• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
Včera teda byli kroupy. a nám stojí venku nové auto. ale to máme pojištěné tak to tak nebolí. zvažovali jsme jestli utrácet peníze za pojistku, ale jelikož hodně jezdíme a octávky se hodně kradou tak pojistka je a tak může i stát venku a moje starší se hezky garážuje. nějak jsme stavění podcenili a udělali garáž jen na jedno auto:frowning2:
teď jsem byla hodinu venku s kočárem a jsem na infarkt. je tam fakt hrozně. uf
23. črc 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, tady vůbec nepadla ani jedna krupička, ani kapička nic. Mě to ani nevadí, že nemůžu jít ven, dneska je fakt hnusně. A psa jsem musela jít vyvenčit, ale byla to opravdu akce. Malá usnula, tak jsem dala boty mezi dveře od bytu a rychle seběhla dolů. Jenom jsem otevřela dveře od bytovky, pes se vyčůral a rychle zase domů. Když je panička trouba, tak si ani nemohl nic očuchat. :confounded:
23. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tady u bazénu teda kroupy nebyly, ale manža chtěl jít z práce na dolině a nemohl kvůli kroupám musel čekat. A to je od sebe kolik tak 3 km?
Já dneska jela k našim, mají domeček a bylo tam mnohem příjemněji, jak tady v bytě. Ale jen jsem chodila na balkon věšet prádlo, jinak jsem venku s Krýšou taky nebyli. A má být dost teplá noc, tak uvidíme, jak to ještě přežijem
23. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero, teď jsem koukla na "domů" a co nevidím, Tvoje album:grinning: :slight_smile: :grinning: Tak gratuluju k budoucímu sourozenci Kačenky a ať se Ti v těhu vyhnou všechny problémy:slight_smile:
23. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, díky. Dneska jsem byla na první kontrole. Sice jsem // objevila už 4. 7., ale čekala jsem, až to budu mít potvrzený od doktora. Srdíčko krásně tlouklo, tak snad to bude OK. V srpnu mě čeká velká kontrola na Downův syndrom (před dvěma lety se dělaly jen tripple testy z krve - je to hrozný, jak jde věda rychle kupředu :sunglasses: ) a průkazku dostanu asi až 3. září.
23. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, tak to musela být fakt akce Z. Co kdyby ti nějaká "hodná" sousedka tu botu vyndala a dveře se zabouchly? :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, tak koukám, že už jsi prozradila, že čekáš miminko :slight_smile: Ještě jednou gratuluji. Víš jaký jsem měla strach, že se mi ty dveře zabouchnou. Pojistila jsem si to ještě takovým kolíčkem. Ale byla to bleskovka a pořád jsem viděla na dveře od bytu. Tady jsou totiž dva vchody. Máme tady velmi příjemné sousedy, teda až na tu nad námi (ale ta nebyla doma).
24. črc 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, díky ještě jednou. :grinning: To si dokážu představit. Se divím, že doma nemáte ještě jedny rezervní klíče. My teda jo.
24. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, máme, teda lépe řečeno máme od včerejška. Tak dlouho jsme je chtěli přidělat a včera to šlo rychlostí blesku. :wink:
24. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, aspoň něco vás donutilo. :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
míso, tyhle bleskove akce znam moc dobre. Porad se neco odklada a kdyz neco prijde, tak to najednou jde hned :grinning: Vero to si dovedu predstavit, ze jsi z testu nervozni. Je dobre, ze jde veda dopredu, aspon se zachyti, co nejvic problemu. I kdyz asi, jak kde, ja mela jen ty krevni testy. Zitra razime smer tchyne a pobudeme tam cely tyden, to bude dovolena :sweat_smile:
24. črc 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, tak snad to tam přežijte a ve zdraví se vraťte domů. :wink:
24. črc 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,nějak nestíhám dočítat a zpětně reagovat:slight_smile:
Bep a wjeru,užijte si dovči(doufám,že jsem na někoho nezapomněla)

Koc-docela mazec s klíčema,ale nic si z toho nedělej,muž je ze mne neustále nervní,protože já jsem na klíče expert,věčně je nechávám zvenčí v zámku,nebo nezamykám...

Veru..obrovitánská gratulace:slight_smile:,je to krásný vidět u Tvého nicku ty TT
24. črc 2009 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Veru, tak oficiálně gratuluji :wink: :grinning:

My jsme ty kroupy v týdnu nezažily, ptž jsme s malou byly u rybníka u Pelhřimova, tam bylo krásně. Chvíli se to tam mračilo, ale odešlo to, takže se to vyhnulo a domů jsme přijely až bylo po všem :sunglasses:

Tydle vedra jsou fakt na padnutí pro dospělého, natož pro mimča! :frowning2:
25. črc 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem se asi přichladila. Mám takovový knedl za nosem, že se mi asi spustí rýma. Počítám, že to bylo ve čtvrtek, když bylo takový vedro a já jsem byla zpocená a v autě na sebe pustila naplno větráky. :unamused:
25. črc 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero na kdy že ti vychází termín porodu, říkal ti dr.?
26. črc 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, na 10. března. Ale podle MS až na 16. Je to docela velký rozdíl. No, stejně si myslím, že to bude až po tom 10.
26. črc 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero já se prostě musím smát, jak to od sebe zas máme dva týdny, tentokrát tedy v opačném pořadí :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, kde jste všechny? Dovolenkujete? Já se tu nudím, tak prolejzám i ostatní diskuze, koukala jsem, Vero, že chceš rodit v HB? Máš fajn, že to máš do JI i do HB stejně daleko! Ale teď jsem četla v Sedmičce (co chodí jednou týdně do schránky) rozhovor s Roztočilem (teda doufám, že jsem to jméno teď nepopletla) a psali tam, že prý chtějí hodně zamakat na jihl. porodnici, aby se tam prý maminky cítily co nejlépe a co nejvíce jako doma. Sice je to hezké, co je to člověku pak platné, když na něj kejhají nevrlé sestry! Teď jak prý mají hodně porodů, tak je to tam prý zas docela masakr, tak doufám, že v zimě nás tam bude podstatně méně :sunglasses:
27. črc 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já ráno napsala příspěvek a spadl mi net. :angry:
Leni, jojo, vychází nám to přesně. :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem ten rozhovor taky četla, ale prostě realita je jiná. Vybavení je v JI dobrý, ale chtělo by to asi vyměnit personál. Co jsem slyšela od jiných mamin, tak chování sester v JI a v HB je nesrovnatelný. A to je podle mne to nejdůležitější, když má ženská po porodu rozházený hormony. Jsem zvědavá, jaký to v HB bude, jestli to teda klapne a pojedem tam v březnu. :confused: :sunglasses:
27. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéje,holky těhulenky vy se máte:slight_smile:,no snad jednou budu mít příležitost si to vše zopáknout.Jihlava nikdy víc,i když rozhovor v Sedmičce mne nadchl a věřím,že pan primář udělá maximum.On,llékaři a ženský sestry jsou fajn,po porodu za mnou primář běhal,ptal se jak mi je,zjištoval stav miminka....takovýchto lidí by bylo potřeba ve zdravotnictví více.
Leni,my zatím nedovolenkujeme,jedeme v sobotu,zatím se mne cestovní horečka netýká,ale je mi jasné že od čtvrtka budu nervit,strachovat se jestli máme všechno a lítat jak hadr na holi:slight_smile:.
27. črc 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hoooolky, tak my jedeme zítra do Chorvatska. Vůbec nevím, co se to s mým chlapem stalo, ale ráno vstal a že bysme mohli jet, tak jsem oběhala cestovky a vyšlo to, sehnali jsme! A budeme tam až do příští soboty, to je parááááda :grinning:

Nety, tak tys měla malou předčasně narozenou, ne, jsi říkala. Tak to je jasný, ještě, aby se nestarali :angry:
27. črc 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,užij si dovču:slight_smile:.Kam přesně jedete??
27. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si na ženský sestry v JI nemůžu stěžovat, ale dětský - brrrr. Ještě teď mi běhá mráz po zádech, když si na ně vzpomenu. :angry:

Leni, užijte si moře. Já bych jela hned taky. Ale nemůžem si to teď dovolit - máme spoustu práce kolem baráku, peněz moc nazbyt není a navíc v těhu se mi daleko nechce jezdit. Příští rok dovča u moře asi nehrozí, tak snad za dva roky už konečně vyrazíme.
Leni, pozdravuj tam ode mne moře, že se na něj už moc těším. :grinning: :sunglasses:
27. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jedeme na Sv. Filip a Jakov. My taky peníze nemáme, ale z chlapa vylezlo, že měl něco ulitého :slight_smile: A právě, že příští rok by to nehrozilo, takže razíme tento. Už je mi i docela dobře a tam na to nebudu mít čas myslet, tak myslím, že to bude super! Trochu se teda s malou bojím té cesty, ptž to prý tak těch 10h dá, ale proto jedeme na noc, tak doufám, že to krásně zvládne a prospí to, no bude muset, ale není zvyklá, na noc jsme nikdy ještě nejeli :confounded:

Vero neboj, budu pozdravovat, na to si snad vzpomenu :grinning:

Jen nevím, jak naplánovat vaření... jeden den rizoto, špagety, zapečené těstoviny a jsem v koncích :frowning2:

Nety kam jedete vy?
28. črc 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jedete autem? To je ideální. A co jsem slyšela, tak v noci je to pro děti nejlepší. My bychom taky razili na noc, kdybychom jeli někam dál. A s tím vařením. Tak si taky zajděte někam na oběd. :wink:
28. črc 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,jedeme do Hořic,už se moc těším.
S tím vařením.....těstoviny na 100 způsobů:slight_smile:,když jsme byli kdysi dávno :slight_smile: u moře,celý týden jsme jedli jen špagety a kolínka a potom jsem se hodně dlouho nemohla na těstoviny ani podívat:frowning2:.
28. črc 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jedeme autem, busem bysme to s malou asi nezvládli. Byli jsme nakoupit, tak na nějakých 9 dní jídlo máme, to je docela dobré :slight_smile:
Jinak jsem dnes byla na kontrole a jsem 10+1tt, za dva týdny jdu na první odběry krve, jinak další velká kontrola až 8.9. myslím :sunglasses:
Nety moc si to tam užijte :wink:
28. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nety, to mi připomíná, jak jsem jela s kámoškou do Anglie. Celý týden jsme tam byli na pytlíkačkách. Nechtěli jsme utrácet za ovoce a zeleninu, takže jsme byli celý týden víceméně na umělé stravě. A po návratu jsme pytlíkačky nechtěly ani vidět a měly jsme takový deficit zeleniny a ovoce, že jsme se snad přes měsíc ládovaly jen saláty. Nemohly jsme se jich dojíst. Fakt to bylo znát, že to tělo postrádalo.

Leni, jaký byl doktor? Koukám, že máš další kontrolu taky v úterý. Neříkala jsi jim nic o těch dnech? Jdeš v srpnu na testy na Downa? Jak se za to platí? Mne to čeká 18. srpna. A průkajdu dostaneš už teď, nebo až v září? Já prý až 3. září na první poradně.

Tak to máš s jídlem v pohodě. Jedete na týden, ne?
28. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nene, právě, že jedeme až do příští soboty :slight_smile: Fakt rychlá akce! Už je mi špatně, mám nervy, no děsný :grinning:

Já jsem si nakonec říkala, že to asi odchodím u něj - když máš mít těhu v pohodě, tak je jedno ke komu člověk chodí. Za ty dva týdny jdu jen na UTZ ve 12tt a to už prý dostanu průkazku. Jinak ty testy na downa si dělat nenecháme, teda necháme si dělat jen ty na 75%, malá je měla taky a kdyby tam vyšly nějaké špatné hodnoty, tak mě stejně pošlou na plodovku.. takže my na to "prdíme" a necháme si jen ty hrazené pojišťovnou.

Jednotvárné jídlo snad mít nebudeme, no uvidíme :grinning:
28. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek