• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
Foogy, tak se zkus zeptat přímo Poustky nebo Peschouta. Ty screeningy dělají určitě. Jiní gyndaři nevím. Za optání nic nedáš. :wink:

Leni, nebudeš chodit na těhotenskou jogu k Šárce? Já tam byla včera odpoledne a bylo to příjemný. Hezky jsem si protáhla tělo.
11. zář 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero a věříš, že jsem tam včera chtěla jít taky? Jenže jsem na to zas zapomněla a hlavně ani nevím kde to je. Tak se domluvíme na příští týden a to bych šla s tebou :wink: jestli mě teda vezmeš :grinning:
11. zář 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, příští týden to odpadá. Pak cvíčo bude a 1. října zas ne. Pak už to snad bude furt. Já jsem původně plánovala jít, pak to vypadalo, že mi to nevyjde a nakonec jsem se dostala. A byla jsem ráda. Doma se k cvičení dohrabu jen výjimečně, tak aspoň takhle. Mrkni tady http://www.powerjoga.ic.cz/
11. zář 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky. Zeptám se a uvidím. Díky!!!!
11. zář 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no s náma to na dopoledne nevypadá. Vlastně na 100% ne-e, to musím být u babičky. Tak si to užijte, snad příště dorazíme. :wink:

Mel, moc ráda jsem Tě poznala, i když to byla jenom bleskovka. Já pořád koukala po hlubokým kočárku a Ty jsi na mě bafla s golfkama. :grinning:

Holky, četli jste, že chtějí snížit porodný a rodičovskou? To jsou teda kr... :angry:
11. zář 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já o tom snížení mateřské a rodičáku ani nemluvím. A navíc se to prý týká jen roku 2010, což je zrovna náš případ. :angry: No coment.
11. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,po dlouhé době vás zdravím.Ještě jsem nestihla nic dočíst,ale určitě napravím.Hned první týden v srpnu mi odešel notebook,prvně jsem ho dala do opravy,ale už mu nebylo pomoci a teprve dnes mi přišel nový počítač.
Koukám,že chystáte srazík,určitě bychom se také zůčastnily.
No jdu dočítat,tak zatím papa.
11. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nety, já už měla strach, že se něco s vámi děje. Jestli nejsou holky nemocný. Tak to je fajn, že to byl jen rozbitý noťas. :wink:
11. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tááák,už jsem vše přelouskala:slight_smile:.

Leni,teda druhá holčička,taky dvě ženský jako já.Je mi líto co jsi prožívala,úplně se do tebe dokážu vžít,nebot s Nečou jsem měla tohle samý.Takže obrovská gratulace k dobrým výsledkům.

Vero,koukám Tobě už ty týdny také krásně naskakují:slight_smile:.Když se vrátím ke starší diskuzi..psala jsi že chodíte na Ráj...nezkoušela jsi letní koupání na Spartaku?Dtětem se tam moc líbilo,dá se ležet venku na dece,je tam obrovské pískoviště a brouzdaliště a koupat se chodí dovnitř.Lidí jen hrstka a vstup 45 na celý den,děti zadara.

wjeruš-koukala jsem na fotky na rajčeti a ten Kojetín jak jste byli je ten u Kroměříže??Jestli jo tak tam byli naši s Týnkou u známých,občas k nim jezděj.

Mel-držím pěsti,aaby vše bylo brzy Ok.
11. zář 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nety, tak o letním Spartaku jsem teda neslyšela. Ale díky za tip. Příští rok by se to třeba dalo prubnout.
12. zář 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj Nety, no Ty jsi nám chyběla:slight_smile: Ten kojetín je ten u Kroměříže. No vidíš a manža si myslí, jak je vyjímečnej:slight_smile: O tom letním Spartaku teda taky nevím, takže to příští rok prubneme:slight_smile:

Jinak my dnes mazali koupit odsavačku na vysavač, malej měl v noci plnej nosík to byla noc. Stejně za to může manža, tři dny tady prská a chrochtá, pozor si nedává a to máme jít dnes poprvé na plavání :frowning2: Já vím, že se nenachladil schválně, ale stejně jsem na něj namíchnutá. Je docela cíťa na to nachlazení a přes den si tady chodí v kraťasech abez trička, v noci spí bez pyžama, tak by si na sebe měl dávat trochu pozor
12. zář 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Wjeruš:slight_smile:,tak at je Kryštůfek brzy fit.Na rýmečku je dobrý i Libenar aqua,hezky pročistí nosánek.Jako kdybych viděla manžu,doma věčně v trenclích,čímž mi pije krev a pak vytahuje peřiny,jaká je mu zima chudáčkovi a proč větrám že.
12. zář 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsme radši do Orcy zavolali, že je malej nachlazenej a plavání se odkládá na příští týden :frowning2: Nerada bych, aby tam krýša nakazil další miminka, vím, jak to nesnáším, když někdo leze mezi malý děti s rýmou. Ale těšila jsem se.......
12. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
wjeruš,hlavně aby byl malej v pořádku a mohl si i on plavčo užívat.V orce je dobré,že si můžeš vybírat náhrady,my jsme také několikrát byly ,omo náš termín.Ted chodíme na plavčo na Spartak a tam to takhle bohužel nejde,pokud dítě marodí tak smůla a nikdo prychy nebo náhradní termíin nenabídne.A Wjeruško,neboj týden uteče jak voda a příští týden si to oba(všichni tři)užijete. :wink:
12. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, chlapi jsou fakt hrozný. Manžel zas dost trpý na záda. Když prochladne, tak pak několik dní skuhrá, že ho bolí záda. Ale aby se pořádně oblíkl, to ne. :angry:

My máme za sebou návštěv polenské poutě. Kačenka byla samo z kolotočů nadšená. Ale oproti loňsku už jsme udělali pokrok - víc jak kolotoče ji zajímaly skákací hrady. :grinning: Takže byla celkem třikrát. Poprvý na obyč menším, a pak dvakrát na velkým naplněným spoustou míčků. Z toho byla vyloženě unesená. Hopsala v míčkách a ponořovala se do nich. :sunglasses: Byla z toho všeho pěkně utahaná, takže nám cestou zpátky v autě předvedla vrcholnou vztekací scénu, ale doma se pak nabaštila a hned usnula, což se stává opravdu jen výjimečně. Já jsem si s manžou taky dáchla. Vytuhla jsem na hodinu a půl, ale bodlo mi to, protože jsem v noci měla nějakou nespavou. Teď už tam slyším malou brebentit, tak za ní musím jí.
12. zář 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak dnešní noc byla klidnější, i když má Krýša pořád plnej nosík. Odsávačku teda naprosto nenávidí, ale zlatá odsávačka na vysavač, to má za chvilku nosík čistej. I je v lepší náladě řekla bych. Tak snad to bude opravdu jen obyč nachlazení a nevyklube se z toho žádná nemoc.

Vero, tak jsem Ti koukla jen tak ze srandy do alba a ty tam máš Kačenku u vláčku a nepochlubíš se :slight_smile: Nebo jsem to nějak přehlídla. Ale kačenka vypadá jako slečna s tím batůžkem :grinning:
Aspon si to manža vyžehlil tím srdcem, mňam sýrový bych taky brala:slight_smile: A Kačenka si to užila. Tak já jdu dovařit oběd
13. zář 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, prý to teď mezi dětma dost řádí. Snad to opravdu bude jen rýma. Ta je sice nepříjemná, ale dá se celkem v pohodě přežít.
Tu fotku s vláčkem mám v albu už docela dlouho. Řekla bych, že tak měsíc. Většinou tam hodím fotky a ani to nekomentuju v diskuzi.

Byl jste někdo na leteckým dni? My jsme tam dorazili kolem druhý. Asi půl hodiny jsme stáli v koloně, skoro všichni přijeli akorát na tu druhou, takže pořadatelé nestíhali odbavovat. Ale jinak to byla paráda. Až na stíhačky. To malá obrečela, protože je dost cíťa na hluk a stíhačky dělaly rambajs pořádnej. Ale co ji nejvíc bavilo, nebyla letadla, ale dětský atrakce - skákací hrady, kolotoče a houpačky. Naštěstí tam měli i jeden skákací hrad zadara, tak jsme aspoň na tomhle ušetřili. Ale jinak peníze za ostatní atrakce jen lítaly. A to máme zatím jen jedno dítě. Až to budem násobit dvakrát, to potěš koště. :unamused:
13. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

wjeru,to je fajn že už ja malému lépe,pamatuji se jak dovedou rýmičky potrápit.
Vero,my jsme nebyli,včera jsme dali holčinky k babičce a dnes večer nám je dovezli,byli s nimi akorát v ZOO.Letadla jsme ale pozorovali včera i dnes na zahradě.Právě toho hluku jsem se obávala,nevím jak by na něj děti reagovaly.Bydlíme kousek od vrtulníku,takže na ten chodíme skoro každý den,není to pro ně vzácnost.
atrakcí by si určitě taky užily,nelču teda ještě moc nezajímaj,ale Kristýnka by projezdila majlant.
13. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak jsem tu o víkendu nebyla, páč jsme měli odpojený PC, pokládali jsme podlahu v ložnici. Teď tu sedím jak socka jen s puštěným PC, ptž ještě nemáme pověšené záclony, zítra se chci po nějaké pěkné podívat ve městě a modlím se, aby mě někde naproti nepozoroval nějakej cigoš :grinning:
Cukrošku jsem, samozřejmě, ještě nezamluvila, ptž jsem na to jako vždy zapomněla, ale zítra jak půjdu na tu záclonu, tak tam skočím. Ale nevím, jestli se my zúčastníme, ptž se malé přes noc spustila docela silná rýma. Uvidíme, jak na tom ve ČT budeme, co jsem počítala, tak by už neměla být infekční, ale člověk nikdy neví.
Jinak Nety vítej zpátky :wink:
13. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte:slight_smile:
Tak Leny, budete mít za chvilku přepychovou ložnici, to se bude spát:grinning: Doufám, že se ty naše ratolesti zmátoří

Já našla odvahu obarvit si vlasy. Bála jsem se kvůli exému, ted se to hodně zlepšilo tak jsem to prubla. reakce kůže dobrý, rekace na barvu dost děs. Vybrala jsem si tmavě hnědou a ono mi to chytlo skoro do černa. Navíc to peklně drží a třeba flíček na ruce nemůžu smýt. Tak snad se to časem vymeje.
14. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wjeru to se vymyje, neboj. Já to většinou drhnu pleťovou vodou, kadeřnice mi to vždycky otírá nějakým tím sajrajtem, co je na trvalou, jak to smrdí jak bolavá noha.

Jinak - cukroška je objednaná, je to pro 4-6 osob (ale místa je tam hafo) a otevírají teda až v 9:30, takže je to hned na půl 10. Pak je tam prý ještě rezervačka pro 10 osob, tak ta není naše :sunglasses:
14. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny šikulka:slight_smile: Snad se nás tam aspoň ty 4 sejdeme.

Já tu barvu taky smejvám pleťovou vodou, ale tahle nechtěla pustit, no už je to na kůži světlejší-) Ten sajrajt u kadeřnice nejen že smrdí, ale mě vždycky taky pěkně pálí, jak mám suchou pleť
14. zář 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už vím proč se malej tak vztekal. Má zánět spojivek a já myslela, že má jen prostě takové vztekací období...takže jsme ho trestali neprávem, což mě teď hrozně mrzí. No včera ráno jsme hned vyrazili k Dr. máme kapky, tak už je to lepší. Hrozně ráda bych do cukrrárny zašla, ale máme ty kapky antibiotické, tak bych vám dětičky nerada nakazila. Do města asi stejně pojedem, tak na vás možná jen juknu :wink: .

Jak psala Nety, tak ten Spartak má opravdu letní provoz a je to tam dobrý...jasně člověk si pro ty menši musí stejně připravit program, protože tam nejsou žádné vodní atrakce, ale zase ten brouzdák je super :wink:

Wjeruš, ať je malej brzo zdravej, Rudík měj naštěstí první rýmu až 9m, což už trošičku apolupracoval...a neměl dudlík, takže spaní bylo normální. Tak ať jste brzo ok.

U nás je teď každý čt taky cvičení (hoďku), tak chodím a taťka hlídá...docela super odpočinek od malýho :wink: :sunglasses: .
Zatím pa
15. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Krýša je sice dudlíkovej, ale stačí mu ho třeba jen dlachnit v rukách:grinning: Takže chrněl taky s otevřenou pusinou. Ale dneska mu to sedlo na hlasivky, pěkně mi chraptí. Zase nosánek má čisčí, krásně spinkal a je veselej, chce si hrát, tak snad se dá dohromady. On asi takhle odnesl první kontakt s dětma a nebo na něj něco prskl manža.

Zuzi, tak snad to Rudíkovi pomůže a bude brzy nevztekací, taky se dejte dokupy
15. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, možná to fakt chytil mezi dětma. Na tohle jsou mimča dost háklivý.

Zuzko, já jsem taky občas na malou byla tvrdá, když se dost vztekala a pak se třeba druhý den objevila rýma, takže to monstrozní vztekání bylo spíš od té přicházející rýmy. Taky jsem pak měla výčitky svědomí, ale někdy to prostě člověk fakt nepozná. Tak ať je Rudík co nejdřív fit.
A Kryštůfek taky. :wink:
15. zář 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky, co děti, už jsou zdravé?
Jak to vidíte zítra, kdo teda dorazí? My máme rýmu pryč, vůbec jsem to nepochopila, byla jen jeden den a zas dobrý :confused:
Připomínám, že je to od 9:30, blbec jsem to nechala na své jméno, tak ho zájemkyním kdyžtak písnu do IP, ale myslím, že když řeknete, že je to pro 4-6 osob, že pán bude hnedka vědět :wink:
Tak se na vás těšíme!
16. zář 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak Rudík už je lepší, ale včera už chtěl na chvilku ven. Byli jsme venku cca hoďku a ve 4 ráno se vzbudil a brečel, tak jsem rozsvítila a očíčka měl zase červený, tak jsme kápli, dali mlíčko a chrupkalo se do 8:30h :sunglasses: . Jenže jsem se ráno vzbudila se zablokovaným krkem, tak si mamka vzala malýho a já krk nahřívám, nacpala jsem do sebe nějaký jedy, tak uvidím...
Když mě naposled ten krk chytl, tak jsem ještě kojila, takže jsem žádný prášky nejedla a to trvala 3 dny než jsem se dala dohromady :angry: . Tak jsem se rozhodla, že si koupím pořádnej polštář.

Ten zítřek opravdu nechám až podle toho jak budem oba ráno vypadat, protože jestli se mi to nezlepší, tak nemůžu řídit ( nepohnu hlavou a chytaj mě křeče ).

Vero - vím, že člověk neni vševěd ( ohledně těch nemocí ), ale prostě mě to potom mrzí...to asi každýho.

Wjeruš - tak to máš dobrý, že kryštůfek nepotřebuje dudlat :grinning: . Tak ať už je nachlazení pryč.
16. zář 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, my dorazíme, pokud teda vyloženě nepadneme někde mrtví. Krýšovi se to zlepšuje, nosík už je skoro čistej, odsáváme před spaním spíš pro klid duše a chrapot je taky lepší. Spíš si myslím, jestli nemá vyřvaný hlasivky kvůli tomu odsávání, on to fakt nesnáší.

Zuzi, chudáku, ten krk - to Tě holka lituju. Já si kvůli tomu koupila i novou matraci a zatím dobrý:slight_smile: Tak ať Ti to poleví. No mě řijde, že má dudlík částečně jako kousátko, částečně jako chastítko a částečně jako dudlík. Někdy dudlá, ale na noc mu fakt stačí dudlík v ručičkách:slight_smile:
16. zář 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, supr, že je malá už fit. :slight_smile:

Zuzi, to mě mrzí, že máš takový problémy. Já teda mívám jednou za čas bolení hlavy a to mám zdravotní polštář. Ale jakmile mě ta hlava chytne (teď v těhu jsem to měla už snad pětkrát - naštěstí většinou tak po jednom dni), tak musím polštář odendat a spát jen tak na matraci. Přijde mi v takových chvílích hrozně tvrdý, i když je to střední tuhost. :confused:

Wjeruš, my teda taky občas trpíme na rýmu a většinou to pak přejde na kašel, případně na chrapot. Hlavně, že ta rýma už je zažehnaná.
Tak dudlík v ručičce závidím. Malá je vyložený závislák. Doufala jsem, že do dvou let ho sama vyhodí, ale to u nás nehrozí. Takže jí ho ještě asi měsíc nechám a pak bych ho asi začla pomalu odstříhávat. To je prý účinná a šetrná metoda u závisláků na dudlík. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My snad dorazíme. Zatím nám do toho nic nevlezlo, tak doufám, že to zítra vyjde. :sunglasses:
16. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dneska jsem volala na gyndu na výsledky na Downa. Jsou negativní. Tak aspoň tohle máme v klidu. :sweat_smile:
16. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek