• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Já mám super doktora, sice jsem si musela zvyknout na jeho nálady ale po lékař.stránce spokojenost. Je strašně opatrnej a v těhu jsem se měla u něho jako v bavlnce :slight_smile: Tak to jsem zvědavá, jak v pátek dopadneš.
Já nemám ráda takový ty doktory ze starý školy... a hnusný čekárny a ordinace :unamused:
25. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to mi povídej. Tamten jezdil k nám. Vybavení všechno z roku raz dva. to tenhle je jiný. Celkový přístup je prostě super. Já si nyní nemůžu stěžovat. Možná na to, že už bych to chtěla mít za sebou. Chodím jako kachna, všechno mě bolí, jsem pořád nervozní.... no já mám snad všechno. :cry: :cry:
25. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sklenicko, neboj už to máš za pár :slight_smile:
Ten můj má i ultrazvuk, ted snad nově i 3D.I sestru má fajn. Jen mi vadí, že mívá časový skluz.
25. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, tak to bych si také nechala líbit. Ten můj má normální, ale stačí. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Hlavně, že je jinak vše ok. V pátek jedeme i na to kožní, tentokrát tam s ním jde manža, tak jsem zvědavá, co donese za recepisy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to jsem si naběhla :grinning: Jak už jsem se zminovala, malá se dívá na Kouzelnou školu. Tak jsem jí prvně pouštěla youtube. Vydržela u toho hodinu a diktovala si- Lála(písničky), mimi (videa s dětmi) :grinning:
Ale hlavně jsem zjistila jak je madam vyčuraná :slight_smile: ...od malička na ní dělám paci paci, pacičky a ona to nikdy nezopakovala, jen se smála , když jsem to dělala já.Nebo mi chytala ruce a dělala to s mými. Tak jsem se smířila, že to dělat nebude.....a uviděla děti na videu a tleskala tady o sto šest :grinning: ...potvůrka :wink:
sklenicko, já když byla těhu, tak ho ještě neměl. Tak jsem si jí nechala nahrát na DVD, za 500kč. Jenže tam celou dobu spala, tak je tam vidět jak leží a slyšet srdíčko. Jinak mám fotky z UT. Když budu podruhé těhu, tak bych do toho šla :slight_smile: Chce za to prý 1000kč pro nepacientky a pacientky 750kč.
Tak já nás jdu obléknout a jdem na krátkou procházku.Zatím pááá
25. bře 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem chtěla měnit svýho doktora. Nakonec jsem tam zůstala, protože se střídá s doktorkou. K té jsem chodila celé těhotenství a byla příjemná. Takže teď když tam mám jít, tak chodím většinou v ty dny, kdy by tam měla být doktorka.
Dneska jsem byla venku 3 hodiny a jsem pěkně uchozená.
25. bře 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, nejak jsem ted par dni nemela casek se za vami kouknout. Resime ted terasu a zatepleni domecku, takze porad nekudy litame a neco zarizujeme. Jinak u nas vse o v poho. Malej se ma cile k svetu, kope jak divej. Taky mne napadlo, ze se musim poohlednout po nejakem detskem doktoru, nejak jsem na to opomenula. Mela jsem jednu dr. doporucenou, ale jiz nepribira.

Jdu udelat neco k vece. Tak se vsechny mejte a ja se zase ukazu :slight_smile:
25. bře 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem :slight_smile:
Dnes jdu na klíšťovku a pak jedu do Č.Buděj....tak se tady neukážu.
Anitrams moje sestra má Mudr.Borovkovou v Č.B a je prý dobrá.
Tak zatím.pá
26. bře 2009 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak k doktorům, ten můj nemá ani UTZ - chodíme k Hezounovi (urolog) na ten jeho :slight_smile:. Já si sice na doktora nemůžu stěžovat, ale taky jsem neměla v těhu jeiný problém. JEn mě trochu překvapovalo, že mi vůbec v průběhu nedělal vaginální vyšetření :confused: teda, ne že bych po tom tak toužila, ale z tlaku a ozev nepozná jak mám otevřený čípek, že? :grinning:
26. bře 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se mi podařilo Michalku uspat a mám teď chvíli volno. Máte někdo zkušenost s pracím práškem Persil sensitive? Chtěla jsem ho vyzkoušet. Zatím mám Lovelu.

Cline - mám řadu známých, který jsou proti vaginálnímu vyšetřování v těhotenství. Já jsem tak do 30.tt bála, že když doktor do tebe pořád šťourá, aby se něco nestalo. Ale na konci těhotenství by to asi mělo být, aby se vědělo, jestli se neblíží porod. Důležité ale je, že je Justýnka v pořádku :slight_smile: .

Jdu začít psát semestrální práci.
26. bře 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem

CLINE - tak to máš asi taky Kummela , viď - taky se všichni vždycky divili, že mě v těhu nikdy neprohlížel....a to ani ke konci těhu - to mě vdycky prohlíželi, když jsem chodila na natáčení pásů..jinak dojíždí k nám do řečice a tady má svůj utz....když jsem ještě chodila do hradce tak jsem taky na utz musela k hesounovi. Já právě nejdřív chodila k mudr.Pokornému a ten mi teda vůbec nevyhovoval, takže jsem přešla ke kummelovi

bambi - k tomu prac.prášku - kvůli tomu mýmu exému a suchý pokožce vůbec peru jen v arielu, persilu nebo bílé lanze - bohužel bez aviváže - tu nesnesu - ale na dětské prádlo jí dávám - lenor bílý je na tom takový mimino - jak použiju jinej prací prášek, svědí mě celý tělo...a děti se mi taky osýpají - nejhorší jsme to měli právě po dětský Lovele :angry: . A co Michalky očko ??? Dobrý

a co vy všechny ostatní - jste zdravé a děťátka taky ???

Petrevka má holčičku - myslím, že se jmenuje Elenka - tak dva tři dny zpět - to už nevím přesně :wink:
26. bře 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak velká gratulace Petrevce - už jsem viděla fotečku.
Vojti - jojo Kümmel, ale je hodnej, i ta jeho sestřička je moc fajn. Mně říká Karolínko, člověk z toho má hezký pocit.
bambi - teda já bych měl ataky začít dělat na diplomce, ale nějak o tom zatím jen mluvím :slight_smile:
26. bře 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak v první řadě velká gratulace Petrevce k holčičce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já jí tak závidím. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Já jsem u toho Stacha a ten poprvé do mě šáhnul v 26tt, pak nic a naposledy v 34tt, zítra jedu, tak si myslím, že to bude kontrolovat už pořád. Ale odvázaná z toho taky moc nejsem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak dnešní noc byla hrozná. Holky taky jste měli před porodem noční můry?? Já jsem asi normálně blázen, si to opravdu nedovedu vysvětlit :sweat_smile: Pořád čučím na dveře a mám pocit, že nám někdo chodí po bytě. Už fakt blázním. Malý mi musí tlačit na nějaký hormon šílenství :grinning: :grinning: :grinning:

Jů, tady začalo svítit sluníčko, tak že by dnes bylo krásně???
26. bře 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky gratuluju Petrevce k holčičce.

sklenicka - tady u nas je teda pekne zatazeno. Zrovna se po obede chystame ven, tak doufam, ze nebude moc prset. Neboj taky se přírůstku dočkáš :slight_smile:
26. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni - už to máš za pár, vydrž
u nás taky svítí sluníčko, za oknem to vypadá dobře, ale ven nejdu..., koukám, jak mi lítá prádlo na šnůře, včera jsem odpo vzala na chvíli děti ven, aby se taky vysmradili, jsou potom děsný, když nejdou a byla to hrůza,vojta celou cestu fňukal,a Eli taky, tak na to kašlu - te´d spí , jsem zvědavá jak dlouho to dneska vydrží
26. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, když vlezete na www.24print.cz do akcí a novinek, tak tam jsou velikonoční pohlednice z fotek. Je tam 99,- za 10 fotek ale když do toho vlezete a určíte s ten motiv, tak mají akci, že je to zadara. Já to zkusila a už je mám doma. Byl tam nějak omezený počet, tak to co nejdřív zkuste.
26. bře 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kde jste všichni? Od včera už tu nikdo nebyl. Nic se u Vás neděje?
Mě včera přepadla při procházce super přeháňka - začalo super pršet + sněžit. Za chvíli zase svítilo slučníko. Pěkné aprílové počasí.

Cline - díky za tip. Už jsem se na ty jejich stránky dívala.
27. bře 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem ostuda, že jsem se nepřišla pochlapit s naší Simonkou :sweat_smile: narodila se 27.2.2009 v 8.18 v JH :dizzy_face: dneska jí je měsíc :grinning: :confused: :confused:
Holky chci se zeptat, kde tady v JH nastřelujou náušnice ? Náš dr- Slanina, je dělá klasicky a to nechci, myslím si, že nastřelení je lepší, asi míň bolí co? :astonished: Poradíte? Děkuji
27. bře 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojjjj kočky. Tak jsem po kontrole a naprosto celá. Děloha prý začíná pracovat, ale nic konkrétního se nechystá, tak jsem tak trochu mimo. jsem už z toho unavená. Ale musím vydržet. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. bře 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. bře 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,
nějak mi to blbne, omlouvám se :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak jsem snad konečně dodělala poslední daňový přiznání - takovýmu bordelářovi, co má hospodu....fuj

straspy - tak to všechno dobře dopadlo....Simonka je krásná holka a jak to jinak zvládáte ??? Kojíte, jak spinká ? S náušnicemi ti neporadím, já je nechala Elišce dát rovnou v porodnici, když jsme odcházeli domů...klasicky.

skleni - vydrž,už to máš za pár - a kam vůbec chvátáš, když ještě nemáte pro prďouse jméno ??? :grinning: Nebo už jste nějaký vybrali ???

bambi - ty se jednou uchodíš :grinning:
cline - taky jsem na ten odkaz koukala a popravdě - mě se to teda vůbec nelíbí - takovej mi to přijde kýč... :zipper_mouth:
a vůbec nejsem věřící - velikonoce neslavíme
27. bře 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj...

Vojti víš že máš pravdu, jméno zatím nic. :cry: :cry: :cry: :cry: Já vážně nevím, asi si půjčím vaše :Vojta:, protože mě opravdu nic nenapadá.

Straspy: malá je náááádherná. Je to princeznička. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Hned bych měnila. :sweat_smile: :sweat_smile:

Jinak chvátám, protože už fakt nemůžu. Malý mě kope jako blázen. do ničeho se nevejdu a vypadám jako velryba. Jukni na můj obrbřich. Je to fakt hrozné. Ještě pár dní a mám ho u kolen :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile:
jůůůů já tady dva dny nejsem a tady jsou nové miminka :slight_smile: Tak gratuluji a jdu dočíst :slight_smile:
27. bře 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi- já používala Lovelu a bezproblémů.....a u nás asi od půl roku Eli peru prádl už s našema věcma...a bez problémů. Prášky střídám...Persil, Ariel i Lanzu atd.

Já taky nechala malé píchnout ouška v nemocnici. Zahojilo se nám to během tří dnů. Nechtěla jsem to oddalovat kvůli tomu, že bych se bála až bude Eli větší a bude si šahat na ouška.

K prohlídkám v těhu- mě prohlížel doktor při každé kontrole, dělal mi i pokaždé UT. Mě to nevadilo, aspon jsem věděla, že je vše v pořádku.
27. bře 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
sklenicko - taky se už brzy dočkáš :wink: a vy opravu ještě nemáte jméno? U nás by to bylo jasný, kdybych čekala chlapečka....po manželovi :frowning2: Tak snad to druhé bude opět holčička :slight_smile:
já musela do porodnice mít vyplněný a podepsaná papír, že oba souhlaíme s jmény, které jsme napsali.

Jinak jsem včera byla v DM. Udala jsem všechny body :slight_smile: Od příštího měsíce bude nějaká zákaznická karta.
27. bře 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Straspyt. s tím ti také nepomůžu. Já mám bohužel samé chlapi. Zkus se zeptat v nějakém zlatnictví. Třeba u Felixe. Jinak mě opravdu nic nenapadá.

Prášky: já jsem ze začátku používala Batole, jak aviváže,t ak prášek a byla jsem s ním moc spokojená. Nyní peru Dandovi stále s námi, také to střídám a docela pohoda.

Kožní dnes dopadlo taky dobře. Dostali jsme mlíčko na promaz, tak snad to bude dobré. NO nic, jdu do hajan, tak se tu mějte moc hezky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. bře 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtíšku, jojo je to super, zvládáme to poměrně hladce, až se sama divím :grinning: je to krásný, bejt konečně po tom všem pravá MÁMA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nejen andílkovská :frowning2:
No tak asi zajdu přímo do porodnice? nebo kam na to nastřelení...a jak to prosím vás probíhá? to jí dají už přímo ty naše naušnice, nebo nějakou náhradu a pak až se to zahojí to prohodíme? vůbec netušim jak se to dělá :confounded: :sweat_smile:
28. bře 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Straspy malá je nádherná, koukala jsem, že v porodnici jsi ležela na stejné posteli jak já :slight_smile: Nastřelení naušnic mi dělali u Hanka - v panské, ale to jsem byla v osmé třídě takže 11 let zpátky :sweat_smile:
28. bře 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cline, já tě určitě potkávám a manžel že asi zná tvojeho muže od vidění :grinning: nevim, ale ve zlatnicví bych to nepíchala, spíš od dr...takže asi zajdu do nemocnice a bude :wink:
28. bře 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
straspy - nám taky dávaly naušnice rovnou v porodnici. Ale když jsem byla malá já, tak prý mi uši píchala sestra u dětského doktora.
28. bře 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek