• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
Vero mi jsme dudlík nepotřebovali a teš najednou na noc musí být. malá začala spát v postýlce, ale jedině s dudlíkem
Len myslím že když je ženská ba chlapa moc hodná a vše mu toleruje tak oni toho dovedou využívat
1. črc 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo to já vím, že oni potřebujou "ráznou ruku" a jakmile člověk popustí uzdu, tak je to v prčicích. To já moc dobře znám :unamused:
1. črc 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska jsme zvládly dvojité očkování Hexa+Prevenar. malá řvala jako tur půlku cesty domů. tak teď jen aby nebyla reakce. prý když se dávají dvě vakcíny tak to hrozí víc.
Wjeru tak ať je Krýše větší hrdina.
1. črc 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No bep nevím nevím. krýša donedávna řval, jen jsme vlezli do čekárny, takže žádný extra hrdinství se asi konat nebude. No uvidíme
1. črc 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nějak teď jsem chodit. Bep, tak jak jste to zvládli ta dvě očkování naráz? Dneska jdu také s malou na očkování Prevenarem, tak jsem zvědavá jak to bude snášet. Snad v pohodě, jako všechna očkování.

Jestli chcete, mrkněte na fotečky ze svatby. Připadala jsem nějaké od fotografky: http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=388620&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Pěkný sluníčkový den všem :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
koc vy taky? My jdem na hexu a na prevenar zároveň, jak byla bep. Fotky jsou pěkný focený v pěkných zákoutích. :grinning: A s manžou se k sobě hodíte, přijde mi, že jste bezva sehraný a z Vašich společných fotek přímo dýchá ta pohoda mezi Váma. Tak ať to tak zůstane :grinning:
2. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koc pěkný fotky.
my máme po vakcínách teplotu ale snad už to bude lepší. jinak jsem zapoměla napsat že tedy v 5ti nměsících máme 6500g a 61 cm.
2. črc 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, to máš doma mrňavou holčičku oproti té naší. Ta měla v 5-ti měsících 68 cm a 7370 g. :wink:
2. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
je bep, to jsme vás dohnali. krýša má 6,4 kg a 62 cm:slight_smile: Jinak se rozčilil jen když ho píchli po cestě domů spal:grinning: Taky po dnešní noci je ospalej, vzhůru jsem byla prakticky od 3 od rána, pak jsem si ho ve tři čtvrtě na šest vzala do postele, tak jsem se prospala aspoň do půl sedmé. Jinak vždycky když jsem začala zabírat, tak krýša začal řvát, takže šup k postýlce.
2. črc 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koc, krásné fotky, manža je pohodář, viď, na něm je to úplně vidět a malá je teda celej on :wink: No je radost se na vás dívat :wink:

Nám taky píchala dr. dvě očkování naráz a vždycky měla malá teplotu jen do těch 38, víc nikdy neměla. Ale asi záleží, jak je dítě na teploty náchylné. Chlapeček od kamarádky má teploty často a po očkování u něj 40 není žádná teplota :frowning2:
2. črc 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, díky :wink: . Manžel je opravdu většinou pohodář a malá je celá on. Po mě toho moc nemá, teda až na to, že je to holčička :grinning: :grinning: :grinning:
Prevenar jsme snesly dobře, malá byla trošku protivnější, ale jinak nic zvláštního. Za dva měsíce jdeme znova. Dneska začala dělat malá na tatínka pá pá, tak mám radost. Jak málo stačí k radosti. :sunglasses:
3. črc 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
wjeru to jste nás fakt dohnali. jsem zvědavá jaké bude porovnání v kočárkách až se uvidíme příště. když ne dřív tak po prázdninách na malé určitě :sunglasses:
3. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No krýša právě má po očkování ty horečky. Po prvním teda jen večer, teď má i přes den těch 40°. K panadolu jsme přikoupili i ibalgin sirup, ať mu to můžeme dát dřív. Je mi ho chudáka líto.

Holky dneska jsem o Krýšu málem přišla:frowning2: Šla jsem tady na poštu, došel mi slunečník na kočárek. No a tady se na poštu s kočárkem nedostanu ani náhodou, jsou tam hned schody, spoustu. Krýša mi v kočárku usnul, tak jsem nakoukla, kolik je tam lidí a u okýnka nidko nebyl, tak jsem si šla pro balík, trvalo to kolik? tak 5 minut. No a vylezu z pošty a u kočárku policajti s nějakou babiznou, která jim tvrdila, že tam kočárek stojí už hodinu a nikdo nikde. Policajti šli kolem, tak je zalarmovala, že je tu opuštěný dítě. :angry: :confounded: :unamused: Teda, co já si zažila...........Policajtům jsem vysvětlovala, jak se věci mají, k okýnku na poště se šli zeptat, jak dlouho jsem tam byla, lidí se tam ptali, jestli si někdo nevšiml, kdy jsem přišla a kdy odešla, hrozný. No nakonec tda usoudili, že jsem opravdu byla jen na tý poště a babizně doporučili, aby si příště tohohle kočárku nevšímala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Člověk, aby se bál, mám z toho šok doteď.
3. črc 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Věruško to je drsný,ty báby by občas projejich aktivitu patřilo nakopat do ......temných míst.Vynadalas jí alespon at si hledí svýho??já celkově "miluju"takovýhle báby,co do všeho strkaj svůj zvědavej rypoň a nehledí si svého,.
3. črc 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mi máme za sebou první dovolenou. Byli jsme na prosloužený víkend v Novohradských horách...malej byl v pohodě, spal jak doma...nosili jsme ho v krosně a moc se mu to líbilo. Změna prostředí mi dost prospěla :slight_smile: .

Koč - krásný fotky, je vidět že jste spolu šťastný a spokojený :wink:

Wjeru - to je děs, ty babky...já bychjí asi poslala někam... :angry:

Bep, Wjeru - ať jsou mimča brzo bez teplot :wink:

Oslavencům opžděně vše nejlepší.
3. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak teď se čerstvě kryštůfek poprvé sám překulil na bříško :grinning: To je teda událost, větší jak Wimbledon:slight_smile:
5. črc 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, gratuluju k pokrokům. :slight_smile: Tak od teďka musíš mít oči na šťopkách. Bude to jen a jen náročnější, ale zato zábavnější. :wink:

My dnes byli v Polničce na dětské mašince. Teda na mašinku jsem malou nedostli, ale užila si další atrakce, takže celkem dobrý. Jen už byla dost utahaná, takže jsme o půl druhý sedli do auta a jeli domů.
6. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

moc sem teď nechodím, taky kvůli těm bouřkám vypínáme PC z elektriky, takže jsem líná si to zapínat :frowning2: Teď jsem sama doma, ale každou chvíli se mi zbytek vrátí z nákupu, tak místo, abych žehlila, tak tu radši brouzdám, jsem hrozná :slight_smile:

Wjeru, velká gratulaceeee! Tak to teď už budou fofry, to se už nezastavíš :grinning: ale vo tom to je, ne? :wink:

Vero v té Polničce byla pouť nebo je to tam celoročně?

Zuzi vy se máte, že už jste byli na dovče, my asi letos pojedeme tam, kam by Nety nejradši nakopala starý báby :angry:
6. črc 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Whruš, gratuluji k pokrokům. Eliška má vysoké teploty (měla i 39,2), nechce jíst ani spinkat. Vypadá to, že nám roste zoubek, ale zatím není v pusince žádný náznak. Tak zítra jdeme na kontrolu.
7. črc 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já jsem zas pro změnu líná chodit na normoš počítač nahoru do pokoje. Noťase máme právě na opravě.
K té Polničce - mrkni sem http://vagon.hu.cz/

Zuzi, s tou dovčou taky upřímně závidím. My se letos asi nikam nedostanem. :frowning2: A já bych tak někam letěla. Moře už jsem neviděla tři roky a docela mi to chybí. :unamused:
7. črc 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
wjeru gratuluju!!!!!! ty mi stále nic, ale malá nechce na play dece moc být. raději je v tom houpacím lehátku aby viděla a tam se toho moc nenaučí.
jo wjeru a más fakt super zážitky :unamused:
7. črc 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, není kam chvátat. Pro tebe čím dýl, tím líp. :wink: Mně se malá začla přetáčet už ve 3,5 měsících a od té doby jsem neměla klid, protože jsem ji musela furt hlídat.
7. črc 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,taky sem moc nechodím,není nálada a čas.Ale Zuzanka dělá pokroky.Občas se jí povede,že stojí bez držení a udělá i sama pár kroků.Teda sama si netroufne,ale když jsme u ní a zachraňujeme,tak jí to jde hezky.
Gratulace Kryštůfkovi,to je radosti,viď Wjeru :grinning: .
7. črc 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jak Kryštůfek zjistil, že to jde na bříško, tak se otáčí pořád:grinning: Jenže mu to moc nejde zpátky, tak mu musíme pomoct. To napřed začne brblat, že už se mu na bříšku nelíbí a pak se začne vztek, když není žádná reakce. Manža se ho snaží naučit, že to jde i zpátky, ale zatím umíme jen na bříško. Ona je asi taky větší sranda si zavolat pak rodiče:grinning:

Mel, ty máš teda taky holku šikovnou, počkej, jak Ti začne běhat, to se nezastavíš:slight_smile:

Bepi neboj, to přijde, každý dítě má svoje tempo a každý je šikovný na něco jinýho:slight_smile:
A zážitky stojí za to. Tentokrát jsem byla fakt v šoku, takže jsem tu bábu do patřičných míst neodkázala, ač jsem jindy výřečná až moc. Ale já se fakt bála, jak tam byli ti policajti :unamused:

Zuzi tu dovolenou Ti tu asi závidíme všichni, Já taky. My ji letos budem trávit u tchýně :frowning2:
7. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, to by byl asi každý mimoň, když se tam motali i policajti. Hlavně že to dobře dopadlo. :wink:
Na bříško se přetáčí snadněji. Přetáčení na zádíčka natrénuje o pár dní dýl, uvidíš. :wink:
7. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeru tam u Vás jsou super duchůdci. byslí tam kamarád a před 2 roky měli svatbu a půl hodiny tam stáli nazdobený auta než se sešli a odjížděli a nějaká babka na ně zavolala policajty že tam ty auta nemají co dělat.

jinak naše malá bude dřív sedět než se přetáčet. kutálet se nechce, ale zvedat se skoro do sedu to by jí šlo. no uvidíme. každopádně to ležení je pohodlné pro maminku :sunglasses:
7. črc 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak mě včera normálně rozbrečel pohřeb Jacksona.....
8. črc 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, já to sledovala včera jen chvilinku. Plácala jsem se večer s borůvkovýma knedlíkama (do mrazáku - na zimu se budou hodit), protože jsme dostali od našich dvě vaničky borůvek, tak abychom to nevyhodili. Pak jsem ještě trochu uklízela, takže jsem viděla spíš jen konec a to jedním okem. Spravovala jsem u toho manžovi košili, tak jsem spíš poslouchala písničky.
8. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Wjeru gratulace k pokrokům malýho :wink: .
Jo ten prodloužený víkend byl super... prostě už jsem po těch dvou letech potřebovala změnit prostředí, ale to určitě všichni.
Asi bych jela jen i z kámoškou a dětma, kdyby nechtěl jet Ruda, ale už to bylo prostě neodkladné a malýmu to taky prospělo.
My se zase asi dlouho nepodíváme k moři...plánujeme druhý přírůstek, tak nejdív za 6 let ...
No jinak holky, co jste dělaly v Boschi, tak určitě znáte ekoložku Věru Šerou, tak se jí 1.7. narodil krásnej chlapeček 3,4 kg a 49 cm :slight_smile:. Byla jsem se za ní juknou...ty miminka jsou prostě všechny nádherný :slight_smile: .

Zatíma pa
8. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, už se snažilkujete? U nás to vypadá podobně. Teda doufám, že tak za dva tři roky to moře už konečně vyjde.
8. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek