• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Bambi, já mám to štěstí, že malá si ten přehozenej čas nějak srovnala. Chodí spát stejně :slight_smile: Kolem 11hod dopoledne a kolem 19hod večer a vstává kolem 6,30hod. Co víc si můžu přát :grinning:
Nedávno jsem mluvila se známou a ta si stěžovala, že její chlapeček v 6měs už málo spí :slight_smile: To je pak horší pro maminky, co jsou zvyklí, že jim mimčo od malička spinkalo už spí méně. Já tohle nepoznala. Eliška si dávala 20min dýchánky a pak plakala. Dnes už se tomu usmívám, ale byla jsem z toho vyděšená :wink: Měla jsem neustálej strach, že má hlad, nebo jí něco je. A dnes vím, že si vynucovala mojí přítomnost.Potvůrka :grinning:
1. dub 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky, já tady asi dva dny nebudu, jedu k mamče, zítra lítám s ní po doktorech.
Přiznám se, že mi tam chybí intrnet :grinning: Tak budu v pátek na zpátek.
Mějte se krásně a pište at je co číst :wink:
1. dub 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitu - tak ať to s maminkou všechno pořádně vyřídíte a držím pěstičky a´t je to všechno co nejvíc O.K.
1. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vojtisku díky :slight_smile:
1. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem si dneska zaregistrovala kartu v DM. Teď už bude za 20 Kč jeden bod. Akorát jsem zvědavá, jak bude fungovat ten terminál v prodejně (aby nebyl moc přetížený), protože se tam budo muset vybírat výhody a tisknout k tomu papírky, které se předloží na pokladně. Jinak je to docela dobrý. I na internetu se člověk může podívat kolik má bodů a teď dávají do 31.5. bonus 50 bodů.

Jituš - pevné nervy i doktorů a hlavně ať vám řeknou samé dobré zprávy. Já tam vždycky tak nerada chodím.
1. dub 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek, taky už mám DM kartu, akorát to nešlo zaregistrovat, protože byl terminál přetížený, tak jsem se zaregistrovala až doma, ale přišla jsem tím o 5 bodů, za ten nákup, co jsem včera dělala :rolling_eyes:
Jituš: s tím nadstandartem s tebou souhlasím, teď se ušetří za poplatky za pobyt, tak ty peníze můžou jít na nadstandart (sice to není tolik, ale přece jenom 50,- za den ušetří)
2. dub 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Cline a ty jsi měla normální nebo nadstandartní pokoj??? Co dělá ta vaše prdelka?? Roste jako z vody co?
Hezký den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dub 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Straspy: koukala jsem, že máte už píchnutá ouška, tak jak to probíhalo??? a kde??? :slight_smile:
2. dub 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sklenicka - já jsem byla rozhodnutá, že budu chtít nadstandard. Jenže bylo plno :frowning2: , tak jsme to mělo rozhodnutý. Taky jsem se bála, že bude miminko brečet a tím budu budit ostatní. Michalka nebyla jedina, co v pokoji plakala, tak jsem to zvládla i na normálním pokoji.
2. dub 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,
dnes je ale krásně, co ???

Byla jsem dnes na návštěvě u kamarádky - taky čekají - termín má 22. a 16. dubna, tak třeba se sejdete v porodce Skleni :grinning: ???Vzala bych vás potom na návštěvu jedním vrzem :grinning:
Jinak taky jsem měla nadstandart - je to fakt paráda - ikdyž teda nadstandartní ten pokoj mi přijde jenom tím, že jsi tam sama a je tam lednice a televize - sprchu, záchod a ten koutek na přebalování a koupání miminka je společný s nadstandartním pokojem ze druhý strany...ale s maminkou odnaproti jsme se vůbec neviděli - a to jsme rodili stejný den...naštěstí byl volný, ikdyž nás teda ten týden rodilo hodně....na normálních pokojích už neměli volno a kdybych nechtěla nadstandart, tak mě šoupli na starou porodnici :angry: já jsem ho chtěla hlavně kvůli návštěvám - když přišel manža s dvěma dětma...no nevím, jak by jsme se vměstnali na ten normální pokojíček, pak když Eli dostala tu žloutenku, tak nám dali na pokoj i ten přístroj na svícení - kdyby jsme byli na normálním, tak jsme šupali na dětský...

Skleni a jak se cítíš, dobrý - koukala jsem na fotky, bříško už máš pěkně slezlý dole, to už nebude dlouho trvat, ta kamrádka jak jsem za ní dnes byla, ho má krásně nahoře - zatím a dr. jí včera řekl, že min. ještě 3týdny....tak z toho byla celá zkroušená, že už by to chtěla mít za sebou
2. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtí ani mi nemluv. Já mám břicho dole už od 30 tt a také stále nic. Cítím se dnes jako zpráskaný pes. Strašně mi otekly nohy a ta jedna víc a dokonce bolí, tak snad to dnes nějak zvládnu, zítra jedu. doufám, že mi nějak pan dr. vyjde vstříc. Jsem opravdu hotová. Nemůžu se ani pořádně věnovat malému. V noci nespím, protože mě pořád bolí břicho a spodek, při sebemenším pohnutí mnou projede bolest, jako kdybych se řízla žiletkou. No hrůza. Když se otáčím, tak je to jako by se na suchu plácala ryba. NO uvidíme. Přemýšlela jsem, že bych se zeptala dr na ten Hamiltonův hmat. Ale myslím, že nepochodím a zítra se pěkně vrátím 2v1. TAk zatím papapa
2. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni -tak na tebe moc myslím, ať ti to zítra dopadne dobře a vydrž - já vím, mě se to kecá - když jsem čekala Eli tak už konec taky nebyl k vydržení, ještě to byl konec června, takže horka, no myslela jsem, že už to nevydržím a nakonec jsem přenášela a šla na vyvolání - kvůli tlaku - taky mi strasně otejkali nohy a celkově jsem byla jak velryba....já bych měla další mímo hned, ale to těhotneství mi nějak nesvědčí, kdyby to někdo odnosil za mě... :wink: Já teda nevím přesně co je Hamiltonův hmat - ale nějaký hmaty :grinning: na mě taky zkoušeli - dvakrát - jednou můj dr na kontrole a jednou na kontrole při pásech v porodnici - pak mi bylo jako kdyby se mi měl začít rozběhnout porod a během pár hodiny to zase přešlo....
2. dub 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skleni: já nadstandart neměla, ani nebyl volný, ale po druhé noci jsem byla rozhodnutá, že ho chci, jenže i když se uvolnil, tak se tam něco rozbilo, takže jsem pěkně zůstala na trojlůžáku, naštěstí tam přišla paní na císaře takže tam mimi neměla a druhé mimi co se narodilo bylo moc hodné a Justýnka taky.
Straspy: koukala jsem na fotečky a Simonka je moc pěkňoučká
Skleni: mylsím na tebe, třeba se to vyvrbí ani nebudeš vědět jak rychle :wink: já si tady stěžovala 25. ledna, že pořád nic a ve 4 ráno 26. mi praskla voda a ve 2 byla malá na světě
2. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, po delsi odmlce vas opet zdravim. V praci mam docela litacku a doma se porad taky neco deje.
v sobotu si jedeme pro kocarek, tak uz se tesim. Jinak vse v poho, i ten cukr. Sestrcika mi ho udelala do caje a
fakt mi to i chutnalo. Prislo mi to jak sladka jahodova stava z kompotu. Jinak vse o.k. mejte se a uzivejte slunicka. Martina
3. dub 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, tak jsem tu. NO kontrola dopadla dobře, vše je pořád stejné. Malý už má +- 3,5kg. Stah mi říkal, že kdyby to záleželo na něm, tak mi toho císaře doporučí, ale že se změnilo vedení, tak to není už tak jednoduché. Jsem prostě v háji. Ty jo, tak ať si ten primář zkusí rodit 4,5kg slůně. že??? Moc vám děkuji za podporu, pomohla. Mějte se moc krásně a pusiny těm vašim princeznám. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dub 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sklenička - tohle měření miminka prý není moc přesné, odchylka až 500 g. Takže klidně může mít pouze 3 kg. Na předporodním kurzu říkala porodní asistentka, že prý nechávají rodit spontánně všechny děti (samozřejmě, když jsou hlavičkou dolu) a k císaři se přistupuje až v případě problémů. Já jsem taky porodila skoro 4 kg Michalku. :slight_smile: Ženská přece všechno zvládne :wink:.

Chudák Michalka jde zítra do služby k tchýni. Jedu do Brna. Manžel chtěl, aby byla s ním u jeho rodičů, že jí tak často nevidí. Jsem zvědavá, jak to bude zvládat Michalka i všichni ostatní. Doufám, že nebude moc brečet. Už se jí lidi, které nezná moc nelíbí.
3. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambi: to budu držet pěstičky. Neboj, určitě to zvládnou. Já jsem stejná. Taky jsem nerada někde nechávala Daníka, jen v nejnutnějších případech, ale zase na druhou stranu moje tchýně to ani nevyžadovala. Takže malý jezdil a jezdí všude s námi. I když je to už náročné, protože on vše potřebuje, on vše chce.... a hlavně všude se umí moc dobře vztekat. To je vždy na porod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

NO s tím porodem, ti řeknu, že mi jedna taková zkušenost docela stačila. Při představě, že ze mě zase vyleze obřík, se mi vrací vzpomínky. Moc dobře to u Daníka nevypadalo. PRoto bych chtěla raději toho císaře. No uvidíme zase za týden. :dizzy_face:
3. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni - já když šla rodit Eli, tak mě přijímal dr. Dejmal - vyšetřil mě, vytřeštil oči a povídá, no to bude pěknej obřík, tak jsem se zhrozila co jako a on že to bude určitě přes 3,5kg - tak mu povídám, ať je v klidu, že mám všechno děti řes 3,5kg, tak už se to neřešilo - a Eli měli 3,66, Vojta 3,60 a Honzík 3,70 - tak bych to vzala podle toho, kolik vážil Dan při porodu...já myslím, že by to mohlo být podobný...

Bambi - tak to tě obdivuju, já děti nedávám hlídat nikomu - pouze Honzíka, protože si sám umí říct, jestli to chce nebo ne a když by něco zavolá domů - jako se nám to stalo loni o prázdninách, když si ho tchýne vydupala na týden na chatu - už druhý večer volal, že je tam hrozný, ať pro něho přijedeme, neváhala jsem ani minutu...navíc Vojtu viděla tak 4x za jeho život a Eli 2x, takže když tady byla te´d naposledy jak měli kluci narozky a zase začala , že by si někoho vzala v létě na chatu, tak honza řekl hned, že nejede, a já jsem jí řekla rovnou, že vojtu ani eli jí nepůjčím ani nesvěřím, manžel se přidal ke mě, řekl, že v žádným případě a bylo to vyřešený. Děti bereme všude s sebou , max.mi hlídá mamka nebo ségra,když potřebuju k doktorovi nebo tak, ale to jsou 2 hodky a jsou bu´d u nás doma nebo jezdí venku v kočáru - a hlavně vím, že je na ně spolehnutí, což se o tchýni říct nedá -ne proto, že je to tchýně, ale prostě proto, že taková je - jako člověk, klidně kouří a v druhý ruce by tlačila kočár, večer vypije s kamarádkou flašku vína a že jí v chatě spí v postěli dvě děti by neřešla - tohle jí řekl manžel - že jí děti nepůjčí, že ví, jak se o ně "dokáže postarat", na co by dítě sedělo v autě v sedačce, když tam buli ??? No to jsem jí tenkrát málem dala pár facek....manžel vytáhnul honzu z auta a řekl, že s nima nikam nejede.
3. dub 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem vás dočetla, ta diskuze se ale rozjela :slight_smile: Jak se máte o slunečném víkendu? Já jsem měla dneska volno, hlídal manžel, tak jsem se jela podívat města a pak jsem si zašla na hranolky a koupila si novou mikinu :slight_smile: Pořád jen kupuju něco pro rodinu a pro sebe už dlouho nic, tak jsem si to dnes vynahradila :slight_smile:
Miminka nám tady přibývají, blahopřeju Petrevce k holčičce, koukala jsem i na fotky.
sklenicka - proč myslíš, že by Ti toho císaře neudělali? Možná kdybys zašla za primářem a domluvila se s ním, tak by si dal říct. Určitě je lepší v tomto případě plánovaný císař, než rodit velké dítě normálně.
4. dub 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooojky kočky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tedy dnešní den byl jako z pohádky. jsem pěkně utahaná, protože jsme ho zakončili ohýnkem. Ten náš malej piroman se nedal odehnat od ohně. To bylo pořád nelez tam, spadneš tam, ..... no určitě to znáte, jak to chodí s malými všetečkami. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ale hlavně, že se utahal, lehne ani se nehne :grinning: :grinning: :grinning:

Mouri: no nevím, můj dr. právě říkal, že tento nový primář je zásadně proti tomu. Když jsou cesty průchozí, tak prý tomu nic nebrání. No jo, jenže já je měla průchozí i u prvního a brali na něj kleště. Už jsem zvažovala, že půjdu rodit do ČB. ještě tomu nechám tento týden a pak bych se v pátek s doktorem domluvila. Už nechci zažít to co s Daníkem. No uvidíme, buď mi pomůže, že by to bylo dřív a nebo nevím.

A jak se jinak máš?? Já jsem na tom s tím nakupováním stejně. Já byla včera v KIKu, a hned jsem tam koupila malému mikinu a tátovi taky. Ale musím se přiznat, že na sebe jsem nezapomněla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No nic, tak se mějte krásně a zase pište
4. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,
dnes byl opravdu krásně - že by tohle počasí lákalo k nakupování ??? My taky se ségrou dneska dopoledne procourali ve měste a zakončili jsme to v tom komplexu na Vajgaře - utratila jsem nehorázných pět tisíc :zipper_mouth: manžu asi mrskne, až mu to povím....a na sebe jsem teda taky tentokrát nezapoměla....před Takkem jsem potkala manžela Strašpy se Simonkou v kočárku - ježiš to je tak nádherný miminko, taková beruška, spinkala, no k sežrání :slight_smile:
Odpoledne jsme jeli do ZOO na Hlubokou, nádhera, ale tolik lidí, přijeli jsme v šest, úplně vyžízený, uchozený a tak, ale je nám krásně, děti zapadli do vany, a pak rovnou do pelechu a během minutky spinkali....i Eli se dnes držela a celou dobu hačala spořádaně v kočárku a koukala...

Skleni - a jak byl velkej Daník ??? Já myslím, že by ses na toho císaře mohla domluvit...tak to škoda, že tam nejni ještě Doucek, ten ho dokonce nabízel i mě, teď naposledy, ale já bych do toho nešla, dokud by to nebylo nutné ze zdravotního hlediska...ale každý porod je jiný...tak třeba i ten nový primář by to pochopil, musí tam přece mít tvůj porodopis, tak ať si počtou, a pak ať ti řeknou...a vím že císaře na požádání dělají v Jihlavě, kvůli tomu tam rodila kamarádka

Tak se včichni mějte, dobrou . P.
4. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile:
Tento víkend je opravdu vydařený. Vrátila jsem se domů v pátek a k počítači se dostala až teď. Trávíme s Eli ted hodně času na zahradě.Vyndala jsem jí ven ten její ansábl na hraní a musím říct, že je to paráda. Je moc hodná, hraje si. Včera jí děda namontoval houpačku. Byly jsme krmit koníky, co máme za zahradou.Musím říct, že já se jich bojím víc než Eli. No, holka z města :grinning:
Eli už začíná pomalu zase chodit, moc se jí do toho nechtělo.
Jak jsem si v týdnu pochvalovala spánek, asi jsem to zakřikla.Během dne spí až 2 hod. To asi jak je na čerstvím vzduchu.....ale večer usíná pomalu jednu hodinu a usne kolem 21hod.
Sklenicko, já myslím, že v těch Budějcích, že dělají jen toho císaře pokud není mimčo hlavičkou dolů a pokud jsou pak nějaké problémy.Nevím, možná by jsi se měla zeptat, jak ti radily holky. Je mi divný, že ještě chodíš ke svému doktoru. Já myslela, že od určitého tt se chodí do nemocnice na monitory a hlavně, kam půjdeš rodit. Jinak ty císaře se plánují do předu a bývají i o dva týdny dřív. (CB).
Krásný den, pá
5. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooojky, tak Daník měl porodní váhu 4:300g. TAkže mi to opravdu stačilo. Počkám, až co mi řekne příští týden, třeba mi nějak pomůže a půjde to dřív. Jsem dnes spoléhala na bouřku a ono prd :angry: :angry: :angry: Tak fakt nevím. Tady se to rodí jedno mimi za druhým a já jsem neustále jako Kalimero :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak tu pořád prší, snad se to brzy zlepší. Ale zase je krásný vzdoušek.

Tak se mějte moc krásně. JO vojtí, tak to jsme se tam museli minout. Byli jsme tam také. super nákupy.
papa
5. dub 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás už prší a dokonce hřmí, počasí se nám pěkně zkazilo. Já jsem si dneska užila den uklízením,
ve středu přijde velká návštěva, budeme slavit Velikonoce a taky trošku předčasně narozeniny, takže jsem gruntovala a dělala výzdobu. Ufff, už mám z toho jazyk na vestě :slight_smile:
vojtisek - do ZOO se taky chystám, ale asi spíš ve všední den, o víkendu je tam pokaždé narváno. Přesně jak píšeš Ty. A proč Ti Doucek nabízel císaře, kvůli věku?
Skleni - v ČB Ti císaře jen tak neudělají, já jsem se tam před porodem taky informovala a to jsem tam měla známého doktora, řekl mi, že by mi šel maximálně k porodu, ale ne k císaři. Já jsem chtěla rodit císařem, protože jsem taky tušila, že budu mít velké mimčo, no a ještěže jsem se nakonec domluvila s Douckem, rodila jsem 2 týdny před termínem a Radeček měl 3,65 kg, kdybych rodila v termínu nebo dokonce přenášela, tak by měl určitě 4 kg a po porodu mi Doucek řekl, že bych ho v žádném případě normálně neporodila. A bylo to fakt super, žádné bolesti a za 40 minut bylo všechno hotové :slight_smile: Radečka jsem viděla ještě na sále a hned jak mě dovezli zpátky na pokoj, tak nám ho přinesli a mohli jsme si ho vyfotit a užívat si první společné chvíle. A druhý den jsem už byla v pohodě, ani tchýně nepoznala, že jsem po císaři, když jsem jí šla na chodbu ukázat malého, takže jestli budu ještě někdy rodit, tak doufám, že zase císařem :slight_smile: Já vím, že to leckdo odsuzuje, ale já jsem za to byla ráda. Pokud o toho císaře stojíš, tak být Tebou, zašla bych rovnou za primářem a vysvětlila bych mu svoje důvody, určitě to pochopí.
A co sis vlastně koupila, když píšeš, že na sebe jsi nezapomněla? :slight_smile: Pochlub se :slight_smile:
5. dub 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
MOuri: koupila jsem si svetřík. V kiku na stojanu měli takový pěkný hele jen za 29kč, tak jsem ho hned uloupila :grinning: :grinning: Já se pořádně rozšoupnu hned po porodu. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Doucek právě už primářem není, je tam Miklica, tak nevím. No počkám do pátku. Pak bych si tam asi tedy rovnou zašla za ním. Ale pochybuji.
5. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak mame kocarek. Dojeli jsme si pro nej az do "batolatka", tj. ke Kladnu. Ale vazne jsme si to uzili, bylo moc krasne a po dlouhe dob ebyli cely den spolu. misto vybraneho zeleneho, jsme koupilii modro-sedivy. je moc krasnej a moc se tesime, az v nem bude nas malicky. Dneska jsem prebrala veci pro malyho a dopsala seznam, co jeste musime poridit.
Jak psala mourinkacb, k veceru tu prselo a parkrat pekne zahrmelo. Zitra ma byt zase fajn, ale to uz zase zacne pracovni proces.

Vsem preji moc krasny zacatek dalsiho tydne.
5. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouri - císaře mi nabízeli proto, že jsem přenášela - první termín jsem měla 10.června, tak hned potom na monituru v nemocnici mi nabízel na další den císaře, což jsem odmítla, a nabízel mi ho pokaždý až mi 24.června naordinoval nástup do porodnice, že buďto porodím klasicky - což jsem samozřejmě chtěla nejdřív zkusit - nebo by došlo na toho avizovaného císaře...oni taky dělají císaře kvůli věku ??? Teď jenom nevím, jestli když jsi hodně mladá nebo "stará"??? :grinning:

skleni - ty jo 4,3kg tak to je teda macek, jestli jsi ho porodila klasicky, tak klobouk dolů a trvala bych na císaři, v porodnici musí mít porodopis, tak to určitě zkus domluvit, než takhle trápit sebe i miminko.

ani- a jaký kočárek jste nakonec pořídili - myslím značku ?

I u nás navečer sprchlo, ale žádná bouřka se nekonala, prádlo jsem stihla zaklidit, teď už jenom,kdo to za mě vyžehlí ???? A zítra musím převléct postele, jéééé to mě vůbec nebaví.
Tak holky mějte se a dobrou. P.
5. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtíí: velké díky. Právě že to pak nešlo a vzali si na něho kleště. Můj doktor se toho taky hrozí, prý to nemá rád, ale tak snad se s tím dá něco udělat. Já chci porodit miminko a ne předškoláka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty jo, mám jizvu až ke konečníku. Byl to fakt mazec, tak mi je opravdu jedno, jestli budu mít sešité břicho nebo ne. Když jsem šla z pokoje na sesternu, aby mi dali něco proti bolesti, tak jsem to šla čtvrt hodiny.... děkuji ale už fakt ne. Dnes malý řádí až je to hrůza. Dneska uteče :grinning: :grinning: :grinning:

Ani: tak to je super. TAk pak nám sem dej fotečku. Sestřenka má ten samý, co máš v albu a je ve skutečnosti moc pěkný. Takový robusní.

U nás byla bouřka, ale nyní je klid, takže já se můžu v klidu uložit do hajan. :grinning: :grinning:
Přeji vám krásnou dobrou noc, pa zítra :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni a co nohy, ještě pořád otékají a bolí ??? třeba by ten císař šel uhrát přes to....mě pořád taky hlídali jestli mi neotékají nohy a ruce a ten pitomej tlak....
5. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtí: hele to je u mě začarovanej kruh. V pátek jsem měla nohy jako laňka a od včera je to to samé. :cry: Jestli to tak bude pokračovat, tak si tam dojedu dřív jak v pátek. Občas se to dá, ale někdy to fakt bolí. když jsem to říkala doktorovi, tak mi řekl, že je to běžné. Tak nevím :frowning2:
5. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek