• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
mona s toho si nic nedělej že nic necítíš to může přijít kdykoli já jsem nic necítila a jestli mi tvrdlo břicho to taky nevím nějak jsem to nepoznala neboj však ono se včas ozve až bude chtít jít ven ale pokud vidí jakej je na tom světě bordel tak se nediv že chce být u tebe tam je mu přece nejlíp :grinning:
lenycka: já myslím že se to ještě srovná je ještě moc malá mě Gábi vždy usínala u prsa a když náhodou brečela tak to nikoho nerušilo to je zas výhoda toho že jsem se o ní většinou starala sama :wink: Je paráda že máte nový kočárek nikdy nevíš kdy se bude hodit a na to že ten není nic moc taky nehled hlavně že je malá v klidu ne :wink:
Já jsem ráda že jsem se ted už vyrovnala s tím že Gábi chodí spát pozdě prostě ji dávám spát až se mi zdá že je unavená a pak ji neuspávám dlouho což je paráda já jsem v klidu a ona tím pádem taky je ted čím dál víc sladší dokonce za mnou sama příjde a dá mi pusinku a to jsem vždy úplně naměko už se těším na vánoce budem všichni pohromadě a pěkně si to užijem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. pro 2007 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky:slight_smile:
tak jsem pořád ještě 2 v1:slight_smile: :grinning: Dneska jedem na velký nákup tak se třeba něco pohne:slight_smile:no a jinak zítra mám ten termín a i doktorku:slight_smile:tak jsem zvědavá:slight_smile: :grinning: no GABINICE asi máš pravdu líbí se jí u mě :grinning: :grinning: ty jo ale dneska je tak pěkný datum co???
12. pro 2007 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mona, DNESKA BY TO ŠLOOO :wink: :grinning:
12. pro 2007 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mona: :grinning: neboj ještě máte do půlnoci čas a být tebou tak jí domluvím at to stihne ještě tenhle rok aby jsi měla větší porodný :grinning: :grinning: :grinning:
Dnes je venku fakt divně že se mi ani nechce ven :frowning2: :frowning2:
Jo a taky se mi povedl dobrej kousek :pensive: nechala jsem celou noc hořet svíčky na stole ještě že byli velký tak se na štěstí nic nestalo :sunglasses: :sunglasses:
12. pro 2007 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
monaberuska,třeba to po tom nákupu stihnete :grinning: Jsem zvědavá co ti řeknou zítra. Gabinicee - to jsi měla fakt kliku, kámošce takhle vyhořel pokojík, a kdyby nebyli doma asi by to tam lehlo popelem. Holky já už bych taky chtěla rodit, ale mimi bude určitě až v termínu, nic nenasvědčuje tomu, že by se mu chtělo dřív :frowning2: Tak držím palce alesoň Monaberusce at už se dočká.
12. pro 2007 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mona, fakt pekny datum dneska :slight_smile: :wink: Holky prala bych vam kazdopadne, at nemusite travit vanoce v porodnici, zazila jsem to pred dvema roky a byly to zvlastni vanoce. Jeste ze nam pribuzni nosili cukrovi a bramborovej salat, jinak by jsme ani nevedely, ze nejaky vanoce jsou. A taky byla jen asi polovina personalu a kdyz se chtel clovek na neco zeptat, tak pomalu ani nebylo koho. No jsem si tu zavzpominala ... :slight_smile:
12. pro 2007 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co, Moni? Ještě nic? :confused: Držím pěsti. :wink:
Holky, v pondělí se mojí kámošce narodila holčička. :sweat_smile: Rodila už podruhý v Brodě. Už se těším, až se na ni přijdu podívat.
12. pro 2007 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
mohli by jste mi poradit nějakého dobrého gynekologa v Jihlavě. Díky
12. pro 2007 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já bych doporučila MUDr. Poustku má ordinaci na domě zdraví, znám spoustu holek co k němu chodí a všechny nadmíru spokojený. Je to můj už 3. gynekolog v JI a je úúúplně jinej. Nevím jestli ještě bere nové pacientky, nicméně těhotné prý nabrat musí :wink:
12. pro 2007 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo zapomněla jsem www.pp-gyn.cz mrkni tam, to jsou jeho webovky
12. pro 2007 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si myslím že je dobrý najít si doktora v nemocnici tam přišli noví a tak máš jistotu že tě vezmou protože nebudou mít moc pacientek většina doktorů co je mimo už nebere o Poustkovi jsem neslyšela nic špatnýho tak to zkus.
pufi: a ty si zkus pospíšit at stihneš větší porodný :grinning: možná by pomohlo kdyby jsi si hladila bříško a říkala mu jak už se na něj těšíš a at už jde :grinning: :grinning: :grinning:
vero: že kámošce gratuluju :slight_smile: taky docela závidím :wink:
12. pro 2007 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,taky jsem teď přešla k Poustkovi.Má skvělou sestru,na té taky hodně záleží.
13. pro 2007 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky:slight_smile:
tak přenáším:frowning2:ale jestli o víkendu neporodím tak v Pondělí mám nástup na vyvolání:slight_smile:a ztoho mám trošičku strach:frowning2:sakra:frowning2:No holky jako Poustka je prý opravdu velice dobrý doktor:slight_smile:Já ale od něj odešla:frowning2:měla jsem Hájkovou a místo ní přišel tenhle Poustka a já prostě k chlapovi ne...nevím..vím jako že je to jen jejich práce, ale já se u chlapa necítím:slight_smile:Takže já jezdím do Žďáru:slight_smile:k Maškové:slight_smile:Ta je taky velice dobrá DR.:slight_smile:Ale jinak kámoška chodí k Poustkovi, jako co slyším tak SUPER:slight_smile:jojo melanykol taky bych řekla že na sestře dost záleží:_)
14. pro 2007 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo, s tou sestrou souhlasim. Ja chodim k Majerovi a ta jeho sestra... vzdycky jsme tam v poradne sedely vsechny jak zarezane, baly se na cokoliv zeptat, kdyz vylezla, byla dost protivna. Jen co se za ni vzdycky zabouchly zase dvere, tak jsme se tomu musely smat :grinning: Ja ji beru s nadhledem, v ordinaci jsem si s ni vzdycky povidala, ale bere to podle sympatii, no :unamused:
Mona, neboj se nic, i vyvolani zvladnes a budes to mit rychlejc za sebou. Bolesti jsou vetsi a intenzivnejsi, ale jde to rychlejc.
15. pro 2007 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Monaberuska, to je škoda, a to fakt musíš na to vyvolání, nám říkali že do 42. týdne to není přenášení až po???
Gabi, já to zkusím, i když popravdě je mi úplně jedno jaký dostanu porodný, hlavně aby to šlo dobře a bez problémů. Jen bych už to chtěla mít za sebou, protože už se nemůžu na to miminko dočkat :grinning: peru hadříky a připravuju postýlku... už aby tam hajalo :grinning:
15. pro 2007 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky dneska jsem byla v tý porodce, byla tam hodná sestra a i ta doktorka která mě vyšetřovala:slight_smile:ty by mohli být u porodu:slight_smile:řekla mi ale že by mi to vyvolali až 7 dní po termínu, to znamená 20.12. ale vyšetřovala mě a říkala že jsem otevřená na 1 a půl a hlavička doléhá nebo naléhá, te´d nevím přesně:frowning2:a že si myslí že to bude dřív než to vyvolání, tak doufám že má pravdu:slight_smile:a ta hlenová zátka ze mě jde pryč už tak 2 týdny ale dneska poprví i s krví:slight_smile:myslíte že se začíná něco konečně dít??jsem ráda že už se i otvírám:slight_smile:jo a v pondělí tam jdu znovu zas na vyšetření a na ultrazvuk:slight_smile:
15. pro 2007 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,k Majerovi jsem chodila já a zklamal mě,jak on,tak sestra.Ale pokud ženská nemá nějaké problémy,tak asi v poho.
Monaberuska,tak se drž,budu na vás myslet :slight_smile: :slight_smile: .
15. pro 2007 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Melanykol, mělas nějakej problém a on ti to zanedbal? Ptám se proto, že mi teď předepisoval atb. a já po třech tabletkách zjistila, že se to NESMÍ brát při kojení! Naštěstí mám sousedku obvoďačku, tak mi předepsala nový, jinak bych tam musela jít znova a myslím, že by měl kecy typu, že moc čtu atd. :frowning2:
16. pro 2007 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je to za gynekologa, když by měl kecy??? Vem si, že ne každej má známý, mě by je neměl kdo jinej předepsat. :frowning2: Ještě, že u Majera sem nebyla, mě úplně nejhorší přišel Činčera :angry: to byl fakt masakr.
Monaberuska, tak se drž - určitě to bude cobydup, když už se otevíráš. Tak držím pěsti. :slight_smile:
16. pro 2007 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky:slight_smile:

pufina:slight_smile:
no snad jo, kéž by:slight_smile:už fakt chci to čekání je snad ještě strašnější jak nevím co, no uvidím jak zítra:slight_smile:

ty brďo to mě docela překvapujete ale o majerovi jsem snad ještě neslyšela, a le Činčera prý není špatný-co jsem jen slyšela:slight_smile:ale prý ta jak se sakra jmenuje ..no já si snad nevzpomenu...počkejte přemýšlím..............ty jo fakt si nevzpomenu jóóóó Brožová, tak na ní jsem snad neslyšela ještě ani jednou něco pozitivního,jenom to že je strašně příjemná ale jinak co se prý týče gynekologický stránky tak neeeeeeeeeee!!!!!moje mamka i moje sestra i moje kámoška od ní odešly, a já k ní chtěla jít ale 2x jsem seděla v čekárně skoro 4 hodiny a pak mě poslala domů že končí, tak jsem si řekla na ní se můžu to vy......a šla jsem pryč k nikomu jinýmu:slight_smile:já chodím do toho Žďáru a jsem spokojená:slight_smile:
16. pro 2007 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No on by to bral jako kritiku jeho osoby určitě a děsně by se ho to dotklo, to je ta mužská ješitnost :angry:
16. pro 2007 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :grinning: :grinning: Mé zkušenosti s Majerem.Je mi 37 let dva roky jsem se přes IVF pokoušela otěhotnět.Povedlo se to loni až po páté,ze sanusu mě dr předal k mému dr,takže k Majerovi.Na druhé kontrole mě prohlédl,řekl,že je vše v poho,to jsem byla 6-7tt.Den po štědrém dnu jsem byla asi 10tt a začala jsem špinit.Šla jsem do nemocnice a druhý den jsem šla na revizi,protože asi od 7tt jsem měla miminko mrtvé.Když jsem pak přišla k Majerovi,tak mi řekl,že se nic neděje,že můžu jít znovu a že celebrity chodí na um.oplod.jen tak ,aby se předháněli,která porodí dřív.Zapomněl,že moje pojišť.to hradí jen do 39 let a že nás to stálo desítky tisíc,které jsme neměli.
Teď při druhém těhot. mě řekl,že pokud budu po 13 tt v pořádku,že není důvod abych nešla do práce,protože oni na to zrovna měli seminář a tam to nějaký chytrák řekl.Prý jsem měla problém otěhotnět a to se teď povedlo.
Zapomněl na to,že jsem o to loni přišla,že je mi 37,že pracuji v motorpalu,kde je samý olej,smrad a tahám tam dost těžké výrobky.
Takže jsem s ním skončila a s tou jeho rádoby sestrou taky.Asi oba zapomněli,že už tu není komunismus a lidi nejsou dobytek,který jdeš tam,kam oni ukáží.
Monaberuska,držím palce :wink: :wink:
16. pro 2007 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já jsem totiž jednou viděla v JL inzerát, že někdo hledá pacientku dr. Majera k podání společné žaloby... Tak jsem se po tom pídila a že prý něco někomu zanedbal nebo co, takže proto.. ale jestli je to pravda, to nevím!
No já právě když jsem se vrátila do Ji, tak jsem nevěděla ke komu jít a už jsem byla těhotná a dojíždět se mi do Prahy na kontroly fakt nechtělo :unamused: A všechny známé právě chodí k němu, tak jsem se tam nechala "protlačit" taky, páč v tý době už nikoho nebral. No a v průběhu těhotenství se mi ani měnit nechtěl, sestru jsem vždycky nějak překousla, šla jsem tam kvůli sobě, ne kvůli ní.
Ale bratránkova manželka chodí k Peschoutovi, ten je moc příjemnej, měla jsem ho 2x na UTZ a všechno nám krásně vysvětlil, udělal krásný fotečky a tak bych šla radši k němu, jenže ten už má beznadějně plno, to by fakt byla náhoda, kdyby se mě "ujal" :slight_smile:
On totiž Majer má na všechno hrozně rychlý řešení, nic není problém, všechno je v pohodě, si myslím, jestli se taky "nezhoršil" kvůli tomu, že má moc těhotných a že to prostě nestíhá, tak to bere všechno jak na běžícím pásu a pak to podle toho vypadá!
Každopádně teď čekáš miminko, tak na tuhle zkušenost s ním zapomeň :wink:
16. pro 2007 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,:slight_smile:
tak to nejsou moc pozitiva na toho Majera že??
melanykol:slight_smile:
to snad není normální správně je že od 30 jdeš na rizikovku a´t je vše v poho nebo ne,a on by tě poslaů do Moto to bych řekla že spíš není normální, určitě záleží i hodně na gyndařovi nebo gyndařce.Ale proč tam je když to takhle odbejvá.
16. pro 2007 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já chodím k Poustkovi a jsem spokojená.Všechno pěkně vysvětlí, je příjemný jak on, tak i sestřička...fakt si nemůžu stěžovat
16. pro 2007 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
prý Poustak už má ten 3D ultrazvuk jo??moje sestra k němu teď nastoupila a taky si ho chválí, ale už má ročního chlapáka:slight_smile:
16. pro 2007 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě k Majerovi. On totiž děsně nerad píše neschopenky, je s tím prý moc papírování! Do poradny se mnou chodila holčina, zdr. sestřička z psychiatrie a tak logicky chtěl zůstat doma, tam člověk asi nikdy neví a prý se tam s lidma i hodně natahali! A normálně jí vynadal, že co si to jako myslí, že neschopenku nedostane a ta vyšla s brekem a od té doby tam nebyla, pak jsem mluvila s její ségrou, ta mi to právě všechno vylíčila a říkala, že od něj odešla pryč k někomu jinýmu!
O tom 3D jsem už taky slyšela, v Nemocnici prý mají taky výborný a ta sestřička tam říkala, že prý tam chybí dokoupit jakási "součástka" a fungoval by taky jako 3D, to by bylo super, kdyby to stihli do mého druhého těhotenství :grinning:
17. pro 2007 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: holky dnes jedu na to vyše, a bojím se jao bych měla rodit....
17. pro 2007 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Neboj se, to bude dobrý! Hele, tomu porodu už teďka stejně neutečeš :grinning:
17. pro 2007 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
neuteču to ne....:slight_smile: :grinning: ale kdybych už ho měla za sebou tak bych se vůbec nezlobila.:slight_smile:si říkám kdybych rodila fakt na termín tak teď už bych měla 4 dny po..:slight_smile:ach jo, buď ať to už přijde nebo a´t to co nejrychleji vyvolají, to jsou fakt čímdál větší depky:frowning2:
17. pro 2007 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek