• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
Ahojky :slight_smile:
Leni gratulace k těhotenství!!!
Gabča nějak nechodí,ale to je jasný!Užívá si dětí a léta :sunglasses: takže zdravím :sunglasses:
Já teda taky moc nechodím,protože máme nějaké starosti a v tomhle počásku se nechce vysedávat u pc.
Gratulace k zoubkům!!!
Jo a Zuzanka během týdne začala chodit!!!!No paráda.Dojde kam chce a občas udělá i perfektní otočku a vrátí se.
14. črc 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak nám došel novej úrok po třileté fixaci na hypotéku a žádnou radost nám teda neudělal:frowning2: No co se dá dělat, doba je zlá.

Mel, tak to je super, ale teď se za Zuzankou naběháš a nahlídáš se jí. To je velkej pokrok v životě, že už Ti capká. :grinning:
14. črc 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, gratulace k chození. Zuzanka je šikulka. :slight_smile:

Wjeruš, to věřím, že to nepotěší. My máme naštěstí úvěr od Lišky, takže úrok pevný, což je v dnešní době výhoda.
14. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wjeru my máme úrok roční a minulý rok šíleně vyskočil a letos nám snížení vychází snad jen o 200,-! Je to strašný.

Mel, gratulace k chození! Tak to už se teď nezastavíš :grinning: :grinning: Ale to je přeci krásný!

My zas jedeme na celý den k vodě, vyjíždíme tak za hodinku, nakoupím něco k obědu a valíme, ať si těch veder pořádně užijeme :slight_smile:
15. črc 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Bep - Věrka má kloučka Rošťu a dokonce se i vdala :grinning:

Leni - gratulace k těhotenstvi

Wjeru - mi máme naštěstí úrok danný po celou dobu splácení, tak to je v pohodě.

No mi se zatím ještě o přírůstek nesnažíme, ale tenhle měsíc jsme nějak podivně brala prášky :frowning2: , jak pořád lítám za malým, tak jsme pak večer ráda, že lehnu...tak jsem to nějak pomotala...

Taky jsme si pořídili kočičku, tak je to příjemné spetření :wink: , sice musím Rudíka hlídat aby jí neublížil, ale ona většinou uteče. Je moc čistotná - doma nekadí, ani nečůrá, až si u nás zvykne, tak pošupe ven :wink:
15. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, doufám, že jste si to u vody užili:slight_smile: No my se nakonec rozhodli taky pro roční fixaci, tak snad za rok to bude lepčí

Holky já si užila :unamused: , udělal se mi abces, tak jsem mazala na gyndu ambulanci, tam mě hned řizli a pak jsem chodila na proplachy. Naštěstí to dělala doktorka Stretavská, to je tak příjemná a šikovná doktorka, tak se to dalo přežít. Taky mi domluvila vyšetření na kožním, když viiděla ten můj ksicht a žádná alergie, exém se mi udělal. Tak teď jsem jak lékárna, dva krémy a prášky na exém, a antibiotika. ALe je mi mnohem líp, tak se cítím docela v pohodě. V pátek jdeme s manžou do kina - KONEČNĚ-tak aspoň budu vypadat, jak normální člověk a budu si moct máznout trochu make-upu :wink:
15. črc 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, ty s tím taky furt hodně bojuješ, viď? To máš až poslední dobou, nebo jsi to měla už dřív?
15. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé wjeru to máš zase starosti:frowning2: a na co jdete do kina?
já se těším na Harryho Pottera jen ještě nevím kdy vyrazíme.
jestli bude v so hnusně tak vyrazíme do Ikei.
jo a holky opravdu jsou dvě ráno. jen ten můj andílek prostě nechce spát. ach jo :frowning2:
16. črc 2009 ve 02:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bep, tak třeba o to dýl bude spát ráno :wink:
Wjeru já jsem si to myslela, že to nebude alergie, ta by přeci netrvala tak dlouho. Tak buď ráda, že ti přišli konečně na to, co ti je a že zas budeš krásná a neodolatelná :wink:
16. črc 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No sice se futruju práškama, ale ráda jsem:slight_smile: Bep, my razíme právě na Harryho Pottera, tak pak poreferuju. :wink: No a Krýša tomu spaní teda taky moc nedal, od šesti jsem u našich, ještě jsem stihla taťku než šel do práce
16. črc 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme vstávali tradičně v šest, jsem jak zmlácená. doufám že malá usne v kočáře a bude chvilku klid
16. črc 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já dneska taky perlím. Kryštof byl co hodinu vzhůru, tak jsem pořád lítala k postýlce (do postele mi ho manža zakázal vzít). Než jsme odjeli, tak jsem chtěla vyvařit lahvičky, jenže jsem do nich zapomněla napustit vodu:frowning2: Holky to byl smrad a všechny lahvičky zlikvidovaný, musíme nakoupit nový. Manža to samozřejmě patřičně okomentoval, když jsem mu volala, ale že jsem nosila věci do auta, mezi tím uklidňovala kryštofa a vyvářela láhve, protože se mu večer nechtělo dát do auta kočár, to jaksi opomněl. A že on se v noci vyspinkal, zatímco já lítala k postýlce to taky. Tak jsem se ještě namíchla.
16. črc 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo, tak to by mi mohl zakázat jednou si malou vzít do postele :angry: Oni si myslí, že je to pohoda vstávat 10x za noc k postýlce :angry: kdyť daleko pohodlnější je se jen "vykozit" a spát dál :grinning: vlastno"ručně" vyzkoušené :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny nádherný výraz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sunglasses: :grinning: :grinning: :sunglasses: :grinning: :grinning: :sunglasses:
já to také tak praktikuju. po prvním nočním probuzení už malou do postýlky nedávám.
taky bych poslala manžu někam kdyby se mu to nelíbilo. třeba do vedlejšího pokoje :angry:
wjeru nedej se!!!!!
16. črc 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff to je dnes vedro, budem zalezlí doma, ven tak večer, když vezme kryštofa hlídání:slight_smile:
No on Kryštof baští jen jendou v noci, ale třeba i jen, že mu vypadne dudlík, tak pořád vstávat k postýlce se mi nechce. Když leží vedle, v polospánku zalovím, dáme duldík, uděláme psst a je to dobrý. Hlavně teď mi tchýně říkala, že spala s manžou do 6ti let, že s sám v pokoji bál, tak tam s ním byla než usnul. A tady razí teorie, aby si krýša nezvykal, že nám pak poleze do postele :unamused: Asi ho nechám párkrát spát s Krýšou samotnýho a budu doufat, že Krýša bude mít zase svoji noc a bude se často budit. Uvidíme, jak dlouho zůstane v postýlce:grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, já se teda taky musím přiznat, že jsem ještě hodně dlouho chodila k našim do postele. A naučil mě to můj taťka, protože mě taky od malička bral k nim do postele. Malou na to zvykat nechci. Naštěstí s ní není se spaním žádný větší problém. A když jsem v noci kojila, měla jsem postýlku vedle svojí postele, tak jsem si jen sedla a vytáhla malou k sobě a pak zas zpátky šup do postýlky. Usnula většinou hned.
17. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem teda na straně těch vstávajících k postýlce, já jsem to tak praktikovala a vyplatilo se to. Do osmi měs. se to dalo vydžet a pak už spal celou noc sám - jen jsem ho jednou zašla nakojit ( kolem čtvrté). Každýmu tu ale vyhovuje jinak :wink:
Včera jsme byli ve Znojmě na koupališti a bylo to super :slight_smile:
17. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsme včera šli do kina a podívat se po CP. Kryštůfek měl hlídání a moc šikovný. Musíme ho využívat častěji:grinning: Byli jsme na novým Harry Potterovi. Nebylo to špatný, ale takový jako hodně osekaný. Ona ta knížka je dost obsáhlá a nacpat to do jednoho filmu asi byla fuška. Hodně se tam řešily první lásky, no děcka jsou do puberty:slight_smile: Akorát v prostřed filmu dělají přestávku, protože je to dlouhý, ale mě to akorát namíchlo. Do přestávky super, pak mě ta přestávka rozladila, že tu druhou půlu filmu jsem se až tak nebavila. V těch křeslech se to dalo krásně vydržet celý v tahu, já prostě ty přestávky nemám ráda. Ale celkově to byl asi jeden z lepšch filmů, co jsem viděla. :wink: A bylo moc příjemný si vyrazit, já už nikde nebyla ani nepamatuju. Svátek pro mě byla i řasenka a make-up:grinning:
18. črc 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, bezva, že vám včerejšek tak hezky dopadl. Já jsem o Harrym taky přemýšlela, ale až tak mě to už neláká. První díly byly takový milý, ale čím dál jsou drsnější a drsnější. Nějak na to teď nemám náladu. A ta přestávka by mě asi taky pěkně rozhodila. Naruší to nit. Stejně tenhle film pro malý děti není (aspoň co jsem četla v novinách), tak proč tu přestávku dělají?
18. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero, taky v kině žádný malý děti nebyly, tak od deseti výš, ale spíš si vyšli mladý páry, aspoň co se mi tak zdálo. Nad tou přestávkou nás napadlo, že z toho těží akorát ten provozovatel, dost lidí si šlo nakoupit další popcorn nebo colu, tak asi pro ně to výhodný bylo. Jinak já četla všechny knížky, ségra je na to dost ulítlá a všechny má, tak jsem si je půjčila. Ta poslední nějak vyšla když jsem byla těhotná a bývalo mi zle, tak jsem ležela už po večerníčku v hajanech a četla si:slight_smile: Nebyla to nijak náročná četba ideální před spaním. Ale všimli jsme si tam nějaký komedie se Sandrou Bulock - návrh, tak to je třeba další tip na kino. :wink: My se s manžou jinak hrozně těžko shodujeme na společným filmu, pro něho je kultovní film smrtonosná past nebo americký ninja, pro mě zase filmy jako želary nebo tanec s vlky nebo třeba geisha. Takže se shodneme jen na komediích nebo Harrym Potterovi. :wink: Někdy fakt nechápu, jak to že jsme spolu už 9 let.............
19. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wjeru, to je přesně jako u nás - já mám ráda takové ty "skutečné" filmy, chlap zas radši sci-fi a na to já prostě nejsem. Takže my spolu do kina nechodíme téměř vůbec, naposledy jsme byli ani nevím na čem a hrozně jsme se nasmáli, ptž jsme se pro jistotu nudili oba :grinning:
Já jsem si malou ze začátku taky brávala do postele jen na kojení. Ne, kecám, první asi dva měsíce jsem vydržela vstávat a kojila jsem v obýváku. Ale pak jsem byla tak vysílená, že jsem si jí začla brát do postele a po kojení jsem jí přendavala do její postýlky, ale postupně jsem začla u kojení usínat a tak to celé vzniklo. Kolem Vánoc jsme jí zřídili ten pokojík, tak tam spala, ale teď je zas nalezlá u nás, ale já prostě nemám teď sílu v noci vstávat a chodit k ní a chlap je na to línej. Takže máme ještě do porodu chvíli čas, abysme jí zas naučili spát v jejím, tak uvidíme, jestli se na to naučí nebo ne.
20. črc 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to my se s chlapem celkem na filmech shodnem. Akorát u Mamma Mia jsme se trochu nepohodli. Já z toho byla naprosto unešená, ale na něj to teda vůbec nezapůsobilo. Je to prostě film pro ženský.

Tak my si včera zarezervovali lístky na otočný hlediště v Českým Krumlově. Za dva lístky 1500. Je to šílený, ale aspoň jednou za čas budem mít pořádný kulturní zážítek. Snad vyjde počasí.
20. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. my se na Pottera chystáme ve čtvrtek. těším se. co se filmů týče tak s manžou máme stejný vkus. takže si teď i často půjčujeme DVD. a do kina se teď těším. vždy si dám obří popcorn a obří kolu a je to super. kde jsou ty časy kdy čllověk musel na každý film jezdit do Brna.
jinak v Brně jsme byli v sobotu a jediné co jsme koupili byla cestovní lžička a plavky pro malou v CHiccu a prkýnko do kuchyně v Ikei. Bída. a tak jsme po cestě domů jeli na 50% do CP do Nextu. a zase jsme malé nakoupili hadříků:slight_smile:

Vero ty jsi ještě sehnala lístky do Krumlova? já je chtěla koupit asi před 14ti dny a byli volné jen na opery a to já nemám ráda. byla jsem tam na Třech mušketýrech a bylo to úžasný. jsem si dala už na příští rok do mobilu na březen upomínku že bude začínat předprodej abych lístky sehnala.
20. črc 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, malá si bude muset zvyknout. Přece jen to zas budete muset trochu doma uzpůsobit k mimču, takže spaní ve čtyřech v posteli asi nehrozí. :sunglasses:

Bep, my si to objednali včera. Sehnali jsme lístky na Cikánskýho barona, což je opereta, takže by to nemuselo být špatný. Akorát máme lístky až na konec srpna, což bude asi v noci venku klendra. Snad to přežijem ve zdraví. :sunglasses:
20. črc 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je vero, tak to budete mít hluboký kulturní zážitek:slight_smile: Neboj, na konci srpna to není tak hrozný. Poslední srpnový víkend (a někdy první zařijový), vychází u našich puť a k tomu taky večerní pouťové zábavy, ty se konají venku a vždycky se to dalo vydržet:grinning: A loni už jsem pila jen čaj, to už jsem věděla o krýšovi a taky to šlo :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
21. črc 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, tos mě potěšila. Snad to vyjde takhle i letos. :slight_smile: Každopádně asi nabalím do auta i zimní bundu. :grinning: Loni jsem byla s bráchou v půlce srpna na festivalu Dvorského v Jaroměřicích. Bylo to fakt nádherný, ale byla celkem slušná kosa a my moc navlečený nebyli. Ani deku přes nohy jsme si nevzali, tak to člověku trochu kazí zážitek, ale jiank jsou tyhle akce venku fakt úžasný. :sweat_smile:
21. črc 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je fakt, my jezdili pravidelně na prázdniny v Telči, uplně super. Do krumlova se taky chystáme, dostali jsme ke svatbě od mých kolegů víkend v penzioně, tak jsme chtěli i na to otočný hlediště, ale nějak to neklaplo:frowning2: Tak až Krýša povyroste, bude spinkat celou noc, tak ho uložíme u babičky a dědečka a vyrazíme. Jinak manža moc divadlo nemusí, ale chodili jsme tady do horáckýho, měli jsme pernamentky a přežil to. teda když byl muzikál, tak se mnou šel kamarád, takhle trpět jsem ho nenechala:grinning: No fotbalista no, co by člověk chtěl, náhodou jsem ráda, že se vykopal aspoň na něco:wink:
22. črc 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to byl dneska hic co? a zítra bude hůř. jedu s kočárem z domu o půl deváté ráno a leje ze mě. fuj fuj fuj.
jinak si musím postěžovat že zub v puse při kojení není nic příjemného. ta malá potvora mě tak 5x denně pěkně hrizne a to fakt bolí. ach jo musím držet. v sobotu odjíždíme na týden do Krkonoš a já nesnáším balení a musím zabalit sebe a malou. uffff :unamused: nejhorší je že v tohle počasí kdy se to střídá ze dne na den člověk musí tahat oblečení letní a teplejší. no aspo%n že manža je vycepovaný ze služebek a zabalí se sám. to jsem si ho dobře naučila. aspoň něco :grinning:
22. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, venku je teplo už po ránu. Nebo aspoň tady v Třebíči. Chtěla jsem jít s malou ven, ale chlap mi volala, že jsem si u něho v autě zapomněla klíče od bytu. Takže se nic nekoná. Pracuje totiž v Jihlavě, takže vracení se nepřipadá v úvahu :sweat_smile: Jednou někde zapomenu hlavu :grinning:
23. črc 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, ještě by chtělo takhle vycepovat malou, aby si sbalila sama. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Hezkou dovču.

Týjo, včera byly šílený kroupy, co? Jsme akorát vyrazili na koupaliště do Humpolce (tam bylo krásně slunečno) a měli jsme strach, aby nám to nezničilo auto (naštěstí máme starý auto, takže kdyby náhodou, tak by to nebyla taková tragédie :grinning: :grinning: :grinning: ).

Míšo, tak to nezávidím. I když v tom hice je skoro lepší zůstat doma, než chodit po venku.
23. črc 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek