• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
bublina7 - jo jo, určitě to zkus, do třetice všeho dobrého :grinning: Odkud přesně jsi?
10. bře 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem z N.B. A ty jsi přímo z Hradce? :astonished:
10. bře 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Promiň mourinko teď koukám, že jsi z Budějek a v Hradci jsi jen rodila. Já mám v Budějicích bráchu a švagrovou a ta rodila tam a říkala že to tam bylo hrozný. Proč ty jsi rodila v Hradci? :sweat_smile:
10. bře 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli, já jsem chtěla někam do menší porodnice, kde se nám budou víc věnovat. A když jsem si obešla nemocnice tady v okolí, tak JH vyhrál na plné čáře. Příjemné sestřičky, luxusní prostředí. Z návštěvy tam jsem byla nadšená. Do ČB jsem nechtěla jít v žádném případě. Byla jsem se tam několikrát podívat za kamarádkami, které tam rodily a za sestrou. Ta tam strávila skoro 4 měsíce. Sice jí tam zachránili dítě, ale přišla odtud úplně psychicky zničená, někdy tam tam ní i křičely a mě tam jedna sestra taky jednou parádně seřvala. Nehledě na to, že ségra se po císaři nemohla téměř týden hýbat, z břicha jí visel dren, zatímco já jsem už druhý den chodila bez problémů a bez bolesti a jizvu jsem měla ok. i bez drenu. Příště jedině zase do JH :slight_smile: Do JH jsem chodila do školy, teď bydlím v Ledenicích u ČB. Do NB občas jezdím za kamarádkou ze střední školy a na Peršlák na kole :slight_smile:
11. bře 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mourinko do Ledenic prej jezdí moje bývalá švagrová. Našla si přítele a ten tam má rodiče. Jak je ten svět malej. No a s tou porodnicí v ČB jsem šokovaná :confounded: . Jsem ráda, že tady máme tak super porodnici. No já jsem slyšela, že ona celá nemocnice v ČB nic moc. Já jsem tam byla s malým před 6-ti lety a velice nerada na to vzpomínám. Když jsem se chtěla něco dozvědět, tak nikdo nebyl sto mi odpovědět a ještě byli nepříjemný. Doufám, že tam už nikdy nebudem muset, :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bublino, já jsem taky z Nový Bystřice, takže se asi známe...třeba jenom od vidění.
11. bře 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli, no vidíš, třeba znám toho přítele Tvé bývalé švagrové :slight_smile: S tou porodkou - někdo si ČB chválí, ale na mě to tam působilo jak v továrně na děti. Spousta rodiček, sestry tam mají plno práce, tak jsou z toho nervozní a nějaký citlivější přístup k maminám už pak nemají. Já jsem na začátku těhu krvácela, byla jsem tam na gynek. ambulanci, dělali mi ultrazvuk. Řekli mi, že jsem ve 13. týdnu a podle data poslední menses jsem byla v 11. týdnu, tak jsem se ptala, jak je to možné (to víš, byla jsem poprvé těhotná, tak mi spousta věcí nebylo jasných) a sestra mě tam seřvala, jestli vůbec vím, že jsem těhotná. Doktorka na mě ani nepromluvila a pak mě poslala domů s tím, že buď potratím nebo ne. To byl pro mě celkem šok. Takže této porodnici se radši obloukem vyhnu, pokud to bude jen trochu možné :stuck_out_tongue_closed_eyes: V JH ať jsem se zeptala na cokoliv, tak mi hned odpověděli a ještě s úsměvem, nic tam nebyl problém.
11. bře 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem nahodou dala do vyhledavace JH a preci jenom se tu nekdo nasel. Skoda, ze jsem to nezkusila driv. :slight_smile:
Ja rodila taky primo v JH a nemuzu si stezovat a myslim si ze to nebylo tim, ze mam na porodnici sestrenici a tatku doktorem. :slight_smile: Mela jsem nadstandard, takze jsem byla na pokoji sama. Bylo to fajn, ze jsem mela soukromi a klid na to se seznamit s nasim miminkem. :slight_smile: Ale na druhou stranu mi chybel i trochu pokec s jinyma maminkama. Prohodila jsem jen par slov na chodbe, kdyz jsme cekali s dalsima miminkama na vysetreni.
No vidim, ze to tu opravdu moc nezije, skoda ze o tom maminky z JH nevedi. Myslim, ze jich je tu dost, podle toho kolik se rodi v JH deticek. :wink:
18. bře 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
doubie, jo jo je to škoda, že sem nikdo nechodí :frowning2:
20. bře 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak po dlouhé době zase nakukuju a vidím, že se tu aspoň něco hnulo :slight_smile:)) Já tu naposled psala snad 2 měsíce po porodu...

doubie... já měla taky nadstandard a nemůžu si stěžovat... byla jsem ráda když se mnou mohla být návštěva déle a dokonce přítel mohl přespávat se mnou na pokoji, ale to nešlo protože doma máme ještě jedno dítě :slight_smile: teda spíš už slečnu 10ti letou :slight_smile: jinak ten pokec to mi taky docela chybělo, vždy jsem drbala v rychlosti na chodbě u sesterny s maminkama, když se šlo s dětma na prohlídky nebo tak... do Hradce bych šla klidně znovu, bylo to tam opravdu perfektní... no, ale před těma 10ti lety když jsem rodila v Hradci dceru to už bych si nezopakovala... hrůza a děs až tedy na personál ten byl super...
20. bře 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, koukám, že se to tady docela hnulo :wink: Dala jsem maloušky spát a řekla jsem si, že juknu na net. Docela bych s někym pokecala, ale tady to moc nefrčí. To je škoda :frowning2: . Tak se mějte a pište. Třeba jen jak se máte, ale pište :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mourinkacb:
máš pravdu, že je to v ČB jak v továrně na děti. Šlo to tam jak na běžícím páse :slight_smile: V té době, kdy jsem rodila já, rodilo tam asi dalších 5 maminek. Mě dali na čekací pokoj, že na box je ještě brzo, sestra se přišla podívat po delší době.A pak rychle,rychle na sál, že jsme ani tatínka nestačili zavolat k porodu :unamused: Ale nakonec přijel hned po porodu a mohl s námi strávit aspoň ty 2 hodiny po. Neměli ten večer zrovna moc času ani manželovi hned nikdo neotvíral, ale byli tam celkem všihni příjemní. Myslím, že hlavně záleží na tom, co kdo očekává, jaké má event.zdravotní problémy. Na oddělení šestinedělí taky nebyl snad žádný problém. Měli jsme docela potíže s kojením a dětské sestry nám hodně pomohly. I když ne všechny se hned usmívali, když jsem za nima přišla např o půlnoci s problémem :wink: Je to prostě nevětší porodnice v kraji. Ale zase mají hodně zkušeností a všechny rizikové porody stejně vozí sem do ČB.
První dítě jsem před pár lety rodila taky v JH a asi to bylo o něčem jiným než dneska Ale personál už tehdy byl taky OK.A na tom záleží asi nejvíc, na tom přístupu....
Mějte se v Hradci všichni fajn a at vám dětičky rostou
23. bře 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mourinkacb: PS: kámoška z Hradce zase jela rodit druhé dítě do ČB. V Hradci byla po císaři dost nespokojená a v čb v pohodě....Bylo to před 3 lety, ale jak říkám, co člověk to názor. Pa pa
23. bře 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
asiko: Kamarádce se nedivím, před 3 lety bych v JH taky rodit nechtěla. Byla jsem tam na prohlídce porodních sálů ještě předtím, než byla porodnice zrekonstruovaná a vypadalo to tam jak za hluboké totality :slight_smile: Do takového prostředí, kde si navíc ještě maminky stěžovaly na zimu a dětem musely dávat čepičky hned po porodu, bych taky svoje dítě přivést nechtěla. Sociální zařízení předpotopní a to je tam stále na gyndě. Ale novou porodnici naštěstí stihli otevřít než jsem šla rodit a taky vyměnili primáře, který to tam posunul o hezký kus dopředu :slight_smile: Obdobným způsobem by měli zrekonstruovat celou nemocnici.
24. bře 2008 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
asiko, teď koukám, že jsi taky z ČB, tak to jsme sousedky :slight_smile: Třeba se někdy potkáme :slight_smile:
24. bře 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mourinkacb: do ČB jsem se před 5 lety z JH přestěhovala. Dost často tam jezdím. A ty, jakej vztah máš k Hradci ?
24. bře 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
asiko: Do JH jsem chodila na střední školu - OA. To byly časy :slight_smile: Občas jsem chodívala pařit na Jitku na diskotéku a taky jsem často chodívala do Pizza baru :slight_smile: Ale to už je dááááávno :slight_smile: V ČB se mi ale asi líbí víc, je tu víc kulturního vyžití, obchodů a tak :grinning:
24. bře 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mourinkacb: já chodila na GVN a do pizza baru taky.(taky hodně dááávno) Jen dneska je to docela putyka :sunglasses: Dobrá pizerie je dneska na dolním náměstí. Já když tam ted přijedu, tak jen koukám, jak se to tam změnilo.
Jinak na některé věci je to tady fakt lepší.
:wink:
25. bře 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
asiko: no vidíš, tak to jsme se možná i někdy potkávaly. Chodila jsem do gymplu na obědy do toho malýho krcálku dolů do sklepa :slight_smile: Kolik ti je? Mně je 32.
S tím pizzabarem to vím, nic moc to tam už není, byla jsem se tam podívat asi před rokem a skoro nikdo tam nebyl a ještě tam bylo nahuleno. Taky jsem chodívala do Gentleman klubu, ale nevím, jestli ještě funguje. Hodně se tam toho změnilo, pořád něco kopou kolem toho horního náměstí.
26. bře 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :wink: Tak se zase hlásím. Nějak se to tady rozjelo. Huráááá :grinning: :grinning: :grinning:
Mourinko mě je taky 32 jsme teda vrstevnice. :wink: No a koukám, že jsem od Hradce blíž než vy , ale vůbec to tam neznám. Teda ten pizza bar jo, ale byla jsem tam 2x a to asi před 4-mi roky. Jinak je pravda, že se to tam hodně mění. Nedávno jsem šla nakupovat do krámku zeleninu a místo zeleniny tam byli hadry od ťuangů. :cry:
27. bře 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bubli, právěže se to tu moc nerozjelo, tak jeden příspěvek za týden :slight_smile: Hladoví čongové už jsou všude :slight_smile: Já teda v JH po obchodech už moc nechodím a když tam jedu, tak zajdu občas akorát do Hypernovy.
30. bře 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mourinko, Je pravda, že by to tu mohlo bejt rychlejší, ale nic s tim nenaděláme. Já bych kolikrát s někým pokecala jen tak o dětech, ale v těch nejzajmavějších tématech je to rozjetý a je těžký se k nim dostat. :unamused:
Asi skusím založit nějaké téma svoje abych byla hned od začátku v obraze. :sweat_smile: . Papapáááá :dizzy_face:
31. bře 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli, tak mi dej pak vědět, budu Ti tam chodit taky přispívat :slight_smile: já už sem teda poslední dobou taky moc nechodím, sem tam ještě zajdu na diskuzi "české budějovice", ale víc toho nestíhám. A jak zvládáš dvě dítka najednou? Já mám pocit, že sotva zvládnu to svoje jedno a mám toho někdy až nad hlavu :slight_smile:
7. dub 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mouri :wink: Tak poslední dobou taky tak nějak nestíhám. Začalo jaro a my máme docela velkou zahradu , tak musíme makat. Ještě že jsou děcka hodný. :sweat_smile: Dvě děti se daj docela zvládnout. Já jsem si taky říkala, že dvě nezvládnu, ale jde to. Akorát mě malej zlobí s tím, že nechce nic jíst. Teda kromě mlíčka od maminky. :angry: Nějakej příkrm do něj dostat bude asi nadlidskej výkon. Když vidí lžičku hned začne prskat a jídlo je všude jenom v bříšku ne. Jak jste zvládali příkrm vy?
10. dub 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem si vás přece jen našla. Jsem taky z Jihu. Docela jste mě potěšily, jak jste chválily Jindřichohradeckou nemocnici. Bohužel zatím těhotná nejsem, ale moc chváli jsem na porodnici neslyšela, tak jsem si říkala, kde by to bylo lepší...Ale když máte takové čerstvé informace, tak asi zůstanu tady. Tedy jestli se dočkáme nějakého mrňouska :frowning2:
Taky nemám moc času sem chodit, většinou mi to vyjde navečer až večer, tak doufám, že se tu někdy potkáme. Moc zdravím
11. dub 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky petreva :wink:
Taky jsme rádi, že jsi nás našla. aspoň je nás zase víc. Jsi přímo z Hradce nebo z okolí? O tý porodce jsem zatim neslyšela nic špatnýho. Teda o tý nový. Ta stará byla děsná. :angry: Jinak přeju ať je mrňousek na cestě co nejdřív.
13. dub 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bublinka7, děkuju za přivítání, určitě se sem občas zajdu a ráda si popovídám :slight_smile:
Teď už jsem přímo z Hradce, když jsme se rozhodovali kam se vrátit, zda do JH nebo do Tábora, zvítězila příroda a hezké město. Ale platy nic moc :slight_smile:
Ty už máš dvě dětičky, to je pěkný. Snad i mi se dočkáme. Příští menstruaci jdu na hormonální profil, tak se dovíme víc.

Mějte se všechny moc moc dobře.
13. dub 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petreva doufám, že ti to dobře dopadne a ,že se brzo dočkáte. Jak dlouho se snažíte? :sweat_smile: My jsme měli asi štěstí. Na obě těhu jsem čekala 7 měsíců. Ale i tak mi to připadalo nekonečný :confounded: .
15. dub 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bublinko,no bez HA jsem rok a osm měsíců, ale asi se o nás nedá říct, že se snažíme, protože ještě donedávna jsme tulili tehdy když byla chuť bez ohledu na plodné nebo neplodné dny, zkrátka jsme to nechávali přírodě. Dneska byl manžel v ČB na vyšetření a nedopadlo nejlépe, proto půjde za tři měsíce znova a uvidí se, jestli to byl nějaký výkyv nebo je to standard :frowning2:
A ty jsi z JH? A líbí se ti tady?
15. dub 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrevko já z jsem z Bystřice, ale do Hradce jezdím poměrně často. Je to pěkné město, ale bydlet bych tam nechtěla. :unamused: A manželovi ať to dobře dopadne. Nevím teda co měl špatně, ale já mám kamarádku a její manžel měl tzv. líné spermie, tak byla na umělém oplodnění které bylo napoprvé úspěšné. No a když byli malému dva , tak přišla do jiého stavu ani nevěděla jak. :grinning:
Vám přeju aby to vyšlo co nejdřív a přírodně. :wink:
16. dub 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek