• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Ahoj holky, ne ne ještě nerodíme :dizzy_face: ale předem děkuju za palce, asi jich budu potřebovat pořádnou kupu...
Dneska jsem byla na kontrole..CS je "už" 5 a miminko je pěkně hlavičnou dole a prý hooodně tlačí na čípek, ale příští týden se prý ještě uvidíme. No já bych toho našeho brouka začala pomalu přemlouvat, protože mi Dr. vyhrožuje, že nesmím přenášet kuli tomu heparinu, takže kdybych neporodila do termínu, musím do nemocnice...a to se mi teda krutě nechce!!!!
SKLENI, koukali jsme s P. do albíka na kočárek :wink: objednali jste tedy tuhle trojkolku? Takže taky do černa? To je jasný, že to zvládnem :wink: oni ani miminka to nebudou mít jednoduchý, pomůžem si všichni a pak už se budem jen a jen kochat a lebedit na jeho jedinečností :wink:
BAMBI, to bychom se určitě domluvily na procházkách. Ráda půjdu :wink: Ty jsi stejně cestovatel, chodíš ze sídliště až sem k nám a zase zpátky...jak ti jde ten kopec???
CLINE, téda ty už máš za sebou šestinedělí?? Je tomožný?? Já tě od někad znám, safra, pořád koukám na fotečky a nemůžu na to přijít :sweat_smile: :fearful:
VOJTI, no neříkej, že by ses chtěla "nakazit" miminkovstvím :slight_smile: a co Eli, už je to dobré s tím křikem? A bude nový kočárek :dizzy_face:
Tož se mějte hezky a snad vám stihnu napsat, kdyby něco :wink:
11. bře 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambi: tak to je mi moc líto. Snad se to brzy zlepší, budu držet pěstičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Petreva: JJ, objednali jsme trojkolku. JE super. Velká nafukovací kola... no jsem prostě nadšená. Barvička je spíš tm. šedá, ta fotka to zkresluje. Až tam bude mimčo, tak ho vyfotíme venku na světle. A jak jsi na tom ty s kočárkem?? Jaký j ste na konec vybrali??? Mějte se hezky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pet: teď jsem jukla do albíčka, je krásný. copak je to za značku??
11. bře 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak mame za sebou dalsi poradnu, jsme uplne o.k. poslali nas na test na cukr, tak jsem zvedava. My zustaneme u Firkonu (verano nebo quatro) oboji se sedackou. Pristi vikend se na nej pojedeme mrknout "live".
A taky jsme dostali balicek darecku od ruznych firem, docela nas to prijemne potesilo. Tu exkurzi jsme bohuzel museli odvolat, nejak jsme to nestihali.
11. bře 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky anitrams: to je fůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já na tom byla dvakrát a už bych tam víckrát nešla. Je to strašné. Tyto typy kočárků jsou taky super. Jeden tu jezdí a nemá chybu.Ten Verano se mi zdá hodně zajímavý, tak hlavně, abyste byli všichni spokojení. Ne??? Tak se měj krásně a opatruj se :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petreva - kopec nic moc. Myslím, že na jaře a v létě se bude jezdit lépe než v zimě. Nejlepší by asi bylo mít pod bundou jenom plavky, aby mi nebylo horko. :slight_smile: Michalka totiž doma skoro nespí, takže musíme cestovat s kočárkem. Někdy jsem fakt pěkně uchozená. Ale je to super dieta :slight_smile:
11. bře 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
naštěstí náš mrňous psí i bez kočárku, takže si vcelku můžeme užívat i doma. Ale v kočáře nebo v autosedačce vytuhne vždycky. Takže i cestování do školy bude v pohodě. Už bych pomalu měla začít dělat na diplomce, ale nějak se mi nechce :sweat_smile:
Petrevko - od vidění se známe určitě - Hradec je malé městečko, možná mě znáš z našeho obchodu -Alfa sport v Jarošovské - celkem často tam bývám
12. bře 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambi: ahojky, tak to znám. Při prvním jsem to také tak měla. Protože bylo hezky a tak jsme se snažili být co nejvíc na sluníčku a takto to dopadlo. Pak začalo chumelit a nebo pršet a my i v tom museli ven. Tak to ti vůbec nezávidím
12. bře 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
SKLENI, máme objednaný kočárek Teutonia Spirit S3, ale zatím se mu k nám nějak nechce :sweat_smile: už jsme říkali, že budem vybírat sázky na to, zda přijde první miminko nebo kočár...ale snad to nějak dopadne...včera to bylo 6 týdnů a pani z obchodu vyzjistila dodací lhůtu 6-8 týdnů, ale prý je v tom rezerva...tak uvidíme. Zatím nerodíme, tak je to dobrý.
ANITRAMS, toho cukru se podle mého vůůůbec nemusíš obávat. Já byla taky dvakrát, ve 12 a 25 týdnu a úplně vpohodě se to dá zvládnout. Jistě je nepříjemný to jak od půlnoci nesmíš pít a pak po tom sladkým blafu zase ty dvě hoďky, to mi přišlo už dlouhý, ale dovolili nám žvejkačku bez cukru, tak se udělalo drobet slin a hned po druhém odběru jsem se napila...zvládneš to, určitě :wink: někdo nadává na ten přeslazený čaj, co musí vypít, ale já měla po ránu už takovou žízeň že jsem ho i uvítala :sweat_smile: . Zase, ne že by mi chutnal, ale dá se to. Jsou mnohem horší věci...
BAMBI, no vždyť M. jsou 3měsíce a ty jsi jak laňka, snad ještě hubenější než jsi byla...To se máte, i mamka je hubeňoučka...je pořád stejná, co si ji pamatuju, když jsme tu bydleli :wink: Snad se to očičko brzy umoudří...bolí to? Nebo asi hnisá, viď. A jakého máte pediatra??
12. bře 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem,

Petreva - myslím, že Michalku očko nebolí, ale máš pravdu, že jí z něj teče hnis. Doufám, že ten výplach pomůže a nebude to muset absolvovat víckrát. Chodím tady na sídlišti k MUDr. Žižkové. Přijde mi fakt dobrá, je moc příjemná. V pondělí jsem se u ní potkala s Cline. A chodí k ní i moje kolegyně, která bydlí v Ratmírově. Moje kolegyni se narodilo miminko dřív než jí přišel kočárek, který měla objednaný z internetu. Myslím, že asi dva týdny po porodu jim ho dodali.
Jinak k tomu hubnutí. Kila šla dolu sama. Jak jsem se moc nevyspala, pořád jsem pobíhala kolem miminka. I když ty taky zrovně nejsi tlustá :slight_smile:. Kolik jsi přibrala v těhotenství?

Anitrams - ten cukr mi taky nepřišel tak strašný. Sestřička nám všem nabídla, jestli do toho nechceme citronku. Myslím, že je to pak ještě snazší vypít. Důležité je vypít to co nejrychleji a všechno najednou.
13. bře 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěknou sobotu těhulím i maminám,
to se nám to počasíčko pěkně vybírá - alespoň tedy tady u nás je krásně - svítí sluníčko, ikdyž teplo ještě moc není, nefouká vítr, to je taková krása...včera jsem od mamky dostala už udělanou "velikonoční výzdobu", tak je to tady hned takový veselejší..
No a co nového u vás všech ??? Jak rostou mimísci a Petrevko, nerodíš nám už ????

No holky, teď sedím, dočítám vás a peču přitom piškotový těsto na míša řezy a já ho málem připálila....Honzík jel dneska s fotbalem na zápas do Suchdola nad Lužnicí, mají to na celý den, tak chtěl nějakou dobrotu, až se vrátí.

Tak pište co je novýho. Pa
14. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, my máme fialovou pusu. Včera se mi zdálo, že má nějaký bílý flíčky v pusince, tak jsem preventivně nasadila genciánku:slight_smile: Malá je opravdu kouzelná :slight_smile: Teď jí tu vedle mě v košíku padají víka a venku prší, to je teda hnus. Ale nasadíme pláštěnku a vyrazíme aspoň na chvilku ven. Včera jsme tu měli paní na vaničkování. Justýnka to zvládla na jedničku. Akorát jsem zacvakala 120 za lekci a 150 za dopravné :unamused: :confounded: Paní je Kardašky, no není to jak naschvál?
15. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cline - myslíš, jako že je od nás ??? Nikoho takovýho tady neznám... :astonished:
15. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějak mi tam vypadlo z . mělo to být paní je z Kardašky (Kardašova Řečice) a tím pádem je to dopravné tak vysoké
16. bře 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem. Tak jak se dnes máte??? Já nic moc, byla jsem na sociálce a tam mě zpražili jako nemluvně. :confounded: No hrůza, nyní člověk nemá nárok na nic. Cline a co to je vaničkování???
16. bře 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj omlouvám se , že sem tak vpadám. Bydlím na půl cesty mezi JH a ČB, tak občas kouknu i sem.Bavíte se tady o vaničkování. Když byla moje Eli malá, také jsem o tom uvažovala. Tenkrát jsem měla spojení do Bertiných lázní, kde byla paní, která to taky dělala. Nakonec jsem šla s malou déle a na klasické plavání s miminky. Třeba by to bylo levnější, než ta paní z kardašky. :slight_smile:
16. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skleni: Vaničkování je taková příprava na plavání s batolaty. Různě s mrňouskem plaveš ve vaně a poléváš ho vodou aby si zvykl na vodu na obličeji a tak.
16. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cline - 150 Kč dopravné, to je teda docela dost

Sklenička - a o co jsi šla žádat na sociálku? Já budu brát jen rodičovský příspěvek. Na nic jiného si myslím, že nemám nárok.

Michalka už je pěkně živé miminko. Dneska když jsem jí uspávala, tak jsem jí místo spaní našla 3x na druhém konci postýlky. Vrátila jsem ji zpátky, ale zachvíli už byla zase úplně jinde.
16. bře 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, :dizzy_face: :dizzy_face:

Bambi: Byla jsem se zeptat, jak je to s tím rodičákem. Protože mi dali minulý pátek papír na mateřskou, tak jsem se šla poptat jak a co. Prý až porodím, tak musím ukončit rodičák s Daníkem, nastoupit na novou, ale jelikož jsem předtím byla v práci na dobu určitou, tak mi nevzniká nárok na to, abych si vybrala jakou chci čerpat variantu. Automaticky mě zařadili na 4-letou s tím, že 21 měsíců budu pobírat 7600 a pak 3800. Prý pro mě volba není. Jo, můžu to ukončit třeba po 3 letech, ale nemám nárok na to normální čerpání což je 3 roky za 7600. Tak jsem z toho byla taková přešlá. Myslela jsem, že si prostě můžu vybrat a ono ejhle, tak ne.

Cline: No tak to musela být paráda, tak vy se chystáte do bazénu??? Tak to bude malá spokojená ne??? Roste jako z vody, máš moc hezké fotečky. :slight_smile:
16. bře 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, téééda vy jste toho napovídaly, nestíhám to ani dočíst :slight_smile:
petrevko, jak se cítíš, už to bude každým dnem viď? :slight_smile:
cline - to je fakt palba za to vaničkování, taky jsem o tom ze začátku uvažovala, ale pak mi to přišlo jako vyhozené peníze, Radeček má vodu rád, takže jsme si ho koupali sami a raději jsme mu za ušetřené penízky něco koupili.
Tady u nás maminy jezdí do ČB do Šikulky, ale to tam také drahé a v bazénu myslím půl hodiny stojí kolem 170 Kč.
jitka711 - v Bertiných lázních je to fajn, byla jsem se tam podívat na dětském plavání s neteří a dokonce ségra říkala, že jim to plavání proplácela i pojišťovna. Takže by asi měli proplácet i to vaničkování ne? Alespoň VZP přispívá 1000 Kč ročně buď na cvičení nebo plavání dětí.
16. bře 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
no já myslím, že koupat budeme asi sami - polovinu toho co nám paní řekla, jsem stejně dělali. Malá se fakt nebojí, takže když není manža doma, tak se koupe ve vaně se mnou. VZP to proplácí, ale to dopravné ne. Takže to je 120,- proplacených a 150,- vyhozených :slight_smile: uvidíme, třeba budeme jezdit do Bretinek až bude mládě větší. Máme tam švagra s rodinou.
JO holky, kdo máte o víkendu čas je v Třeboni svatební veletrh, my tam byli loni a při losování vstupenek o ceny jsme vyhráli svatební dort - fotku hodím do alba byl výborný. Škoda, že jsme měli svatbu až v srpnu. Takhle jsem si udělali svatbu nanečisto a rozeslali fotky známým MMSkou. I našim - ti koukali. Pak už nám pomalu nikdo nechtěl věřit, když byla svatba opravdu:slight_smile:
17. bře 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cline:
Ten je nádherný. My jsme tam také loni byli. Hlavně jsme okukovali ta auta venku, ale bohužel, my už jsme to měli za sebou :fearful: :fearful:

Letos mi to také nevyjde. Mám manžu v práci, takže budu muset sedět doma :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ale vynahradím si to jindy. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To pak budeme zase výletovat i s prckama. S těmi je větší sranda.
Jak to u vás vypadá s počasím, tady začalo tak pršet, že je to k zbláznění. Na jednu stranu si říkám, že je lepší, že je prcek ještě v pupíku. Tak se mějte krásně a pište pááááááááááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. bře 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mourinkacb a pro všechny, co to zajímá :wink: jo jo VZP proplácí 1000kč na plavání s dětmi a týká se to i toho vaničkování. Nám se to plavání taky líbilo :slight_smile: Nechali jsme si to i natočit na DVD. Za to jsem platila asi 1200kč. Je to moc krásný, jsou tam i záběry miminek pod vodou, jak se potápí a mají při tom otevřený očka :slight_smile: Aspoň bude malá mít památku.Hezký den :slight_smile:
17. bře 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
CLINE tak to je super, že se málá vody nebojí -to náš Honzík dodnes když mu cákneš do obličeje, tak okamžitě leze z vody....na Vojtu se cákat může, ale přiměřeně, a Eli tej je to úplně jedno, je to takovej vodní živel, teď jsem jí pořídila sedátko do vody, sice sama sedí, ale tam jak blbne a je tam s Vojtou, tak se kolikrát tak nakláněla a mě to ohnutou u vany třeba půl hodiny taky moc nebavilo....takže sedátko to vyřešilo a ty dva se tam vyráchají jak vodníci, když vytáhnu špunt, že se jdou umýt a ven, to je vždycky řevu :grinning:
Nám taky VOZP proplácí plavání - ročně 500,-Kč - takže Honzíkovi to pokryje kurz co mají každý rok ve škole, a na Vojtu a Eli to čerpáme permanentkou do Aurory, je to tam bezva....
No na svatební veletrh bych jela hned, ale pochybuju, že tam někoho dostanu, manža je od zítřka v praze až do pátku, tak se mu určitě nebude chtít o víkendu nikam jet - dokonce jsme kvůli tomu zrušili i návštěvu tchýně - měla přijet přát klukům k narozeninám (že si vzpoměla docela brzo, co ????), tak jí manža včera volal, že neee, že bude chtít mít klid.
Od zítra se chystám malovat byt, když tady manžílek nebude, tak mi do toho nebude kecat a hlavně to nesnáší a náš byteček už to fakt potřebuje, s tím krbem tady, to je děs, i stěna na záchodě je zašedlá :frowning2:, teď jsem byla kupovat barvičky, no to se vyřádíme....

Jinak počasí tady taky nic moc, občas sprchne...koupila jsem i zem na kytky, že je přesadím, ale nějak se mi do toho nechce...

SKLENI - kdybys ještě něco potřebovala poradit s tou mateřskou a tak, tak si klidně napiš do IP :slight_smile:, dneska při těch jejich změnách a lhůtách aby se v tom s prominutím prase vyznalo....občas i já toho mám dost a přemýšlím, proč nejsem třeba kadeřnice :grinning:

JITKA7111 - a odkus jsi ty, když jsi napůl mezi ČB a JH ???

PETREV - co miminko, pořád se držíte ?

Tak holky, mějte se, a hezký den.
17. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, par dnu se clovek neukaze a vy toho napovidate. :grinning:
V nedeli jsem se pustila do zehleni nasi obr kopice pradla, ktera se asi za cca 1,5 mes. nakupila a jeste vcera vecer to dodelavala. Ale mam to, hura. Asi 5let si rikam, ze bych mela zehlit po kazdem ususeni pradla, ale nejak se mi to nedari. :frowning2:
Zitra me ceka pravidelne plavco, uz se hrozne tesim. Nejak mne boleji zada. Ale to je po 9h. sezeni v kancelari u kompu asi normalni.
Musim se taky poptat na ten mozny nastup na materskou, rada bych sla co nejdrive.
Je to asi 8ty pred terminem porodu, ze? To se mam domluvit s gyndarem, nevite?

Tak se zatim mejte vsechny bajo.

PA Martina
17. bře 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi to zase nedalo a nakoukla jsm k Vám holky :wink: Na koníka chodím skoro denně, ale spíš chodím šmírovat :wink: Ráda bych si někdy s někým pokecala, ale bylo mi to hloupí vstoupit do rozjeté diskuze.Tak kdyby vám to nevadilo, ráda se zapojím. Jestli mě vezmete mezi sebe :slight_smile:
Vojtisek 2007- bydlím kousek od Třeboně.
Pokud vás něco zajímá, ptejte se :grinning:
17. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooj všichni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Vojtisek to asi bude vše, už tak jsem dost z toho mimo. :cry: NO co ti budu povídat, měli jsme to naplánováno trochu jinak, ale co se dá dělat. A co ty vlastně děláš?? Že tomu tak rozumíš :dizzy_face: :dizzy_face:

Anitrams: Tak to mi mluvíš z duše, u nás je to taky hnus :unamused: :unamused: :unamused: Ale když už nemůžu, tak mě střídá manža :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Koupí si k tomu jedno nebo dvě pivka a žehlí jako blázen :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: NO nemůžu si stěžovat.

Jitka: Určitě, proč ne, alespoň bude co číst? :slight_smile: :slight_smile: Já znám taky Třeboň moc dobře. Učila jsem se tam na Úmezu 5 let. JJ, to bylo kráááááááááááááásnééééééééééé. Ale co, čas letí. Stačí mi kouknout k malému do postele a hned ty chmury zaženu. :dizzy_face: :dizzy_face: Už se mi to také krátí. Příští týden jedu na pásy a mám slíbeno, že mi toho mého melounka zase zváží, tak jsem zvědavá, co mě čeká.

Tak se mějte moc krásně a zase pište. Je moc fajn, že se nám to tu tak rozjelo. Přeji krásnou dobrou noc :dizzy_face:
17. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jituš: určitě se zapoj, tady to někdy trochu vázne, takže čím víc nás tu bude tím líp. Koukám, že máš taky zimňátko. Jen ten rok asi utekl jako voda, co?
18. bře 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jo jo...pořád spolu...
zítra jdu na kontrolu, tak jsem moc zvědavá, co a jak...potřebuju toho našeho raracha přemluvit ať už si to rozmyslí...je mi dost těžko a potíže se střevama se dost vystupňovali...už bych ráda víc místa v břiše :sweat_smile:
SKLENI, s mateřskou mám taky potíž...nechci to zveřejňovat, ale informuj se včas ať něco neprošvihneš...Tak nejsi přímo z JH? Že pojedeš na monitor? Bude to první, viď...
VOJTI, budeš sama malovat byt a tři cvrčci tam? Tak to jsi odvážná :slight_smile: Co ten váš baráček? Kdybyste chtěli nějak poradit s tím centrálem, klíďo se ozvěte...nebo vrata, bránu...uvidíš, co budete potřebovat.
MOURI, jak jsem psala, ráda bych, aby si to už rozmyslel...ale termín dle MS je až 27.3 i když mimčo bylo vždycky větší, tak ho posunuli na 21.3. uvidíme. Ale přenášet nesmím, kuli injekcím...do nemocnice za žádnou cenu nechci...
JITKA, jistěže pojď mezi nás :wink:
CLINE, zdravím, včera jsem vás viděla ve městě, ale nebyla jsem si jistá, jeslti je dobré osovit...možná chceš zůstat spíš v anonimitě, tak jsem to neudělala...popravdě, poznala jsem vás podle kočárku. Moc vám to slušelo :wink:
18. bře 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Petreva: neboj, uteče ti to jako voda. Taky čekáš větší mimi. Já též. Tak jsem na ten příští týden fakt zvědavá. Jj, jsem z NOvé Bystřice, ale do Hradce to máme pár minut. Tak jsme tam pečení vaření. Co se týče té mateřské je to hrůza. Příští pátek se na to jedu pozeptat osobně, tak uvidím, co mi řeknou. Já tak nerada něco řeším, hlavně teď, když je mě všude plno a každý kouká, zda-li jim tam neporodím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak zatím papa, malý mi v bříšku dělá rozcvičku, tak si jdu lehnout. Ty jo, dnes mám nohy jako konve, už nemám ani kotníky, no to je mazec. :frowning2: :frowning2:
18. bře 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek