• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
Bep, no to si užiješ s příkrmama:slight_smile: Já musím Krýšu tak třikrát převlíkat. On mi do toho hrozně rád dává ručičky a pak to patle všude možně a pak to taky hrozně rád prská. Ale musím Tě varovat, ovocný přikrmy má moc rád, ale zeleninový teda nesnáší. mě taky nechutnají, oni jak to pasírujou kdo ví kolikrát, tak to nemá žádnou chuť nebo spíš takovou umělou. Jinak bezva, že sis užila dovču :grinning: , až půjde manža po celozávodce do práce, tak to bude taky nezvyk.

Zuzi, já teda moderní a nemoderní jména moc neřeším......Vlastně kecám, ty z první pětky jsem zamítla:slight_smile: A ony se teď stejně vracejí jména z dřívějška, takže třeba budeš s Jindřiškou nebo Františkou prudce moderní:slight_smile: A neboj, já si nedělám iluze v pubertě nebude dítě spokojený s žádným jménem, protože by se samozřejmě pojmenovalo mnohem líp. :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata na rajčeti mám nějaký fotky z pobytu na Hané u tchýně:
http://wjerka.rajce.idnes.cz/Kojetin_25-31.7.2009/
jinak sem přidám taky fotečky máme jich spoustu, ale nějak se mi nechce je zmenšovat
3. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, díky. :wink: Mně se Sofie taky líbí, ale po pravdě, holčičí jméno jsme zatím neřešili, jen jsem prohlásila něco o Zuzance a manža na to nereagoval. Prostě pro něj je teď priorita klučičí jméno. :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi, máš pravdu. Máte trochu složitější příjmení, takže jméno se musí vybírat pečlivě. My máme naštěstí hezky český, takže to je celkem pohoda. Akorát by se nám k němu nehodily nějaký anglický a podobný zkomoleniny, což bych ani nechtěla.

Bep, jéjo, vy už máte půl roku? Si děláš srandu, ne? Tak to dodatečně gratuluju. :slight_smile: A počkej, až malá začne běhat. To ji teprve začneš parádit. :sweat_smile:

Wjeruš, tak naše malá skleničky milovala už od začátku. Ona teda s jídlem nikdy problém neměla a se lžičkou se porvala skvěle. Jakoby už od malička věděla, jak se z ní má papat. :slight_smile: A chválíme fotečky. :wink:
3. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuziry, co máš proti jménu Michaela :grinning: :wink: ?
4. srp 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjersuch, pěkný fotky z dovolené, Krýša je pěkný miminko :slight_smile:
4. srp 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
wjeru krásný fotky. Krýša je fakt krásnej.
4. srp 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bepi, my čekáme, že se taky podělíš o fotečky :grinning:
Jinak dnes jsme byli na očkování a Krýša má 7160g a asi 64 cm. On se jim úplně přesně vešel na přbalovák, tak ho ani neměřily :slight_smile: A pěkně se tam namíchl, protože opět dostal dvě injekce třetí hex a druhý prevenar. Byl s náma manža, ale nakonec vyměkl a radši zůstal v čekárně :wink:
4. srp 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy teda Kryštůfka trápíte. :angry: :grinning: :grinning: :grinning: A co reakce? Zatím dobrý?

Holky, kdy se vrací Lenča? Tuhle sobotu, nebo až dýl?
4. srp 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím dobrý, akorát se prospal, ale čekám horečky, vždycky je měl, tak je čekám i teď. Uvidíme, vždycky je dostal na noc, tak uvidíme, co dneska. Ale manža to jeho očkování nese hůř než krýša. Před tím o něm ani nevěděl, ty náplasti jsme vždycky krýšovi sundala, než došel manža domů. Dneska vidí manža přelepený ty píchance a slyšel ho, jak řve, tak je z toho takovej přepadlej :grinning:

A Míša je pěkný jméno, vždycky jsem ho ségře záviděla:slight_smile:
4. srp 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, to jsou páni tvorstva, co? :grinning: :grinning: :grinning: Sesypou se z obyčejný jehly. :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem přidala nějaký fotky i tu do alba. je tam pěkně vidět, co dělal krýša se špenátem:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Rozhodně si nemyslel, že je k jídlu :wink:
4. srp 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, na koníka jsem teď skoro vůbec nechodila. Doma jsem to měli opravdu krušný, tchýně zase hrála na city, docházely hodně peníze, byla jsem dokonce i nějakou dobu u mamky, prostě jsme si potřebovali od sebe odpočinout.
Poslední měsíc už je to docela dobrý, manžel byl skoro celý doma, mamka měla 14 dnů dovolenou a nemusela jsem za babi, tak jsme si opravdu užívali jen a jen rodiny. Dost nám to prospělo.
Vero, gratuluju k budoucímu dalšímu přírůstku do rodiny.
Wjerushko, jejda, vy už jste tak velicí a dáváte příkrmy? Vždyť jsi před chvílí rodila.
My jsme s příkrmama po první zkušenosti začínali v plínce ve vaničce. :grinning: A dneska jak dlabeme. Kde není maso, frfňáme. Třeba dostat do něj chleba s marmeládou je nadlidský úkol.
4. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, tak to sis asi dala, když jsi to měla po tom špenátu vyčistit, co? :astonished: :grinning: Mně se takhle podobně umazala čokoládovou kaší, když jí bylo asi 10 - 11 měsíců. No, radost. :grinning: :grinning: :grinning:

Bep, dneska jsem viděla tvou drahou polovičku tlačit kočárek. :grinning: Šel na prochajdu kolem nás. Samo jsem ho poznala hlavně podle kočárku.

Hani, díky. Tak ještě že to zase u vás klape. :wink:
4. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
je hani, tak hlavně, že už je vše OK a ustálilo se to.. Vždyť Ty taky už máš ročního chlapa :wink: Neměla jsi náhodou včera cestu s manžou a malým kolem Krystalu? Potkala jsem pár, Chlap měl malýho na koníkovi, teď jsem Ti koukal na fotečky a přišlo mi, že byste to mohli být i vy
4. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, to jsem byli my. Promiň, já jsem byla dost KO a moc kolem sebe nekoukala. Vzala jsem si na chození ven pantofle a už jsem si odvykla. Nemohla jsem skoro vůbec jít.
4. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero, no tak snad zase chvíli...
Holky, nečetli jste nedávno v sedmičce zpověď toho pedofila z Jihlavy?
4. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani, tak teď už vím, že se příště mám hlásit :grinning: V pohodě, já byla bez kočárku, letěla jsem do lékárny pro Nutrilon, docvaklo mi to taky až když jsem si prohlížela Tvoje fotky :wink:

Tak Krýša od rána hicuje, měl 38, je mi ho chudáka líto. Za měsíc dostne jen ten prevenar, tak ta reakce snad nebude tak hrozná

Aso začnu tu sedmičku vážně číst.................. :wink: Nám ji teda vždycky mrsknou před dveře do bahna a do prachu, tak se mi ji nechce brát
5. srp 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
wjeru mi jdeme dneska odpo k doktorce a taky bude třetí hexa a druhý prevenar a manža prý bude malou držet. naše velikosti pak napišu. a já po návratu dám sirup proti horečce preventivně.

Vero jo jo byl to manža. v Boschi je celozávodka a tak jezdí domů normálně a tak po příjezdu vyfauje malou a já mám čas doma něco udělat. o víkendu jsme kolem Vás jeli spolu a smáli se jak Kačenka hezky nosí kyblíčky:slight_smile: je fakt roztomilá.
5. srp 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si Sedmičku musím nosit domů sama. K nám už nechodí. A co vím, tak ani na okrajích JI ji nedostávají do schránky.

Bep, manžel chodí do práce? Já myslela, že tam je pusto, prázdno. Tak to jsem vás teda o víkendu úplně přehlídla. Jo, teď je na kyblíčky, lopatičky a konvičky úplně ujetá. V sobotu jsme byli na praseti a někdo tam přinesl jeden kyblíček. Ona si ho vrazila na hlavu a chodila s ním jak s helmou celý odpoledne. Fakt síla. :grinning: :grinning: :grinning: A že pod ním byla úplně splavená jí vůbec nevadilo. :unamused: :grinning: :grinning: :grinning:

Wjeruš, tak snad ty teploty brzy poleví.
5. srp 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Koč já to myslela tak, že jsme se s tím jménem nechali ukecat, jinak se mi Michaela líbí, to bych ho přece nepsala jinak do papíru na porodnici :grinning:
jinak si pádím dát sprchu a trochu schrupnout, než se Ruďoch vzbudí. Dneska vstával v 5:45h a odpo jedem do města, tak ať nejsem v sedm mrtvolka :grinning:
5. srp 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kačenka nečekaně rychle usnula. Jindy neusne vůbec, nebo jí to trvá třeba do dvou, než zabere, a dneska vytuhla hned, jak jsem ji dala do postýlky. Poslední dobou nějak podezřele často odpoledne spí. Tak že by se opět vrátila k režimu odpolední siesty? :sweat_smile:

Zuzi, užijte si to ve městě. :wink:
5. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska byla kontrola i očkování dobrý. asi proto že manža šel dřív z práce a šli tam společně. on utěšoval malou a já sbírala věci a poslouchla doktorku. když jsem sama tak jí prostě po injekci neuklidním.
jinak tedy máme 7390g a 64 cm. a začneme s příkrmy. 14 dní zelenina k obědu a pak přidat ovocné ke svačinkám. jednu polici ve špajzu už máme nacvaklou vším možným od Hami:slight_smile:

dneska jsem objednávala přes mimibazar novou kolekci nextu přímo z Anglie. vyjde to snad o polovinu levněji než tady. tak jsem zvědavá co dorazí a budu to asi takhle praktikovat dál
5. srp 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeru, já jen koukala, jak nejrychleji zalést do auta. Jeli jsme do Luk do bazénu a pak za kamarády, tak proto jsem si nevzala plný boty a pěkně litovala. :sweat_smile: Sháněli jsme pro prcka takový ten kruh pro nejmenší. Nikde nebyl, až nás zachránilo Fimfárum. A tam byl taky poslední. Dle paní prodavačky je totiž už po sezóně. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, dyť je půlka prázdnín, tak jak po sezoně. :astonished: A v Lukách se vám se Staníkem líbilo? My budeme řešit, kam jet s malým příští rok, právě. S těma botama to znám, já si vyšla na manikůru na Jitřenku pěšky po tý lávce u Kauflandu a dál a měla jsem takový baleríny. S ponožkama pohoda, já je měla na boso a myslela jsem, že pak nedolezu ani na trolejbus. Tak se dej brzo dohromady :wink:

Bepi, tak to jste velký holky :wink: Doufám, že Sárince bude chutnat líp jak Krýšovi. Tomu musím vařit zeleninku ze zahrádky, ze skleničky ji fakt nemá rád. Ovoce mu ale šmakuje moc, zatím všechno, co jsme od Hami vyzkoušeli. My dneska začali i s kuřecím masíčkem:slight_smile: Akorát si zvykl, že při krmení nadílkuje do plíny. Tak máme tlačíčí pauzy :grinning:
5. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, vem si, že už jsou všude od července letní výprodeje. Teď je to všechno strašně urychlený. Pro obchodníky už je prostě po sezoně.

My dnes jedem na Prázdniny v Telči. Už se moc, moc těším. Jezdíme tam aspoň jednou každý rok. Letos máme lístky na Ebeny, tak jsem na to zvědavá. :sunglasses: A taky si asi v klidu projdem zámeckou zahradu a sednem si někam na véču. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeru, jo, docela i líbilo. Chtěli jsme někam, kde není moc lidí. Ale v neděli to tam bylo stejně v obležení. Zato v pondělí paráda. Standovi se v brouzdališti moc nelíbilo, ale za to ve velkým si lebedil. Před dvěma lety ho opravovali, tak to není nejhorší. Chtěla bych i do Vodního ráje, ale tam je nejspíš hlava na hlavě.

Vero, dej pak echo, jací Ebeni byli. Bylo dneska na náměstí ještě něco? Včera tam byl sjezd citroenů a dneska jsem koukala, že parkovitě byly taky v obležení. Na véču doporučuju Antoňovi u parku. Vaří super za slušný ceny.
6. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, tak přeji pohodový zážitek :slight_smile: Kolegyně z práce mi psala, že jede taky na Ebeny.
6. srp 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, dnes jsme se vrátili z minivýletu, včera jsme jeli do Prahy do ZOO, spali jsme u nevlastního bráchy, bylo to fakt příjemný. ZOO jsme teda prošli jen půlku, je spojená lanovkou, což by se s kočárem asi těžko překonávalo a časově by to stejně nešlo. Ta půlka ZOO byla pro nás i děti akorát:slight_smile: Počásko nám přálo, lidi se taky dalo, dostali jsme se dovnitř. :wink: Říkal nám brácha, že nějaký jejich známí tam jeli a dovnitř je ani nepustili, že už bylo moc lidí. Večer jsme si pak otevřeli vínko a zahráli activity, to jsme se teda nařechtali:grinning: Samozřejmě až jsme uložili děti:slight_smile: Přespali jsme tam dodneška a dnes ráno vyrazili domů. Měli jsme štěstí po cestě tam ani zpátky na dálnici žádný kolony, takže jsme projeli fakt rychle

Vero, co Ebenové, bylas spokojená?

Bep, jak malé chutná zeleninka?
7. srp 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Ebeni nezklamali. Taky bylo úplně narváno. Marek Eben měl bezva průpovídky. Prostě stejný jak v televizi. Koncert byl supr. Akorát jsem byla dost utahaná, takže jsem se musela přemáhat, abych neusnula. A pak jsem vytuhla v autě cestou domů.
Hani, tak tuhle hospodu neznám. Chodíme většinou k Zachariášovi na náměstí. Vaří tam taky dobře. Díky za tip. Někdy to určitě vyzkoušíme. :slight_smile:

Wjeruš, koukám, že jste měli taky bezva výlet.
7. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero, já po cestě z Prahy taky spala s Krýšou:slight_smile: A taťka si nás pěkně dovezl domů :grinning: :grinning: :grinning:
To sis užila bezva večer, zase porce kultury:slight_smile: Taky bychom mohli příští rok zajet, do Telče to není zas tak daleko:wink:

Dneska jsme dělali oběd společně, já polívku a obalovala jsem cuketu, manža brambory a cuketu smažila společně salát:slight_smile: A moc se nám to povedlo, jsem úplně přežraná. Už jsem vytáhla orbitrec a oprášila ho, tak na něm asi musím začít makat. Nějak mi poslední dobou chutná :slight_smile:
8. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek