• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Ahoj holky,
CLINE, téda taky čekám, kdy už napíšeš - juchů, usž je to za mnou...a doufám, že pak dáš popis jak vše probíhalo, co doktoři, co ti pomáhalo od bolestí a jak to všechno bylo...když jsme si prohlíželi album s manželem, usoudil, že u vás asi byl montovat centrál. vysavač :wink: je to možný??Cline piješ maliník a masíruješ hráz?? Tak už začínám držel palce, aby vše proběhlo co nejsnáze!!!
Já na kontrole dopadle relativně dobře, po tromboze není památka a průtoky v cévách se obnovily k normálu. Jen mě štve, že zkontroloval jen tu "nemocnou" nohu a na druhou se vyprdnul, byť to měl napsané v papírech...na zhematologii mi snížli injekce na 1 denně. Dneska jdu taky na KO na endokrinologi, tak jsem zvědavá, jak štítnice zvládá i pokročilé těhu...
Holky, já mám takový pocit, že tgo všechno přijde dřív. Asi už blbnu z nic nedělání, ale nějak mě pořád pobolívá stydká kost a občas mě tam tak píchne...no, ještě by tam mohl brouček vydržet! Ve čt. jdu na gyn. tak uvidíme, jak se to vyvíjí.
MOURI, téda ty máš doma sovu. Byla bych druhý den jakpraštěná palicí, takhle se nevyspat. Teď je účta až nad hlavu, viď. Asi tak do konce ledna, ne? Pak to poleví...
VOJTI, nechali jste očkovat malou na meningokoka? A co pneumokok? Není už ve standartu? A ta hexavakcína - už ji hradí pojišťovna?
Mějte se co nejlíp, hlavně, ať jste zdraví!!!
19. led 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Petrev - tak to nevím, centrální vysavač máme od fi. Beam, instaloval nám ho pan Prajzner a ten dělá s takovým starým pánem, ale maximálně jestli ty rozvody tu nedělal. To jsem tu nebyla, pak už jsem tu trávila s řemeslníkama veškerý čas :slight_smile: Taky už bych ráda napsala juchů už je to za mnou, ale zatím to moc nevypadá. Já vůbec to těhotenství prožívám bez problémů - na záchod v noci nechodím, poslíčky nemám. Jediné co mě trápí teĎ ke konci jsou oteklé nohy a ruce + karpální tunel (brní mě ruce a bolí) ALe Kümmel minulý týden říkal, že se ještě tenhle na kontrole uvidíme, což je ve čtvrtek, tak kdyby to aspoň dopadlo o tom víkendu byla bych ráda.
19. led 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

Petrev - ten meningokok je zatím ve studii, takže po roce se uvidí, jestli malá získala protilátky nebo ne, pneumokok je prevenar - ten my hradíme - ale myslím, že te´d od 1.1.2009 už je taky v "základním očkování" zdarma a hexavakcína je tam zdarma už od 1.1.2007 - tu už měl zadarmo i Vojtík...ale s ním teda mávalo každý očkování - vždycky jsme zkončili v nemocnici - naštěstí jenom na pozorování...asi jak byl nedonošenej...tak to s ním prostě cvičilo....Petrev - tvůj manžel dělá centrální vysavače ????

Cline - oteklé ruce a nohy to znám, i to brnění - kolikrát už jsem celou noc nespala...a na záchod jsem chodila tak 10x za noc - jak říkám, bylo to hrozný ke konci - ještě jak to bylo v červnu, byli už loni docela horka, hlavně si hlídej tlak (jestli máš měřák) mě už potom lezl na takový hodnoty jako 150/100 a podobně, takže vlastně kvůli tomu pomohli Eli k porodu, aby se něco nakonec ještě "neposralo" - je taky pravda, že už jsem měla po obou termínech a Eli byla pěkně slezlá a do porodky jsem nastupovala otevřená na 8cm - takže mi akorát praskli vodu a za 40min byla Eli na světě - a to jsem se ještě stihla poráchat v té výřivce.... :grinning: prostě takovej super porod, ten bych přála všem - bez nástřihu, rychlý, půl hoďky po porodu jsem šupajdila na pokoj po svých..., kdyby to šlo, šla bych ještě ten den domů jak jsem byla v pohodě....ale myslím že zrovna hradecká porodnice ambulatním porodům moc nefandí....

Mouri - to máš teda nespavce - ten náš jak praští půl osmá hledá dudák, polštářek na spaní a pochoduje tu, a čeká, až ho uložíme...a během 5ti minut je tuhej a spí celou noc až tak do půl osmý -to vstává HOnzík do školy, tak většinou všechny vzbudí :grinning: A spí potom ráno aspoň dýl ???

Jo účetnictví - už jsem taky zavalená - už aby byl duben, to bude konečně klid :sweat_smile:

Tak se držte a mějte se.
19. led 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
CLINE, tak to P. dělal ty rozvody, o nich mluvil, on spolupracuje s Prajznerem, někdy dělají spolu...zavolá, když potřebuje a P. pomůže :wink: je to žůžo ten vysavač, viď. Kdybydchom měli baráček, moc bydch ho chtěla...
VOJTI, P. spolupracuje s Jardou, který dělá vysavače, elektrický zavírání na vrata, brány...nebo taky melouchem udělá vše sám :dizzy_face: kdybyste se chtěli třeba jen na něco zeptat napiš...
19. led 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrev - no my máme právě nachystaný rozvody (trubky po zemi nebo ve zdi - teď už nevím) - to nám udělali s topením nebo s čím současně a teď řešíme jakej vysavač pořídit a prostě ten zbytek....
19. led 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtisek - Michalka zas tak moc nezlobí -:slight_smile:. Já se ještě snažím učit, protože mám teď zkouškové. Ale zatím mi to moc nejde. Dneska v noci Michalka skoro nespala. Porad se mlatila v postylce. Tak jsem jak prejeta. Taky máme trochu rymu, tak se ji spatne dycha a jeste nas trapi zrejme ucpane slzne kanalky. Asi budeme muset na výplach očí, ale moc se mi tam s ní nechce.
Vubec si nedovedu přestavit přijít o miminko takhle blízko porodu. Mi přišli o první mimi v 8. týdnu (zamlklý potrat) a taky to bylo psychicky náročné. Přeju jim hodně síly, aby to spolu překonali.

U mého porodu se taky mihnul Dejmal. Souhlasím, že příjemný tedy fakt neni.
20. led 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě musím opravit překlep. Samozřejmě, že MY se píše s Y :slight_smile: .
20. led 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

cline - pořád 2v1 ??? nechystá se už Justýnka na svět ??

bambi - a co studuješ, jestli se můžu zeptat ? My jsme teda na dnešek v noci toho taky moc nenaspali (teda Eli) pořád se budila a vrtěla až jsem jí nakonec měla u sebe v posteli, protože to jediný zabralo aby spala...takže jsem tam ležela jak housenka, ráno jsem vstávala, jak kdyby po mě jezdil celou noc válec...
20. led 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtisek- Masarykovu univerzitu v Brně, navazující mgr. studium, obor Sociální politika a sociální práce. Když jsem podala přihlášku, tak jsem zjistila, že jsem těhotná. Rozhodovala jsem se, jestli to zkusit nebo na přijímací zkoušky nejezdit. Ale nakonec jsem se rozhodla, že to zkusím. Jak budu úspěšná, to se ještě uvidí.
20. led 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Cline dneska nikde, tak že by se už mimi klubalo na svět? :slight_smile: Stejně když si vzpomenu, jak se Radeček narodil,
tak to byl pro mě nejkrásnější zážitek. Pořád jsem na něj koukala a nemohla uvěřit, že mám dítě. A tohle určitě
musí prožívat každá novopečená mamča.
Bambi - klobouk dolů, že ještě dokážeš studovat při dítěti. Na kolik let máš studium?
Vojti, Radeček spí max. do 8 h a to už musí být, jinak vstává kolem 7. Takže se moc nevyspíme. A když jde na chvíli spát odpoledne, tak spí většinou v kočárku na procházce, takže si ani nemůžu jít lehnout s ním. Už to asi lepší nebude, holt je to nespavec :slight_smile:
20. led 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebojte, pořád jsem 2v1, dneska jsem byla na monitoru a žádný kopečky jsem nezaznamenala, takže jsetli to bude o víkendu budu ráda :slight_smile:
bambi, tak to ti nezávidím, já taky studuji, teda teď jsem přerušila, ale já už mám všechno hotové, jen mě čekají státnice a obhajoba (jo a taky napsat diplomku :slight_smile:), a to chci zvládnout v příštím zimním semestru, tenhle semstr jsem měla poslední předmět a už se mi vůbec nechtělo v tom sedmém měsíci učit ke zkoušce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zvládla jsem ji a až se trochu sžiju s mrňousem začnu dělat na té diplomce a nějak to už doklepu
20. led 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

cline, tak jak, ještě se pořád Justýnka parádí ???

co ostatní těhule, Petrev, Strašpy - jak se vám daří ?
už se těším až dáte do albumů fokty mrňoušů :slight_smile:
22. led 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
vojti, malá se asi chce líbit, ale mamka včera pro ní dopletla svetřík z porodnice tak už by mohla ven :slight_smile:
22. led 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
CLINE, taky na tebe myslím :wink: jak pak je a jestli nááhodou UŽ :wink:

Straspy je od úterý v nemocnici, poslala ji tam Dusíková,prý preventivně...je ve 34tt a CS má 4 nevím, jak to odpovídá, jestli je to nějaké kritické či což..bčera jsem za ní byla, nudí se :sweat_smile:
Holky, zato já jsem jakpraštěná palicí. Připadám si, jak hypochondrt...jsem tak unavená. Byla jsem zvyklá hodně chodit, cvičit...a teď nezvládnu skoro nic. Procházku denně a to mám co dělat...taky mi tvrdne břicho, tak to nechci přehánět...je mi ze mě na nic...a to ještě aspoň 7-8 týdnů!!! No, nebudu si stěžovat...
VOJTI, jak je Eli? Co její brečení?? A už epilepsii vyloučili úplně? Za chvíli bude vysvědčení co??
BAMBI, ty jsi mi nějak "unikla", rodila jsi v JH? Nebo jsi odtud? V profilu máš krásnou fotku :dizzy_face:
23. led 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
petreva - rodila jsem v JH (str. 11). Klasický porod prvorodičky - trval 13 hodin. Krátký porod se mi bohužel nesplnil. Celou dobu jsem si říikala, že když to vydrží ostatní, tak musím taky. A hlavně člověk myslí na to, že každou kontrakcí už mám miminko blíž a blíž. Akorát to byl na holčičku pěkný cvalík - 3890 g.
Teď jako miminko je strašně roztomilá. Lepší než televize, jaké dělá ksichtíky. :slight_smile:
23. led 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,

teda chudák Terka, tak hlavně aby to bylo všechno v pořádku....
Petrev - jen buď hypochondr, a hlavně odpočívej....a hlavně vydrž...už máš taky jenom kousek
Cline - pořád nic ? já už jsem tak zvědavá, až napíšeš, že už máš ten uzlík u sebe :astonished:
Bambi - teda pěknej macík....já když rodila Eli - měla 3600 - tak byla největší miminko ten týden v porodnici....
23. led 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se chystáte na víkend? :slight_smile:
Petrevko, vojti má pravdu, relaxuj a všechno ostatní hoď za hlavu. Konec těhu je náročný, ale zase už se Ti to blíží ke konci.
Holky, vy jste teda měly cvalíky na to, že máte holčičky :slight_smile: Holt jste si daly záležet a udělaly jste pořádný ženský :slight_smile:
Bambi, spočítali Ti před porodem z ultrazvuku, kolik bude malá vážit? Nenabídli Ti aspoň epidurál? To sis asi zkusila viď? A kdo Tě rodil?
Cline - už jsem taky zvědavá na tu Tvou princezničku :slight_smile: Určitě pak dej co nejdřív fotečky do alba.
Sedím doma a už jsem tu jak na trní, čekám na manžela, až přijde z práce a pak jupíííí do města na nákupy :slight_smile:
Jenže mi teď volal, že se zdrží, ach jo.
23. led 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím se, že pořád nic. ALe nějak v noci už mi nebylo moc do zpěvu, tak jsem si ráno říkala, že už to dneska asi bude, ale teď to zase nějak nevypadá, tak uvidíme. Rozchodila jsem net v mobilu, tak dám z porodnice určo vědět. Ale myslím, že víkend už to snad jistí :slight_smile:
23. led 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mourinka - nepočítali mi váhu miminka. Já už jsem to pak ani nechtěla vědět. Výpočet se může lišit až o 500 g. Kdyby mi řekli, že bude vážit 4500 g, tak asi omdlím. Doktorka mi sice tvrdila, že určitě 4 kg mít nebude, ale já jsem jí nevěřila (že prý nemám žádné břicho) - což byla pravda. Nevím, kde byla schovaná :slight_smile: . Už podle ultrazvuků byla vždycky větší, takže žádné malé dítě jsem nečekala. Já jsem epidurál ani nechtěla. I když ke konci už jsem málem šla žadonit. Až když tam přišla známá, tak mi dala 2 čípky, že by to mělo pak být trochu lepší. Ale předtím ty sestry mi nic dát nechtěli. Že prý mám super dlouhé kontrakce a porod dobře postupuje. No, mě to teda moc super nepřišlo.
Cline - držím palce, ať máš rychlý a pohodový porod bez komplikací a hlavně zdravou holčičku.
Musím jít uklízet. Michalka teď spinká.
23. led 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak pořád jsem doma a už mě přešel i ten pocit, že už se to blíží :unamused: tak teda nevím, jestli tady nebudu až do února. Ale možná už jsem poznala kontrakce, takže úspěch, aspoň vím, co mám čekat.
24. led 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Cline - tak vždyť má uzlíček ještě čas :sweat_smile: , jaký máš termín oficiálně v průkajdě - mě ten na koníkovi pěkně zkresloval ?? A jen ji nech, ať se pořádně naparádí :grinning:
24. led 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě, že mě ten termín vychází i podle ovulace na toho 25., tak snad to tak bude
24. led 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš, tak to až zítra, času dost, odpočin si , kdyby to bylo přes noc a držím pěstičky, aby ses už konečně dočkala
24. led 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak se opět hlásím a stále nic :slight_smile: tak uvidíme.
25. led 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ahoj, a ani to nevypadá ??? žádný změny ?
25. led 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ve čtyři mi praskla voda takže už jsem v porodnici, jsou tu na mě hodní, jen mi nemohli napíchnout žílu, tak jsem jak jehelníček. Dávají mi tabletky na rozjetí a začíná to být znát. Ale do večera to máme určitě za sebou držte palce, dám vědět.
26. led 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Cline - moc držím palce, abys už měla porod za sebou a miminko u sebe. Všichni vám fandíme :slight_smile:
26. led 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :wink:
tak na tebe moc myslím, držím pěstičky, ať jde všechno jak má....
26. led 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem na světě, v 13.56 jsem se po trochu boji protože jsem strkala ručičky k hlavičce, vyklubala na svět. Jmenuji se Justýnka a vážím 3370 g a mám 51 cm. Už se mám pěkně k světu. Zatím ani moc nebrečím, ale rychle se to naučím.
26. led 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cline ,moc a moc blahopřeju k Justýnce, je to kus ženský :slight_smile: Ať se jí na světě líbí, má hodně kamarádů a rodičům dělá jen samou radost. Ale občas zlobit může, aby mamča s taťkou věděli, že jí mají :slight_smile: Tak to teda byla docela rychlost viď?
26. led 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek