• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
straspy - u dětského ti to napíchnou taky určitě - používají prý znecitlivující náplast takže to ani nebolí.
28. bře 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo strašpy - ale v nemocnici to nenastřelujou - ale píchají klasicky...a tys chtěla nastřelení - hele Honzíka kamarád přišel minulý týden s natřelenou náušnicí - já se ho zeptám, kde mu to dělali - a nejdířv ti tam dají takovou stříbrnou pecku a asi až za tři týdny, že si to může vyměnit za svojí náušnici, kterou tam chce mít
28. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Straspy: neboj, takhle malý děti mají snížený práh bolesti, jen jí to píchne a hned na to zapomene. Uvidíš. :dizzy_face:
28. bře 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dneska jsme objevili Michalce třetí zub (tentokrát nahoře). To snad ani není možný, že bude mít ve 4,5 měsících 3 zuby a to jí za chvíli určitě vyroste i ten druhý nahoře, aby tam taky byly dva.

Vyslala jsem po obede manžela na procházku a rozhodla jsem se umýt okna. Teď jsem skončila a jsem úplně vyřízená. Ještě jsem prala záclony. Tuhle práci tak nesnáším.
28. bře 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile:
straspyteklo, chtěla jsem ti napsat to ohledně naušnic, co napsala vojtisek :slight_smile: takže se nebudu opakovat.
Moje malá jen kníkla, šla jsem poslouchat za dveře, když si jí odnesli
Teda bambi, vy řádíte s těmi zoubky. Malá jich má 7 a dnes špatně spala a plakala, cpe si pěstičku do pusy....takže zuby.

Dnes si půjdu brzy lehnout, je mi nějak mizerně...asi chřipka, mám i zvýšenou teplotu...A to jsem si myslela, že se mi to vyhne. Největší hrůzu mám, z toho jak to zvládnu. Protože můj manž., neumí malou ani přebalit :angry:

Tak pá já se zase objevím, až to půjde.
28. bře 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
straspytelka - kdyz jsem se dívala na tvoje album, tak jsem zjistila, že tě znám. Ležely jsme spolu na pokoji v nemocnici. Ty jsi byla na začátku těhu a já už ve 24tt. Vidím, že jsi to zvládla a holčička už je na světě.
28. bře 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambi, škoda, že já nevim kdo jsi :grinning: ležela jsem se Simonkou v nemocnici celkem 14 týdnů, tak jsem poznalatolik holek :grinning: se klidně někdy můžeme sejít všechny a pokecat :grinning:
Dneska byl úžasnej den, byli tu moji rodiče a procházku jsme měli na 3 hodiny i se zmrzlinkou pod zámkem :grinning: :dizzy_face:
28. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata - dneska teda bylo přímo ukázkově - alespoň teda tady u nás, Vojta celý odpoledne kopal na hřišti s klukama fotbal - no to byla paráda, já jezdila s Eli v kočárku a vypadá, že nám tam dlouho nevydrží - vzteká se tam...no tohle ještě neznám, oba kluci se v kočárku vozili rádi, kor ve sporťáku, kde mohli koukat...
jitu - tak lež a kurýruj se, nám se to letos vyhlo - krom rýmy, ale tu nepočítám
teda bambi - normálně vám ty zuby závidíme - my máme pořád jen dva dole....ach jo, slintáme jak bernardýn, ale další ne a ne ven....
28. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Hurá, teplota vyležen a je mi dobře :slight_smile: Já měla naposledy chřipku před 5 lety. Asi fakt něco lítá ve vzduchu. Dnes mi nahlásila moje rodina...asi 3 členi mají střevní potíže. já si myslím, že od nás to mít nemůžou. protože to malá měla naposledy v úterý a byly jsme spolu až v pátek. jinak se mi mamka nabídla, že pokud by mi nebylo dobře mám malou přivézt.Ale nebudu jí zatěžovat.Stějně jí pořád není dobře. Za měsíc jde na ten baipas.

Jinak máme osmý zub :slight_smile: ještě se tam klube další. Včera mi malá už usla v 17hod. Noc byla klidná. Čekala jsem , že bude brzy vzhůru a ono nic. Tenhle posun času mám ráda.

Vojtisku, moje malá nechtěla být v kočárku od malička.A to jsem se na to tak těšila až budu vozit. No pyšná máma, ne? Ve sporťáku to bylo lepší, hlavně, když bylo na co koukat. Ted mám golfky. Jsou skladnější a používám je jen, pokud jedu do města.

U nás se už hajá. Dnes byl u oběda boj, chce jíst sama a ještě jí to moc nejde a pak se vzteká.

straspytelko, koukala jsem na fotky...moc krásná holčička. Máme podobný termín porodu..já akorát o rok a den víc
:grinning: ...to to utíká :slight_smile:
29. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitus - gratulace k dalšímu zubu. Michalka taky dneska v noci pěkně spala. Usnula ve 20 h a spala až do 5 (teda do 6, když byla změna času). Pak se najedla a vstávala v 7,30 h.
Horší je to přes den. To je problém jí uspat. Někdo jezdí s kočárkem 2x denně, ale to se nedá ani uvařit. Ale v sobotu jsem už nevěděla co s ní, tak jsem taky dopoledne vyrazila ven.
29. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi...to je Michalka šikulka, když ti takhle spinká celou noc. Mě se malá budí několikrát za noc. A spinká 1x denně, ale to je v jejím věku už normální :slight_smile:
29. bře 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
no my teda měli noc :angry: , nevím jestli to bylo tou změnou času, ale bylo to strašný, Eli měla opět svůj hysterický záchvat - skoro dvě hodiny, vojta šel spát někdy kolem půl jedenáctý a to jsem mu musela už hrozit že ho dám spát do kůlny k myším, jestli okamžitě nepůjde do postele...ach jo. Jinak Eli chytla rýmu jako trám, teče jí z nosu, tím pádem nemůže pořádně dudlat dudáka a moc nespí, je nevrlá, protivná....Včera v tom lijáku jsem musela jít s vojtou na hriště kopat, jak jsme tam byli celou sobotu odpoledne, tak prostě nemohl pochopit, že když leje, tak se nejde - ječel tu tak dlouho, až jsem ho oblíkla, dala mu holíny a šlo se, myslela jsem, že ho ten déšt odradí, a ono nic, vydrželi jsme tam hodinu, já byla nažmach, vojta taky, ale spokojeně potom šel domů, že dělal kopy kop a nadšeně to doma líčil manžovi....
Tak pište, co je s váma se všema ????
30. bře 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
my jsme v noci nějak zásadně změnu času s Michalkou moc nepocítili. Zato dneska vůbec nespí a přitom je unavená. Tímpádem pořád brečí a je protivná. Doufám, že se mi jí povede ještě teď odpoledne po jídle chvíli uspat, jinak s ní nebude k vydržení.
30. bře 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ,
Tak u nás včera bylo usínání s 5 min. brekem, takže pohoda....a v 19.30hod nového času, takže to bylo jako za starého.Dnes spala taky dobře.
Dnes jsem se rozhodla zapojit do uspávání tatínka,zavřel se v ložnici a uvidíme jak to zvládne :wink:

Už tady nebyla dlouho sklenicka, nerozmyslelo se miminko, že přijde na svět dřív? Nevíte něco?
Vojtisku, dešti a dětem neporučíš :wink: Tak jsi si udělala taky pěkný nedělní odpoledne, co?

Já byla dnes v CB. Mamce jsem poklidila, nakoupila, malá se vyhajala a jela jsem domů.
.....a malá pláče, to jsem zvědavá komu to dýl vydrží :unamused:
30. bře 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooj holky.

Jituš, kdepak ten se tam drží pořád, ale dnes mě divně pobolívá bříško, tak raději odpočívám, ale zítra bych si chtěla umít asi jedno nebo dvě okna. Má být krásně, tak ať to sluníčko k nám taky může.

U Daníka jsme to srovnávání času také měli v pohodě. Zvykl si hned, to si říkám, že pro nás je to kolikrát horší.

Kočky doufám, že se za mnou stavíte v porodnici, až to přijde.

Mějte se jinak moc hezky pááááááááááááááá
30. bře 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
sklenicko- ani jsi se nepochlubila v pátek jak jsi dopadla u doktora? Zvážil ti mimíska? Víš, jak jsi psala ohledně toho CS :wink: No, okna bych potřebovala umýt taky. Ale nějak nestíhám :slight_smile: kokám, že se vpase objevilo jméno. Tak už máte rozhodnuto.Pěkný, taky se mi moc líbí.

U nás to uspávání...nakonec jsem to vzdala já, už se to nedalo poslouchat :unamused:

Nedívali jste se na zprávy? Já ne, ale volala mi mamka, že prý schválili očkování proti mening......ale nevím od kdy.
30. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,
tak u nás dnes uspávání opět hrůza...nevím, co to Eli bere...zase skoro hodinovej hysterák...teď už spí, ani si před spaním nevzala napít z prsa, jenom mě hryzala, ach jo...
Skleni tak taky vojtu - to jsou hodný kluci :grinning: můžu doporučit
jitu a co malá,ještě má sádru ???
tak zprávy jsem neviděla, manža jo, ale prý nic takovýho nezaregistroval :sweat_smile: chlap no...
30. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem.
Tak u nás byla taky uplakaná noc. Malá se budila snad každou hodinu..poplakala a zase usla.
Dnes jsem s ní byla na kontrole, sádru jí měl sundat v pátek, nakonec řekl, že jí sundá příští týden, nebo jí to mám sundat sama a pak přijít až budu mít čas mu to ukázat :astonished: :zipper_mouth: No co to je? Takže jí to nechám a to jsem se tak těšila :unamused:
Ted madam spinká, proknourala mi tu celý dopoledne. Odpoledne půjdem ven, aby nám to uteklo. Koukneme na kravičky a ovečky a hurá domů.

Vojtisku, vypadá to, že nejste jediný. Jestli nejsou nějaký erupce :grinning:
Zato v autě už dva dny boduje, je klííííídek a žádný pláč. Jakmile jí posadím řekne lála , já jí pustím cd a ona poslouchá, šikulka.
Vojtisku, třeba vám rostou zuby, já mám podezření na další. Jinak jak jsi psala, že máte jen dva, tak bud v klidu....nám ty ostatní začalo růst až kolem 8.měsíce :wink:
Tak zatím pá
31. bře 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooojky,
tak to CS jsem měla 6, ale jinak se prý nic neděje. Tak nevím. Včera se malý vůbec nechtěl hýbat a dnes mě bolí celý člověk :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Jo a neměřil ho, protože rpý je čas, tak až tento pátek a jestli ne, tak si ten ultrazvuk udělám sama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

sklenicko, já nevím, prý se tím CS nedá řídit. Já ho měla 5 a stejně vyvolávali. Prý je důležitý, zda jsou už připraveny porodní cesty. Ale zkoukla jsem ti bříško a zdá se mi už dole, vid?

Holky co jinak děláte, jak se máte? Nějak to tady usíná :wink:

U nás dnes perfektní usínání. Spala přes poledne 2,5hodiny a večer usla před 19hod. Budu jen doufat, že bude v noci klidnější.
Poslední dobou jsem si všimla, že se malá začíná hodně vztekat....a to i tak, že jí chytne z ničeho nic hysterák až se prohne. Tak jsem jí vrazila do postýlky a odešla asi na 5 minut, aby se zklidnila.Holky, co to znáte, je to normální??A jak se mám zachovat? Když jsem jí začala chovat, tak se vztekala ještě víc
:frowning2:
31. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš já mám břicho u kolen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Níž už to snad ani nejde. :wink:
31. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš - to Michlalka teda dneska moc nespala. Akorát když jsme přijeli z venku, tak pěkně spinkala. Akorát dneska ukázkově usnula, jak byla unavena - za 10 minut a ani nezakňučela.
Michalka se takhle vzteká, když je hodně unavená. Řve v postýlce a když ji jdu chovat, tak je to ještě horší. Zjistila jsem, že musím vydržet pár minut jí chovat a pak usne. Mně říkali už v porodnici, že je to malej vzteklounek :slight_smile: . Okamžitě, jak se jí něco nelíbí, tak spustí řev, že si asi sousedi říkají, co jí provádím :slight_smile: .

Já jsem měla dva dny před porodem CS 3 :astonished: a břicho jsem taky neměla moc dole. Možná proto trvalo 13 hodin než se Michalka narodila. Třeba při vyšším CS je porod rychlejší.
31. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambi: ať bůůůůůůůůůh tvá slova vyslyší. nějak se toho pátku zase nemůžu dočkat. jsem na to zvědavá. Dnes jsem byla u sestřenky pošmudlat si její holčičku (1 měs), tak jsem si hned říkala, že bych to brala. Je tak slaďoučká. Já se asi nejvíc těším na to, až budu moct pořádně pomuchlovat toho staršího. Přijde mi, že je takový ošizený o to moje mučeníčko. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
A hlavně o procházky, jsem jaksi nepojízdná a k ničemu nepoužitelná, už aby to bylo za námi. Tak se mějte krásně a zase zítra.
Dobrou noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
měla jsem tu večer na návštěvě mamku se ségrou, teď odešly - musely jsme popít, že máme daně úspěšně za sebou :sweat_smile: a zase až za rok....huráááááá
Skleni - teda tobě už se to blíží....už se těším, až napíšeš, že je to za tebou...a budou fotky mimíska :grinning:
Jitu - teda s tou sádrou to teda zírám....tak snad se toho brzy zbavíte - vůbec si nedovedu představit, jak takhle malý mímo s tou sádrou vydrží....No a ten řev - pochybuju, že to budou zuby - má to od malička - asi se teda spíš jenom vzteká, ale stojí to teda za to - dokonce jsme kvůli těm hysterickým záchvatům byli na neurologii a dělali jí EEG, aby vyloučili epi záchvaty...ty se naštěstí nepotvrdili, takže neuroložka usoudila, že je to vteklej zmetek a bylo to a že jí mám nechat být - ale ona to fakt vydrží třeba dvě tři hodiny v kuse - prohnutá do luku a řev úplně neskutečnej, a když chovám tak to nepomáhá, zpívám,hladím,mluvím na ní....nic nezabírá, prostě se musí vyječet a pak dá pokoj, ale nenechávám jí teda být, chovám jí, ikdyž vím, že to lepší nebude...horší je, že člověk neodhadne, kdy jí to popadne - udělá to třeba v půl třetí ráno, ze spaní, žádný důvod ke vztekání nebo tak....a nejhorší je, že jí člověk nepomůže. jsem ráda, že vím, že je zdravá, ale vždycky když někdo ten řev slyšel, tak říkali, že to snad ani není možný :confounded:
Skleni -ještě k tomu mazlení a mučeníčkování - taky máme takový "praktiky" s Vojtou, a jak jsem byla těhu, tak s tím víc přilnul k manžovi - i jak jsem byla v porodnici , tak jestli mu přišlo, že jsem ho "jako opustila" a od tý doby, jak je manža doma, tak všechno on, namaže chleba, dá tepláky, donese nočník....pofouká bebíko, potulí,pomazlí, pomučí....jenom když není doma, tak můžu já, ale žádný velký mazlení nebo tak to už ne.... :frowning2: ale jak byl tuhle ty tři dny v praze, tak už to vojtovi asi chybělo, tak se normálně přišel pomazlit i ke mě, to jsem úplně zírala....
Tak se všichni mějte, dobrou :slight_smile:
1. dub 2009 v 00:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooj kočky.

NO tedy vojtí, to jste ale pěkně protáhli :grinning: :grinning: :grinning: S tím mazlením, já to vidím už teď. S taťkou je to samá sranda, může se s prominutím posrat, když přijde z práce, to po něm skáče, schválně ho provokuje..... to se mnou nic moc. Ke mě přijde, obejme mě a řekne, že jsem jeho kamarádka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Dnes mi zase protestoval se školkou... to bylo řečí, než jsem ho tam dotáhla. Úplně se hrozím toho, až bude malý venku, jak to bude vypadat.
Vojtí neboj, určitě napíšu, ale kdyby se vám chtělo, tak klidně zajděte do porodky, ráda vás osobně poznám :dizzy_face:

JInak tady je dnes pěkně zataženo, jsem myslela, že si vygruntuji a asi na to prdím. Mějte se moc fajn a pište páááááááááááááááá :slight_smile: :slight_smile:
1. dub 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně skleni - seberu ty dva moje rarachy a zajedeme tě navštívit - třeba to porodnice vydrží - a co nadstandart bude, nebo ne ???? Blbá otázka, spíš chceš nebo ne ?
1. dub 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtííííííí, jak se to vezme. Já bych ho brala všemi 10, ale když si to spočítám, tak se mi do toho moc nechce :unamused: Babi s dědou se sice nabídli, že to zaplatí, ale i tak. Vyjde to na 3 tis. a to je docela dost :cry: :cry: :cry: :cry:

to víš že to vydrží, ty jsou stopro zvyklí :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Teda vy jste toho nakecaly :wink: ...že budu reagovat postupně :wink:

Vojtisku gratuluji k daním. Co se týká sádry, je to děs. První dva dny byla hodná, kam sem jí posadila, tam si hrála. Pak to začlo, neustálé kňourání a nošení.Při každém sádrování a rengenování řev. Jak se bála. Sádry nám dělal dvě, protože ta první po pár dnech spadla. Při kontrolách taky plakala, ale ona je hrozně citlivá, jakmile uvidí bílej plášť, tak mě volá a pláče.Snad z toho vyroste. Tak jsem si dnes řekla dost. A sundala jí.Říkal 3 týdny a žádný protahování.Byla jsem připravená, že pokud to bude dělat problém a uvidím, že jí to bude bolet, znovu nandám.A normálně se staví a chodí opět kolem všeho, lezení taky v pohodě.Jen si myslím, že jí zase bude nějakou dobu zvykat, že hodí. Tak jsme na začátku.

Pak jsem jí vykoupala, ta bya šťastná, že se zase cachtá, že nechtěla z vody :slight_smile:
Koukám, že ty naše Elišky jsou si podobné. Ty to možná máš o trochu s ní těžší. Moje malá od malička plakala, už v nemocnici mi říkaly, že jsem si moc hladila bříško. Vůbec jsem to něčekala, že by mohla takhle plakat.Tak jsem jí bud jenom kojila, nebo nosila. A ona si na to zvykla, že to potom vyžadovala. Neustále. Možná i proto ten problém s kočárkem.Nejvíc se to zlepšilo okolo 6.měs. To začala sedět, pak lézt a chodit. Tak se i trochu zabavila sama a já mohla uvařit a poklidit během dne.A ted jak měla tu sádru, tak to bylo jako, když byla miminko.
1. dub 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je to s mazlením, tak, že malá poslední dobou chce spíš jen mě. Je to i tím, že vidí manžela ráno a pak večer. Radost a chování s ním jí vydrží tak 10min a pak chce zase ke mě. O víkendu, pokud je doma, když vařím stejně chce být u mě v kuchyni a když jí odvede tak za půl hod mě zase volá a jde za mnou. Já myslím, že to už horší být nemůže a začínám si myslet, že z toho vyroste :slight_smile: Nebo se tím uklidňuju :grinning:
1. dub 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sklenicko, já nadstandart měla, vůbec toho nelituju. Sice mi pak přišla faktura na 6tis a nějaký drobný.Můj pobyt v nemocnici se protáhla na 11dní. :frowning2: Já byla v CB, tam jsou cenny asi jiný, jak v JH. Měla jsem tam TV,telefon, sprchu, lepší postel a každý den se mě ptala dietní setra, co chci k jídlu.A úlně nejvíc jsem to ocenila, když byla malá u mě první noc a neustále plakala. Byla jsem ráda, že nikoho neruším. Už tak jsem byla z toho nervozní, že pláče a ještě si dělat hlavu, že někoho rušíme. Byla jsem totiž svědkem toho, že ve vedlejším pokoji, také plakalo miminko a jedna z mamink vlítla k sestrám a křičela tam na ně at jdou s ním něco udělat, že jí budí dítě a třetí noc se nevyspala. Jak asi bylo mamince, které to miminko plakalo. Je to jen můj pocit. Možná jsem i zvyklá na svoje soukromí. Věřím, že jiným maminkám by ta izolace od ostatníchvadila. Taky byly chvíle, kdy bych si s někým pokecala. Ale to bylo jen před porodem. Pak jsem měla návštěvy a byla jsem ráda za chvíle klidu. Protože tam stejně ke mě pořád lítal nějaký doktor nebo sestra.
1. dub 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek