• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
zuziry jé fakt? tak Věrka už je taky mamina:slight_smile: kde jsou ty časy kdy jsme obě bývali na zábavách opilý. hi hi hi
8. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, ono to zas přijde. Až odrodíš a odkojíš a děti odrostou. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
na zábavy už Vero budu stará. ale hned jak to půjde tak malou dáme spát k rodičům a půjdeme s manžou pít a tančit. naposledy jsme tancovali na Silvestra a to jsem měla prd výdrž jak jsem byla měsíc před porodem.
moře mi taky chybí, ale příští rok je v plánu určitě
8. črc 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věru Šerou znám spíš od vidění. Slyšela jsem pěkný věci o Boschi, týkají se mamin na mateřský tak mě to moc nepotěšilo.:frowning2:

S tou výdrží jsem na tom byli Bep stejně o půl jedný už jsem to zalomila. Jenže mám pocit, že se mnou se manža tak dobře nebaví jako beze mě. Když jsme byli někde spolu,tak mě táhl už po jedný domů a z pánských jízd se vrací až tak kolem pátý mizera :wink: Tak si asi budu muset najít nějakou maminu, který děti taky odrostou na to slavení, abych se pobavila :grinning:

Tak snažilky, ať to klapne a jste čekatelky, někdo nám musí vydělávat na důchod:grinning:
8. črc 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
wjeru nevěř všemu co slyšíš. mění se to tam ze dne na den a bůh ví co bude za pár let:slight_smile:

jdnou jsem šla s manžou na pánskou jízdu a už nikdy více. to o čem se chlapy dokážou celý vačer bavit je fakt pod ženskou úroveň. ale ja fakt že návraty jsou mnohem dýl než ze společných akcí. manžu zítra čeká to zakončení fotbalové sezony. to zase bude. byl pít i minulý pátek. to k nám měli v osm přijet známý a my byli domluvení že si po probuzení vezme malou (vstává v šest). ve dvě nebyl doma tak jsem mu poslala sms, že jsem opravdu ráda že se dobře baví a že za 4 hodiny dostane malou na hlídání. no a za 20 minut byl doma.
9. črc 2009 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, teda ty to s ním fakt umíš. :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, tak Jihlava je opravdu maloměsto, dneska tu byla bráchova expřítelkyně, byli spolu dlouho a my s ní dobře vycházeli, taky má ráda miminka, tak přišla si půjčit kryštůfka do kočárku a vybafla na mě, jestli znám Lenku....Já na ni koukala jak puk a ona No že máš v albu Sophii Ellu, tak je to jasný, to je lenycka:grinning: Je to sestřenice její sestřenice, co se vdávala ve stejný den jak já:slight_smile: Je to hrozně zamotaný, ale známe se všichni dohromady:grinning:
10. črc 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wjeru, teď na to koukám jako blázen a vůbec nevím o koho jde, ptž mám jen 3 bratránky :sweat_smile: Napiš mi kdyžtak do IP o koho jde nebo mi to bude vrtat hlavou, díííííky :wink:
10. črc 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak buď nám roste dvojka vlevo dole nebo máme na dásničce aft. každopádně jsme nevrlý celé odpo a musíme chovat a chovat.
dám na to tu fialovou vodu. tou nic nezkazím ne?
10. črc 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bep, jestli je to zoubek, tak bude mít tu dásínku v tom místě rozšířenou.. a fialovou vodičkou určitě nic nezkazíš :wink:
10. črc 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, tak to je fakt dobrý. A zamotaný taky. :grinning: :grinning: :grinning:

Bep, že by už zoubky? No, ono vám za chvíli bude půl roku, viď? :confused: Tak pevný nervy. My se zoubkama naštěstí prolémy neměli. Malá to zvládala v poho. Já jsem používala Citrovital. Je to chladivý gel s výtažkem z grepu. Ale nevím, jestli by to mělo takový účinek, kdyby na zoubky trpěla hodně. Genciánku jsem použila jen na moučnivku, která se nám objevila asi tři týdny po narození.
10. črc 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bep já malé odmalička dávám na zoubky homeopatika, objednávám si je dole na městě, ptž se mi po gelech dávila a všechno, co smrdělo lékama mi odmalička bojkotovala :unamused:
10. črc 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky.
Tak už se Jihlavou nesou klepy a musím s pravdou ven dřív, než jsem měla v plánu - takže bych vám tímto ráda oficiálně oznámila, že čekáme druhý přírůstek do rodiny, s největší pravděpodobností koncem února. Ofiko jsem vám to chtěla oznámit až za dva týdny po kontrole u dr., ale jihlavské tamtamy opět nezklamaly :wink: , co vám budu povídat :grinning:

Proto sem teď moc nechodím, ptž jsem hrozně unavená a jak jen to jde, spím :sunglasses:
11. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc krásná zpráva Leni,gratuluji:slight_smile:.
11. črc 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, taky ofiko gratuluju. :wink: Ať je líp a bříška si užíváš. :slight_smile:
11. črc 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak to gratuluji. :grinning: Přeji Ti pohodové těhotenství.
11. črc 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny tak velká gratulace!!!
11. črc 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda , já Ti napřed psala do IP,teď čtu diskuzi :sunglasses: No to víš Jihlava je v tomhle maloměsto, to se roznese rychle. :wink: Tak ještě jednou gratuluju a at je vše OK.
11. črc 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem předala Krýšu na koupání, Leny nic si z toho nedělej. Já musela oznámit těhotnství v práci už ve 12tt. Rekonstruovali jsme byt a dělal to bratránek jednoho mechanika od nás. No a jak tu byl pořád, tak věděl, že je mi pořád blbě, tak se zeptal manži a manža mu to řekl. Takže to v práci věděli všichni skoro stejně jako já. Šéfová byla na dovolený, tak jak se měla vrátit, tak jsem musela do práce už na 5.30, abych s ní mluvila první a řekla jí to. Nic příjemnýho to nebylo
11. črc 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já vím, že je švagrová "drbna" a že co neví, to nepoví, ale dušuje se, že od ní to nešlo, tak fakt nevím. Pátrat po tom rozhodně nebudu :grinning:
Dneska se asi odpo pojedeme podívat do Kamenice, je tam prý Hračkobraní, tak ať má malá zase trochu kulturní zážitek.

Jinak díky moc za gratulace :slight_smile:
12. črc 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni taky jsme se na Hračkobraní chystali,ale Kristýnka lehla s angínou,takže bohužel:frowning2:.Ale vy si to tam užijte a pak podej raport,jaké to bylo.
12. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Škoda, že jsem o tom Hračkobraní nevěděla dřív. Teď už tam nemá cenu jezdit. Podle programu tam poslední akce začíná ve dvě hodiny. :frowning2:
12. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo holky, tak my jsme výletníci :grinning: Mysleli jsme, že je to v Kamenici tady u JI, takže jsme tam dojeli a nikde nic. Tak voláme mému otci, ti tam byli v SO a on že jsme se trochu sekli :grinning: :grinning: a že to prý stejně za moc nestálo, takže prý dal za vstup 3dospělí a 1dítě 240,- a bylo. Takže jsme jeli do Polné na zmrzku, byli jsme na lodičce, na té jsme byli asi tak 10min., ptž nám malá furt říkala, že jí to nebaví, tak se pak nejvíc vyřádila na klouzačce a byla spokojená :grinning:
13. črc 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak fakt nám roste zub. praská nám dásnička a zub je vidět i cítit. tak jsem zědavá jak to dlouho bude trvat. koupila jsem na to Mundisal gel, ale mazání je hrozný. malá sevře a už to i docela bolí jak je zub těsně pod povrchem.
13. črc 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bep, tak to hlídej, ať dostaneš na nové šaty :wink:
13. črc 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, a kde to teda bylo? Já taky myslela, že v Kamenici u JI. :confused:

Bep, tak ať zoubek moc netrápí. My jsme taky moc nemazali, malá sevřela pusinku a nepustila do ní nikoho. :grinning: Ale naštěstí ji zoubky moc netrápily.
13. črc 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Bep, tak ať je zoubek rychle venku. Už budeš mít zubatý miminko:slight_smile: To my asi zuby nic, zatím. Ale mám z toho strach, jak to pak Kryštof ponese
13. črc 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, nám se první zoubek vyklubal až v 8 měsících, tak třeba vám to taky dá zatím na nějakou dobu pokoj. :wink:

Dneska jsme byli venku na Vodním ráji. Akorát jsme chytli hnusný mraky. Když svítilo slunko, tak to bylo dobrý (akorát první osmělení bylo krutý, ale pak to šlo). Ale jak se slunko schovalo za mraky, tak byla celkem pěkná kosa. Malá vydržela ve vodě asi půl hoďky a pak už jsme ji museli vytáhnout ven, protože byla zmrzlá, že měla skoro až fialový rtíky. Naštěstí se za chvíli prohřála v župánku. Byla z vody pěkně utahaná, ale usnula až v deset. Dneska zas po týdnu usnula po obědě a to pak má večer nadlouho. :confounded:
13. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme včera byly s malou celý den taky u vody, ale u rybníka. Nekoupala se v něm, měla tam bazének, ale vypadly jsme ven a bylo to super. Po obědě to zalomila venku na lehátku na čerstvém vzdoušku a jak se jí chrupalo, pánečku.
14. črc 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Vero a ta akce byla v Kamenici nad Lipou :slight_smile:
14. črc 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek