• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
My naštěstí hlídání máme, takže školku řešit nemusíme. Ale příští září už pošupajdí do školky. U nás by to snad mělo být bez problémů. Prý tam místo bude. Do konce roku to ještě zvládnem s babičkama a dědama, pak budu na mateřský a od září už snad malá nastoupí do školky.

Wjeruš, tak to je nesrovnatelná cena, když máš dát za hodinu 100 a když v tý školce chcou 325 za celý den. To je včetně jídla?
9. zář 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vero mělo by být, jenom plínky tam budeme muset dát vlastní, nebo chtějí 6 kč za plínu. Ale my máme zásobu, jak jsoun plíny v akci tak nakoupíme, takže dodáme svoje.
Nám příbuzenstvo nselhalo, od manži jsou teda daleko, ale z mý strany se vyskytly neočekávané okolnosti, tak hlídání nkryštůfka padlo. Ale jestli Ti vezmou Kačenku do školky, tak to budeš mít fajn. Dost času na malý a třeba i něco na odpočinek :slight_smile:
9. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holkyyyy,
tak jdu zrovna od dr. a prý dobrý, dobrý, dobrý! Tak doufám, že to ukáže i UTZ ve 20tt, na ten jdu za měsíc :sunglasses: Pan doktor byl spokojený, tak mi zas pěkně všechno vysvětlit a že prý si skočí s mým chlapem na pivo, ptž náš dělá jen holky a on zas prý neví jak na ně, tak že by si prý vyměnili fígly :grinning: :grinning:
Wjeru, tak za kilo na hodinu bych si brala na den tak 3děti na hlídání, to je nářez teda!
9. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to je paráda. Moc gratuluju. :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, tak to je supeeeer. Strašně moc Ti to přeju a jsem fakt ráda, že je vše OK. S Tvým chlapem na pivko by měl jít i manža, já bych chtěla po druhý holčičku :grinning:
Co s tím srazem?
9. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo to jsem se taky chtěla zeptat. Chtělo by to dokud je trochu počasí. Pokud by byl dopo, tak můžeme tak od devíti do 11 a pokud odpo, tak se mi malá většinou budí tak kolem třetí, čtvrté, dřív ne, bohužel.
9. zář 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to je paráda. Moc gratulujeme a držíme palečky. Hned jsem si všimla, že jsi si zase nahodila týdny. :wink:

Ježiš, Dobeš ještě ordinuje? Jednou týdně jezdí do Telče a pamatuju si, jak jsem v devítce k němu šla simulovat, chtěla jsem jen razítko na volný den. No pan doktor mě tak napravil, že jsem se nemohla týden hnout a ještě mi naordinoval elektroléčbu, i když mi vůbec nic nebylo. Pamatuju si, jak byl hrozně protivnej na sestru a házel po ní papíry přes stůl, no přišel mi takový dost arogantní.

No u nás bude asi školka boj. Tady trvalý pobyt nemáme, tak jsem zvědavá, jestli mi Staníka vezmou u nás na Březinkách. :sweat_smile:
9. zář 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já su klidně i pro dopo, ale to asi v nějaký kavárničce, ono už je celkem zima na vysedávání někde venku. Stejně by nás asi extra hodně nebylo soudě podle minula:slight_smile:
Vero, jak jsi na tom, myslíš, že bys mohla přijet? A co ostantí??? :wink:
10. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No, Wjeru, ona je zima jen tak do těch devíti, pak se oteplí a je hrozný vedro, až moc veliký řekla bych. Dneska jsem myslela, že umřu. Byla jsem moc oblečená, tak radši budu hodinu mrznout než se pak dvě hodiny potit jak kr.. :grinning:
10. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych mohla i dopoledne. Teď už zas budu cca na 14 dní doma, tak mám volno i dopoledne. Ale asi až tak od úterý (středu nemůžu - to mám domluvenou holičku). Jinak jsem zatím free. :slight_smile: Já bych to asi taky zvládla od těch devíti asi tak do půl dvanáctý. Možná by to bylo lepší jak odpoledne.
10. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já si taky myslím, že dopo je lepčí, odpo se nám pak vracej taťkové a to se pak rozprcháváme a je to na prd.
Klíďo můžem ven nebo můžem někam do cukrošky, já bych navrhovala Lapka v Matky boží, ale jestli víte o lepčím koutku, jsem pro.
10. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, Matky Boží mě taky napadla. Pro děti je to tam nejlepší. Já už tam teda asi dva roky nebyla, ale prý je tam dost plno, tak by to chtělo asi zarezervovat.
10. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem ve městě každý den a chodím kolem pro obědy. Takže řekněte den a já tam skočím a zamluvím to. Hned vedle toho plácku, abysme na děti viděly :wink:
10. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě je jedna nově otevřená kavárna Když se jde od Dukly směrem k zdravce, tak tam , Jsou tam na rohu myslím hadry a potom je vchod a vchod mají i z toho parčíku, ten je pro kočárky. Je to vevnitř pěkný dělaný na kočárky, dětský koutek tam mají taky, ale nevím, jestli teda v matky boží nemají hezčí. Otevřeno mají myslím od 9. Dá se tam dát marlenka a rakvičky nebo toasty, to je jen takový návrh jako varianta, jinak proti Lapkovi nic nemám :grinning: Já bych to viděla od devíti úterý nebo čtvrtek ne? :wink:
10. zář 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, tuhle cukrárnu jsem viděla akorát zvenčí a to ji teprve připravovali, takže nevím, jaký to je vevnitř. Ale klidně můžem zkusit i to. Je tam víc místa než v Lapkovi?
10. zář 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vyjde to vlastně nastejno. Je to tam takový prostornější ajezdí se tam do kuliček. Takže můžeme i tam. A který že teda den?
10. zář 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, buď to úterý nebo čtvrtek. Mně je to vcelku jedno.

Nevíte, co je s Naty? Už tu strašně dlouho nebyla.
10. zář 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prosim tě, taky jsem na ní myslela a chtěla se vás zeptat! Já jsem jí ani nikde venku neviděla. Je fakt, že jejich směrem nechodím, ale občas jsem jí přeci jen potkala ve městě. Takže já netuším
10. zář 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to mě taky napadlo, že se nety dlouho neozvala, vlastně po dovče vůbec.

Holky, tak já bych byla pro čtvrtek, tkaže jestli to můžu rozčísnout, tak příští čtvrtek v 9 je to tak? :slight_smile:
10. zář 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
10. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak o Nety mám zprávu já.Zrovna jsem ji tenhle týden potkala i s holčinama.Říkala,že nemají v provozu počítač.
A dneska jsem ve městě narazila na Hanulíka.Vystupovala z trolejbusu a já chtěla nastupovat,ale rozhodla jsem se ji oslovit,tak jsem jela dalším :wink: .
Sraz by byl fajn,ale já nevím jestli půjdeme,Zuzanka chodí v 10 hod už spát,od devíti bývá docela ospalá.
Jinak u té dukly je ta cukroška dobrá,já tam byla se Zuzankou třikrát.
10. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a od soboty už budeme v Teči,jen sem budeme dojíždět uklízet.Internet tam snad budeme mít.
10. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mel a v kočárku ti Zuzka nespí? Tak já tam skočím a zamluvím to na Čt v 9h. Ještě teda uvidíme kolik se nás nahlásí, ale nebývá tam moc narváno, takže bych neměla strach, že se tam nevejdeme :grinning:
11. zář 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi to bude lepší řešení než Lapek. Tam bývá narváno asi víc.
11. zář 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
OK, tak počkám do odpoledne jestli se ještě někdo přidá a pak tam zajdu a zamluvím to.
11. zář 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme byli v orce na to hraní a zpívání s dětmi. Krýša si tam našel stejně starýho kamaráda:slight_smile: Ale ten už leze. Bylo to docela fajn, krýšovi se to líbilo, jenom to na něj bylo dlouhý, takže čtvrt hodiny před koncem jsme to zabalili, protože už byl fakt protivnej, jak byl utahanej.

Mel, kdyby Ti to vyšlo, tak by to bylo fajn:slight_smile: Tak to znáš skoro všechny .-) Snad se sem do odpoledne ještě nekdo koukne. Ale jak psala Leny nezdá se mi, že by to tam bylo narvaný tak, že by se nás tam nevešlo víc :wink:
11. zář 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám na vás dotaz. Byly jste ve 12tt na NT vyšetření na screeningu a v Jihlavské nemocnici? Nevíte, jestli se tam můžu objednat i bez doporučení svého doktora? Já jsem se totiž chtěla objednat v HB, ale mají tam plno. Díky moc za info!
11. zář 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já bych se zatím nezávazně přidala k tomu srazíku. Rudík se mi dost vzteká, tak bych viděla s jakou náladou by se vzbudil :slight_smile: . Já bych vás ráda viděla :wink: . Zaí pa , jdu si schrupnout :wink:

Leny - VELIKÁNSKÁ GRATULACE !!!!!!!!!!!!!!!!§§
11. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Foogy, já myslím, že je to jen na objednávku, ale zkušenosti s tím osobně nemám
11. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, ale kdybys slíbila Rudíkovi takový dvě kočky jako jsou Spohinka s Kačenkou, tak by se třeba vztekat přestal a byl by za frajera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Uvidíš, bude fajn když dorazíš
11. zář 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek