• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Petrevko určitě můžeš oslovit, kdybych chtěla zůstat v anonymitě, tak nedávám na net svoje fotky :wink: takže klíďo píďo oslovuj, já jsem v tomhle natvrdlejší takže musíš konkrétně - já Petreva (Eva) jsem z koníka. :grinning:
18. bře 2009 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Cline, máš moc hezké fotečky. Malá je kouzelná, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A jak kočárkujete?? Dá se to v tomto počasí?? U nás dnes tak hnusně fouká, že se mi nechce ani ven.
18. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
skleni: no mě se tam taky nechce, funí venku slušně. Chtěla jsem koupit nějaké macešky, ale možná to vydrží do zítra.
18. bře 2009 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
CLINE, tak já příště zaútočím :grinning: šla jsi Panskou s nějakou kamarádkou :wink: ten vítr dneska byl fakt nepříjemnej. Já se snažím chodit každý den ven,ale dneska to byl spíš vopruz než hezká procházka...
SKLENI, tak z NB? Naši mají baráček v Horní Pěně :slight_smile: Koukám, že čekáte chlapečka a nevíte jméno? Stále ne? A první chlapík je Daniel? Tak se bude jmenovat ten náš cvrček, když to bude klučík.
Holky, já bych ho tak popohnala...sotva funim a do toho Jakubskýho kopce, hrůza...holky, co jste porodily, masírovaly jste hráz? A pily maliník nebo tak něco? A jak se hýbalo mimčo takhle těsně před? Já jsem nějak plná otázek...
18. bře 2009 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Petreva: Hele já už si to nepamatuji, jak se hýbal, ale tento je větší ďáblík. Já mám sice do porodu ještě čas, ale beru tě za slovo. To se doopravdy někdy nedá vydržet. NO s tím maliníkem, chystám se na něj. Ten se asi kupuje normálně v lékárně ne?? Hráz jsem masírovat chtěla, ale nějak nebyl čas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Teď asi začnu. TEdy uvidím, jak se rozhodne doktor. Jestli to bude na CŘ nebo normál. Ale u prvního jsem si užila dost, tak bych raději tu první variantu. Ale jak říkám, to se uvidí. Hele to jméno je hrozné, chudák malý zatím má smůlu. Pořád nám nic nejde pod nos. A když se zeptám manži, tak mi řekne, ať se rozhodnu. NO tak babo raď. U Daníka to bylo jasné, to se prostě řeklo a bylo, ale teď je to horší :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
A vy jste si to nenechali říct?? Tak to máte můj obdiv, u prvního jsem to vydržela, ale teď ne. Jsem se strašně těšila na holčičku a ono prd :unamused: :unamused: Ale hlavně aby byl prcek v pořádku, o nic jiného nejde. TAky jsem tátovi řekla, že půjdu do 3 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale on o tom nechce ani slyšet, se mu nedivím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No nic kočky, tak se z atím mějte moc krásně
18. bře 2009 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Petreva - já jsem hráz nemasílovala. Chtěla jsem, ale pak jsem to nedělala. Nevím, jestli by to pomohlo, když Michalka byla takový obřík. Maliník jsem pila. Akorát, že člověk nemůže poznat, jestli to mělo nějaký účinek nebo ne, protože neví, jaký by to bylo bez toho pití.

Jitus - vítám tě

Sklenicka - já jsem si pohlaví chtěla nechat říct. Ale miminko bylo vždycky špatně otočené. Řekli mi pouze odhad (a byl správný). Manželovi jsem to neřekla, protože ten to vědět nechtěl. On chtěl totiž strašně kluka, tak aby nebyl zklamaný, že to teda bude holka.

Dneska jsem byly v nemocnici na tom výplachu. Michalka plakala. Ještě, že jsem to neviděla. Potom byl nadlidský výkon jí uklidnit a ještě obléct do kočárku. Akorát nemáme jistotu, že to bude dobré. Sice by snad měl být kanálek průchodný, ale kdyby něco, máme jít zase na oční.
18. bře 2009 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Bambi: Tak to je mi líto, přeji brzské uzdravení. Já to také těžce nesu, když se s Daníkem něco děje. A to mu budou v létě 4 roky. Mám ho pořád za takové to malé miminko. :slight_smile: Každopádně budu držet pěstičky, aby to bylo zase OK :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. bře 2009 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak děkuji za pěkné přivítání :slight_smile:
Cline- mám zimní miminko :slight_smile: i když už je to batole, pro mě je pořád miminko :slight_smile: Dnes už oceňuji výhodu, že se narodila v zimě. Hlavně kvůli lezení a chození. Pěkně jsme si to odbyly doma a nebyla tak zamazaná :slight_smile:
Eliška je drobnější, na roční prohlídce měla 8,60kg a 70cm. Ale jinak je to pěknej čertík. Od malička moc nespí a je hrozně živá
:slight_smile:
Dnes je takové počasí na spaní, zrovna při snídan jsem vzpomínala s mm, co bych dala za to, že bych si mohla jít lehnout a číst jako předtím, když jsem neměla malou :slight_smile:
Probíráte tady ,,předporodní přípravu" já jsem pocivě masírovala, pila maliník a jedla lněný semínko a bylo mi to houby platný. Nakonec jsem pro nepostupující porod rodila císařem. :frowning2:V nemocnici mi vyšli vstříct a udělali mi spinál, tak jsem aspon malou mohla slyšet :slight_smile: Já rodila v ČB. Bylo to tam fajn, nemůžu si stěžovat.
Jinak jsem vám zkoukla alba :grinning: Máte moc pěkné fotky :wink:
19. bře 2009 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Jitko :slight_smile:

Jo, tak to mi mluvíš z duše. Zrovna nedávno jsme vzpomínali s manžou na to, jaké to bylo, když jsme byli sami. NO co, čas letí a nikdo ho nezastaví. Bylo to kráááásné, bez závazků, bez problémů, vždy na něco zbylo.... Ale neměnila bych. Když vidím toho našeho raubíře, tak jsem ráda, že ho mám. A už se nemůžu dočkat, až bude další.
Jak jsi se zotavovala po císaři??? Mě ho doktor na začátku těhu slíbil, tak nevím jak to dopadne, to se uvidí až příští týden. Ale mám z toho docela strach. :unamused:
19. bře 2009 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: bambi přeji ti taky, aby byla malá brzo zdravá :wink:
Moje malá si zlomila minulou neděly nohu :cry: Tak mám taky doma maroda. Sádru bude mít ještě asi 2 týdny.Snad do té doby nezapomene chodit :wink: A hlavě se těším až jí to sundají a nebudu jí muset moc nosit, to bude úleva pro moje ruce :grinning: a bude si víc hrát sama
:slight_smile:
Já jsem si taky pohlaví říct nechtěla nechat, ale dopadlo to jinak :grinning: Tušila jsem, že budeme mít holčičku, manžel chtěl kluka, jak jinak, že? Musela jsem na plodovku, protože nám nevyšly testy. Tam jsme vyplnili papír, že nechceme znát pohlaví.A šlo se napřed na ultrazvuk,kde nám doktor ukazoval naše miminko a vklidu říká:Ták maminko, toho chlapečka jste nechala pro ty ostatní v čekárně! Já se v tu chvíli rozesmála radostí, jako blázen :grinning: Jen manžel tomu nemohl uvěřit a neustále se doktora ptal na kolik je to procent :slight_smile: No a dnes je z ní poprděnej, jak se říká :slight_smile:
19. bře 2009 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj skleničko :slight_smile: Já jsem to vzala obráceně. Nejdřív jsem si za mlada pořádně užila a potom jsem měla mimi někdy na to vzpomínám, jak mi to chybí, ta bezstarostnost, ale taky bych neměnila!!Dokonce jsem blázen, že bych chtěla další.Když vidím malí miminka, tak se mi chce něhou brečet. A těhulkám závidím :grinning: Jak to uteklo :slight_smile: Po císaři jsem se zotavila dobře.Kvůli spinálu jsem na JIP byla 24hod, jinak se bývá 12hod. Malou mi ta nosili. Já rodila večer, akorát ten druhý den jsem měla hnusný bolesti,jak se zavynovala děloha.Jizva se zahojila rychle, já jí hodně mazala.Spíš mi dělalo problém se první dva dny zvednout k malé.Ale, když jí slyšíš kňourat, tak se ta bolest rychle překonná.Jinak jsem dostávala něco na bolest.Myslím, že se nemáš čeho bát. Já bych klidně týden po porodu rodila znovu.Kdyby tě ještě něco zajímalo, tak se ptej :slight_smile:
19. bře 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
tak hlásím že mám vymalováno...uf docela to byla šichta...ale je to kráááásnýýý - to bude manža zírat až se zítra (vlastně už dneska )vrátí

Tak jinak k porodům - nemasírovala jsem nic, nepila jsem maliník, žádná extra příprava - porody jsem měla relativně rychlí - s Eli teda jo - 40min se vším všudy - a rodila jsem vždycky bez nástřihu - paráda, rodit jsem mohla hned po těch dvou hodinách co pouštěli ze sálu...o to hůr snáším těhotenství :frowning2:

Jitu - taky jsem ocenila že mám dva zimní kluky - Eli je červnová a bylo nebo vlastně je to všechno s ní úplně na ruby - kluci byli klidný, Eli od mala pořád křičí, vzteká se, má hysteráky....no prostě do třetice všeho dobrýho...a já se pomalu chystám na čtvrtý, jen musím přemluvit manžu, ten už nechce...tak snad až budeme na baráku (v létě) tak ho přemluvím....

Bambi - co Michalky očko, dobrý - nebo aspoň lepší ???

Skleni - jsem účetní (daňová i mzdová), tak se v tom docela orientuju - musím.....živí mě to :grinning:

Petrev - pořád 2v1 , nebo konečně máš broučka u sebe ???
20. bře 2009 v 01:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno všem maminkám jejich dětičkám a těhulkám :slight_smile:
Vojtišku, to jsi si asi dala, co? Tři děti a ještě k tomu malování :wink: Je vidět, že ženský zvládnou všechno :wink:
Já jsem si před dvěma lety taky malovala sama.I mě to bavilo, dneska ty barvy, co prodávají jsou super. Já kupovala ty namíchaný a šlo to krásně. Hlavně jsem ušetřila za malíře, ten poslední si vzal 15000kč za práci a 5000kč za barvy.Od tý doby jsem řekla, nikdy více :grinning:
Dnes Eliška vstávala už v 6 hod :angry: To bude dlouhý den. Už mi spí jen 1x denně, tak snad bude spát aspoň 1,5hod. :slight_smile:
Zítra vezu malou k babičce a dědovi, budou po dlouhý době hlídat. Máme s MM výročí 13let.
20. bře 2009 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooooooooooj vššššššeeeem

Vojtí ty jsi blázen, tak dlouho do noci malovat??? Tak to tě obdivuji. Ale co, zase to máš krásné a podle svého vkusu co??? To teda bude manža určitě koukat. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Tak to máš dobrou práci, to máš o vše postaráno :grinning: :grinning: :grinning: Tebe budou potřebovat vždy a všude. Teda další mimčo jo??? Klobouk dolu. Já jsem řekla, že chci tři a bylo mi řečeno, že se na to mám najít jiného blázna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No uvidíme, třeba za pár let, ne hned po sobě. Já jsem také z větší rodiny, tak bych se tomu nebránila, zvládli to jiní, tak proč ne mi, že???? Ty jo, mě je na nic, vlezla mi na záda nějaká chřipajzna a nemůžu se z toho vyhrabat, už aby to bylo pryč.

Jituš: jj, je to mazec, co si dokáží vzít za práci. U nás to vždy dělá manža a děda. Já jsem se pokoušela, ale bylo mi řečeno, že to raději udělají sami :unamused: :unamused: :unamused: NO nevím, co jim tam vadilo. :grinning: :grinning: :grinning:
S tím vstáváním mi nemluv. Jednak chodím pořád čůrat, do toho musím mlátit manžu za chrápání a ráno si přiběhne ten náš brouček, otevře dveře dokořán, zařve, že vstáváme, že je ráno a jde zase pryč. :angry: :angry: :angry: to mě vždy berou křeče. Už aby ho to přešlo :grinning: :grinning: :grinning: Jinak vám všem přeji krásný pohodový pátek
20. bře 2009 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Vojtisek - zatím to očko nevypadá moc dobře. Teď jí to pěkně hnisá, ale nevím, jestli to třeba není důsledek toho výplachu. Že se to třeba vyčistí a bude to dobrý. Do neděle máme antibiotický kapky a když to bude pořád hnisat, máme jít zas na oční.

Brouček teď spinká. Tak mám asi 30 minut volno. Déle totiž doma nespí, i když je unavená. Musím jít připravit oběd.

Včera jsem viděla Petrevu s manželem a zatím byla stále 2v1. :slight_smile: Ale už se jí to pěkně krátí. Já si pamatuju, že se mi to čekání vůbec nelíbilo. Bála jsem se porodu, ale zároveň jsem to už chtěla mít za sebou. Každý den jsem čekala, jestli už to bude.
20. bře 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj bambi: no to mi povídej. To je k zešílení. Vždy, když mě někde píchne, tak si říkám tak co, pojedeme nepojedeme. ale ještě mám trochu času,t ak uvidíme.

Je mi moc líto, že malá to má pořád špatné, ale uvidíš, třeba je to jen důsledek výplachu. A koho máš za dětskou??,
20. bře 2009 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
sklenicka - chodíme k MUDr. Žižkové na trojstředisku. Je docela fajn.

Asi se dneska stal zázrak, protože Michalka spí už hodinu. Asi se unavila, když cestovala po postýlce. Už totiž zjistila, že mantinel, který má okolo postýlky se dá sundat. Takže na jeho sundání dneska usilovně pracovala.
20. bře 2009 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
bambi- to by se mohlo zlepšit po těch antib.kapkách :slight_smile:
skleničko- já myslím, že ty už to poznáš, že se jede rodit, ne? :wink: Já byla nachystaná do porodnice snad už od 35tt a stejně jsem 11 dní přenášela :angry: Pořád jsem se pozorovala, jestli se něco neděje a každý večer před usnutím jsem doufala, že mi rupne voda :grinning: Jinak s tím čůráním, to bylo fakt děsný ke konci. A někdy během toho konce těhu se odstěhoval manžel z ložnice, kvůli tomu, že chrápu a už se k nám nevrátil. Protože ho pak rušila malá.Vlastně ona se budí v noci i dnes, sice ne po 2hod. Ale budí.
Ted spinká a já mám pauzu :grinning: :grinning:
Bambi a jak ti malá spí? Máte nějaký režim?
20. bře 2009 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
K těm dětem, manžela začínám taky přemlouvat. Tak mi říká, že nemyslím na nic jinýho, než na mateřskou školku :grinning: :grinning: :grinning: A pak mi pokládá otázky typu- a ty toho nemáš dost s tou malou? Mě teda stačí! A to je prosím od rána do večera v práci :grinning:
20. bře 2009 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
jitka - přes den spí celkem dobře v kočárku a v noci je to taky docela dobrý. Většinou se budí v noci kolem 2 hodinu (někdy spí až do 7, někdy už zase v 6 jí a pak jí ještě dám spát - vstává tak v 8). Dopoledne se snažím jí dát spát, ale v postýlce doma spí cca 30 - 35 minut. Dneska teda spala hodinu. Pak máme oběd a hurá do kočárku. Tam celkem spinká. Někdy se ještě po procházce dospí, někdy už ne. Pak se snažím jí dát spát ještě navečer. Včera ale vůbec spát nechtěla. Ale večer už byla děsně unavená.
Moje mamka říká, že když řve, tak že je to chuantoréna. :slight_smile:
A jak spinká Eliška? Abych věděla, jak to vypadá, až nám bude rok.

Už jsme po obědě, tak vyrážíme na procházku. Dneska je tam pěkně ošklivo.
20. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
bambi- ted spinká ukázkově :slight_smile: Vstáváme kolem 6.30h dopoledne nespí, pokud neusne v autě :wink: a chodí spát kolem 11h, to je už i naobědvaná. A večer usíná kolem 19h. Ale jak jsem psala , pořád se mi budí v noci. Ale nic strašnýho. Většinou jen na čajík a dudlík a pak abych měla klid, tak si jí vezmu do postele a ona potvůrka spí až do rána :wink:
Horší to bylo, když byla malá. Taky spala jen půlhodinky. Třeba i 5x za den.Dýl nikdy nevydržela. A to usla až, když byla jo unavená. Veškerý moje pokusy o spánek nevycházely.To si dávala pozor, aby náhodou neusla.V noci spala, jen na jídlo ze budila tak 2-3x. Kočárek nesnášela vůbec!Tam řvala jako tur :angry: Lepší to bylo pak ve sportáku.A ted máme golfky, tam vydrží, ale musí mít na co koukat. Občas i v nich usne, když jdeme ven v době spaní.Takže každý dítě je jiný a já už dnes vím, že bych vše udělala jinak, kdybych měla druhý. Ona je moc vypiplaná, je to mazánek :slight_smile: Takže máte taky doma uplakánka? :wink:
Eli dnes háže rekord už spí pomalu 2 hod, to dohání ten ranní budíček.
No nic, já jdu připravit věci, pojedem s malou nakupovat. Večer ještě juknu, jestli je tady něco nového :wink:
20. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásný jarní den - ikdyž teda za oknem to vypadá jinak...:frowning2:
Maluju sama, protože manžel to nesnáší a už dvakrát jsem málem musela vystěhovat celý byt, sbalit děti,psa a jít skoro na týden k sestře aby mohli malíři vymalovat....bordel jakej po nich zůstal, jsem drhla ještě měsíc...už nikdy víc a těch peněz co si za to řekli....já si takhle v klidu vždycky odstavila kus nábytku, naplnila jsem váleček barvou, na jakou jsem zrovna měla náladu a malovala jsem....včera v noci jsem dodělávala obývák, protože mám taky doma Eli uplákánka, takže jsem odpoledne toho moc nepodělala a spíš jsme si hráili a tak....ale mě to nevadí, nějak jak mi roste počet dětí mi úměrně tomu ubývají hodiny co potřebuju ke spaní, pravidelně chodím spát kolem jedné,druhé a vstáváme mezi šestou a sedmou - a v pohodě....a mezitím ještě dvakrát třikrát musím k někomu vstát....ikdyž už noční kojení je téměř odbourané, tak teď zase hledáme dudák Vojtovi, nebo podobný ptákoviny...
Ty Elišky jsou nějaký začarovaný -nespí a ječí :slight_smile:
20. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky , mohu za vámi jindřichohradečanky? :slight_smile:
20. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Pipi - jen se přidej, ať je nás co nejvíc....
20. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
odkud jste holky?Já z Dačic
20. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
pipinka - super, další človíček. Aspoň nás tu bude víc. Já jsem přímo z Jindřichova Hradce.

PS: Hlásím pro všechny, že jsem dneska opět potkala Petrevu - stále 2v1 :slight_smile:
20. bře 2009 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, stále stále....
BAMBI, teď tě vidím často...ty jo vždycky si říkám jak musíš být uchozená...
Holky, máme málo plodový vody, byli jsme dnes na vyšetření v porodnici a Dr. dali hlavy dohromady i s primářem a v út či stř. musím zase do porodky a pravdě podobně si mě tam prý nechají na vyvolání porodu... :pensive: ...takže asi tak u nás...
Zase nakouknu.
20. bře 2009 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Petreva - už jsem si na ty procházky zvykla. Ale za začátku jsem byla fakt úplně mrtvá.
Pořád lepší když by ti vyvolali porod a miminko bylo v pořádku než to neřešit. Termín už stejně skoro máš, takže mimi bude vyvinuté. Tak se těš, že za pár dní už budeš mít miminko u sebe.
20. bře 2009 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký podvečer,

Pipi - tak já jsem z Kardašovy Řečice

Petrev - neboj, mě taky porod vyvolávali - u Eli...a byl to ten nejlepší porod ze všech.....

Bambi - vy chodíte na nějaký obří procházky ???
20. bře 2009 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Vojtisek - myslím, že máme procházky přibližně normální. Většinou se snažím být venku cca 2 hodiny. Když bylo v zimě ošklivo a když byla Michalka menší, tak jsme byly venku hodinu.
20. bře 2009 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek