• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
Holky, musím se pochlubit se svými výtvory. Dneska jsem to konečně dofotila a hodila na MMB do albíka. Tady je odkaz. http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?user=34305
11. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, já se toho polévání a potápění taky bojím, uvidím jak to bude snášet. Zatím byla statečná, ale právě potápění a polévání ještě nezažila.
11. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to počasí je fakt k vzteku. večer když malou uspávám tak je jasno a svítí sluníčko a přes den je černo a prší :angry:
11. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero jsi šikovná. já bych tohle nedokázala.
11. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky:slight_smile:
No vero pěkný fotečky moc pěkný, samozřejmě jsem to hned zkontrolovala:grinning: A ty čepičky jsou suprový :wink:

Já uvidím, jak budeme plavání od září snášet my. Krýša potřebuje svůj čas na všechno. Ale je fakt, že na polévání ho zvykáme, jak jsme chodili na tu vaničku. ve vaničce byl pod vodou a docela to ustál. Taky jsme ho raději přihlásili k menším dětem, i když v září bude mít 7 měsíců, chodit bude s dětma 4-6 měsíců. Tak snad se mu tam bude líbit :slight_smile:
11. čer 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady v Třebíči je plavání až od půl roku věku. Myslím, že je to tak akorát. Chtěla jsem sice chodit s Eliškou už dřívě a mrzelo mě, že to tady je až od těch šesti měsíců, ale včera mi přišlo, že by si to menší děti ani neužili.
11. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, v JI je to taky až cca od půl roku. Pro malý dětičky mají připravený vaničky s individálním programem.
11. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to jsem netušila. :wink:
11. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak co plánujete kdo na víkend? Jestli se teda vůbec umoudří počasí, co? :confused:
12. čer 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já chtěla jet dneska do TR na srazík s holkama, ale Kačenka má ještě pořád průjem, takže musíme zůstat dom.a :frowning2: A doufám, že do neděle bude OK, protože budem slavit narozky. Aby mohla ochutnat aspoň kousek dortu.
12. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, škoda, že nepřijedeš :unamused: . Ale hlavní je, aby se malá brzy uzdravila. Jinak vše nejlepší k narozeninám. Ať vám dělá Kačenka jenom samou radost a je hlavně zdravá a spokojená. :wink: :grinning:
12. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé, Veru, všechno nejlepčí Kačence!!! Co dostane za dárečky? Jestli tě to uklidní, tak malá má ještě noc co noc horečky, do toho jí jdou oba horní špičáky, takže se budí s totálním řevem, takže spí s náma v posteli. A můžu otevřeně říct, že už se "moc těším" na další očkování :frowning2:

Tak na vás budeme myslet, ať je Kačí brzy fit!

My slavíme narozky příští neděli, objednala jsem panenku a dětskou kuchyňku, tak doufám, že zas nebudu jediná, kdo z toho bude mít radost :grinning: Dostane spíš dva velké dárky jak 20 malých, ale jak znám naší maminu, tak toho zas má připravenýho mraky :sweat_smile:
12. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero tak Kačence přejene všechno nejlepší k narozeninám!!!
12. čer 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero,Kačence vše nejlepší:slight_smile:!!!At si ty své dvě svíčky krásně užije.
Btw,s těmi svíčkami-my slavili minulý týden a naše slečna zprvu neúspěšně na svíčky foukala,když jí to nešlo tak serozpřáhla a svíčky uhasila ručičkou,naštěstí se nepopálila.

Leni,občas mámtaké pocit,že si dárky kupuji pro sebe,jenže u nás jak jsou dvě tak mají hraček plno a jsou přesycené.S kočárkem od ježíška jsem si stejně nejvíc vyhrála já:slight_smile:.

Dnes se chystáme do Brna do Ikey,jedu s kámoškama a moc se těším,bude to relax,dnes mají deti opravdu zlobivou a jsem ráda,že si od nich na chvíli odpočinu.
Zítra se uvidí podle počasí,pokud bude pršet tak poijedem do bazénu do HB,když bude pěkně tak do Pelhřimova na Festival rekordů.
12. čer 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nety, zítra má bt pěkně, ale když se kouknu z okna, tak tomu moc nevěřím :unamused: Zařízený ten dnešek máš krásně :wink:

Jinak jsi měla pravdu, zmoklijsme, než jsme došli domů, teda já, krýša si spinkal pod pláštěnkou :slight_smile:

Leny, Vero, vašim holčinám vše nejlepší
12. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky za přání. Kačenka dostane zase hromadu dárků, jako vždycky. Naši jsou prostě v tomhle nepoučitelní. Když nepořídí aspoň milion dárků, tak to není žádná oslava. Já jsem malé objednala skluzavku. To si myslím, že pro ni bude nejhezčí dárek. Naši dneska koupili přenosný DVD - poslední dny je úplně ujetá na Krtečka. Takže to taky určitě bude supr dárek. A hlavní překvápko - pokojíček. Ještě ho musíme dozdobit. Nalepíme na zeď samolepky krtečka a nějaký obrázky. No, a k tomu ještě spoustu dalších dárečků. Teď jsem se pustila do pečení dortu. Zkusím udělat patrový. Jsem zvědavá, jak se mi povede. :confused: Svíčka bude jen jedna - koupila jsem číslici. :grinning: :grinning: :grinning:

Leni, kuchyňku malá dostala k vánocům. Občas si s ní hraje. Ale zas tak často ne. Zato když přijdem ke kámošce, tak tam si s kuchyňkou hrají furt. Kvůli tomu jsem ji taky kupovala. Ale to je normální - co mají ostatní děti, je vždy zajímavější, než to co má doma. :grinning: :grinning: :grinning: I když dneska mě překvapila. Já jsem začla vařit oběd a ona sama od sebe začla vytahovat svoje nádobíčko a dobu si tam něco šmrdlala. Že prý vaří. :grinning:

Nety, nechcete mě vzít s sebou? Já bych jela hned. :sweat_smile: Jé, teď koukám, že Nelinka měla dva roky. Asi jsem to nějak prošvihla, takže dodatečně přeju vše nej. :wink:

My máme zítra pracovní sobotu. Manžel bude zase stavět plot a přijede mu na pomoc i táta s bráchou. Takže já zas budu vařit pro celý regiment. :sunglasses:
12. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: tak hromadně všem malým oslavencům (tedy spíš oslavenkyním :grinning: )všechno nejlepší!!!!!
Od včera se chystáme ven a když se oblékneme,tak začne pršet.Jen jsem se Zuzankou stihla včera nakoupit,ale na procházku to moc není.
Zítra zase jedeme k mamce do neděle,jezdím tam na stříhání,tak doufám,že budu zase potom naštvaná.Mám pocit,že ta kadeřnice neposlouchá,co jí říkám.Ale možná je to mýma hroznýma vlasama a já jí jen křivdím :angry: .Od pondělí má náš taťka novou práci,tak bude jezdit opět do Prahy,ale snad vždycky jen na dva dny.
Nám se ten rok taky blíží,tak musím taky spáchat nějaký dort.Naštěstí mám teď pečící období,taksnad se zadaří :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
12. čer 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak hlásím návrat z výletu,nakoupila jsem si co jsem potřebovala,s holkama jsme si bezva poklábosilxy u kafíčka a ještě vypadla z domu:slight_smile:,takže bezva den.Doma na mne čekalo překvápko a podobě nové Lanczovky,tentokráte románu pro ženy a vana plná horké vody,to aby se mi lépe četlo.Manža se takticky vytratil na pivko,nebot ví že jak se začtu tak se mnou není řeč a vrčím:slight_smile:.

Kuchynku máme taky,celkem si s ní vyhrajou,i když u nás jsou v kurzu nejvíce panenky a kočárky,kostky a stavebnice naše dámy míjí bez povšimnutí..

Vero-taky Krtečkujete??Kristýnka kolem druhého roku také zbožnovala Krtka,později přesedlala na Pata a Mata a ted její srdéčko zahořelo pro Hurvajze,takže u nás je věčně puštěnej Hurvínek:slight_smile:.
12. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se nám to počásko vybavilo do slunečna:slight_smile:
Nety, tak to byl fajn den, to ses teda poměla:slight_smile:
Já odjíždím v PO ke tchýni na celý týden (to je teda plán, jestli to s ní vydržím:grinning:), tak nevím, co mám balit. Začátkem týdne má být vedro, tak nějaký letní tílečka, ale kdo ví, jak bude potom. A malýmu taky dvě varianty na horka a na chladno.

Včera jsem třídila oblečení, do toho nejmenšího už se nám Krýša nevejde, vůbec tomu nejde věřit, když jsme si ho donesli, tak na něm všechno plandalo. A zjistila jsem, že máme bodýn s krátkým rukávem, že bych je mohla prodávat. Tak jsem vyhlásila zákaz.

Ach jo, kuchyňky a panenky u nás nehrozí, zatím. A manža si plánuje, jak bude malýmu stačit fotbalovej míč:slight_smile: Víc, že potřebovat nebude. Tuhle mě nás všechny manža pobavil, byl u nás na návštěvě i můj táta s bráchou a manža prohlásil, že se mu zdá, že Kryštůfek málo kope, tak jsme všichni lehli :grinning:
14. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak jsem vám tu předevčírem psala sáhodlouhý román a pak mi to tu hlásilo, že příspěvek nelze přidat :angry:

Tak jsme si zas vzali typ od Very a pustili malé Krtečka. Tak se jí to líbí, komentuje to, ale vydrží tak dvě epizodky a konečná. Ale aspoň to. Ráno jí sice pouštím Kouzelnou školku, ale to jí ještě moc nebere :slight_smile:
15. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já se hlásím po nemoci...brala jsem ATB ale vlastně nevím co mi bylo jelikož dr. na nic nepřišla...bylo mi zle a bolelo mě v krku. Malej už taky zahnal zánět spojivek...tak snad už to bude ok.

Počasí ráno vypadalo mrzutě, ale teď se to trochu zlepšuje ...hurá :wink:

Jinak u nás nic nového...

Jenom se chci ještě zeptak holek...těch co mají už trošku větší děti, kdy jste začali číst před spaním. My zatím čteme jen když je normálně vzhůru...jo televize ho vůbec zatím nebere...jenom simpsnovi, kouká na ně s tátou :grinning:
16. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzi my jsme začali číst kolem 1,5roku myslím. Nečtu teda já, to se přiznávám, ptž po celém dnu na to už nemám :pensive:, ale čte taťka, skoro každý den. Většinou teda přečtou celou knihovnu, ale baví je to :grinning:
16. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! :wink:

Nějak jsem přes víkend nestíhala sem chodit. Měli jsme ho celkem nabitý. V sobotu a v pondělí se u nás pilně pracovalo na plotě a v neděli jsme měli oslavu. Nejlepší dárek samozřejmě skluzavka. A pak nafukovací skákací hrad a od tchánovců dětské pianko. Jo, taky bych zapomněla za sekačku na trávu. Včera se tu už o ní rvaly se sesedovic holčinou. No, a pár dalších drobností. Oslava dobrá, jen toho asi bylo na malou moc. Je ještě dneska taková rozhozená. To stejný bylo i po vánocích. Nějak nestíhá vstřebat tolik emocí najednou.
Jinak ještě nás trochu trápí průjem. Už to teda nemá vodnatý, ale ještě úplně ready taky není. Asi to nakonec nebylo jen po očkování, ale nějaká střevní viroza. Prý to tady teď zas mezi dětma řádí. :confounded:

Leni, to ta naše teda fakt vydrží na Krtečka koukat třeba i hodinu v tahu. A ještě je rozmrzelá, když ji u toho vyrušuju. :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi, tak ať jste brzy fit. :wink: A pohádky jsme začli číst asi tak v roce a půl. Ale to sedíme na gauči, já čtu a ona si prohlíží jinou knížku. Prostě musí "číst" taky. :grinning: :grinning: :grinning: Každopádně už je to náš rituál a vždycky před spaním musíme přečíst kousek pohádky, i kdyby padala únavou. :sunglasses:

Leni, jak to vypadá s MS? Už dorazila, nebo sis dělala těhu testík?
16. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero tak to je krásný, že si to malá tak pěkně užila! A že měla ze všech dárků takovou radost :wink: Koukala jsem ti do albíčka na dortík, moc pěkný, seš šikulka :wink:

S tou střevní virózou bych tomu i věřila, ptž neteř jí má taky. Takže mi švagrová psala, že na tu oslavu asi nedorazí. Což bude nejlepčí řešení, ptž když dorazí oni, tak mi tam půl lidí nepřijede, ptž budou mít strach, aby to jejich děti nechytly :frowning2: Jenže nevím, jak to švagrové říct, aby se neurazila :unamused:

Dneska jsem malé koupila CD s písničkama, má to 57 písní, jen takové ty kraťoučké, tak počítám, že mi z toho večer exploduje hlava :grinning:
17. čer 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak co? Přežila to tvoje hlávka? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Nám nešel celý den net, takže jsem byla jak bez ruky. :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nám to teďka taky nějak blbne. Včera jsem dávala něco na aukro a až při uložení mi to psalo, že mají poruchu :angry:

Hlava dobrý, bavilo jí to jen dopo a odpo jsme jely ke švagrové, takže tam lítala venku, ani domů se jí nechtělo. Jojo, jak mají děti výběh, tak je to pak těžké je dostat zpátky do bytu :frowning2:
18. čer 2009 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak bych řekla že už jsme se konečně trochu srovnali ale řeknu vám dvě děti to je teda rozdíl a to je ještě Gábi taková šikulka že na svůj věk je taková jaká je ale museli jsme se co ohánět aby jsme se naučili žít vě čtyřech ještě předevčírem jsem si to málem hodila ale po dnešku už bych řekla že snad to bude v poho i když přijdou zase dny škaredý ale snad to zvládnem a když je k všemu ještě venku tak krásně tak co si můžeme víc přát včera nám byly dva měsíc no letí to jak blázen male je uplně špičkovej je pravda že si občas zapláče ale když je dostatečně vyspalej a najezenej tak je uplně nejlepší no jako každej chlap :slight_smile: už se na nás krásně směje a taky umí povídat no je to paráda a Gábi ho má ráda i když se u ní projeví občas žárlivost ale hlavně že mu neubližuje. Ale taky to má co do sebe ty dvě děti už jsem shodila všechna kila jsem na původní a tak doufám že to půjde dolů ještě trochu protože zadek mám i tak pořádnej :wink: zatím se holky mějte užívejte sluníčka a hlavně at máte děti zdraví protože jen tak si to všichni pak pěkně užijeme.
18. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gabi, jak to tak čtu, tak to teda asi není žádná sranda! Ale jste šikovní, že už jste se srovnali, teď přes prázdniny to zas bude něco úplně jiného. Vy tam máte taky ty velké "společné" dvory? A můžete tam chodit? My bysme tady k nám chodili a rádi, ale odradí nás vždycky ten rachot od cigošů :frowning2: tak radši zalezeme domů a máme klid.
Tak držíme pěstičky dál a zas nás pak informuj jak jste na tom a jak zvládáte :wink:
19. čer 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, když vidím to počasí venku, je to na draka. Pevně doufám, že zítra bude líp. Eliška teď byla nemocná, vlastně jsem to chytli celá rodina. Ale u těch malých človíčků je to nejhorší. Pořídila jsem jí odsávačku hlenů připojitelnou na vysavač. Musím říct, že je to super věc.
19. čer 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, to je fajn, že jste se už srovnali. Gábinka je určitě šikulka, takže ti ve spoustě věcí pomůže. :wink:

Míšo, zítra by mělo být o něco líp. Sice bude pršet, ale dopoledne nebo kolem poledního by nemuselo, tak by to mohlo klapnout. Navíc déšť znamená štěstí. A stejně s tím nic nenaděláš. Nám taky pršelo. Ale po obřadu už naštěstí ne. Takže focení proběhlo venku bez prolémů. A určitě budete mít tepleji jak my. My se brali 3. 6. a měli jsme asi 13 stupňů. Ale zima mi nebyla, i když jsem venku běhala jen v šatech s holými rameny. :grinning: Tak moc držím pěsti, ať to dopadne co nejlíp. :wink:
19. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek