• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
Tak dnes nám snad konečně vyjde to plavání (ťukám na dřevo), ale já zase dostala svoje dny :frowning2: , tak asi do bazénu půjde jen manža s malým a já je budu dokumentovat. Ach jo, jestli nám to někdy vyjde normálně :unamused:
26. zář 2009 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Wjeru,tohle je fakt k naštvání co??Ale zase alespon tam můžeš sedět na lavičce a dívat se jak malej plave,a uvidíš že příští týden už to vyjde:slight_smile:.
Před chvíli jsme se vrátili ze svatby,resp.obřadu v kostele a odpol.zase jdeme na raut,pobrečela jsem si a vzpomínala na naši svatbu,navíc pan farář byl vtipálek a docela obřad zpestřil přebrepty.
26. zář 2009 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Hoky, tak plavání si Krýša vyloženě užil. Vůbec neplakal ani jednou, koukal co se bude dít a ve vodě se nahlas řechtal, byl slyšet nejvíc :grinning: :grinning: :grinning: Jedinej tam pořád kopal nohama, ať byl v jaký chtěl poloze, to dělá, když je nedšenej. kdybyste viděli, jak jsem se pýchou nadnášela :slight_smile:

Potkali jsme tam i Beponku, byli na odchodu, Sára pěkně povyrostla:slight_smile:
26. zář 2009 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Wjeru tak vidíš, nakonec se to malýmu líbilo, tak to je super! A příští týden už tam budeš skotačit s nima :grinning:

Beponka tu nebyla už ani nepamatuji :confused:

My máme po oslavě, no nebo spíš po té naší sešlosti, tak to byl docela propadák. Otec má hroznou slepici, která si na něj furt jen stěžuje, jak všechno dělá špatně a ničím se jí nezavděčí a pravidelně o tom mluví před námi. No už jsme na ní měli pifku všichni a dneska zase začla, tak se jí děda zeptal na něco ve smyslu jako že který chlap by jí makal na baráku a ještě stál u plotny a tím se to rozjelo a řekla jsem jí k tomu svoje i já, tak odtud vyletěla jak časovaná střela. Nálada se sice pokazila, ale mně se neskutečně ulevilo, teď to ještě s otcem řešíme po SMS, tak uvidíme, jak to dopadne, jestli tady nebude nakonec ještě spát. No je to u nás komplikované :frowning2: Ale ona je fakt extra kráva :angry: :angry: :angry:

Nety, třeba se svatby ještě dočkáš... psalas, že jste jednou rozvedení a zas spolu, nebo? :wink:
26. zář 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Já Beponku taky už strašně dlouho neviděla. Asi dvakrát jsme se potkaly u nás na prochajdě, ale asi od června ani ťuk. :confused:

Wjeruš, Krýša je fakt šikulka. :slight_smile:

Leni, škoda, že ta oslava neproběhla v klidu. Ale třeba se zas trochu vyčistí vzduch. :wink:

Nety, vždyť byste se mohli vzít. Nebo o to už nestojíte?
A co ty Leni, svatba jde teď asi stranou, co?
26. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Leny vy máte taky "veselo", když na to přijde. Takovou má manža jednu tetku. Ještě je z Kraviné, tak mluví hrozně rychle a nikoho nepustí ke slovu. A u ní jsou nešikové a blbci všichni, ale extra její manžel. Tuhle se s náma hádala, že D1 vede na Olomouc a ona to ví, protože 20 let jezdili z Karviné do Prahy autem, ale posledních asi 7 let v autě neseděli a my to nevíme, protože na Kroměříž jezdíme na tchyní a tchánem, každej měsíc teď :slight_smile: Takovýma lidma nemůžeš nic, jen trpět, když je posloucháš, nebo se do nich obout, ale pak to dopadne, jak u vás. Ale zase chápu, úleva to byla velká

Nety, tak třeba si dá chlap říct, uvidíš, třeba se dočkáš.

Ach jo, dneska jedeme slavit ty manžovy narozky k našim, jenže mě se nic nepovedlo, ani dort ani bagetky, tak uvidíme, co z toho bude
27. zář 2009 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Wjeru z toho si nic nedělej, mně se taky zdrcnul korpus na buchtě a podle mě se mi nepovedla tuňáková pomazánka, ale zaprášilo se po ní, všichni se ptali, jak jí dělám, tak asi dobrý :slight_smile:
Oslavu si užijte, nejde o jídlo, jde o to, že se tam všichni sejdete! :wink:

Já jsem od té otcové vydržela to její kvokání několik let, pak jsme se jednou chytly mezi dveřma u nich, to už byla malá na světě, tak to jsem jí řekla, že se jí pořád něco nelíbí a od té doby jsme jezdili za otcem jen k nim na dvůr a nebo on k nám. Ale to je na prd, malá potřebuje dědu, já si to představovala taky jinak, myslela jsem, že když je ségra malá a do toho Žofi, že si jí třeba bude brát, jenže to nejde, když musí kydat hnůj a krmit králíky :angry: :angry: :angry: A ptž jsme se o tom nedávno bavili i s dědou, tak to včera začalo. Ta dědova přítelkyně totiž už jen seděla a koulela očima, už jí to taky leze krkem a občas si do ní rejpla, jenže do blbce můžeš rejpat jak chceš a stejně to nepochopí.
No nicméně jsem pak otci psala omluvnou SMS, na telefonát jsem si netroufla a úplně se mi ulevilo, ptž mi psal, že je rád, že jsem jí to řekla, že prý najednou úplně obrátila a chová se k němu jinak a že doufá, že jí to aspoň chvíli vydrží! Což doufáme všichni. No ale ségra v říjnu slaví 5 let, tak to všichni víme, že tam nepůjdeme. Nevadí, pozveme jí pak do cukrošky separé. A přála bych jí, aby se tam patlala s chlebíčkama a pak jí nikdo nepřišel, ale to zas byl Sabča nepochopila. Je to vážně těžký. :frowning2:

Vero my svatba nic, hlavně já se s břichem vdávat nebudu a pořád je mezi námi ten problém velké a malé svatby. Včera jsme se o tom zrovna bavily s maminou a já prostě neustoupím. Ale teď, jak mi pracují hormony, tak jsem si představila, jak mu k oltáři kráčíme všechny 3 a normálně jsem měla slzy v očích :grinning:
27. zář 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Wjeru a co děláš za bagetky?

Nety, jak se vůbec malé líbí na tom plavání na Spartaku?
27. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky tak už jsme s malou v Mostě. Řídila jsem celou cestu, tak jsem taková unavená, asi to večer brzy zalomím :slight_smile:
Jaký jste měly dneska den? Co jste dělaly?
27. zář 2009 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,konečně mám normoš počítač,ten předtím mi pořád pískal a měla jsem širokoúhlej monitor,takže se dlouho u compu nedalo sedět,ale už mám vše vyměněné a jsem zde.
Leni to je mi líto,že se vám takhle zkazila oslava,vždy se najde někdo kdo prostě to dusno musí udělat a přítelkyně tvýho tatky je fakt asi švihlá:frowning2:

O svatbě jsme mluvili,teda já a chlapovi se dvakrát nechce,prý je to zbytečnost a na co potřebuju papír a že stejně máme stejné příjmení a blabla,ale jak jsme byli včera na té svatbě tak se mi nějak zastesklo a klidně bych si i velkou svatbu zopákla,i když jsem byla proti a přála jsem si malou(nedočkám se ani jedné).
Leni a z Mostu máš tatínka??Jo na plavču se Kristýnce tak střídavě líbí-nelíbí,ona si plave ráda,ráda se potápí,ale musí na to mít svůj klid a hlavně takové své tempo,nemá ráda nic organizovaně,takže chodíme se slzičkama,jakmile je pak ve vodě už se směje a je tam spokojená,mají hodnou paní učitelku,není tam(zatím)žádné štouchání tyčema jak to bylo za nás.
27. zář 2009 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Leny, tak, počkej si a budeš mít dvě nádherný družičky :grinning: :grinning: :grinning: Já bych se teda těhotná vdávat nechtěla.

Jinak to nakonec s tí občersvením nedopadlo tak nejhůř, všechno se jíst dalo. Bagetky jsem koupila v hypře a vydlabala jsem je a naplnila jsem je směsí z másla, pom. másla lučiny, vajíčka, paprika, okurka salám a nechala zatuhnout v lednici a pak nakrájela na plátky. Jenže mi ty bagety při plnění dost praskaly, tak jsem měla strach, aby to drželo a drželo :grinning: Akorát jsem ještě vezli pababičku s praděnou, tak bylo v autě trochu těsno, hlavně vzadu:slight_smile: Ale naskládali jsme se a tu chvíli jsme vydrželi. Zpátky jsem řídila já, manža slavil :slight_smile: Tak jsem měla na sedadle pro řidiče pohodlí :wink:
27. zář 2009 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Wjeru tak to o bagetkách slyším poprvé,aLE podle Tvého popisu to musí být výborný.-),a to kupuješ takový ty maličký,nebo velkou bagetu ??a bílou nebo celozrnou?
27. zář 2009 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Nety, já měla záchvat tvořivosti a zkoušela to poprvé:grinning: Ale koupila jsem bílou bagetu tu věší. Můj poznatek je, že jsem to měla při tom ldlabání pak ale rozpůlit, líp se to plní i dlabe a nerozpadá se tak. Ale myslím, celozrnná by nemusela být taky marná,jenže můj manža je Hanák a to víš celozrnný pečivo bylo pro chudý lid, na Haný se jí bílej chleba i rohlíky a vše zásadně z bílý mouky :grinning: :grinning: :grinning:

Tak a já si jdu nalejt taky decinku vínečka a mírně slavit :grinning:
27. zář 2009 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
To byl vlastní recept ju??teda tak to dvojnásobná pochvala :astonished: .No,určo to někdy udělám,stejně jako sýrovou roládu.
Jejda,vínečko na to se po včerejšku nemohu ani podívat:frowning2:,já mám tda ytakovou oslavičku o jedné osobě,udělala jsem si popcorn v mikrovlnce a jdu zkouknou Sex ve městě film,na ten bych se mohla dívat pořád.
Jdete někdo příští sobotu na Borovinu na výlov rybníka?,prý tam mají být nějaké atrakce pro děti a budou tam grilovat ryby,sice je moc nemusím,dokonce i na Vánoce jím řízek z kuřete,ale ted mám docela chuť.
27. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak dnes jsme byli opět plavat a Krýša se už potápěl. Nesl to mnohem líp než mamka s ta´tkou, taťka ten se vyloženě bál ho pod vodu strčit :grinning: :grinning: :grinning:

Odpolko jedeme k našim, je tam nějaký program a jarmark, tak si uděláme výlet. Teď jsou oba chlapi z plavání vyřízený a spí :wink:

Nety, úplně vlastní recept to jako není, viděla jsem v nějakým časáku plněnou veku, jenže jsem ten časák samozřejmně nenašla, tak jsem to splácala z baget takhle :slight_smile: Sex v eměstě, já věděla, že si něco chci stáhnout :grinning:
28. zář 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak už je klídek a až na to šetření vody a energie to jde dobře.Na zápráží je nádherně a to na co jsem se těšila,že se z kuchyně vyběhne na to zápráží a tam si v poho okrájím jablka a brambory,je v tomhle počasí balzám.Já zase takové nervy nemám.To měl hlavně Martin.Spoustu věcí dělám podle babičky a mám klid.Aco si budem povídat,má často pravdu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dokud je hezky,tak pohoda :wink: .A Zuzanka je absolutně spokojená,má dvůr,písek,kamínky,no samo,že je celý den jako čuňka.Každou chvilku ji načapu,jak sebere nějaké jablko,nebo švestku.Taky kadí třikrát denně a sní toho,jako dospělý :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak já nemám ani pořádně čas napsat, ale čtu pravidelně. Pracujem hodně na zahradě, už je podzim tak trochu poklízíme a tak. Rudík je občas v pohodě, občas se vzteká...
Dneska se jdeme podívat k synovci na týdenní miminko, tak jsem zvědavá jestli bude malej ok až si ho budu chovat, ale asi mi to neprojde :grinning: .

Wjeruš - kryštůfek bude mít plavčo rád uvidíš, víceméně se tam líbí všem dětem :wink: . Jsi docela kuchařka viď ...

Mel- no jestl to u babči vidíte na delší pobývání, tak bych se asi opravdu zbytečně nehádala a hledala pozitiva jako ty :wink:

Leny, Vero - :wink: tak co těhulky, jak se máte ?
28. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Melany, tak super, že sjte se sžili:slight_smile: pro Zuzanku to musí být jako v ráji:slight_smile: Akorát prádla asi budeš mít hafo

Zuzi, on se Kryštof vody stranšě bál, vždycky to byl hroznej řev celý koupání. Ale byli jsme na tý vaničce v Orce a začali ho zvykat na polívání a docela se to vyplatilo. Třeba při tom potápění to bylo fakt vidět,ž e máme nacvičený to heslo a on krásně reagoval a vůbec nic mu to nedělalo, takový tam byly snad jen dvě mimina. O to jsem na něj pyšnější:slight_smile: A co si budeme vykládat, prostě je tro moje dítě, tak je nejlepší :grinning: Jsem zkrátka nekritická matka, jako každá, když je její dítě v něčem šikovný :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak kuchařka bych tomu zase neříkala, čas od času mám cukání:slight_smile: ALe ne nějak pravidelně a ve velkým
28. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak vás všechny zdravím. :slight_smile:

Mel, no snad to bude nakonec dobrý. Je pravda, že nad zahrádku fakt není. Byli jsme o víkendu u zmámých v Lukách a tak jsem viděla, jak to Staníkovi chybí. Teda když pominu, že mu pak doma z oblečení vylezlo klíště. :angry:
Zbytek se snad nějak vstřebá sám. Držíme pěsti. :wink:

Wjeru o jídle a synovi mi ani nemluv. Náš malý se totiž rozhodl, že bude bojkotovat všechno kromě mlíčka, rohlíku a omáček. No je to zlatíčko. :sweat_smile:

Holky, od kdy jste začali dávat rybu? Já se bojím, kvůli alergiím, ale na druhou stranu je spousta dětských skleniček s rybou.

Mimochodem, jsem moc ráda, že konečně zavřeli toho pedofila od nás. Konečně spadla klec. Teď o víkendu se dokonce odstěhoval i ten jeho parťák (normálně nevím, jestli k dědovi nebo taky k nějakýmu kamarádovi). Tak snad bude zase klid. :slight_smile:
29. zář 2009 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,

Hani, tak sand budete mít pokoj a dlouho ho tam neuvidíte: On s ním je zase rozhovor v sedmičce, že. Mám ji tu na stole.

Normálka to naše dítě se naučilo říkat ble a prdět pusou. :grinning: :grinning: :grinning: Od taťky. Jak s ním asi budu moct vylíst mezi lidi? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Kdyby se takr adši chtěl přetáčet sám na ty záda.
30. zář 2009 v 07:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Wjeru, naše malá se na záda přetáčet vůbec nezačala. Nějak jí tahle etapa nebavila, nepovažovala ji asi za důležitou, tak se na to vyprdla :D
Nety, jsme všichni z JI, ale naši jak se rozvedli, tak si mamina našla přítele z Mostu a tak se odstěhovala sem. Ale pořád básní, jak se vrátí stejně jednou do JI kvůli vnoučatům, což chápu, já taky budu chtít být jednou prckům na blízku :slight_smile:
Mel, tak vidíš, já věděla, že to dobře dopadne, že se sžijete :sunglasses: mám z tebe radost. A co já bych dala za baráček, aby mi malá chodila den co den domů jako čuně a byla spokojená, že je dostatečně vyluftovaná. Bohužel, no. Teď jak jsme u maminy v paneláku, ještě ne přímo ve městě, ale kousek za, prolejzky tu nejsou, tak se tu nudíme obě a jsme obě protivné, ptž jsme nevyřáděné :D
Hani že máš pocit, že by malý snesl taky nějaký baráček s výběhem? Nebo jak jsi to myslela?
30. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zuzi, díky za optání. Máte zahrádku u baráku? My se máme dobře, jen jak nikam teď nechodíme, tak žeru a žeru a asi se domů dokutálím! Tak se těším až se vrátíme domů, abych to zas vychodila na procházkách. Za pár dní jdeme na velký UTZ, chci si to přeobjednat na konec příštího týdne, tak se docela těším, už jsem tak na 90% rozhodnutá pro ten 4D, pro klid duše :slight_smile:
30. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky! Nějak jsem poslední dny nestíhala koníka. Měli jsme dost nabitý víkend.

Mel, vidíš, ono to chce pár dní a budete nakonec spokojení. Není nad baráček. Hlavně pro děti. Co s malým dítětem v paneláku? :wink:

Zuzi, manželova sestřenka má teď měsíčního chlapečka a já jsem si ani neřekla, že bych si ho pochovala. Normálně jsem měla strach ho vzít do náruče. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Stačila mi čtyřměsíční holčička od jedné kámošky. Už jsem normálně zapomněla, jak se má tak malinký dítě držet. :astonished:

Wjeruš, jo, ptákoviny se děti učí nejrychleji. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, my máme normálně hotovou celou terasu. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Manžel se do toho o víkendu pustil a včera ji dodělal. Paráda. Zase kus práce je hotový. Příští týden asi nasadíme pár tují, aby se přes zimu trochu chytly a udělali nám trochu soukromí.

Leni, ty už máš půlku těhu za sebou. Týjo, to to letí. Já chci taky 4D. Jsem na to vážně zvědavá. Hlavně když to doktor tak vychvaloval. Stejně to jde strašně rychle dopředu. U Kačenky se teprve učil 3D (tenkrát si pozval mne a další dvě těhulky na zkoušku 3D) a až někdy po porodu ho začal nabízet jako další službu. A teď už dělá i 4D.
30. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Nety, o té Borovince jsem nevěděla. Ale manžel prý jo. Uvidíme, jak se nám bude chtít a taky dle počasí. Možná na chvíli vyrazíme.
30. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky, kdy ta Borovinka začíná? Nebo kde najdu podrobnosti? Možná tam na chvíli sjedeme.
30. zář 2009 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, našla jsem informace na jihlavským webu: http://www.jihlava.cz/vismo/dokumenty2.asp?id_org=5967&id=472789
Takže každopádně dopoledne. :wink:
30. zář 2009 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak nevím, my jdeme v SO plavčit, ale zase až ve dvě :slight_smile: Jo jenže manža jede v pá do sklípku a v so se bude vracet, tak to asi nestihneme :unamused: Leda, že bych vyrazila sama s Krýšou (nebo bych neverbovala kamaráda, ať jde na chvíli s náma?) Tak to ještě promyslím :grinning:
30. zář 2009 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hm, jenže mně nedošlo, že jsme u babičky a že se vracíme až příští týden. Já jsem právě původně pochopila, že Nety psala příští sobotu, tak jsem to brala až 10. Chjo, to by se malé líbilo. Ale tak to se nedá nic dělat :sweat_smile:
1. říj 2009 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
My uvidíme, jak se nám bude chtít. V sobotu má být pěkná kosa, tak jestli vůbec vylezem z baráku. :grinning:
1. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jen v rychlosti. My jedeme v so na pouť do Hybrálce k ségře.
Miminko jsem si nakonec taky nepochvala, spinkal a nebylo mi dovoleno :frowning2:
Zahrádku máme malou u baráku, ale mě to hrozně baví :sunglasses:

Více příště pa
1. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek