• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
Veru, já bych to lepší počasí, chtěla právě kvůli tomu focení. :wink: Moc se těším. Ale v červnu bych teda 13 stupňů nečekala, to jste měli zimu. Zítra má být nejvíce 18.
19. čer 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, to je celkem akorát. Lepší než 30 stupňů. To pak ze svatebčanů akorát leje a na fotkách to je taky vidět. Hlavně aby nepršelo.
19. čer 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky je problém s cukrovím, když jsou velký hice.
19. čer 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tos byla ty dneska odpo v Pivovarský? :confused:
19. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero, tos byla ty? Kačenka měla růžovou čepičku? Já furt čekala, jestli na malou zavoláš a ty nic! Ještě jste kolem nás pak procházeli u Dukly?
20. čer 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak to sedí. :grinning: Já bych tě nepoznala, ale nějak jsi na mne podezřele koukala a usmívala se, tak jsem přemýšlela, odkud bychom se asi mohly znát a pak mi to docvaklo. Ale bylo mi blbý tě oslovovat, kdybych se náhodou sekla. :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde se všichni touláte? :astonished: Já jsem dnes s Kačenkou jela odpo do města (manža byl pryč, pomáhal bráchovi s baráčkem). Chvíli jsme poslouchali Rottrovou a pak Bendeho. Já si po x letech dala langoše a moc jsem si pochutnala. Sice to bylo šíleně mastný, ale jinak byl krásně křupavý. Jenomže malá po obědě neusnula, tak to na ni padlo dost brzy. Byla pěkně protivná, takže jsme museli zvednout kotvy a jet domů. V autě mi málem usnula, což už je co říct. Teď už naštěstí spí. :sunglasses:
20. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:slight_smile:
my byli ve městě ráno,po obědě jsme jeli do Brodu na bazén.Ještě jsme se stavili na prolejzky u Billy,jsem překvapená že to tam rozšiřujou:slight_smile:.
Vero my jsme dnes taky nespaly,libovala jsem si jak se dámy na bazéně utahaj a večer usnou bez řečí a ono nic a ještě před chvilkou si v pokojíčku štěbetaly:slight_smile:.
Jééé langoše..mňam.Já na něj chodím do "okýnka" v Bohemce,mají tam výbornej,občas pošlu manžu aby mi donesl třeba k Ordinaci :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
20. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsme se tam mohli vidět vero mi tam taky byli asi od dvou a tak v šest jsme šli doma Davídkovi se spalo krásně i v tom hluku a Gábi se ráchala v kašně teda jen klacíkama :slight_smile:
Já jsem teda neodolala trdelníkům se skořicí a dnes je měli opravdu vynikající . Doufám že zítra bude pěkný počasí a dojdu si ještě pro jeden :wink:
20. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, tak to je Davídek šikula. V tom rámusu spát, klobouk dolů. :grinning: :grinning: :grinning: I když je fakt, že naše malá jako mimčo venku v kočáře spala taky při hrozným hluku. Když usnula, tak by ji nevzbudilo snad nic. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme dneska trávili většinu dne na pouti. Dopoledne a pak ještě odpoledne. Malá se zamilovala do kolotoče s autíčky. Málem jsme ji z něj tahali násilím. Celkem se na něm svezla čtyřikrát a k tomu ještě jednou na mašince a dvakrát se zhoupla na lodičkách. :grinning:
21. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy:grinning: Tak hlásím návrat od tchýně, byla jsem tam od pondělí do dneška sama. Celkem jsem to přežila, prostě jsem takový ty dobrý rady ignorovala a bylo to. Tchyně samozřejmě pořád tahala Kryštůfka chovala ho a tak, ale jen když byl naladěnej. Jak začal brečet, tak mi ho vrazila, že jde pracovat. To tchán statečně hlídal, i když mu kryštof řval, když jsem se šla třeba osprchnout. Taky se kryštůfek tchyně lekl, ona má takovej vyhulenej hlas, tak jak na něj promluvila, tak to ze začátku kryštůfek obrečel. Pak si na ni zvykl a smál se, tak paráda. Dokonce i jejich 16letá kníračka Kryštůfka snášela velice dobře, tak jsme to všichni přežili:slight_smile:

Jinak se nám Kryštůfek u tchýne začal konečně přetáčet na boky a na koníčkovi už neleží jenom na předloktí ale vzepře se i na rukách, teda jen ráno, když není unavenej. A zítra nás čeká první mrkvíčka :wink:

Vero, koukla jsem se na fotečky, parádní dortík i dárky

Gábi, Davídek už je kus chlapa, pěkně Ti roste, je to super
21. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, díky za pochvalu. Paráda, že jste to ve zdraví přežili. :grinning: :wink: Tak ať mrkvička šmakuje. :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak nějak není čys a chuť chodit na pc,tak se moc neukazuji,ale jsme v pořádku a Zuzanka má v pátek ROK :sweat_smile: :confused: :sweat_smile: .Teda toto uteklo,ale zase je sní teĎ hrozná sranda a celkově jsme tak nějak spokojené.Teda až na tu materiální stránku.Finančně hrůza.Ale přežila jsem horší a musím říct,že se nepoznávám,jak jsem klidná a v pohodě!!No jasně,že jen proto,že mám Zuzika!!!!!!Wjeru,asi jsem to tu někde nevyčetla,nebo jsem to zapoměla,ale ty už nekojíš,že začínáte s mrkví??
22. čer 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero, tak to mě těší :wink: Já jsem totiž koukala i na tvýho chlapa, odněkud je mi povědomej a vůbec nevím, kam ho zařadit.. kde dělá?
My jsme byli od SO dodnes na chalupě, včera byla oslava. Počasí docela vyšlo, chvílema to vypadalo, že bude pršet, ale v pohodě. Měli jsme tam asi 20 lidí, děti si pěkně vyhrály, ale já jsem z toho taková ucapkaná, že se těším dneska s malou po O do postele :grinning: Dárků mraky, moc pěkný, malé jsme to dávkovali, aby toho neměla moc najednou, ale nejvíc jí zaujal nový bazén od babičky. Pak dám do alba fotky.
S Gabi jsme se potkaly v pátek, s Verou vlastně taky. A jinak jsme na slavnostech nebyli.
Mel to utíká jako blázen, už rok! Co dort, už máš nějaký vymyšlený?
22. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, v Boschi. Ale jinak fakt netuším, odkud bys ho mohla znát. :confused: Už se těším na fotečky z oslavy. :wink:

Mel, už rok? :astonished: Si děláš srandu, ne? Vždyť sis ji nedávno přinesla z porodnice. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
22. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Milá Sofinko Leničková:slight_smile:,přejeme Ti vše nejlepší,hodně štěstíčka,zdravíčka a moc maminku a tatínka nezlobinkuj:slight_smile:
Leni,pořádně ty dvě svíčky ještě oslavte!

Vero,jsi fakt šikulka,takovej luxusní dort,teda ten bych nesvedla.Kačenka musela být nadšená co??
22. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruško,už sechystáš na mrkvičku??Teda to to letí,nedávno jsi měla v pase Kryštůfek 2 týdny a už mrkvičkujete.

Mel,vy už jste pomalu roční slečny......s tou občasnou vnitřní krizí to znám,ale vše se dá ustát a děti nás drží a budou držet.
22. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, kojím, alem mlíčka mám málo, takže Kryštůfek baští i Nutrilon. Ze začátku jsem myslela, že jak začnem s Nutrilonem, tak kojení půjde do háje, ale pořád se snažím, takže napřed prso, potom nutrilon. No proto může Kryštůfek už začit i s mrkví. Teda ten nám dal, strašne se rozčilil, co to na něj zkoušíme, tak jsme ho museli uklidnit mlíčkem a poslední lžičku mrkvičky dostal až po mlíčku a to ho zaujalo, hlavně zjistil, že se to dá krásně prskat a plivat:grinning: Taky přidám fotečky.

Jinak teda už budeš mít doma roční slečnu, toto fakt utíká. A Zuzanka je fakt holka šikovná, takový sluníčko. A dort upečeš? Pak se taky musíš pochlubit :wink:

Leni, tak to se malé musela oslava líbit a dostala super dárek, škoda, že mě taky nejsou dva roky, to by se mi takový dárečky líbily:slight_smile:

Je vero Boschák:grinning: Tak to ho možná znám aspoň od vidění:slight_smile: Nebo manža
22. čer 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, já jsem přehlídla, že Sophinka má právě dneska narozky. Takže se přidávám ke gratulantům a přeji všechno nejlepší. Hodně sluníčka v životě a spoustu krásných zážitků s maminkou a tatínkem. :wink:

Nety, Kačenka byla hlavně nadšená z těch lentilek. Poznala je asi týden před oslavou. Jindy jí je nedávám, ale narozeniny má jednou za rok, tak ať si to užije. :sweat_smile: Oloupala snad čtvrtinu lentilek. Ale musím říct, že proti prvním narozeninám to je pokrok. To byla celkem dost upatlaná, ale letos zůstalo oblečení čisťounký, jak to krásně oloupala prstíkama. :grinning: :grinning: :grinning: Akorát svíčku jsem musela sfouknout já. Zkusila to jednou, ale samo že to nesfoukla a pak prý "maminka". :grinning: :grinning: :grinning:

Mel, předpokládám, že když jsi taková šikovná pekařka, dortík budeš taky vyrábět sama. :wink:

Wjeru, manža tam je teprve něco přes rok, tak nevím, jestli se znáte.
U nás první lžička mrkvičky proběhla v pohodě. S papáním jsme naštěstí nikdy problém neměli. A taky je to na ní vidět. :grinning: :grinning: :grinning: :pensive: Žádná vychrtlinka to teda rozhodně není.
22. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sophince samozřejmě VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!!!!!!!!!Nějak jsem to přehlédla,že je to dnes.
No ten dort bych chtěla upéct,ale na ty já nejsem dobrá,takže to asi nebude nic moc,pokud se vůbec zadaří.Zatím jsem pekla jen segře pár let banánový dort.Ale to byl klasika s čoko polevou.
Wjeru já bych s tou mrkví počkala do půl roku a střídala kojení s nutrilonem.Ale každej jedeme jinak,tak hlavně ať Kríšovi chutná :slight_smile: .
22. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero, nahodou je Kacenka moc pekna holcicka, extra baculata teda taky neni. :wink:

S tou mrkvickou by me nenapadlo zacinat tak brzy, jenze mi to doporucila doktorka, kdyz jsme tam byli na ockovani, ta teda rikala, ze mame zacit jeste o 14 dni driv. Ono je to slozity, jak ma Krysa lahvicku, tak pres den z prsu moc nechce, jen si tak cucne. Vecer a v noci zase basti jen z prsu. Tak uvidime, jak se bude tvarit, kdyby to mel zase tak orvat, tak to odlozime. :unamused:

Copak asi novomanzelka :grinning: Koc, jakpak se ji vyvedla svatba?

To pocasi je dnes pekne nechutny :frowning2:
23. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, Kačenka není baculka. To já byla jako dítě pořádná baculka. Ale vyžle to taky není. Aspoň když je nemocná, má z čeho brát, takže ji úbytek váhy nijak neuškodí. :grinning:
Wjeruš, pokud malýho i kojíš, tak bych taky klidně s tou mrkvičkou počkala. Pokud se v noci nějak extra často nebudí, tak není kam chvátat.

Koci psala o svatbě na diskuzi Vysočina. Ale určitě nám to tady ještě zopakuje. :slight_smile:
23. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky gratulujeme Sofince k narozeninám :slight_smile: .

Svůj svatební den jsem si užila, nakonec vyšlo i počasí takže paráda. Takový malý trapas se stal, když jsme nastoupili do obřadní síně bez hudby, takže nás vrátili zpátky a zopákli jsme si to ještě jednou. Malá byla taky užasná, při obřadu trošku vyjeskala a při focení usnula. Ale jenom na chviličku, potom řádila až do půl desáté. Byla neunavitelná.

Kdo chcete mrkněte na fotečky (zatím o kamarádek) ty od fotografky budou až příští týden: http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=388620&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

A holky, ten vedle mě je opravdu můj manžel né tatínek :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže se nelekejte, je starší než já.
23. čer 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme za sebou kontrolu.Zuzanka má 10700g,75cm.Hned jí dala 4 hexu.
23. čer 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, tak to máte podobnou váhu jak my v roce. :slight_smile: Tak hexu už máte za sebou a za tři měsíce nástup na Priorix. :sunglasses:
23. čer 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo krásné fotečky,moc vám to všem třem sluší:slight_smile:.
23. čer 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koc, tak Ti přeju to nejkrásnější manželství, taťka ať si vás obě s Eliškou hýčká a chová jako v bavlnce. Všem vám to slušelo a obě holky měl jako princezny:slight_smile:
Super, že vám ten den tak krásně vyšel, z opakovného nástupu si nic nedělej. Aspoň máte milou vzpomínku .-) Nás oddávající vyzval, abychom si vyměnili prstýnky a my si rovnou aktivně dali i manželskou pusu. Taky jsme ji pak museli zopakovat :grinning:
23. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koc gratuluji moooooc! Počasí vám nakonec taky vyšlo, to je super. Malá byla hodňoučká. Jéééé, já tady asi někomu závidím :grinning: Slušelo ti to :wink:
Wjeru mohu potvrdit, že Kačenka vážně není baculka. Neprohlídla jsem si jí teda "dokonale", ptž mi bylo blbé vočumovat :grinning: , ale je normální :wink:
Mel, my taky měly v roce kolem 10kg, teď má malá tak kolem 11-12kg, jak kdy. I když občas, když jí nesu, tak mi přijde, že už má snad 30kg :grinning: :grinning:
S mrkvičkou bych asi taky ještě počkala, vážně není kam spěchat a pokud nepláče hlady, tak bych to neřešila..
24. čer 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkuji za gratulace.
Wjeruš, nám při obřadě vůbec neřekli, ať si vyměníme manželský polibek, paní matrikářka nám to jenom pošeptala, ale nahlas to vůbec nebylo slyšet. Takže někteří manželský polibek propásli :slight_smile:

Když se tady bavíte o té váze, tak malá měla v půl roce téměř 8 kg, tak si říkám, kolik bude vážit v roce :grinning:
24. čer 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek