• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
autor
A úplně nejlepší jsou známí nebo kamarádi! Od těch se člověk práce jen tak nedočká, ptž upřednostňují kšefty kolem :angry:
13. srp 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tomu plynaři nakonec zavolala a on že prostě zapoměl. ach jo.
dneska je hnusně co? stejně to léto stálo za prd.
včera jsem malé dávala mrkev s bramborem a chutnalo jí to tak, že než jsem nabrala další lžičku tak se vztekala. fakt sranda. a mě ty příkrmy taky normálně chutnají.

o kamarádech ani nemluv Leny. přidělával nám kámoš sítě do oken. dělá u Dafe plastu a dal nám slevu a že to přiděláme sami no a dveře na terasu jsou křivě a úchytka taky a křičet na něj člověk nemůže. není to vidět když to nestuduješ, ale když to stojí takové peníze tak bych brala precizní práci.....
13. srp 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Krýša dneska krásně baštil, měl k obídku skleničku - krůta a zahradní zelenina a asi to bylo moc mňamky, padalo to do něj jedna radost. :slight_smile: Po třech dnech, co jsme se s krmením natrápili, to byla pohádka. Jinak nám už pěkně trůní na gauči, teda opřenej o opěradlo a když ho to přestane bavit, tak se opatrně sveze na bříško. Zjistil, že se z gauče dá sledovat telka, tak se mu tam líbí, potvorákovi. Včera koukal s taťkou na fotbal :grinning:
13. srp 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, to má teda výchovu už od malička. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky :slight_smile: Nějak jsem to tu zanedbávala,ale není nálada.Doma řešíme nějaké velké problémy,tak není nálada na víc,než na Zuzanku.Ta je kouzelná.Leze jí 7 zub a krásně chodí.
13. srp 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, hlavně, že Zuzanka prospívá, snad bude brzy líp a ukážeš se tu časteji :wink:

Vero, to má tatínkovu :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no co se řemeslníků týče, taky víme svoje. Bytná teď nechala dělat okna. Radím firmu Euro Jornán nebrat. Zapomněli do nich vyříznout drážku na vodu. A ani to neřekli. Když odcházeli, manžel jim povídá, že něco nechali na stole. Koukli se na sebe a pak to z nich začalo lézt. Pak teda milostivě sepsali reklamačku a kde nic, tu nic. Prý to přijdou dodatečně vyříznout. :angry: :angry:
Mel,my se doma taky bavíme. Standa prý lítá jak dvouletý dítě. Naprosto neohroženě. Pozvolna i odstavujeme dudlík, už ho má jen na spaní.
A v pondělí jsme dali poprvé zubařku. Standa má zoubky naprosto v pořádku. Byla jsem fakt pyšná, když čtete, kolika dětem vyrostou zkažený zuby, je to paráda.
13. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je krásné, jak vám dítka krásně chodí a baští a prospívají, to se parádně čte :slight_smile:

Potkala jsem v týdnu Gábi a musím vám teda říct, že malej už má 7kg, pěkně si chrupal v golfáku a Gábi je jak žingle, vychrtlá jak lunt - foukne vítr a zlomí jí nohy. Moc jí to sluší a já jí to tiše závidím :grinning:
13. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko, snad bude všechno v pořádku a budeš se moct těšit nejen z malé. :wink:

Hani, tak to je drsný s těma oknama. :angry: My dudlík taky částečně odstavili do roku, ale ještě dneska ho na spaní máme. Malá je absolutní závislák a já jsem srab jí ho sebrat. Ještě chvíli počkáme a pak ho asi začnem postupně odstříhávat. To jsem četla, že je účinná metoda u dětí, který ho odmítají jakkoliv vyhodit nebo odložit. Je to postupný a není to tak drastický.

Leni, počkej, až bude druhý na světě. Třeba taky budeš vychrtlina. A navíc co jsem tě tenkrát v září viděla, tak jsi akorát. Nic ti nepřebejvá. :wink:
13. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdy a jak jste začali čistit zoubky? Malej týden slintal a má vyklubanej zub na jedné straně a klube se mu na druhé. nese to docela statečně, akorát hrozně slintá a pořád si šahá do pusy, ale jinak je docela klidnej :wink:

Leni, co bych dala za Tvoji postavu :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zase vytočená. Máme ucpanej odpad na pračku, manža někoho "shání". Zatím máme hadici od odpadu ve vaně. No a manža se včera s malým rochnil ve vaně a hadici vyndal a že by ji dal zpátky, to ho ani nenapadlo :angry: :angry: :angry: a samozřejmě wjerushka dneska pustila pračku, takže místo, abych si odpočinula, když kryštof hajal nebo si v kidu oškrábala brambůrky nebo něco, tak jsem tu vytírala potopu :frowning2: :frowning2: :frowning2: A to doufám, že jsme nevytopili opět souseda pod námi

A když jsem mu to volala, tak mě ještě zdrbal, že jsem po nich koupelnu uklízela já, tak proč jsem si tu hadici tam nedala. :unamused: :angry: :unamused: Jako jsem si akorát odnesla podložku na přebalovák, abych ji v noci někde nehladala
14. srp 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wjeru, my začli čistit hned s prvním zoubkem :wink:
14. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Před chvílí jsem malé říkala, že se osprchuju a půjdeme ven. Sedím u PC, ona přijde, začne čuchat a říká: "Mamko, smrdíš, sprchovat musíš!" :grinning: Já se z ní fakt picnu. Nebo si chci pro něco jít a ona na mě: "Mamko nechoď, Sophinkou povídej." :grinning:
14. srp 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Wjeru tak já jsem taky čistila hned s prvním zoubkem...zajdi do lékárny a oni ti poradí kartáček :wink:
Dneska je to počasí takové všelijaké, doufám, že nebude pršet...

Ruda odjel na 9 dni s kámošema do Rumunska, tak je ze mě slaměná vdova :frowning2: ...normálně je mi po něm smutno...
Zas nadruhou stranu budu mít doma víc volna :grinning: , tak budu odpočívat...malej je už docela samostatnej, občas vyrazíme na výlet a ten týden si užijem :wink:

Jak se máte těhulky - neni vám špatně ?
14. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme zuby dva a ještě tedy nečistíme i když takový ten silikonový kartáček na prst mám koupený
14. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, malá je správná :grinning: hlásí se o svoje práva :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem koupil kartáček a ještě jsme k tomu dostali zadarmo pastu :wink: Tu si schováme
14. srp 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsem čistili hned od prvního zoubku. A hned kartáčkem. I když někde se píše, že se má očišťovat gázou. Ale to by asi Standa nesnesl. Na radu doktorky jsme dávali gel od weledy. Nakonec jsem vždycky Standovi nechala kartáček v ruce a on ho všelijak kousal a vlastně si tak ulevoval dalším rostoucím zoubkům. No a zubařka nám teď říkala, že máme zkusit normální Perličku, že dětem dost chutná. A u nás to fakt zabírá.
Dost mě překvapuje, jak mi už tři zubařky nedoporučily colgate. Moje zubařka kartáčeka, další pastu a teď nám nedoporučovala pastu Colgate pro děti.
Jako s váhou si tady máte fakt všechny co stěžovat. :angry: Já s ní zápasím od malička a nejvíc mě dorazila doktorka v pubertě, když mi řekla, že stejně nikdy díky genetické zátěži hubená nebudu. :pensive:
Leni, to je kouzelný, moc se na tohle těším. Standa je poslední tři dny hrozně protivnej, sem doma sama a všechno se na mě valí. Už aby byla ta další stolička venku.
14. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si ještě vzpomněla, kámoška má děti od sebe asi dva roky a 4 dny a když už se porod blížil, Dášenka si vždycky lehla kámošce na břicho a když malý kopl, hned říkala: Do porodnice jedeš?
Co říkají holčičky, že dostanou sourozence?
14. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My používáme pastu Elmex pro děti, tu nám náš zubař doporučil a na jiné jsme se ani neptali. A taky čistíme od prvního zoubku kartáčkem.
15. srp 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, my začli čistit zoubky taky s prvním vylezlým zoubkem. Koupila jsem si tu sadu na čistění zoubků v DM. Jsou tam tři kartáčky. Jeden spíš takový masážní váleček, pak druhý s gumovýma krátkýma výstupkama na trochu povylezlý zoubky a pak malý klasický kartáček na vyrostlé zoubky.

Leni, teď už je s těma našima dětma fakt sranda. Kačenka taky okomentuje už úplně všechno. Nezavře od probuzení pusu. Někdy z ní fakt padají perly. :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi, užívej si volna. Mně manžel takhle ujel v únoru, ale jen od středy do soboty. A já jsem se těšila, že si užiju klidu a pohody. Měla jsem ale ty dny tak nabitý, že jsem měla volný asi jen jeden jediný večer. Tak jsem si nakonec říkala, že tam manža mohl zůstat ještě o nějaký den dýl. :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem naprosto v pohodě. Žádný nevolnosti ani únava. Akorát večer jsem ospalá dřív než jindy, takže chodím spát tak o hodinku dřív než předtím. Ale jinak až na to břicho, který mi strašně rychle vylezlo, mi nic není. :grinning:

Hani, malé jsem možná jednou mezi řečí řekla, že mám v bříšku miminko, ale jinak ji na to ještě nepřipravujem. Někde jsem četla, že nemá smysl takhla malým dětem říkat o sourozenci hned ze začátku, protože 9 měsíců je pro ně strašně dlouhá doba. U Kačenky je to asi třetina jejího života. :sunglasses:
15. srp 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsme byli v Dalešicích na parníku. Byl to super výlet. Taky jsme se na oběd stavili do slavné Pivovarské restaurace v Dalešicích. :sweat_smile:
15. srp 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je vero, tak vám ty Dalesiče nakonec vyšly a žádná nevolnost je nezkazila:slight_smile: No já bych dneska chtěla jet do Polné, jsou tam hradní slavnosti a hádejte co?.....Manža má opět zápas ve fotbale. :frowning2: Tak se asi s Krýšou vymučíme a zajdeme se podívat, ale jen na poločas. Nemá smysl se mučit až tak moc :wink:
15. srp 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani, vše nej k jmeninám, ať Standa roste a nezlobí :slight_smile:
15. srp 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeru, děkuju. Standa náhodou zas nezlobí, protože má doma tatínka. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Až odjede, zas si užiju, rostou mu všechny čtyři špičáky najednou. Je to vůbec normální?

Vero, jee, to bych si taky nechala líbit. My dneska vyrazili do City parku. Byla tam nějaká sportovní show. Nejlepší na tom bylo, že jsem tam manžu vytáhla pěšky. Byla z toho hezká procházka.

Novinka, asi jsme bez dudlíku. Standa ho dneska donesl feně a ta mu ukousla takovou tu bambulku na konci. Koukal na to jako blázen, zkoušel tahat a ono to nešlo. Usnul i bez něj a bez řevu, ale pořád ho žmoulá v ručičce. No snad ty jeho očička vydržím a nevyndám další dudlík. :sweat_smile:
15. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já si užívám volno bez manžela, no abych se přiznala, tak večer smutním... :frowning2: .
Dneska jsem se věnovala zahrádce, tak jsem dost unavená, asi půjdu brzo chrupkat. Taky mám na celý týden spoustu plánů, tak uvidíme jak si odpočinu...

Hani dudlík nevyndavej, malej to bez něj zvládne :wink: . Taky přeji vše nej k jmeninám :wink:
Malýmu taky rostli většinou tak 3-4 zuby najednou ...alspoň to budete mít rychlejc za sebou.

Vero Dalešice jsou hezké, ráda tam jezdím na výlety ...
Zatím pa
15. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko,

já si vás chodím dočítat, ale moc nemám čas psát. Dnes zas jedeme s malou na týden na dovolenou, vrátíme se až příští neděli. Tak se tu mějte hezky, výletujte, dětičky ať pěkně dělají radost a já se tu za týden zas ukážu.

Papa a ještě trochu sluníčkovýho počasíčka :sunglasses:
16. srp 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, tak to fenka krásně zařídila:slight_smile: Neboj, on to vyrží a budeš z něj mít velkýho chlapáka:grinning: Já si tak naivně plánuju, že Krýšovi kolem toho roku dudlík seberu, ale on mě život poučí:slight_smile:

Dneska krmí Krýšu taťka, ale nějak nemá náladu, Tak mu tatka zpívá a předvádí, jak je jídlo mňamky a vypadá to, že to na Krýšu platí. jestli mi ho někdy naučíme jíst normálně.................................................

Leny, tak si užij dovču a čekáme na zážitky. Snad Ti vyjde počásko :sunglasses:
16. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjerus, no uvidíš sama. :sweat_smile: Já bych asi neměla na to mu ho jen tak vzít, ale překvapuje mě, že to jde tak v klidu. Snad to nezakřiknu. Jako přes den už ho neměl, ale na to spaní jsem to chtěla řešit až tak ve dvou letech.

zuziry, nám právě vždycky jen dva najednou a teď tohle.

Leni, dovolenou můžu jen závidět. Tak si jí pěkně užijte. :wink:

No noc, mám uvařeno, uklizeno, tak vytáhnu rodinku k vodě. :grinning:
16. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, taky dodatečně gratuluju k svátku. :wink: A s těma špičákama. U nás byly všechny zoubky trochu později. První zoubek až v 8 měsících. Ale pak šly vždycky horní a dolní páry najednou. Špičáky nám taky vylezly všechny čtyři naráz. Naštěstí Kačenka zoubky nikdy nijak extra neprožívala, takže nás to ani netrápilo. A s tím dudlíkem závidím. U nás to je nekonečný příběh. Hold jsem nakoupila kvalitní dudlíky od Aventu a ty se hned tak neprokousnou. :grinning: :grinning: :grinning:

Včera jsme odpoledne byli v Herálci na fesťáku. Byl tam druhý ročník Setkání v zámecké zahradě. Takový spíš folkový, ale vstupný dobrovolný a moc pěkný prostředí. Pro Kačenku to bylo super, protože tam mohla běhat po trávníku a člověk se nemusel bát, že si někde ublíží. Jeli jsme tam s tím, že tak za hodinku pojedem domů, ale Kačenka byla šikulka a nakonec z jedné hodiny byly tři. :grinning: Vydrželi jsme tam až do půl devátý a to se ani malé pomalu nechtělo domů. :grinning: :grinning: :grinning:

Leni, vy to teda máte teď rozježděný. Tak si užijte dovču. :slight_smile:

My asi taky odpo vyrazíme k vodě. Kačenka konečně usnula, tak to vyrazíme zase až navečer. A zase určitě chytnem nějaký mraky. :grinning: :grinning: :grinning: Na to máme vždycky štěstí. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero, děkuji. No dodej dudlík, já dodám psa. :grinning: My měli taky Avent. No problem. :grinning: :grinning: Standa ho určitě neprokousl, ani zoubek se neotiskl. Ale naše Nelly, ta vede. :grinning:

Dneska to bylo na koupáku super. Dokonce se Standovi i líbilo v brouzdališti a to už je co říct. S každým koupáním je to lepší a lepší. I když velký bazén měl 22 stupňů a to byla síla. Od bazénu bych čekala víc.
Vero, kam se jezdíte koupat?
16. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek