• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
Holky přidala jsem pár foteček holkám do alba,zbytek ještě dotvořím až je pozmenšuju:slight_smile:.
25. čer 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, dnes jsem byla s Kryštůfkem u našich a super pohoda. Kryštof byl hrozně hodnej. :grinning: Za to teď ho manža koupe a vzteká se mu, je unavenej.

Jinak k těm vztahům, mám taky kamarádku, která se s manželem rozvedla, zrovna si čerstvě koupili domeček, tak tam spol zůstali než ho prodají a oba si seženou něco jiného a tak spolu žili a žili a žijí tam dodnes. Jejich děti dokonce netuší, že jsou rozvedeni:grinning:
Každý pár je jiný, každému vyhovuje jiný partner jiný styl vztahu, tak dokud jsou ti dva spokojení, tak proč mít námitky. Setkala jsem se v prodnici dokonce s paní, která měla partnera o 17 let maldšího. Jí bylo 37, partnerovi 20 a čekali spolu miminko. Její rodiče to nerozdýchali, teda maminka nakonec ano a těšila se na vnouče, ale táta s ní dodnes nemluví. :frowning2:
25. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a bep, buď ráda, že malé chutná. Co jsme si prošl trápením, že Kryštof nebaštil a nebaštil, tak jsem ráda, že mu nakonec šmakuje ten nutrilon:slight_smile:

A nety holky jsou vážne super :wink:
25. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nety, já teď koukám, že Nelinka už má taky dva roky. Tak ať jí zdravíčko slouží a je to spokojený dítě se šťastným úsměvem na tváří. Fotečky jsou supr. :wink:
25. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Nelince taky gratulujeme :slight_smile: :slight_smile: Tak doufám,že dnes už pršet nebude,ráda bych konečně vyrazila se Zuzankou ven.
26. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky venku je jak v prádelně. Je docela teplo, ale hrozný vlhko. Tak divně.

Mel k významnému prvnímu roku Tvojí Zuzanky přejeme úplně vše nej, hodně zdraví, štěstí a životního optimismu jak pro Zuzanku, tak i pro její rodiče. :grinning: Věrka a Kryštůfek :wink:
26. čer 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel vše nejlepší k první sfouknuté svíčce malé Zuzance:slight_smile:.Hodně štěstíčka,zdravíčka a moc úsměvů ve tvářičce.
26. čer 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky:slight_smile:.
26. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme moc.Jsem od rána tak trochu naměko :grinning: .
26. čer 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady se to pěkně rozjelo s narozeninama. :grinning:
Zuzanko, všechno nejlepší, ať tě máma s tátou nezlobí. A ty jim dělej jen samou radost. :wink:
Mel, doufám, že dodáš fotečky z oslavy. Kdy budete slavit?
26. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska jsme byli na pouti podruhý. Paráda. A Kačence jsme taky sehnali holínky. Obešli jsme tři obuvi a až v Prioru měli její velikost. Jinde měli jen velký čísla.
27. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mel, i já se opožděně přidávám s gratulací - všechno nejlepčí, hlavně zdravíčko a ať ti malá dělá jen samou radost! :wink:

Vero, tak já jsem malé před odjezdem sháněla bačkůrky a buď mi narovinu řekla, že se jí nelíbí, tak to vím, že nemá cenu jí je brát, že by je nenosila a nebo neměli její velikost! A to jsme těch obchodů proběhaly :frowning2:

Nety, Nelince samozřejmě taky dodatečně všecko nejlepčí :wink:
27. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, u nás už si malá taky začíná poroučet, co si oblíkne a co ne. Když něco vytáhnu a nelíbí se jí to, tak hned: "Neceš!" To začínají pěkně brzy, co? :grinning:
27. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero ta naše malá má tydle móresy už takovýho půl roku. Takže já se s ní už ani nehádám a pokorně poslouchám její "přání", jinak to nejde, má hold svou hlavu a hotovo :sunglasses:
27. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme Zuzance dodatečně všechno nejlepší k narozeninám. :slight_smile:
28. čer 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mel, tak jak jste slavili? Co malá dostala a co na to říkala?

Já už mám malou od včera zpátky, dopo jsme si pro ní jeli do Prahy, ptž v sobotu večer našla někde mou gumičku do vlasů a od té doby hrozně lítostivě plakala, tak jsme jí nechtěli trápit. A už zase zlobí :angry: Ale myslím, že napoprvé to zvládla docela dobře :slight_smile:
29. čer 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak jsi taky určo spokojená, že už ji máš doma, viď? :slight_smile: Je to šikula, že to tam tak dlouho vydržela.
29. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, co víkend? U nás celkem normoš, v sobotu jsme se byli podívat, jak to taťkovi hraje a nic moc nepředvedl. Ale šlo jen o přátelák. Taťka měl vůbec divokej víkend, v PA se loučil jeden kolega, co půjde jinam, tak se loučil někdy do půl pátý do rána, v SO se zase loučili fotbalisti se sezonou, tak to bylo do půl třetí, v neděli byl jak mátoha a ještě protivnej, tak jem se namíchla, že když chce chodit chlastat, tak pak taky musí být provozu schopnej, když si udělal dítě :unamused: No uznal tonakonec sám, tak jsem zvědavá, jak to dopadne příště :wink:

Dneska mám volný odpoledne, manža se za tu neděli pěkně postará o Kryštůfka a mamka vyrazí na nákupy:grinning:

Mel, co říkala malá na dort?

Leni, to je Sophinka šikula, ale asi jsi ráda, že Tě doma zlobí a máš ji u sebe, viď?
29. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: zatím žádná oslava nebyla,až v sobotu a možná v neděli.Muselo s to odložit,pak poreferuji.
29. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, dobře sis to zařídila. Jen tak na chlapy. Přece si nebudou furt jen užívat a ženský nebudou uvázaný doma s dětma. :wink: Akorát počasí ti moc nepřeje. Kam jsi jela? Nejlepší je v tomhle nečase zapadnout do CP.

Mel, tak ať si to pěkně užijte. :wink:
29. čer 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vero, právě, v tomhle počásku jsem jela do tesca a pak zapadla do CP. Courala jsem pod střechou:grinning: A asi jsem byla úplně vzorná, protože manža byl překvapenej, že už jsem doma:slight_smile: Příště budu courat dýl :wink:
29. čer 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. my jsme o víkendu byli ve Freeportu na nákupech a na zámku ve Vranově nad Dyjí. jeli jsme nakoupit sobě, ale nakoupili jsme jen malé. krásný věci a velký slevy:slight_smile: chodím sem teď málo, protože nemám zapnutý počítač. normálně ho nechávám běžet a dle času zajdu, ale jak jsou ty bouřky tak je vytažený ze zásuvky.
zítra jedu na pěti měsíční kontrolu a dostaneme drihou hexu a prví prevenar. to zase bude křiku :unamused:
30. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, tak ať to malá zvládne v pohodě. :wink:

Wjeruš, mělas toho volna využít víc. :slight_smile: :grinning:
30. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
wjeru nás čeká loučení s fotbalovou sezonou příští víkend. loni myslím dorazil v šest ráno tak jsem zvědavá jak to bude letos když je otec a má povinnosti:slight_smile: to jsou ode mě ale kecy... jak by to dopadlo. ožere se a dojde ráno jako před rokem:slight_smile: :sunglasses:

vero tuhle jsem potkala Kačenku a přijde mi, že se hrozně vytáhla. moc jí to slušelo.
30. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo bepi, víme jak to chodí. Otec neotec, loučí se pořád stejně :wink:

Kontrola a druhá hexa s prevenarem nás čekají ve čtvrtek, tak uvidíme. Minule Kryštůfek moc nekřičel, jen tak pofńukával, aby mi dal najevo, že mit o jen tak neprojde, jemu se totiž hrozně líbí paní doktorka mám pocit. :slight_smile: Taky jsem zvědavá, jak zvládne dvas píchance. Tak poreferuj, ať se můžu psychicky připravit :grinning:

No vero neboj, příště sdi ještě naplánuju nějakou zkrášlovací proceduru :grinning:
30. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, a s kým Kačenka šla? Bych si tě určo všimla, kdybych s ní byla já. Jo, roste před očima. Takových krásných oblečků už jsme museli odložit. :fearful: :sunglasses:
Už máš pro manžu vymyšlený trest? Opět bude sekání trávy, nebo jsi přišla na něco lepšího? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero Kačenka byla s nějakou sympatickou pani. Koukla mi do kočáru a když viděla že Sárinka má dudlík tak hned svému mimi v kočárku ho taky dala. byla sladká.
jo a myslím že ideální na manžu by bylo pozvat tchánovce. ona tchýně mu ráda zahlcuje hlavu různými nesmysly a na očekávaný bolehlav by to byl sakra trest:slight_smile:

wjeru poreferuju jaké to je dostat do každé nohy jedno žihadlo:slight_smile:
30. čer 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, tak to asi hlídala malou babička. :sunglasses: O dudánku mi ani nemluv. Naše dítě je na něm absolutní závislák. Bez něj by do postýlky nešla ani omylem. A to jsem si myslela, že ho do dvou let sama zahodí. Zatím je to čím dál horší. :unamused:
Máš fakt bezva nápady, jak manžu vyléčit z alkoholového opojení. :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bep, ty seš drsná :grinning: :grinning: Ale já to chápu, proč by ženská měla být furt zalezlá jen doma a chlap si chodil týden co týden? :angry:
1. črc 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek