mýmu to trvalo 1,5roku než si uvědomil, že má doma dítě a že už nejde chodit chlastat víkend co víkend. Tak teď jde jednou za dva týdny s tím, že už zas dva měsíce nebyl :angry:

Tak papa
6. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky

Leni ted jsem se musela smát,co mi to asi připomíná s tím chozením na pivo,taky jde po pár dnech a říká...To jako myslíšty dvě piva cojsem měl v úterý joooo??a už je pátek ...takže to fakt znám.V Dinoparku si to užijte,je to tam fakt pěkné,také určitě zase zajedeme.

Bep...fakt jsi dobrá,umíš to s ním :slight_smile: :grinning: .

My dnes jedeme do Havl.Brodu na bazén,ještě jsme tam nebyli,tak jsem zvědavá jak se bude holkám líbit.
6. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já jsem dnes slaměná vdova. :grinning: Manža odjel do Přerova, má sraz od matury po desti letech a zůstane tam do neděle. Tak doufám, že bude kryštůfek hodnej. Už jsem mu říkala, převleču postele a dneska bude dělat taťku, bude se mnou spát. Manža nevidí moc rád, když si ho beru k sobě do postele, ale já si to užívám. :slight_smile:

Bepi, když tak tu zahradu, aspoň bude trest trochu k užitku a co víš, po ránu čerstvej vzduch ho pěkně probere, vymyslila jsi to hezky :grinning:

No manža má taky pocit, že přece nechodí často, že to omezil :slight_smile: Aspoň mi to pokaždé zdůrazní, když takhle někam razí :grinning:
6. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Bep, tak jak to dopadlo se sečením trávy? :grinning:

Leni, jak bylo ve Vyškově? Týjo, tak jsem fakt zvědavá, jak to máš s tím 2 v 1.

Nety, co bazén? My tam byli už párkrát a líbí se nám tam skoro víc jak ve Vodním ráji. Hlavně brouzdálko je mnohem větší.

Wjeruš, tak ať Kryštůfek moc nezlobí.

Já mám teda štěstí, že manža opravdu na pivo už moc nechodí. Nějak není čas nebo někdy zas chuť. Takže když jde sám čtyřikrát do roka, tak to je hodně. :sunglasses: Uvidíme za pár let, až budem mít kolem baráčku hotovo, jestli zvýší frekvenci chození na pívo. Před těhu jsme byli zvyklí každý týden někam s kámošema zajít, ale pak jsme nějak zlenivěli. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Vero byli jsme nadšeni a příští sobotu jedeme zase.Brouzdálko je super,děti se vyřáděj mnohem vícew než na Ráji a hlavně to tam nesmrdí chlorem,jsme pak z toho všichni vysušení .Kristýnka se vydováděla na klouzačce.Pak jsme zašli do parku na dětské hřiště ,nakoupili si a frčeli domů.

Leni,tak co Dinopark??:slight_smile:.
6. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Vero to máš fajn, že ti takhle manža nikam moc nechodí. Třeba to tomu mému taky jednou docvakne :sunglasses:

Nety, ještě jsi nám nevysvětlila, jak to máš s tím stejným příjmením a vdáváním/nevdáváním. A díky za typ na koupání, určitě tam někdy sjedeme, ptž na Ráj nechodíme vůbec! Chlap by chodil, ale já to nerada vidím.

Wjeru co malej, jak se pochlapil?

Bep co limit, byl překročen nebos byla mile překvapena?

Dinopark super, jeli jsme tím jejich Dinovláčkem, tak v něm teda foukalo jak na větrné hůrce, ale dobrý. Malá se těch dinosaurů, co vydávali zvuky bála a chtěla hned pryč, ale ti, co byli ticho, tak si je i hladila. Ovšem největší úspěch pak měla malá ZOO. Tam lítala, furt nám říkala, že musí běhat, měla toho moc :grinning: Je hrozně nadšená, pořád o tom mluví, celou cestu taťkovi říkala, že to bylo parádní, tak se jí to asi líbilo. Takže jsme tam určitě nebyli naposledy :slight_smile:
7. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Leny,je to takhle...brali jsme se v roce 2001,pak začal vztah skřípat a 2005 jsme se rozvedli.Po čase jsme se zase dali dohromady a jsme spolu,ale vlastně ten náš vztah nedokážu pojmenovat,protože manželé nejsme,partneři...jsme zasebývalí manželé..takže nevím no.Jsme prostě rodina,i když k té úplnosti mi něcochybí.příjmení máme tedy všichni stejné.
7. čer 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No vidíš, tak je to tak, jak jsem si myslela :sunglasses:
7. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Bezva, že jste si to všichni užili.

Nety, kde je tam to hřiště? Myslíš v tom parku u stadionu? Nebo někde jinde? My tam vždycky jedem jen na bazén a hned domů.
7. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, manža jde někam málokdy, zato hodně často dělá kolem baráku až do večera, takže se musíme s malou nějak zabavit samy. :unamused:
7. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Vero ono má asi všechno něco, viď? Já věřím, že kdybychom měli barák, že by tam taky furt něco šudlal, ale já ho jen tak nenechám, ptž když je malá vzhůru, tak taky nic nedělám a doháním všechny práce buď po O jak usne nebo až večer a radši se jí přes den věnuji. A když chodí do práce, viď a pak ještě za ty dvě hodiny mezi příchodem domů a ukládáním k večernímu spánku něco spravuje, tak to není nic pro mě teda :angry:
Ale zas máte zahradu, výběh, to je super, to se malá zabaví už krásně i sama, ne?
7. čer 2009 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Vero to hřiště je v tom parčíku před bazénem,ale nelíbilo se mi tam(je to to místo,kde se tenkrát ztratil ten malý Kubík ),vyzařuje chlad a celkově depresivní místo.Radši chodíme na hřiště na nábřeží,tam jsou dvě hřiště,jedno u Billy a druhé mezi Billou a zdravotním střediskem u těch bytovek,to je fakt krásné.
7. čer 2009 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, kryštůfek byl sladkej:grinning: Pochopil, že jsme sami doma, tak byl mooc hodnej. Za to dnes si manža přivezl sestru (takže moj švagrovou na návštěvu), zavolal mi, až když byli na cestě. Mě to teda nevadí, akorát tu měl manža strašnej bordel, to se nedá jinak napsat, tak jsem se namíchla a čurbes si sám uklidil. Ale uklidil to tu fakt hezky, když chce, tak mu úklid jde parádně:grinning: a nevím, jak to přežije bez ponocování u PC :wink:

Leny, taky jsem zvědavá, jak Ti dopadne to 2 v jednom
7. čer 2009 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No já si myslím, že nejsem, ale MS mám dostat až za nějakých 10dní, to bude dloooouhá doba. Ani kafe mi nechutná, furt bych spala, jsem na odpis :grinning:

Wjeru vidíš, malej je zlatíčko. Ony to totiž koblížci pěkně poznají, že mají být hodní, že je na ně maminka sama a nemá tolik sil :wink:

Jinak dneska před odpoledním spaním malá odešla z ložnice (odpo spí ve velké posteli), zavřela za sebou dveře a že jde čurat. Přiletěla jak vichr a že dělala bobíka no a fakt že jo. Takže už máme, myslím, po dalším problému. Už chodí kakat sama, což je super a už při tom vůbec nepláče, to jsem ráda :slight_smile:
7. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, když ti nejede ani kafe, tak to už je hodně špatný. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Aspoň já když nemám chuť na kafčo, tak je mi už hoooooooodně zle. :astonished: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, nato, abys měla těhu nevolnosti už teď, je ještě brzy, ne? Teda soudě dle MS.
My jsme včera taky kakali do záchodu. :sweat_smile: Akorát dneska se asi třikrát počurala do kalhot. Někdy je to v pohodě, zato někdy fakt perlí a počurá se za den i několikrát. Ale spíš když je víc unavená.
7. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No já myslím, že mi těhu nehrozí, spíš jsem asi třeba jen něco snědla, i když furt přemýšlím co, ale právě - když už mi ani kafe nejede, tak je to hooodně špatný, to máme stejný! Včera jsem si dala na snídani a udělalo se mi právě po něm tak zle, že jsem šla na ten záchod. Teď jsem třeba dopila kafe, co jsem si vařila kolem oběda. No jsem zvědavá, co se to se mnou teda děje :unamused:
Neboj, přes léto to nacvičíte a na podzim už to bude 100% úspěšnost :wink:
7. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky. tak manža v pátek limit nepřekročil. dorazil za 10 tři :sunglasses: ale zahradu sekl :grinning: :grinning:

jinak jsme byli na návštěvě u známých a Sárinka už není nepolíbená. mají dvouletého klučinu a ten jí pořád chtěl hladit a dával jí pořád pusinky. a ta potvora byla spokojená. to začíná tedy brzy.
7. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Bep :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Bep takže je jedno v kolik přišel, trest ho stejně neminul :grinning:
8. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
musíme u chlapů dohnat co ve výchově jejich matky podcenili :sunglasses:

dneska odpo jdeme na píchání náušnic tak už teď se bojím. pak poreferuju
8. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Bep, tak na vás budeme myslet!

Vero prosim tě, vy jste v odrážedlech napřed - nemáte náhodou už takové to kolo bez šlapek? Přemýšlíme, jestli ho nemáme malé koupit k narozeninám, jenže - půjčili jsme si od kamarádky, takové to dřevěné. Tak to je na malou ještě veliké, má sedadlo od země nějakých 40cm. To kolo, co jsem našla na netu a líbilo by se mi, tak má sedlo nejníž 42cm, což je dost. Pak jsem našla ještě jedno, to má nejníž sedlo 35cm a nejvýš 42cm, ale to mi zas přijde, že by jí za chvíli bylo malé. Tak hledám rady porady. Myslela jsem, že by mohla jezdit krásně už celé léto+podzim a od jara znova a příští rok že by event. mohla dostat už kolo.
8. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Beponko, tak držíme palečky, aby to malou moc nebolelo a ryhle se ouška zahojila. :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek