Jihlava vs. Třebíč. Které město byste vybrali k bydlení?

simiigi
18. zář 2020

Ahojte 🙂 sťahujeme sa na 2r do Čiech, vzhľadom na polohu manželovej prace vyberáme na bývanie z týchto dvoch miest...keďže ani jedno nepoznáme, viete prosím poradiť ktoré by ste si vybrali a prečo? Ďakujem veľmi pekne za pomoc 🙂❤️😊

sylvusska
20. zář 2020

Trebic je hezke mesto, mensi proti Jihlave, klidnejsi provoz, hlavne o vikendech. Sidliste vcelku pekna, vsude vybavenost pro deti. V JIhlave je lepsi asi pracovni uplatneni, vice obchodnich center, tim padem to tam vice zije.
Ale nam to nevadi. Manzel do JIhlavy denne dojizdi do prace uz 15 let. Jinak jsme rodaci z Trebice oba.

simiigi
autor
24. zář 2020

@sylvusska dakujem veľmi pekne za komentár 🙂 pôjdeme si oba popozerať a uvidíme ktoré nás nakoniec viac zaujme 🙂

veroniquecz
24. zář 2020

@simiigi jsem rodák z Třebíče, ale vybrala bych si Jihlavu ;) záleží co od místa očekáváte.

simiigi
autor
24. zář 2020

@veroniquecz ďakujem 🙂 no hlavne aby tam bolo kam s deťmi vypadnut a chodiť stále na nové miesta, nie vždy po tej istej ulici, aby tam boli obchody všetkého druhu, aby sme nemuseli stále chodiť niekam vedľa do mesta autom 🙂 ale to myslim spĺňajú asi obe mesta 🙂 vy by ste prečo radšej Jihlavu? 🙂

lgsk
24. zář 2020

@simiigi Vybrala bych si Jihlavu, ale určitě ne centrum, ale nějakou okrajovou část. Záleží na co jsi zvyklá, ale já se vysloveně v Jihlavě na náměstí necitim...a v noci bych tam nešla ani náhodou. Takže když Jihlava, tak opravdu někam do klidnejsi lokality. Třebíč mi k srdci neprirostla vůbec 🙈

veroniquecz
25. zář 2020

@simiigi no já jsem už 15 let Brňačka 🤣🤣 Ale proste já jsem člověk pro velké město, na mě je Třebíč moc malá a klidná. 🙈 Spíš opravdu záleží na lokalitě a konkrétním bydlení. Ještě se zeptám proč zrovna jen tyto města ? ;)

simiigi
autor
25. zář 2020

@veroniquecz ja by som tiež najradšej Brno 😂 Teraz byvame v Košiciach...manžel ide pracovať tam k Zeletave, tak tieto mesta sú najväčšie smerom na Brno...