• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
Wjeruš, my jsme zas nějak pusu prošvihli. Brali jsme se v kostele a tam farář o polibku nic neříkal. Pak jsme šli do sakristie podepsat papíry a když jsme se vrátili k oltáři, dali jsme si pusu bez vyzvání. :grinning:

Míšo, už se těším na profi fotečky.

Leni, v dnešní době jsou děti trochu hubenější. Na Kačence to není tolik v olbečení tolik vidět. Ale když je nahatá, tak má pupík pořádný. :grinning: Dokonce jsem musela uklidit dvoje nový manžestráčky, protože jsem jí je přes břicho ani nezapla. :grinning: Ale tlustá není, tak jsem s jejím vzhledem spokojená. :slight_smile: Teď má asi 13,5 kilo.
24. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Naše Žofi má taky bříško. Kolikrát, když jí oblíkám kalhoty, tak jí ho tam tak skřípnu, že mám strach, aby jí nebylo špatně. Ale ono je to prý do 3 let normální. Pak by už prý měli mít bříško splasknuté, to mi říkala švagrová, ptž měla s oběma dětma s tímhle problémy, tak pak od dr. dostala prebiotika a od té doby prý dobré.

Jsem dneska taková přešlá, ptž balím malé kufr a jede na týden k babičce :confounded: je mi z toho dost ouvej, přeci jen nebude někde za humny, ale až na druhém konci republiky :frowning2:
24. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to si nedokážu představit, že bych malou dala na týden pryč. I víkend by asi byl pro mne dlouhý. Tak ať to obě přežijete.
24. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NO jsem z toho fakt přešlá :frowning2: Ale aspoň si od sebe odpočineme. Když bude nejhůř, sednu do auta a sjedu si pro ní :slight_smile:
24. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a do kterého města malá jede na prázdniny? :slight_smile:
24. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Do Mostu
24. čer 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. tak jsem vytvořila nové album

http://rittichovi.rajce.idnes.cz/To_jsme_ale_rodinka/

jé to mi si zase první manželský políbení užili. když to vidím na videu tak je to tedy pěkný zakousnutí:slight_smile: hi hihi

nějak jsem teď neměla čas sem chodit, ale jsem zpět.
hlavně že je krásný léto:slight_smile:
24. čer 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep pěný fotečky pěkný, ta´tka je z malé pokáklej, co? Jo jo ti chlapi chtějí skoro vichni kluky a když se narodí holčičky, tak jsou z nich úplně vedle :grinning:

Leny, to bych asi taky byla přešlá, je to fakt daleko, ale tak babička si as taky chce užít vnučky, co? Já byla teď týden u tchýně s malým a vůbec si nedovedu představit, že ho tam nechám někdy samotného. Hlavně pro to, že tchýně je hrozně umanutá a dělá všechno nejlíp, něco prosadit, mě stojí dlouhý boje, tak pak nechci vidět, jak bude malýho vykrmovat.

Leny, Vero, máte nádherný holčičky, já si myslím, že není dobře, když jsou děti úplně hubený.

No malej má teď 6kg a je mu necelých 5 měsíců, tak jsem zvědavá, jak bude pokračovat. Jo jo, kde je to moje ani ne 3kilový mimčo, co jsem si donesla z porodnice. Už se Kryštůfek docela pronese, hlavně v korbě nebo v autosedajdě.
24. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, počasí je na prd...zrovna v pátek odjíždíme na prosloužený víkend na chatu do Novohradských hor, tak doufám, že se to trochu zlepší.

Koč moc gratuluji !!!

Leny - nějak jsem asi přehlídla...jestli jsi těhu nebo ne ??? :wink:

Wjeru - já bych s tou mrkvičkou taky ještě chvilku počkala, ale každý na to má svůj názor...

Jinak malým oslavencům přejem všechnou nejlepší a hodné rodiče :grinning:

Mel - tu váhu měl Rudík v půl roce :slight_smile: , byl jen kojenej tak se to neřešilo :wink: ...

Včera jsme byli naposled plavat v orce, máme za s sebou 3 kurzy a už chodit nebudem...chodíme i na normální bazén, tak se malej vyřádí tam. Všimla jsem si, že je na náměstí pouť...ale my jsme šli na návštěvu k ségře...trochu jí poklidit byt :grinning:
24. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, dost že se tu ukážeš. :angry: :grinning: :grinning: :grinning: Pěkný fotečky. Na koho je víc malá podobná? Řekla bych, že výraz má tvůj. :slight_smile:

Wjeruš, a kde je to moje skoro 2,5 kilový mimčo z porodnice? :grinning: :grinning: :grinning:
Já mám podobný boje s mýma rodičema. Teda jsou jinak bezva, ale co se jídla týče, tak to bych vraždila. Nejradši by malou cpali sladkým a šunčičkou od rána do večera. :angry:

Zuzi, o víkendu už má být líp. :wink: Tak snad si to užijete.
Na náměstí je pouť? To jsem nějak prošvihla. My měli pouť teď o víkendu. Malá z toho byla hotová. Vydržela by na kolotoči s autíčkama sedět snad celý den. :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem jukla na net a pouť má být až do neděle. Podle počasí asi vyrazíme. :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:

Bep teda svět je fakt malej,Tvůj manža je můj spolužák ze základky:slight_smile::slight_smile:.

Leni,taky by mi bylo ouvaj,stačí když jdou holky spát k našim na víkend a už je mi smutno a to bydlej za humny.

Vero,Leni máte krásný holčičky,akorát,to já když kouknu na nelinku ta je oproti vašim pořád takový miminko,nějak nám neroste:frowning2:.
24. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bep, malá je celej táta! Je krásná, taky takovej koblížek roztomilej :wink:

Vero, malá měla jen 2,5kg? Vidíš a jak to krásně dohnala. Když tu píšeš o tom jídle, tak mám taky docela strach, čím tam malou bude bábina vykrmovat, aby mi nepřijela jako malej metráček :unamused:

Čekám na taťku, má dnes narozeniny, tak prý půjdeme někam na véču, tak jsem zvědavá, jak se vycajchnuje :grinning: jestli si vůbec budeme mět co říct :sunglasses:

Pouť jsem na městě viděla, ještě tam dopo ani nic nejezdilo, tak snad teď po O. Ale počasí jim teda zatím moc nepřeje.
24. čer 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě taky trochu trápí jaká je malá žrout. jsem zvědavá kolik bude vážit příští týden na pětiměsíční kontrole.
každopádně když někam s malou jdu tak si jí beru jen tak. s autosedačkou to na nošení už není.
je horzný jak ty děti rostou. už máme vyřazených tolik věcí. některých se těžko vzdávám.

Nety fakt spolužačka? to musím manžovi říct.

Vero škoda že jsme Vás na pouti nepotkali. ráda bych viděla Kačenku řádit:slight_smile: my si zatím jen prohlíželi co budeme moct absolvovat za rok:slight_smile:
24. čer 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, Kačenka měla 2,7 při narození. Pak ale spadla na 2,41 kg, takže byl kolem toho docela humbuk a hned jí nasadili příkrmy. Ani nečekali, jak se rozkojíme. Tohle se mi teda v JI fakt nelíbilo. :unamused:

Bep, a bude hůř. :grinning: :grinning: :grinning: Naše malá je teď obrovský mamánek, takže všechnu musí maminka. Samozřejmě to zahrnuje i nošení a přenášení, takže mám už pořádný bicepsy. :grinning: Ale pokud malou akorát kojíš, tak bych to tak neřešila. Z toho se dětičky dostávají dobře. Za pár měsíců to vyběhá. :wink: Kačenka taky byla pořádná baculka (u nás to teda začlo hlavně po kaších), ale vcelku to taky vyběhala (až na nějaký gramy :grinning: ).
To se divím, že jsme se na pouti nepotkali. :grinning: My tam byli dopoledne i odpoledne. Ale nejvíc času jsme strávili u těch autíček a pak u lodiček. Nebyli jste náhodou v sobotu na zábavě? My to slyšeli až domů. Mohlo to být dobrý, ale nějak nám nevyšlo hlídání.

Já bych ráda na pouť do JI zítra dopoledne. Ale zatím to vypadá na déšť. V pátek jdu do práce a o víkendu tam asi bude dost lidí, což mě štve. :unamused:
24. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
tak co, Vero, razíte na tu pouť? Zatím je tam zataženo a na déšť to nevypadá, ale je mi jasný, že to každým momentem může být jinak :unamused:
Včera jsme na večeři ani nebyli, jen jsme si dali v CP kafe a jeli domů. Tak půjdeme až v SO na oběd :slight_smile: Pak jsme se šli projít, ale asi po 200m jsme zjistili, že jsme oba tak unavení, že jsme se obrátili a šli zase domů :grinning: :grinning:
Koc, o kolik jste s manžou od sebe? Mně teda bylo hned jasné, že je to manžel, když byl na všech fotkách :wink: jsem hrozně nadprůměrně inteligentní :grinning: :grinning: :grinning:
Vero taky je na tobě malá teď tak závislá? My si mysleli, že je to jen u nás. Nemůžu se bez ní nikam hnout, furt jen slyším maminka todle, maminka támdleto, nenechá si od táty umýt ruce, obout boty, nic. Ale jak nejsem doma, tak je to zlatíčko. Asi se budu muset odstěhovat :sunglasses:
Nety, co na to dr., že vám malá neroste? Nebo ti to jen přijde, že neroste?
25. čer 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ještě se rozmýšlím. Mrknu na radar a podle toho se zařídíme. Ale možná vyrazíme. Už mě nebaví sedět celý dny doma. :unamused:
Tak u nás to je úplně stejný. Ráno manža vstával do práce a malá se akorát taky probudila. Já jsem si ještě půl hodinky poležela a to byla Kačenka naprosto pohodová. Vyčistili si s tátou zuby, načesali si vlásky a šli papat. Já jsem mezitím vstala a pak to začlo. Tatínek ji najednou překážel a začla se vztekat, když na ni jen sáhl. :confounded: Tak se domluvíme a vyrazíme spolu na dlouhou dovolenou, aby se ty naše zlatíčka trochu zklidnili, co? :grinning: :grinning: :grinning:
A jak to bylo včera u kafe? Nebyla hodinka ticha? :confused: Podle toho, jak to píšeš, vypadá, že dobrý. :slight_smile:

Nety, kolik měří a váží malá?
25. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jsme o 16 let. A neměnila bych. Mám se stejně starými špatné zkušenosti, dost jsem se zklamala. :wink:
25. čer 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koc, to já vím, to jsi tu psala, to si pamatuji.. Ona spousta ženských, co má staršího chlapa říká, že je to se stejně starým nesrovnatelné, já si to neumím představit, ale to jen proto, že jsem nikdy nic takového nezažila :sunglasses: Je super, že vám to klape a to je nejdůležitější, to je pak fuk, jestli jste od sebe 5 nebo 20 let :wink:
Vero jo, dali jsme kafe, koupila jsem mu tričko k narozeninám, courli jsme se tam, je teď hodnej, úplně se nějak změnil, ale čekám zase útok, to asi není jen tak :slight_smile: No uvidíme, jestli mu to vydrží nebo ne :sunglasses:
25. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, setkávám se většinou s kladnými reakcemi, ale jsou i takový lidi, kteří to umí tak bezcitně okomentovat (ten věkový rozdíl), že je mi z toho smutno. Taky jsem si nikdy nemyslela, že budu mít staršího partnera, ale život člověka navede různým směrem. :wink:
25. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Nelinka má 11,80 kg,měří něco přes 80 cm,je cca o půl hlavy menší než stejně staré děti,ale pořád má takové miminkovské rysy,nemá uzavřenou hlavičku acelkově je ještě takové miminko.Je to těma problémama co bylo po porodu,je u nás pomalejší vývoj,ale věřím a jsem přesvědčená že to tří let se rozdíl ztratí.

Míšo,věk není to nejdůležitější,hlavní je jaký je ten druhý jako člověk.Z Tvého muže vyzařuje něco moc pozitivního.Na okolí kašli,a´t si každý žije svůj život.I u nás se našlo plno lidí,kteří s naším vztahem nesouhlasili,nebylo to o věku ale zase o něčem jiném...právě že jsme se rozvedli a zase spolu začali žít,nikdo do toho nevidí a neví co,jak a proč.Takže Míšo buď šťastná a nenechej si to nikým kazit.
25. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na ostatní se vybodni, většina z nich to stejně říká jen proto, že ti závidí :wink: ale vím, že jsou někteří lidi zlí :angry:
25. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc hezky jste to napsaly. A je to tak. Každý ať se stará o sebe. Můj táta taky žije s partnerkou, se kterou se rozvedl. Někdy lidé dělají unahlené kroky, ale vždycky je příležitost to napravit. Nikdo nejsme neomylný :slight_smile:
25. čer 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, sice je většinou normální, že máš stejně starýho partnera, ale když si najdeš někoho staršího, se kterým si fakt rozumíš, tak není co řešit. Přece věk není to nejdůležitější. Moje nej kámoška má dokonce o 20 let staršího příetele a je s ním šťastná.

Náhodou, Nety, já vám fandím. I když jste se rozešli, tak je to parádní, že jste se zase dali dohromady a klape vám to. Už jen kvůli těm dětem. :wink: Je to jak z romantickýho filmu (já jsem nenapravitelný romantik :dizzy_face: ).
25. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, zapomněla jsem nepsat, že jsme na pouť jeli. Bylo to parádní. Je tam celkem dost atrakcí i pro menší děti. Dokonce jsme spolu vlezli i na labutě. Nepamatuju si, že bych na nich kdy seděla. Bylo to super. Přemýšlím, že bych v sobotu dopoledne jela znovu. :slight_smile:
25. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, jak říkáš nebo spíš píšeš :slight_smile: Nety taky Ti fandím. Je spousty lidí, kteří mají něco ve vztahu nestandartní :wink: a neznamená vůbec, že je to špatné. Akorát mi Češi máme někdy dost velké předsudky.
25. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nety, vy jste se rozvedli a jste i přesto zase spolu, to je vážně pěkný. A na ostatní se fakt vybodněte :wink:

Vero já jsem s malou taky chtěla vyrazit, ale nestihneme to, škoda. Ale tak není to první ani poslední pouť letos, takže vyrazíme hned na další, co bude a hotovo :grinning:
25. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nety, a druhá svatba náhodou nebude? Že bych se přišla taky mrknout na nevěstu. :grinning:

Leni, jak to vypadá s tou vaší svatbou? Pořád v nedohlednu?
25. čer 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji holky:slight_smile:

Takovej dlouhej příspěvek smolím a najednou prd a vyletí net,no nenašvalo by vás to:slight_smile:.
Takže zkráceně-po tom,co jsem si prošla rozvodem a všemi nepříjemnostmi okolo,jsem se naučilabýt sama sebou a názory okolí si sice vyslechnu,ale nežiji podle nich.Kristýnka to tehdy špatně nesla a hlavně kvůli ní jsme se zase začali bavit a později uvažovat o společném životě.

Co se svatby týče,tak zatím nic :frowning2: ,pouze se v září zůčastním jako host jedné kámošky,taktřeba se nachá manža inspirovat.

Nevím,nevím jestli z letošní pouti něco bude,když kouknu z okna,nevidím to moc růžově.
25. čer 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo je to jak píšeš,my Češi máme předsudky a to ještě bydlíme na městě,kolikrát když slyším kámošku co vykládá o vesnici,je mi na nic.Nevím proč si každej nehledí svého a neuspořádá si svůj vlastní život.
25. čer 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nety, já jsem si taky v životě užila a od té doby jsem taky sama sebou. Vím o čem mluvíš. Názory ostatních si vyslechnu, ale dál se řídím podle svého. Občas si vezmu nějakou radu k srdci, ale mluvit si do života nenechám. Totiž když mám pak nějaký problém, stejně si ho musím vyřešit sama, nikdo to za mě udělat nemůže. Je na každém co si v životě dělá, pokud to neomezuje ostatní, tak je to každého věc. :wink: :wink:
25. čer 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek