• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
autor
Ty jo, tak to je vážně náhoda. Já už se obávala, že si budete muset vyměnit zámky :sunglasses:
2. zář 2009 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Wjeruš, hlavně že se našly. :wink:

Zuzi, Rudík je fakt hodně na tátu. :slight_smile:
2. zář 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
Wjeru to je v pohodě, když se nestalo nic horšího :slight_smile: :slight_smile:

Jo Rudík je celej táta, po mně má jen musu. Je po tátovi i povahou...takže někdy nervák a hlavně ho zajímá všechno co má tlačítka, kabely...prostě táta :grinning: .

Leni chtěla jsem se zeptat jak jste přišli na jméno malé...? Není běžné...

Dneska spí Rudík poprvé ve velké posteli, tak jsem zvědavá jak to zvládneme až se vzbudí :wink: .
2. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak dneska jsem si udělala beauty den, napřed kadeřnice, potom nehtíky. Jenom jsem po včerejšku byla vyvedená z míry, tak jsem se třikrát vracela, jestli je vypnutá žehlička a klíče jsem kontrolovala asi 4x:slight_smile: Ale všechno klaplo, malej byl moc hodnej, tak jsem zase trochu upravená mamina:slight_smile:
2. zář 2009 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zuzi, to bylo tak :grinning: původně měla být asi do osmého měsíce Nella. Ale pak jsem nějak ležela týden v nemocnici, tam se člověk nudí (a to už jsem tu Sophii nějak měla v hlavě) a tak jsem tak špekulovala až to taknějak přišlo... původně se mi to vůbec nelíbilo, jenže mi to tak utkvělo v hlavě, že se nedalo nic jiného dělat. Neobvyklé je spíš jen to, že má dvě jména, ale Sofií běhá v Ji poslední dobou až moc, takže to tak neobvyklé není :unamused:

Wjeru a malého jsi vzala tentokrát sebou? :grinning: :grinning: Nebos zase počkala až usne a vyrazila do terénu bez něj :grinning: :grinning: :grinning: Ne, dělám si, samozřejmě, srandu.
2. zář 2009 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky kde jste všechny? :confused:
3. zář 2009 v 07:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Leny :grinning: :grinning: :grinning:

Jé Nellu má kolegyňka z práce, ale Sophii znám zatím jen tu Tvoji :wink: No my se s manžou fakt na holčičím jménu vůbec neshodneme. Napřed nám totiž doktor řekl, že budeme mít holčičku a normálně jsme se nedohodli. Chvíli to vypadalo na Nikolu, ale to byl ústupek z mý strany a pak mě to začalo mrzet, že jsem se dala tak lehko, normálně se nám ulevilo, že to bude kluk Kryštof se nám líbil oběma a byl celkem jasná volba :slight_smile:
3. zář 2009 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak to my se asi budeme hádat u druhého jména :grinning:
3. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky já mám dneska teda den - vařím, nic zvláštního, ale... dám si brokolici na páru, jenže jsem se tu zapsala do mailu, přijdu do kuchyně, smrad, vyvařila se mi voda. Tak teď dělám novou, snad už to dopadne dobře. Do toho si dám pórek do trouby, jen tak, aby se mi trochu připravil. Zapomenu na něj, no a jasně, že se mi spálil na uhel :angry: Ale hlavně, že se tu hrabu v hadříkách na prodej :grinning:
3. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak jsem dodělala ty alba, tak jestli chcete jukněte. No úpravu bych asi taky potřebovala, ale jsem lenoch, tak ze mě asi bude Viktorka :grinning: .

Leny- já s tím vařením taky někdy bojuju...začnu dělat něco jiného a to je pak mazec - to jídlo .
K tomu jménu, myslela jsem právě, že jsouz neobvyklá ty dvě jména...sousedka má Annu Marii ...asi je to po babičkách...Ale jinak neznám kdo by měl dvě jména bez křtu.

Tak jnic jdu poklízet.
3. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak jsem se konečně dočkala průkajdy. Byla jsem na první poradně, na krvi a na UTZ. Vše vypadá OK. V úterý jdu ještě znovu na krev. Dneska jsem stihla zaběhnout i na EKG. Ještě musím oběhnout zubní a praktickýho lékaře.

Taky moc dětí se dvěma jmény neznám. V podstatě tak jedno dvě.

Leni, proč nemáš v pase těhu? Takhle nevím, kolikátý týden jsi. Ty to těhulkování nechceš uvádět?
3. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem chtěla píct, měla přijít návštěva, nakonec nedorazí, tak na to prdím, když tak o víkendu. Krýša dostal prevenar, myslela jsem si, jak bude ospalej, vždycky po očkování byl a řádí jako tajfun, už jsem normálka vyflusnutá, ještě, že neběhá:slight_smile: A poprvé jsem zkusili jogurt, docela se tvářil, ž by to i šlo :grinning:

Vero vidíš, já zapomněla, co všechno musíš při těhu oběhat. Tak tos dnes byla úspěšná :wink:
3. zář 2009 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já jsem si to někdy minulý týden nebo možná i dřív vymazala, ptž to máme takové dost problematické :frowning2: Ve 12tt jsem byla na kontrole, byl tam zrovna Poustka, tak mi dělal hrozně dlouho UTZ a nakonec mi řekl, že se mu nezdá šíjové projasnění, že je moc vysoké a že je škoda, že jsem si nenechala dělat ty odběry v 10tt, že ty by prokázaly víc. Tak že teda nabereme krev ještě ve 12tt a že to hned pošle do ČB na genetiku. Jenže pán, co si jezdí pro krev odjel, když jsem byla v čekárně. Takže jsme s chlapem sedli do auta a jeli do ČB osobně. Tam nám narovinu řekli, že je projasnění moc veliké, měla jsem hodnotu 3,8mm a normálně bývá 2,5mm a kritická hranice že prý bývá 3,0mm. Druhý den byly výsledky, nějaká hodnota tam vyšla nižší, což prý bylo jasné díky UTZ, takže se jen prokázalo to, co viděli. Ve 14tt jsem šla na další krev, druhý den jsem si volala na výsledky a vyšel mi tam ten downův syndrom s tím, že nám doporučují ještě plodovou vodu. Na té jsme byli toto pondělí, kde nám řekli, že to projasnění zcela zmizelo, že to vypadá líp, ale že počkáme na tu vodu a ta nám řekne víc. Že pokud se neprokáže down, nemusíme se už víceméně (ťuk ťuk ťuk) ničeho bát. Výsledky měly být do 2-3 dnů, ale pan dr. mi volal hned druhý den odpoledne, že se down z vody neprokázal, takže prý to vypadá, že se to chýlí k dobrému konci, ale že podrobné výsledky budou za 2,5týdne. Takže stále čekáme a doufáme, že vše dopadne dobře :frowning2: Ptal se mě, jestli jsem neprodělala chřipku, já že ne, pak jsem si vzpomněla, že jsem hned ze začátku těhu měla střevní virózu a on že to byla nejspíš příčina. U Sophinky jsem měla virózy snad co 1,5-2měsíce a právě z toho má špatné to ouško :frowning2: Asi jak otěhotním, tak se mi oslabí imunita a je to pak prostě v pytli, no.
Tak proto jsem si to vymazala, ale jestli to dopadne dobře, tak si to tam zas mile ráda dopíšu :wink: No a je to holčička :slight_smile:
Asi vám nemusím psát, jaké prožívám zrovna peklo, už se to táhne měsíc, tak už to snad brzy skončí. Ve ST jdu na kontrolu přímo k Poustkovi, tak uvidíme, co mi na to řekne on a jak to bude vypadat zas na tom jeho UTZ (přeci jen má lepčí jak v ČB) a jestli doporučí pokračovat nebo ne, já doufám, že bude vše OK a pokračovat budeme.
3. zář 2009 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Leny, tak Ti moc přeju, aby vše vyšlo OK a aby ses už nemusela stresovat. Chudáku, to si teda zažíváš
3. zář 2009 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Wjeru, teda, Ty to válčíš. :grinning:

U nás se o jméně taky dost diskutovalo. Nakonec jsme ustoupila manželovi, Staník je po pradědečkovi, jen tý praštěný tchýni to prostě nevysvětlíme. Jako když někdě řekne, že je po ní, ptám se jí, jestli je normální. My dvě se prostě rády nemáme a já po ní budu pojmenovávat syna, ne? :angry:

Leni, tak držím palce, Čutka je sice takový studený psí čumák, ale jako odborník docela vyhlášený, držte se. :wink:
3. zář 2009 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hani my si na něj vůbec nemůžeme stěžovat. Zažila jsem tam jak mladého, tak starého a všechno super. Je na něm vidět, že je to vážně odborník, žije si sice takový svůj svět, ale to tihle lidé mívají, ale všechno nám krásně vysvětlil, mladý mi teď dělal ten UTZ, tak nám zas zodpověděl všechno, co jsme chtěli vědět a vodu mi brala dr. Šustrová a primář tam zase přišel. Takže jsme vážně 100% spokojení!
3. zář 2009 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zuzi a tebe teda vůůůbec neznám... :sunglasses:
3. zář 2009 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, tak to mě mrzí, že máš takový krušný období. Moc moc přeju, aby to dopadlo dobře. Mně vyšlo na dnešním UTZ NT 1,9, což je prý v pohodě. Taky říkal, že kritická hranice jsou ty 3. V úterý jdu ještě na krev a potom se to uzavře a konečně budu mít celkový výsledky.
3. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, přihodila jsem fotky z dnešního UTZ do alba, tak se můžete juknout, kdo má zájem.
3. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ženy :grinning:
Leni tak doufám a přeji,ať to všechno dobře dopadne!!!
Já jsem zaneprázdněná stěhováním.Nejdřív stěhoval Martin do Telče,teď je tři dny v práci,tak stěhuji s mamkou a rodinouto,co se tam nevejde zase k mamce.No sodoma gomora :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Hani nevím co je to za část Telče,ale ulice Tibiáškova.Kousek od náměstí.Jen by mě zajímalo,jestli je tam někde koutek,nebo hřiště.Zuzanka potřebuje mezi děti a prý tam snad nic není.
3. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Mel, v Telči je to na tohle děsný. Teď snad něco udělali u polikliniky, ale na takhle malý děti to nebude. My jsme chodili spíš jen na procházky. U nás teď taky vystavěli novou čtvrť a jediný, co tam město dalo, je jedno pérový houpadlo.

Leni, já je tam bohužel taky vystřídala všechny a i když mi Čutka dodával naději, že další těhu bude určitě v pořádku, nemohla jsem se zbavit nějakýho divnýho pocitu, když mi oznamoval, že máme fakt VVV, ne příliš častou a hned se ptal, jestli mi kvůli výzkumu může vzít plodovku.

Vero, až mi ukápla slzička. Je to prostě krása. Snad se toho taky ještě někdy dočkám.
3. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani, já jsem trochu mimo. Co to je VVV? Ty jsi měla nějaký problémový těhu?

No, švagrová si s plodovkou v ČB užila. Po zákroku jí pár dní odtékala voda, tak měla šanci na přežití miminka 50 na 50. Nakonec to naštěstí dopadlo dobře.
3. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Vero VVV je vrozená vývojová vada, teda aspoň takhle mi to všude píšou ohledně Sophinčinýho ouška. Kvůli čemu jste, Hani, měli trable?
4. zář 2009 v 07:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Vero, ty fotky jsou fakt moc pěkné, mimi je na nich dobře vidět

Hani Standa je hezký jméno (abych ho nechválila, když se tak jmenuje manža), líbí se mi, že má právě hodně variant. Kdyby manža chtěl, aby malej byl po něm, tak bych asi moc neprotestovala :slight_smile: A tchyně, no to víš no

Holky, tak mi volali z práce, že by ten částečný úvazek šel a já jsem v pytli. Musíme shánět nějaký hlídání a vJI teda moc možností není. Na netu jsem našla jen školku a nějakou ageturu, která má 100 let starý číslo, tak nevím, jak to zvládneme. Z rodiny nakonec nikdo hlídat nemůže, ač to všichni slibovali. :unamused: A navíc fakt nevím, jak zvládnu být bez toho kulišáka svýho. No mám čas do pondělka
4. zář 2009 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Wjeru a jak často tam budeš chodit, každý den? Já taky nevím o žádném hlídání, i když... občas bývají inzeráty buď v jihlavském zpravodaji nebo v JL. Nebo si zkus dát inzerát a uvidíš, třeba se ti někdo ozve :wink:

Vero zapomněla jsem ti pochválit fotečky, jsou pěkné, utíká to, viď, za chvíli budeme rodit :slight_smile:
4. zář 2009 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky za pochvalu foteček. Mám z nich radost. A to mi dělal doktor UTZ přes bříško. Myslela jsem, že bude ještě vnitřní, ale i přes bříško bylo krásně vidět. :slight_smile:

Wjeruš, gratuluju k práci. Hlídání je v tvým případě asi složitější. Já jsem v tomhle měla výhodu, že rodiče z obou stran malou pohlídali hned od začátku, takže jsem hned po mateřský mohla jít zpět do práce. Tak ať ti to nějak vyjde. Já jsem slyšela o nějaké soukromé školce, tuším na Dolině. Berou tam prý i malinký děti a to dle tvojí potřeby. Ale přesný údaje nevím. Jen mi to říkala kámoška.

Leni, jo utíká. Ale zatím jsem ráda. První trimestr mám aspoň za sebou, tak snad už bude vše v pořádku.
4. zář 2009 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Vero, tak díky za tip. Našla jsem si tu školku ve vyhledávači, hned jsem tam zavolala a vypadá to, že jsme to vychytali (ťukám na dřevo) a Krýšu by vzali. Příští týden se tam máme ukázat a domluvit se :slight_smile: Tak to třeba nakonec přece jenom vyjde
4. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Wjeruš, snad to bude vyhovovat. Já žádný reference od nich nemám, jen jsem se fakt bavila s kámoškou, že něco takovýho existuje, takže nemůžu posoudit. Ale za zkoušku to určo stojí. :slight_smile: Jak často bys měla chodit do práce?
4. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Wjeru je to ta školka kousek od Starky? Už jsem o ní taky četla,že snad dělají hlídání i v noci,nebo o víkendu,nebo něco takového specoš :slight_smile:
4. zář 2009 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Tam jsem si chtěla včas nahlásit Zuzanku,pokud by pro mě byla práce opět v Motorpalu :unamused: Teď vím úplné houby,kde budu :angry:
4. zář 2009 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek