• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
Leni, tak to je nářez. Chudák malá. Když se daří, tak se daří. S tím řevem Ti rozumím, my tohle prožívali cca od Standových 2 měsíců, když viděl dědu. Děda si chtěl hrát, chovat a nějak to nešlo. Naštěstí teď asi u dvou setkání nebyla tchýně, tak si dědu pořádně osahal a je klid.
24. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak takhle se Kačenka bála manželový tety. Ale až tak od půl roku. Předtím jí nevadila. Pak se to zas zlomilo a už dobrý. Akorát ta teta z toho byla chudák vždycky hotová, protože se strašně těšila, že si malou pochová.
25. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky jenže ona se teď furt bojí někoho, to je strašný! Kamkoliv přijdeme, tam si "vyhlídne" někoho, u koho mi hned hlásí, že se ho bojí a ať si toho všímám nebo ne, tak je to jedno.
25. srp 2009 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to já zatím neznám, že by se krýša někoho bál, ale ono to asi přijde s dobou. Zase je sranda, když jsme u prababičky s pradědou. Praděda se krýšovi hrozně líbí, pořád na něj brejlí a směje se. No a posledně jsem ho posadila vedle pradědy na gauč a praděda ho hladil po vlasech a dělal ksichty, krýša z něj byl na větvi a na prababičku totálně kašlal. Tak aspoň prababička okřikovala pradědu, ať ho nehladí, že mu bude horko :grinning:
25. srp 2009 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, Kačenka má asi dva tři měsíce takový stydlivý období. Dřív se vůbec nestyděla, ale pak ze dne na den se to změnilo a ona se začla šíleně stydět i před dětma. Teď je to už lepší, ale aspoň dva měsíce to s ní bylo děsný.

Wjeruš :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo tak Žofi se stydí od malička. Nikdy nebyla to miminko, co ho vyndáte z kočárku a ona se na každého směje jako sluníčko... spíš každého pozorovala a dávala mu najevo, že bude studenej psí čumák :sunglasses: Venku si lidí víceméně nevšímá, když na ní někdo promluví, hned mi visí na noze a musím jí vzít do náruče, ptž se stydí a bojí, což jsem i ráda, ptž mám takový větší klid, že mi jí nikdo jen tak neodvede :slight_smile: Ale jako že jí dávám bráchovi do auta, aby si jí vzal na pěkné odpoledne a ona ječí a prohýbá se, že jí člověk musí do sedačky lámat, tak to je už moc. Ono je to možná taky tím, že mám nějaké starosti, že jsem myšlenkama taky furt jinde a jsem nervózní, těžko říct, ale snažím se, aby to malá nepocítila, jenže víte jak to s dětma je :frowning2:
Teď tu máme psa, dnes tu byla i přes noc, no malá je z ní úplně unešená! Jenže Nikiša je už stará (11 let), už hrozně špatně slyší a je ráda, že 20h denně spí :slight_smile: No jenže to naší malé nevysvětlíte. Ona jí venku pořád tahá na vodítku a furt jí chodí pusinkovat, leze jí do pelechu, dokonce s náma včera musela Nikiša spát po O v posteli, to chlap ani neví, to by mě přetrhnul! Takže u nás je jasno, že časem bude pes. Ale vážně až časem, až tak za 5-6let nejdřív si myslím :wink:
Wjeru prababí mě rozesmála - já ho nezajímám, tak ty na něj taky nebudeš šahat :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé Leni, tak to máš radosti ještě pes do toho:slight_smile: No my jsem uvažovali časem taky až bude Krýša (případný sourozenec) větší, jenže k nm do bytu by mohlo jen malý plemeno a k tomu jsem jaski získala despekt. Psovi od Pababi všichni říkáme zmetek (je to yorkshir), to je něco tak rozmazlenýho, že to jste v životě neviděly. No teď máme morče, tak u toho na nějaký čas zůstaneme

No ona se prababi snaží, aby se na ni Krýša smál nebo si s ní "povídal" jenže na něj mluví takovým tím hrozně sladkým způsobem a to asi Krýša nemá rád od miminka :grinning:
26. srp 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak Vero stříhala jsem ho už dřív - je to hároš, ale v ždy jen nůžkama. Teď jsem na něj vzala strojek ( největší velikost ). Je to poznat, ale sluší mu to, Ruda se jen usmál :slight_smile: .

Malej se teď taky trochu stydí. U nás je zas Leni opačnej problém, malej by šel i s bezdommovcem a ještě by se na něj usmíval. Takže se snažím mu vysvětlit, ža každej neni kamarád, ale zatím bez úspěchu :frowning2: .

Včera jsem byla za kamarádkou, se keterou se známe z porodnice. No prima odpoledne - Rudík malýho trochu omlátil, tak jsem ho musela krotit - ale jinak pohoda. Táta skládal uhlí, takže večer jsem lítala jak pominutá - kluk, večeře, uklidit...jsem se u kámošky zakecela a pak jsem měla fofry :grinning:

Jinak holky jak je ten můj chlap zase doma, to by člověk neřekl kolik je to práce navíc ...všude samé ponožky, skleničky, je to bordelář...jenže když mu něco řeknu, tak se ještě urazí :confounded:

Dneska je docela fajn, alspoň že tak nepraží...
Pa, jdu si odpočinout do postele :wink: :sunglasses:
26. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zuzi, koukám ti do alba, no pěkně to flákáš teda. Šup sem s aktuální fotkou malýho, ať víme, jak mu to sluší a jak je ostříhanej :wink:
Já jsem ráda, že malá nechce k nikomu cizímu jít, ale problém je, že teď nechce ani k nikomu známému, to mě štve :angry: Takže jí teď budu hodně dávat švagrové a babičce a snad jí to brzy přejde!
Wjeru, ono záleží, jak si toho pejska vychováš.. je jasné, že staříci mají psy rozmazlené, ptž je mají jako náhradu za děti a to je pak hýčkají. Ale myslím, že si děti pejsky vychovají podle svého a že když jim děti nějak neubližují, že z nich bývají super kámoši :slight_smile:
26. srp 2009 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Wjeru, prababi super. :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi, tak se teda musím připojit k Lenyčce, podle fotek to vypadá, že Rudík zakrněl :slight_smile: A stí chlapem doma to znám, když jsem byla těhu manža jezdil na týden do Německa na školení, vždyck ybyl týden tam a týden doma. Když yl tam, my měli tak uklizeno :slight_smile: Jednou jsem byla na školení a tam nám říkali, že chlapi takhle nechávají po bytě stopy nebo co, aby byla hned jasná jejich přítomnost v teritoriu :slight_smile:

Dneska jdu do práce odpoledne, vedoucí mi volala, jestli nechci ukázat Krýšu a že by se mnou hodila řeč o pracovním úvazku. :confused: Tak teda nevím, co se stalo, protože co vím, tak tam propouštějí a ne že by nabízeli ještě práci ženským na mateřšký
28. srp 2009 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
I u nás s příchodem manži vybuchuje bomba. Oni si po sobě prostě nějak neumějí uklidit, i když se snaží. Alespoň ten můj jo.

Wjeru, tak jak to dopadlo? Oni všude propouštějí, ale teď se to prý trošku rozjíždí, tak se uvidí. Ony to zase Vánoce udusají jako každý rok.
28. srp 2009 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
No vypadá to tak, že můj nástup vedoucí trochu vyšplouchl a chce odejít a nikdo jiný tu práci neumí. Novýho člověka jim asi nepovolí, právě proto, že se propuští, tak vedoucí napadlo, že by třeba mohli schválit nějaký úvazek pro mě a dělala bych to napůl s někým komu ubylo úkolů. Ale napřed mluvila tak, jako by to měla schválený a jasný a když jsem tam přišla, tak se musí napřed zeptat, jestli by to nešlo. Takže si myslím, že z toho steně nic nebude.

Jinak Krýšovi rostou ty zuby nějak divně, začaly mu růst zezadu, nevím od kolikátek, ale jsou vidět, jen když řve.
29. srp 2009 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Wjeru, a Ty by jsi chtěla? Jako vrátit se do práce?
Jé, to fakt rostou divně. Ale jak už jsou vidět, to jsou děsně před prořezáním. :wink:
29. srp 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak se opět hlásím po pár dnech.Naše finanční krize se vyhrotila tak,že odcházíme z Jihlavy bydlet do Telče k Martinovo babičce,aby jsme ušetřii a poplatili nějaké dluhy.Už to bylo neúnosné.Bohužel pro mě je to fakt nouzovka a já doufám,že se to brzy nějak vyřeší.Mám žádost o byt u nás na vesnici.Tak až ho opraví,budou jednat,komu ho dají.Vůbec se mi z Jihlvy nechce,už proto,žwe jsem si tu vše oběhla sama,je tu všechno a prostě pohoda.No co už,nejak to vydržíme.
29. srp 2009 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a nechcete některá na čtení zadara časopisy Maminka,Máma a já,Miminko a Betynka.Jsou převážně z loňska.Já je jinak vyhodím.
29. srp 2009 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mel a byt budete prodávat? Já myslela, že finančně nestrádáte, když začal chlap pracovat mimo Ji a jezdil domů jen na ty víkendu... jestli je to dočasné, tak nevěš hlavu a ber to tak, že když budeš s malou na vesnici, tak bude mít aspoň blízko do přírody :wink: A kdy se stěhujete?
Wjeru, co ta práce, budeš se tam teda vracet nebo ne? Je to hezká nabídka, ale myslím, že zabere hodně času, ne? Přeci jen vedoucí už je vedoucí a trochu se tomu člověk věnovat musí, ne? No schválně napiš, jsem zvědavá :wink:
Holky, s bordelem doma po příchodu chlapa z práce, o tom mi ani nemluvte. My si tu s malou uděláme jen bordel, co se hraček týče a jinak to docela jde, ale přijde domů on a je to samý hrnek a drobek a talířek a já už na to prdím a neuklízím to a jeho jednou za čas chytne amok a vyslechnu si, jaký jsem bordelář :grinning: takže ho při tom nechávám, počkám, až si to po sobě uklidí zas sám a mám na chvíli zas klid :grinning:
30. srp 2009 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Mel, tak to je mi líto, ským já budu turistikovat s kočárama? Hlavně teda, aby se vše ustálilo na přijatelný úrovni a bylo to jen lepší. A jestli máte ve vesnici obchod a doktora, tak to není zas tak hrozný

No ta práce leny zatím nevím. Já bych vedoucí nedělala, neboj, tak vysoko nejsem. Jen bych tam chodila na pár hodin v týdnu, ale to se právě moje vedoucí musí domluvit s personální, jestli by to šlo, když se spíš firma těhle úvazků zbavuje :wink: Na víc, než pár hodin nebo jeden den bych to asi nechtěla, přece jenom bych chtěla být s Kryštůfkem, už teď, když jsem si představila, že půjdu od něho, tak to bylo hrozně těžký. Ale myslím si, že to spíš nedopadne.

No já teda taky už tem čurbes ignoruju, takže když si třeba pán nemá do čeho nalít pivo nebo na co položit zákusek, protože všechny skleničky a malý talířky jsou u pc, tak to sám donese do myčky. CO já bych se vzrušovala a dělala mu služku. Mě ted apak spíš nadává mamka, že můžu žít v takovým bordelu a neuklidit to po něm, jenže to bych asi nedělala nic jinýho
30. srp 2009 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
No my jdeme prvně do té Telče a tam se uvidí,jak to půjde.Ten byt není jistý.Tenhle byt jsme měli v pronájmu a byl pěkně drahý.
Leni chlap sice pracuje v Praze,ale dojíždí každý den,takže to stojí dost a navíc máme dluhy,takže nám nic nezbývá.
Ale snad se z toho brzy vyhrabeme.
Wjeru já bych nešla od Zuzanky do práce ani za nic.Už teď se hrozím toho,až za dva roky budu muset jít :angry: .
30. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo tak to já jsem právě myslela, že jste si ho koupili...
Tak to držíme pěsti, ať brzy vše dobře dopadne! Kdy se stěhujete, už od prvního?
30. srp 2009 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já dneska konečně vysála, ale víc se mi nechce. Prdím na žehlení, vytírání.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mel, to je mi líto, ale ani nevíš, jak Ti rozumím. Řešíme něco podobnýho, ale kdybychom šli k mamce, byli bychom v jednom pokoji. Je to fakt hnusný, ale jestli umře babi, tak se k ní vrátíme, abychom něco poplatili. Kolem Vánoc to ale taky vypadalo, že to neutáhneme, věčně jsme se doma kvůli tomu hádali... Hrozně by mi vadila ta ztáta soukromí. Ono se řekne blbá 1+1,ale ten klid. Do které části se stěhujete? No třeba se někdy potkáme v Tescu, každý ráno si tam chodím kupovat jídlo. :grinning:
Teda, ale do tý Prahy musí projet šílený peníze, co? A hlavně toho času na cestách. :astonished: Taky nic moc situace.
31. srp 2009 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já poslední dny mírně nestíhala. A o víkendu jsme byli pryč. Malou jsme nechali v sobotu u tchánovců a vyrazili do Českého Krumlova jen sami dva. Vrátili jsem se v neděli večer. Byl to parádní výlet. Snad po třech letech jsme si vyrazili s manžou někam sami dva na víc jak jeden den. A fakt to strašně bodlo. Měli jsme čas jen na sebe a nemuseli se starat o malou. Asi to budem praktikovat častěji. :grinning:

Melany, to mě mrzí, že máte takový problémy. Ale Telč je krásný město a určitě to není žádný zapadákov, takže to určitě zvládnete. Držím pěsti, abyste se z těch dluhů vyhrabali a začli s čistým štítem. :wink:
31. srp 2009 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
teda holky, já jsem trdlo, šla jsem ven věšet prádlo a když jsem ho dověsila, tak jsem nemohla najít klíče, takže jsem zůstala venku bez klíčů, telefonu bez ničeho. :frowning2: Malej naštěstí spinkal, tak jsem mazala k prababi si půjčit mobil a zavolat Standinovi, jenže ten to nebral, tak jsem zas od ní mazala domů, podívat se, jestli jsem ty klíče někde nevytrousila, mám totiž pocit, že jsem si je brala. Mezitím naštěstí přijela sousedka a nabídla mi, že mě hodí za manžou do práce, ať si tam klíče vezmu jeho. Po cestě jsem se mu dovolala, takže sláva jsem doma. A malej celou dobu spinkal a nic nevěděl:slight_smile: Ale klíče jsou vážně ztracený někde venku, doma je nemám, ale hledat je půjdu až dorazí manža z práce, teď už se bojím
1. zář 2009 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Wjeruš, teda to bylo štěstí, že to malej prospal. Snad ty klíče najdete.
1. zář 2009 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
TEda Wjeru, to fakt bylo štígro, že ti malej celou dobu spinkal :wink:
1. zář 2009 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
No a to jsem zrovna včera myslela na to, že bychom si měli nechat udělat rezervní líče a rozdat je-jedny k sousedům a jedny k prabábí, kdyby se právě něco takovýho stalo.
No taky na mě pak Krýša koukal jak na zjevení, když jsem ho chovala a objímala, jak jsem byla ráda, že ho vidím :slight_smile:
1. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Wjeruš, aspoň ses s ním pomuchlala. :grinning: :grinning: :grinning: Malýmu to určitě neublíží. :wink:
1. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak já doplním nějaké to foto...ale ostříhanej tam ještě nebude, my fotíme hodně na normální foťák-citová zaležitost a něco na Rudův mobil a tam zatím fotky nejsou stažené.

Wjeruš - tak tos měla kliku, že malej spal. No já bych do práce nešla, někdy je to sice doma na palici, ale stejně ne :wink: .

Mel - tak ať je brzy všechno v pohodě.
1. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak a já bych řekla, že je Rudík celej táta :sunglasses:

Wjeru takové věci se většinou stávají v návaznosti na to, že si člověk říká, měla bych todle... kdyby náhodou - aspoň u mě je to zaručený recept. Hlavně, že to dobře dopadlo! :slight_smile:
1. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
tak holky, klíče se našly. Byly v kapuci jedné kombinézky:slight_smile: Našel je manža. Já se asi zahrabu a jen tak nevylezu :grinning:
1. zář 2009 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek