• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Tak jsem tu tak brouzdala a hledala spřízněnou dušičku z okolí JH a zatím nic... :frowning2: Najde se některá z vás? Nebo Hradečandy jsou už rozeseté po jiných tématech? :wink: Zajímaly by mě např. zkušenosti nebo reference na porodnici v JH, cvičení, kurzy atd...
8. lis 2007 v 00:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Hura konecne se tady nasel nekdo z JH, ale s porodnici nepomuzu. Pacientske zkusenosti nemam s hradeckou nemocnici vubec zadne. Ale byla jsem tam na praxi a zrovna moc hezky se o nasi porodnici nemluvi. Ale ja se tam narodila a v pohode :slight_smile:
17. lis 2007 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, já jsem taky z okresu J.Hradec :wink: a v Hradci jsem rodila v září. Můžu říct, že je to tam SUPER!!! Nemůžu si na nic stěžovat. Nové prostředí, úžasný personál hlavně porodní asistentky ty jsme si s přítelem nemohly vynachválit. Byla jsem na nadstandartním pokoji a opravdu o mě bylo dobře postaráno, ale to i o ostatní na normal pokojích. Akorát to jídlo nic moc, ale to je asi v každé nemocnici.Já v Hradci rodila podruhé. Poprvé před skoro 10 leti a to byla katastrofa. To staré prostředí, rodila jsem v lednu, tak si dokážete představit tu kosu na pokojích a ke všemu jedna sprcha na celém patře, no děs.Ted Určitě všem vřele doporučuji podnici v J.Hradci :slight_smile:
17. lis 2007 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Hradečandy,
já už jsem bývalá. V Hradci jsem rodila už před 17 lety a předpokládám,že je to proti dnešku asi pravěk :slight_smile: Dneska i to těhotenství prožívám úplně jinak.....Mám v JH kamarádu před 5 lety tam rodila chlapečka císařem a vůbec tam nebyla spokojená,ale spíš v tom smyslu,že mimi asi 3-4 dny vůbec neviděla a nikdo jí nic ani nevysvětlil přitom neměl on ani ona žádné zdr.problémy. Proto druhé dítě před 2 lety rodila tady v ČB opět císařem - důvod preeklampsie a byla spokojená po všech stránkách.
Ale zase tady znám holky, které chodí rodit do Krumlova.Je to tam prý zase lepší než tady :slight_smile: Já chci rodit tady v ČB, totiž, když se vyskytne nějaký vážný problém, vozí se děti z těch menších porodnic tady do té krajské.Je to logické, rodí se tady více dětí a tudíž mají zde více zkušeností a např.dokonalejší přístroje. Mám tady kamarádku, která dělá na odd.nedonošenců a říká, že kolikrát pro ně jedou sanitkou i do JH atd.Ale to jsou fakt vážný případy...
Myslím,že Hradecká porodnice je ted na vysoký úrovni, kdybych tam bydlela, rodila bych určitě tam, mrkněte na str. aperio.cz je tam o i sekce o porodnicích. Jinak přeji všem hodně štěstí...
17. lis 2007 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
upřesňuji tu stránku: www.aperio.cz
17. lis 2007 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj..
Jsem také z Jindřichova Hradce. Rodila jsem tu už dvakrát jednou 06/2003 a podruhé teď 05/2007. Prostředí báječné,sestřičky na oddělení super a na porodnici PA a lékaři také skvělý přístup. Co je otevřená nová porodnice,tak je tu pořád plno,což je dobrá reklama pro Hradeckou nemocnici.
18. lis 2007 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
já jsem taky z okolí Jindřichova Hradce.V lednu čekáme chlapečka a musím uznat, že jste mě svými názory na Hradeckou porodnici docela uklidnili.Myslela jsem, že půjdu rodit do ČB, ale asi to ještě přehodnotím. :slight_smile:
22. lis 2007 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky z JéHáčka! Taky se hlásím, ale koukám, že to tu moc nežije...
Na naší porodnici nemám ani jednu výtku, i když to může být i tím, že tam máme babičku, dětskou sestřičku, která si tak mohla malého odnést přímo ze sálu :wink: Ale vážně, jak letos otevřeli nově zrekonstruované oddělení, už to tam vypadá jako v opravdové porodnici a ne jako ve vězení :sweat_smile: Měla jsem taky možnost být na samostatném pokoji a doporučuji-rodila jsem sice císařem, ale myslím, že obecně po porodu je každá mamka, hlavně prvorodička jako já, ráda za trochu soukromí, aby si mohla sama s mimískem pěkně popovídat a seznámit se, aniž by jim do toho povídali jiní, ať už dospěláci anebo mimča, ve dne i v noci. Prostě vlastní pokoj, sprcha, lednice, dokonce i tv :sweat_smile: je na úrovni :wink:

Tak pište, ať se to tu trochu rozhýbe
:wink:
28. lis 2007 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Petasko,kde se tu bereš???

Tak Tebe člověk potká leda omylem v Hradci a jinak si Tě musím objevit na netu,tak to je síla.

Co dělají Jendové???

Jestlipak uhádneš kdo jsem?
28. lis 2007 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Prosím nápovědu :sweat_smile:
29. lis 2007 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Haló, haló, co bude s tou nápovědou? :wink:
30. lis 2007 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak nápověda: dva kluci... a jeden manžel:slight_smile:))

Byla jsem za Tebou když se Ti narodil prcek v porodnici...
1. pro 2007 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Álo...?
2. pro 2007 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Bingo:slight_smile:)) Jsem to já:slight_smile:))
2. pro 2007 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
No, moc holek s dvěma klukama a jedním manželem, který by za mnou byly v porodnici, neznám :wink:
Ale koukám, že se tu moc nerozkecáváš :zipper_mouth:
2. pro 2007 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
No a co jinak jak se vede? Co malej už Ti utíká?(po čtyřech)

Náš Denísek je péráček. Je na čtyřech a péruje dopředu dozadu,když se někam chce dostat,tak se odrazí a posunuje se směrem dopředu.
Je to legrace pozorovat ho.

Musíme se sejít a pokecat,já teda teď vůbec nic nestíhám(nebo se mi nechce stíhat),ale když dám Dádu do školky tak mám klídek a do 12ti hodin časík. Tak co se sejít někdy dopoledne?
2. pro 2007 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Neutíká-prchá! A teď se šplhá hlavně po výškách. Prostě každý den je kus dál, resp. výš :wink: A sranda to teda je :grinning:
Sejít se klíďo můžem. Tenhle týden i dopoledne-táta má odpolední, tak když nemám moc vaření-což se snažím nemít :wink: - tak máme času! I když kolikrát když vidím, že malej asi usne, tak se snažím všechno odložit a udělat hají s ním-ty noci jsou totiž pořád děs :angry:
Koukám, že si tady z toho děláme vlastní drb :grinning:
3. pro 2007 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to si myslím taky,je to tu naše:slight_smile:)) Nikdo jiný tu zatím nedrbe tak si to tu pěkně rozjedem:slight_smile:)

To s tím hají s Honzínem je rozumné,taky to tak dělám. Když můžu plesknu sebou a spím. V noci už je to lepší,poradím Ti parádní metodu jak se vyspat.

Já jdu koupat tak si mě najdi na ICQ číslo máš ve vzkazíku a apokecáme osobněji,co ty na to?
3. pro 2007 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ok, ale malej je dnes nějak ukřičenej, tak furt odbíhám...To bude zase noc :angry:
3. pro 2007 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
To znám,taky jsme vstávali o 106...
3. pro 2007 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, to je na jindřichohradecku tak málo maminek, že sem žádná nechodí?To je škoda. :frowning2:
8. led 2008 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Bishoop já jsem tu,ale když je tu tak mrtvo nerada bych mluvila sama se sebou...
25. led 2008 ve 23:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, sice nejsem přímo z JH, ale rodila jsem tam v 4/07 a byla jsem s porodnicí i s přístupem personálu moc spokojená. Krásné prostředí, akorát jídlo nic moc, ale to mi nevadilo, měla jsem zásoby z domova :slight_smile:
26. led 2008 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj to máš skoro stejně staré mimi jako já náš mladší synek je 5/07..
Odkud jsi? já jsem přímo z JH.
27. led 2008 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tequil, z JH bohužel nejsem, bydlím kousek od ČB. Ale to není zase tak daleko ne? :slight_smile:
28. led 2008 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminky. Hlasim se pobliz z Jindrichova Hradce, z Zirovnice. :slight_smile: Jsme sice jiz Vysocina, ale nebyvalo tomu tak. A dokonce jsem jeste pristehovalec z Prahy. :slight_smile: Mam rocni holcicku a narodila se v Ceskych Budejovicich. V Budejkach to bylo fajn na rizikovem oddeleni. Bezva sestricky i doktori. Ale na sestinedeli, hruza! Kdo ma prvni dite a nevyzna se....musi mit zdatnou kolegyni na pokoji. Moc nam nepomohli, ba naopak. Na porodnici v Jindrichove Hradci jsem slysela samou chvalu. Priste to zkusime tam!
Mate nekdo napad kde s prckama travit volny cas? Existuje nekde pobliz materske centrum? Vim jen o plavani a nasla jsem i nejake hudebni kurzy pro nemluvnata (take Jindr. Hradec). Nema treba nekdo zajem pokusit se o zalozeni materskeho centra? Premyslim o tom uz dlouho, ale neznam nikoho, kdo by do toho se mnou sel.
25. únor 2008 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj akacule, jak to tu tak sleduju, tak sem skoro nikdo nechodí :frowning2: Jaktože jsi rodila v ČB, do JH to máš přece kousek? Vidíš, v Žirovnici mám známé :slight_smile: Ty už se chystáš na druhý mimčo? S mateřským centrem Ti neporadím, ale v JH určitě nějaké bude.
29. únor 2008 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, koukám, že od té doby, co jsem tady byla naposledy se nic moc nezměnilo.Pořád nás tady je jak šafránu.Já jsem rodila v JH a musím říct, že mě tam velice mile překvapili.Přístup a ochota sestřiček je skvělá, se vším mi pomohly a poradily.I když toho na ně bylo občas fakt dost, pořád byly milé a příjemné.Když budu rodit znova, tak určitě zase v Hradci.
1. bře 2008 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
bishoop, a měli tam plno nebo nebyl problém se dostat na nadstandard? Když jsem tam v dubnu byla, tak tam měli docela frmol, ale na přístupu k maminám se to naštěstí neprojevilo nějak negativně. A především pan primář mě překvapil příjemným vystupováním.
3. bře 2008 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :wink: Jsem taky z JH okresu a rodila jsem 2x v Hradci. Poprvé před 6-ti lety to bylo hrzný,ale teď před půl rokem nádhera. Musím s váma souhlasit, že je to tam super. Klidně bych šla ještě jednou, ale nevím jestli ukecám taťuldu. Mám 2 klučíky, tak ještě jednoho aby byli tři bratři :grinning: :grinning: :grinning: .
10. bře 2008 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 65
Tvůj příspěvek