• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
autor
Zuzi krčná páteř, to je prevít, jeden čas jsem od ní měla hrozné bolesti hlavy a už 2x jsem měla ten krunýř, ale pomohlo to. Tak fakt neváhej a do postele investuj, uvidíš, že se ti to vrátí v podobě bezbolestných dní!

Vero, tak to MOC gratulujeme!!!! To jsem fakt moc ráda, že vám to vyšlo takhle pěkně! My už jen čekáme na výsledky té vody, ale dr. říkal, že pokud bude vše OK, že mi snad ani volat nebudou a že si o tom kdyžtak promluvíme na další kontrole, to je už za dva týdny, takže to nějak nehrotím :slight_smile:

Buďte rády, že máte závisláky na cumlech, já ho malý vzala a lituju toho, měla jsem se vyprdnout na chytrý kecy všech kolem a bylo by! Takhle si malá furt cumlá ty svoje dva prsty a to jí prostě neodnaučím :frowning2:
16. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to už budeš mít velký UTZ, viď? :slight_smile: Já jdu na kontrolu příští čtvrtek. A počítám, že na ten velký UTZ půjdu zhruba za měsíc.

Leni, já jsem dudla taky neřešila do dvou let. Ale teď mám strach, aby z toho neměla křivý zoubky. Usíná s ním a pak jí ho teda vyndáváme, ale i tak ho má přes den počítám tak dvě hodinky v puse. Prstíky si malá cumlala tak kolem čtvrtýho měsíce. To jsem jí zas furt strakala do pusy cumla místo prstů a prsty si pak přestala žužlat. Akorát ten dudel jí zůstal.
16. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem jí to taky právě dávala místo prstíků, jenže na mě pak všichni koukali jako že jestli jsem se nezbláznila a jestli to není zbytečné, tak jsem jí ho zas vzala a tak jede furt prsty. No co, uvidíme, třeba se to odnaučí časem sama.
16. zář 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Krýša, ne že by dudlík vůbec neměl, tozas ne, jen ho nemusí mít pořád vraženej v puse. A prsty si taky žužle, u nás je dudlík i prsty.

Vero, to jsou ty kompletní výsledky? Tak to gratuluju:slight_smile:
16. zář 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačenka dudlík kolem roku měla vyloženě jen na spaní, akorát jí to zůstalo až do dneška. :unamused:
Leni, tak to u nás naštěstí nikdo blbě nekoukal, že jí místo prstíků strkám dudlík. Tohle jsem aspoň nemusela řešit. Jo, někdy je nátlak okolí blbý a přinutí tě udělat to, čeho pak lituješ. :frowning2:

Wjeruš, jj, jsou to kompletní výsledky.
16. zář 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,užijte si zítřejší srazík,my se tentokrát nezůčastníme.Zítra jedeme do Prahy utrácet do ikey a pak za kamarádkou na víkend.Tak snad příště papa.
16. zář 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my se opravdu zítra nezúčastníme, bohužel se do Ji vracíme až odpoledne.

Gratuluju k dobrým výsledkům, je to paráda. :wink:

My jsme teda komplet bez dudlíku a musím to zaťukat, ale prstíky necumláme. :slight_smile:

Nety, tak si to užijte, my byli v Ikei v Praze utrácet minulý týden. :wink:
16. zář 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nety, závidím. Taky bych jela utrácet korunky (teda ještě sehnat k tomu toho sponzora :grinning: ). Já maximálně poslední dobou utrácím korunky v Cityparku. Zrovna dneska tam padla skoro tisícovka. :confounded:
16. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Už jste na cestě do cukrárny? My dokoukáme školku, oblíknem se a vyrazíme taky. :slight_smile:
17. zář 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsme v plné fázi příprav:grinning: krýša je zbalenej, jen zlidštit maminku a oblíct Krýšu a razíme:grinning:
17. zář 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já vyfoukám háro, nakreslím si obličej a vyrazíme. Těšíme se na vás, i když nás tam bude zase po málu, ale to neva :grinning:
17. zář 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak to bylo fakt příjemný dopoledne:slight_smile: Doufám, že to zas někdy zopáknem za větší účasti:slight_smile: Krýšovi se sice nechtělo spinkat, jak jsme dojížděli domů, tak se vzbudil a houkal na mě z kočáru tím svým chraplákem, tak jsme si museli hrát:slight_smile: Ale teď jsem ho uložila a snad si zdřímne:grinning: Jsem mu pustila myčku.
17. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Srazík byl bezva, i když to byl spíš minisrazík. :slight_smile: Každopádně jsem moc ráda, že jsem vás osobně poznala.

Kačenka opět nespala a teď si zas vyžmůrovala Krtečka. :grinning:
17. zář 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, myčka na malýho zabírá?
17. zář 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zabírá myčka i vysavač donedávna. Když je ospalej a nechce se muzabrat a je protivnej, tak tačí pustit myčku nebo vysavač a je to:slight_smile: když byl malinkej, tak tohle na něj platilo, když řval. Vysavač teda nevím, jak mu odsáváme nosík jak ho bude mít v lásce:slight_smile:

Aspoň Ti Kačenka večer brzy zatuhne a budeš mít volno :wink:
17. zář 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačenka se vysavače od určitý doby bála. Ale naštěstí ji to už přešlo. Je fajn, že máte nějaký triky, jak malýho utišit. :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kamarádka zas malé po koupání pouštěla fén, ten jí uklidňoval. A naše malá se taky jeden čas vysavače hodně bále, ale už jí to přešlo a jak jdu vysávat, tak mi musí, samozřejmě, pomáhat :grinning:
Srazík byl fajn, musíme se scházet častěji, Sophinka je nadšená, že má novou kamarádku Kačenku :grinning: Člověk si myslí, že nevnímá, ale zůstane jí to v paměti na ještě hodně dlouho.
18. zář 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kryštůfkovi všechno nejlepší k jeho prvnímu svátku. :slight_smile:

Leni, tak u nás je to stejný. Jakmile vytáhnu vysavač, už letí pro svůj malý. :grinning:
18. zář 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kryštůfek děkuje za přání:slight_smile: A těší se na dárky, odpoledne mu budeme s manžou přát:grinning: Dostane hračky do vody, tak asi dneska napustíme velkou vanu a bude koupando, aby je hned vyzkoušel:grinning: Plavání v sobotu jsme radši zase zrušili, ještě trochu chraptí, ale dneska je vyloženě ve svý kůži

Holky to vám závidím, takový pomocnice:grinning:
18. zář 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak koukám, že se srazík vydařil. Rudík dostal včera rýmu, takže výlet se nekonal :frowning2: . No zvládá to vcelku dobře...

Holky je dobře, že jsou vaše těhu ok :sunglasses:

Kryštůfkovi taky všechno nej nej k svátku :wink:

Leni já si asi zdokonalým polštář, madrace je ok - mám kvalitní a relativně novou.
18. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
I my Krýšovi gratulujeme!!! :wink: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, ono není co závidět, když se člověku dítě spíš motá pod nohama, než aby pořádně něco udělalo. :grinning: :grinning: :grinning:
Bezva, že už se Kryštůfek z té rýmy dostává. :wink:

Zuzi, tak snad bude Rudík brzy fit.
18. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já toho nejvíc udělám, když malá spí :slight_smile: jak je vzhůru, tak mi spíš kramaří už uklizené a to je k zešílení :grinning:

Zuzi i my přejeme brzké uzdravení :wink:
18. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak to máme stejný. Já s malou v podstatě skoro nic nedělám. Ani zamíst nemůžu, protože buď mi rozšlape hromádku smetí nebo letí pro svý koště a místo, aby si udělala někde svoji hromádku, přijde k té mojí a celou ji rozmetá. Takže já taky veškerou práci dělám, až spí. Maximálně s ní vařím.
18. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak mi dnes chlapi dojeli k babičce a dědovi do Kojetína. Já zůstala doma. těšila jsem se, jak si odpočinu a... máme všude utřenej prach, vysáto, vytřeno, roztříděný prádlo na paní a už se prere první várka:slight_smile: Využila jsem toho, že se mi tu nikdo neplantá. Ale teď si dám véču a napustím si vanu, to už jsem neudělala asi rok:grinning:

Jinak jsem to obrečela, když mi Kryštůfek odjížděl a ještě mě namíchl manža. Začala jsemmu chystat věci pro Krýšu a jemu se to nějak nezdálo, tak me sprdl, pohádali jsme se a on že se nemusím starat, že ho sbalí sám. No a dopadlo to typicky - zapomněl mu vzít bryndáček, kojeneckou vodu na nutrilon a jeho lžičku na přesnídávky:slight_smile:
19. zář 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, to se udělá práce, když je člověk sám doma a má na to klid, viď? :slight_smile: U nás nehrozí, že by manžel balil věci pro malou. Což mě taky štve. Když někam jedem, tak lítám jak pošuk a balím pro sebe a ještě pro malou. A pro ni je toho vždycky kamion. Manžel vždycky řekne, že já jsme máma a že vím, co malá potřebuje. Nedokážu si představit, co všechno by zapomněl, kdyby ji měl balit sám. Ani když jdou na prochajdu, ji nechce oblíkat sám. A když je doma sám, tak mu to musím dopředu připravit. Jinak malou obstará se vším všudy, ale na tohle je hold trochu línej.

Leni, ještě jsem si vzpomněla na tu židličku z Ikey, co ji malá dostala k narozkám. Je to tahle a je fakt supr.
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2922491&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90124510
Ale mají asi ještě dva další typy, tak se můžeš mrknout na Ikeácký stránky.
20. zář 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verčo, tak zrovna včera jsme si s kámoškou udělaly výlet do Brna, prolezly jsme Ikeu, Kiku a Olympii, ale koupila jsem jen kus látky na povlaky na polštářky do naší "nové" ložnice a pak takovou dekoraci a víc nic, musím šetřit, mám objednanou pro druhou princeznu zimní kombinézku a pro Sophku podzimní čepku, tak aby toho pak nebylo moc. Bylo příjemné vypadnout aspoň na ten půl den mimo JI :grinning:

Já teda nemůžu na chlapa teď říct půl křivého slova. Malou obleče, nakrmí, už ví, co má s sebou brát ven a pohoda. Včera byli dopo na kole, navečer na hokeji, teď jeli na pohádku do CP a odpo buď vyrazíme zas do CP, je tam nějaký program nebo půjdou na bazén a nebo prý oboje :slight_smile: Já jen udělám lasagne a pohoda... já mám ale život :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a na tu židličku jsem právě včera v Ikei koukala a je parádní, takže o ní 100% napíšeme Ježíškovi a bude koukat jako péroň, už jí vidím :grinning: Asi vezmeme tu světlou dřevěnou, ty plastové jsou stejně drahé, ale je to plast a my máme dřevěný stůl, no ještě uvidíme.

Wjeru, kdy se ti vrátí chlapáci?
20. zář 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás balím Krýšu taky já a je zajímavý, že když se třeba chystáme na návštěvu, tak jsem s Krýšou připravený u dveří a manža běhá v trenkách:slight_smile: Ale on mě fakt namíchl, jak mi do toho pořád kafral a furt, proč je toho tolik, že toho tolik nepotáhne, tak jsem se namíchla, práskla tím ať si to udělá sám, když je tak chytrej. No a spustu toho zapomněl a ještě mi volal, že jsem to na něm nechala na poslední chvíli, tak za to můžu já:grinning: No nic, třeba mi do toho příště kecat nebude.

Leny :grinning: :grinning: :grinning: Tak si toho sladkýho života užívej

Chlapi se měli vrátit dnes do oběda, ale tchýne je jaksi nechce pustit, tak přijedou dnes odpoledne a já pojedu na návštěvu k našim
20. zář 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hooooolky, já jsem si zamilovala novou korbičku na kočárek. Kostru budeme mít pořád stejnou, ale hlubokou korbičku jsem prodala a budeme pořizovat jinou a v kolekci 09 je naprosto boží růžová, taková ta výrazná a já jí nutně potřebuju! Jenže to asi nebude až tak žádaná barva mezi maminkama, ptž na bazarech jí nikde nevidím a nová se mi kupovat nechce! Ale je nááádherná! Pak si jí dám do albíčka!

Jo a jinak vám něco řeknu - dnes jsem se v noci vzbudila a nemohla usnout, ptž jsem opět ve snu rodila! Mám tři varianty a dnes se mi zdály všechny - šla jsem na vyvolání a šlo to rychleji než u Žofi, tak chlap nějak nestačil dojet. Varianta č. 2 je ta, že mě to chytne doma a cestou na chodbě do porodnice už řvu bolestí jak tur a varianta 3 je, že mě veze rychlá, ptž už mám hlavičku mezi nohama! Já z toho zešílím!!! Já se toho porodu ták strašně bojím :frowning2: :frowning2: a jestli mě tyhle sny budou pronásledovat celou dobu, tak si snad na ten sál ještě pojedu odpočinout :grinning: :grinning: Ráno jsem se, samozřejmě, nemohla probrat, jsem jak zmlácená, hlava mě bolí, bála jsem se totiž usnout, aby mi ty sny buď nepokračovaly nebo aby se mi nezdály nanovo. Jsem blázen, já vím, ale podvědomí je strašný, fakt a jak vím do čeho jdu, o to je to horší :frowning2:
20. zář 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,koukám že jste si srazík užili,snad se toho příštího už zůčastníme:slight_smile:.My jsme si udělali výlet do Prahy do Ikey,malinko jsem si nakoupila(v pondělí jsem byla v té brněnské s kámoškama),pak jsme jeli za kamarádkou do Ústí nad labem a včera cestou zpět jsme zakotvili na Človíčkově.
Za dva týdny je v Praze výstava hraček,nebyli jste tam někdo??
Wjeru,já si teda taky radši vše balím a dělám sama,podle manži by i na týdenní dovču stačilo jedno triko a jedny tepláky:slight_smile:,sice máme vždy i když jedeme na dva dny auto narvaný až po střechu,ale radši víc než aby nám něco chybělo.
Veru,to s tím oblékám je asi jak u nás,manža ten snad ani neví kde mají děti oblečení,vždy mě rozčiluje otázkou typu:Kde tady MÁš.....to bych fakt pleskla.
Leni,sice už víš do čeho jdeš,ale věř mi,nakonec to bude výhoda.Už budeš na porodnici "mazák".
20. zář 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek