• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Vojtisek- máš můj obdiv, já chodit spát tak dlouho jako ty, tak jsem mrtvá :wink: Je teda fakt, že ten nedostatek spánku v začátku měl pro mě pozitiva. Schodila jsem ty děsný kila po porodu :slight_smile:
jj, Elišky jsou čertice :wink: ale koukala jsem, jak je tvoje Eli šikovná. Už ti hačá na nočníku. Moje Eli se s ním nekamarádí. Jakmile jí tam dám okamžitě pláče.Nějak to nehrotím uklidnuju se, že má čas.A zkusíme to v létě na zahradě bez plínek.

pipinka- vítej :slight_smile:
20. bře 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
petreva-třeba to do toho úterka přijde samo :wink:
20. bře 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitka - my totiž máme velký problém s kakáním - po přechodu na tuhou stravu nám to nějak moc nejde, musíme dávat Duphalac - takovej podpůrnej siroupek na kakání - což se mi moc nelíbí a zjistila jsem, že když jí dám na nočník, když začne tlačit, tak se mi krásně vykaká - do plínky ani boha....takže na nočník chodíme jenom na velkou, jinak si velký naděje nedělám, kluci oba začli na nočník až někdy po roce a půl - prostě až sami chtěli - do tý doby jsem je mohli přemlouvat horem dolem a nic...
20. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtisek- to my máme naopak. Eli s tím problém nemá, asi je to i tím, že celkem dost pije.Někdy jí musím i usměrnovat, protože pak nechce jíst. Někde jsem četla, že sezení na nočníku je vlastně přirozenější pro kakání.A dětem (a nejenom jim) to jde líp. Nám by to asi taky dobře nešlo v leže :sweat_smile:
Jinak u nás výborně zabírají štávičky :grinning: A dřív autosedačka :grinning:
Co ale začínám poslední dobou řešit je, že mi nechce pít UM.Jestli se nezačíná odstavovat. Pije ho jen ráno a to v polospánku. Vypije jen 30-50ml. A jak jste na tom vy, jestli se můžu zeptat?
20. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
My stále kojíme - a to jednou přes den - nejčastěji je to po obědě - ale třeba dneska snědla misku polívky a pak ještě misku brambor s omáčkou...takže dneska nic a večer před spaním pravidelně....a občas se ještě vzbudí v noci, ale to spíš hledá dudlík nebo tak, už moc netahá, spíš se chce pomuchlat - nebo jak bych to nazvala...takže úspěšně odstavujeme
20. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kojila bohužel jen asi 3,5měs....Mlíka jsem myslím měla dost...malou jsem přikládala často, pak pořád plakala tak jsem na radu Mudr. po kojení začala přikrmovat Nutrilonem a malá začala odmítat pít z prsou...tak se pomalu odstavila.I když jsem to neustále zkoušela jí kojit, nakonec si vzala jen v noci a pak vůbec.Je mi to líto do dnes, bylo to pro mě krásný pouto :slight_smile: A kluky jsi taky kojila dlouho?
20. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
prvního 14dnů - pak jsem bohužel byla nemocná a byla jsem v nemocnici a o mlíčko jsme přišli - tehdy to bylo takový divoký....a vojtu jsem kojila asi 5měsíců a pak to samé jako u tebe...na radu dr. jsem začala dokrmovat a s kojením to šlo do háje....Eli to zkoušela taky, tak jsem tady na koníkovi posbírala rady moudrých a krizi jsme překonaly a kojíme stále...jenom jí hodně chutná všechno ostatní....
20. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem koukala, že ti Eli sní polívku a pak další jídlo. U nás je to jak kdy, někdy má dny, že jí musím pořád něco podstrkovat, aby jedla ....a někdy jí pěkně. Ale spíš je to tak, že jí málo, ale častěji. Dnes jsem na ní při obědě úplně zírala. Měla bramborovou kaši a lososa na másle.Aby jedla tak jí dávám lžičku do ruky...ona se v tom vrtá a já jí dávám druhou lžící do pusy...ona najednou popadla kousek masa a po rozkousání ho spolkla. Až do dneška musela mít pomalu všechno na kaši, jakmile zjistila, že má kousek jídla v puse okamžitě to vyplivla....potvůrka :wink:
20. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak knedlíky a omáčky má taky ráda.A knedlo-zelo-vepřo :grinning:
20. bře 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já musím zaklepat...Eli jí dobře - cokoliv, už i s kouskama - už máme taky dva přední dolní zuby :grinning: , tak ať se snaží. Ale je to taky jak kdy, někdy jenom polívku a kojíme a druhý jí až se po obědě vyspí, někdy to slupne najednou - mám strach aby se nepřecpala a nezvracela, mám pocit, že musí mít malý bříško, do kterýho se nic moc nevejde...ale jí pěkně, Vojta taky, co mu dám, to sní, jenom ten nejstarší, s tím máme problémy odmala, nejí skoro nic, do všeho ho musím nutit a skoro pod pohrůžkou pak trochu sní, maso vůbec, kromě kuřecích prsou, brambory,těstoviny nic,jenom rýži a když už tak knedlík...no bojujeme s ním, jak blázen - to i Vojta toho ve dvou letech sní víc než on
20. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás je to asi jako s Honzíkem :frowning2: mamča mi říká, abych nejančila, že jsem byla to samí ....a dnes jsem pravej opak :sweat_smile:
Tak to je Eliška zubajda :wink: My máme 7 zubů.A stejně je nám to prdky platný, když nechce kousat :angry: ....ale jak co, sušenky a Ňáááňa, to rozkouše :grinning: :grinning:
20. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kolik váží a měří Eliška :slight_smile:
20. bře 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, no teda, člověk vás nechá bez dozoru a vy se tu takhle pěkně rozepíšete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale to je dobře. Tak jak se dnes máte?? My nic moc. Stále jsem marod a ke všemu to ode mne začal chytat synátor. Tak snad se mu to moc nerozjede. :sweat_smile: :sweat_smile:
21. bře 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj sklenicko :slight_smile: no aspon jsme s vojtiskem včera zvýšily počet stránek :slight_smile:
pořádně se vykurýruj, aby jsi měla dost sil :wink: Nám se to letos vyhlo obloukem.
Já se mám taky nic moc, moje maminka měla včera infarkt :cry: tak jsem za ní dnes jela . Je stabilizovaná a za měsíc jí čeká operace. :cry: Až jí pustí domů, budu za ní častěji jezdit.
21. bře 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jíťo, nám právě taky, tak mě fakt překvapuje, že to na mě nyní dolehlo. To mě moc mrzí, že máš mamku v nemocnici. Neboj, určitě to bude v pořádku. :wink: Držím pěstičky.
21. bře 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Jitko, taky držím palce, aby se maminka brzo uzdravila a hlavně ať jí ta operace dobře dopadne.

My máme tenhle víkend návštěvní. Dneska jsme byli u našich a zítra jedeme ke tchýni. Při těch návštěvách vůbec nic nestíhám doma udělat, když člověk není celé odpoledne doma. V pondělí čeká Michalku druhá Hexavakcína. Doufám, že to zvládne bez horečky jako minule.
21. bře 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambi: Uričitě ano, tyto vakcíny jsou super. jsou hlavně šetrnější. Tak ať vám to dobře dopadne. mějte se moc hezky a zítra paap :dizzy_face:
21. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuju za podporu :slight_smile:
bambi, co malá už má to očičko lepší? Moje malá neměla žádnou teplotu po Hexavakcíně, snad jen po tý druhý usla už v 16h a spinkala pomalu do rána..... a to bylo pro mě dobrý :grinning: Já tenhle týden jsem byla s malou na Prevenaru. Na další jdeme až v květnu.

Já mám návštěvy docela ráda, aspoň se dostanem s Eli mezi lidi :grinning: Bydlíme totiž na vesnici :sweat_smile:
sklenicko a jak ty se cítíš, kromě tý nemoci? :wink:
Přeju krásnou klidnou noc
:wink:
21. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné dobré ráno, u nás svítí sluníčko :slight_smile: .....že by konečně jaro :slight_smile:
22. bře 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Poslušně hlásím, že u nás je téééééž slunečno, ale když jsem vystrčila hlavu z okna, tak to tam docela fouká, tak to asi nebude moc žhavé. Včera jsem na netu četla, že během příštího týdne má napadnout zase sníh,ale už se neudrží. Tak uvidíme.

Jituš kdyby mě nebolely kyčle a malý netlačil na spodek :confounded: tak by to bylo fajn. Ale strašně mě štve, že se nemůžu jít ani s malý projít. On by to tak potřeboval, ale nejde to. Jak se projdu víc než chci, tak mi tvrdne břicho a bolí nohy. Ale už jen chvíli a bude to zase OK, pak se nachodíme, že mě bude proklínat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jituš a kde vlastně bydlíš???
22. bře 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
sklenicko, já bych taky chodila na procházky, ale nejde to ....malá mi řve v kočáru. Jinak tady máme krásný prostředí, spoustu rybníků, kde jsou nádherný hráze....kachničky, loni jsem vyděla i vydry. Když byla malá úplný miminko, tak jsem chodila pořád na procházky. Hodně mi to prospělo.....schodila jsem po porodu spoustu kil :grinning:
22. bře 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš: no to mi povídej, Daník když byl mimi, tak jsme chodili každý den 4 hodiny a jak to šlo dolu. Pak mi nikdo nevěřil, že jsem přibrala 21 kg. Tak uvidíme, jak to bude nyní. Snad to také půjde tak rychle. :grinning:
22. bře 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já přibrala 26 kg, no fuj :grinning:
22. bře 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale 10kg jsem nechala v porodnici :wink:
22. bře 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už mám zatím 20 kg, tak si myslím, že tě jistě doženu. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkus to :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to raději né. Už teď vypadám na dvojčata, teda alespoň mi to každý říká. :angry: :angry: :angry: :angry:
Takové lidi bych nejraději odkázala tam, kam se nikomu nechce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. bře 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty brďo, koukala jsem, kdy byla založená tato diskuze, to není možné, že je tu jen 17 stránek od roku 07??? Tedy kočky????????
22. bře 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla štěstí, že mě každej uklidnoval, že se nemám bát....to schodíš až se malá narodí. Ještě jsem netušila, co tím myslí :wink: jako prvorodička jsem měla jiné představy o mateřství :grinning: a taky jsem nechápala, proč mi dávají rady typu---vyspi se pak to nepůjde. To jsem si myslela, chchá já si to budu umět uspořádat :grinning:
Ale neměnila bych :wink:
Tak zatím pá, malá na mě vysílá :wink:
22. bře 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak papapa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zase zaskoč, já to budu mít zapnuté celý den, tak se tu také ukážu. Mě zase malý strašně kope, tak se půjdu převléknout a něco dělat. Protože jak sedím, tak se mu to moc nelíbí. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Zatím papapa
22. bře 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek