• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Sklen - tak to je naprd - já byla oteklá podle toho, jak moc jsem pila - teda aspoň já si to myslím, pozorovalal jsem se :grinning: a jelikož jsem zvyklád pít 3-4litry denně, a v těhu jsem vypila i jednou tolik, tak jsem byla pořád nateklá jak velryba....tak se drž a kdyby něco, tak jdi radši dřív než v ten pátek, ať s "váma" už něco udělají . :dizzy_face:
5. dub 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se máte? Já jsem se od rána ještě nezastavila. Nejdřív jsem jela na magnetoterapii, kam teď musím jezdit ještě jeden týden, pak jsem prala a žehlila a teď dodělávám účetnictví, protože příští týden mám jít na sociálku na kontrolu. Aspoň že se mi podařilo uspat Radečka, abych na to měla klid.
vojtisek - Doucek mi řekl, že už nejsem nejmladší mamina, v době porodu mi bylo 31(ale je fakt, že jsem rodila poprvé) a asi i to byl jeden z faktorů, že mi nakonec dovolil toho císaře. A i na jiné diskuzi jsem se dočetla, že se císař dá uhrát na vyšší věk. Ale stejně je to asi spíš náhoda na koho natrefíš, třeba můj strejda je gynekolog a císaře mi do poslední chvíle rozmlouval. Ale stejně bych na něm bývala nakonec skončila, takže jsem vlastně měla štěstí.
skleni - jizvu mám velkou asi 10 cm, už skoro není vidět, udělali mi hezký bikinkový řez :slight_smile: Ségra rodila císařem dvakrát a podruhé jí řízli do té původní jizvy, aby jí neudělali druhou a teď je rok po porodu a taky se jí to už hezky zahojilo.
anitrams - Ty stále chodíš do práce?
6. dub 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooj kočky,

normálně už odmítám chodit i do města. To je furt, ty jsi pořádná, kdy to bude, ty jsi stále celá..........
no neštvalo by vás to??? Já se snad doma zahrabu do peřin a bude to. Jak se jinak máte?? Já měla noc na nic. Vůbec jsem nemohla zabrat a když už se mi to podařilo, tak manža zapomněl zavřít dveře do kuchyně, a mě vzbudil králík. Dupe jako ...... Už si ho nikdy nepořídím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dnes bude krásně, tak si užívejte sluníčka mějte se páááááááá :grinning: :grinning:
7. dub 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

sklenicko, no nemáš to jednoduchý :wink: Mě bylo v době porodu 33, nateklá jsem byla jako blázen, že i sestra na porodnici říkala, vy už potřebujete porodit. A stejně mě nechali přenášet :frowning2: Já jsem se 2 měsíce před porodem nevešla už do žádných bot, že jsem musela chodit v botaskách. A to byl prosinec :wink:
Nad tím císařem jsem vůbec nepřemýšlela, chtěla jsem rodit normálně. Taky mě to mrzelo delší dobu, než jsem se s tím smířila. ....a dnes? šla bych do toho znova :slight_smile: Jizva se zahojila dobře a rychle.Jen mě mrzelo, že jsem nemohla s malou být hned.
Holky to je parádní počasí :slight_smile: Jsem s malou pořád venku.Už se těším až budeme moct dát bazének.Jenže to si ještě chvilku počkáme :wink: Tak přemýšlím , že zajedem do krytého bazénu. Uvidíme, jestli přemluvíme i taťku.
Do Kika taky občas zajdu, když jsem v Budějcích. Loni jsem tam pořídila bezva věci na malou a za malý penízky :slight_smile: ....DM kartu mám taky vyřízenou, jen si nedovedu zatím moc představit jak si v klidu prohlížím terminál. To by asi Eli nezkousla.
Jinak mám strašnou radost, že se malá konečně rozjedla.A moooc. Asi je to po tý nemoci, nebo jak se hodně hýbe :wink: Dnes snědla dopoledne 2 talíře polívky a za hodinu oběd.
Zatím se mějte kráááásně pááá
7. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
taky jsem si zařídila dm kartu - a myslím, že cline tady psala, že se to dá i nějak přes internet - tak až zavítá, třeba nám napíše víc....taky nevím, jak byc h to s dětma praktikovala přímo tam

no mě třicet ještě nebylo, takže kvůli věku by mi toho císaře nenabídli, spíš s těch zdravotních důvodů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teda to počasí se tak krásně vybralo, že přemýšlíme, jestli by jsme na velikonoce nejeli na chatu - ikdyž ta bude asi hodně vymrzlá - vůbec se nemůžu rozhodnout - s dětma - aby jim tam nebyla zima, přece jenom je to po zimě takový studený....

no nic jdeme ven, kouknu zase večer. paaaaa
7. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poslušně hláááásím, že u nás je zataženo a bude asi buřina.
Byly jsme se s Eli podívat na kravičky, kačenky a ovečky. Moc se jí to líbilo, asi budeme muset vyrazit do zoo :wink:
Plavání u nás neprošlo, tak se vypravím některý den sama.
vojtisku, jestli máte na chatě kamínka, tak bych jela. Přes den je krásně a večer zatopíte.
my si tento víkend opečeme asi první buřtíky.Mńam, ty první mi chutnají nejvíc, pak se jenom zůčastńuju ohníčku.
Zatím pá
7. dub 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo dm akrta se dá aktivovat přes net, já ji pořídila i pro mamku a hned jsem za těch 50bodů pořídila ty kupóny, ale není tam nic moc. to ty dětské jsou lepší.
7. dub 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ozývám se po delší pauze. Musím teď do poloviny května napsat ještě 7 semestrálních prací do školy, tak se snažím využívat každou volnou chvilku.

Taky jsem zaregistrovala mamku přes internet. Stačí si u terminálu v DM vzít tu provizorní kartu a pak se na internetových stránkách dm-drogeriemarkt.cz zaregistrovat. Při prvním přihlášení se napíše pouze číslo karty (bez hesla).
Koukala jsem se na ty slevové kupóny a počkám si až na 150 bodů. Souhlasím s Cline, že kupóny pro děti jsou lepší. Teď tam nic moc není. Hlavně za těch 50 bodů.
7. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, musím vás jít aspoň pozdravit...!!!
SKLENI, to mi povídej, konec těhu...když jsem potkala kohokoli hned vyhrkl to co na tebe..ty jsi ještě celá? A kdy teda? No on se k tomu nemá, co?....opruz...
VOJTI, někde jsem zahlídla, že jsi potíže s kojením,mohla bys mi prosím napsat, třeba do IP, jaký rady jsi posbírala?? Mě se mlíčko taky nějak vytrácí nebo já pořádně nevím, ale Elenka není porstě spokojené mimčo a ni po kojení. Pořád hledá, zívá a kroutí se a to vše najednou, takže já tomu všemu stejně moc nerozumím...Dr. nám řekl, že mám zkusit přikrmovat, ale ona přibírá až moc dobře, tak se mi nechce. Ale třeba včera fakt probrečela celý den. Nevím, jestli to bylo hladem, myslím, že vice méně ne, ale s tím mlíčkem asi nějaká potíž bude. snažím se to zachránit...užívám homeo, přikládáme jak to jde často, piju kojočajík, ale víc se ho prostě netvoří... :pensive: Je mi z toho smutno, a nechci to vzdát, tak když budeš mít chvilku, ráda si pár rad přečtu.
MOURI, JITKO, vás taky zdravím maminy!!
Nevím, kdy se ukážu, malá je ubrečená a nic moc jiného nestíhám...ale snad brzy.
8. dub 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooj kočky, to byla noc. Jsem myslela, že nedožiji rána. Malý se pořád budil, hrozně na něho působí úplněk, tak se to nedalo vydržet. Na to, že mu budou v létě 4 roky, tak byl ukňouraný až hrůza. Já jsem s tím svým sexy :grinning: tělem cestovala pořád z pokoje do ložnice až jsem to nevydržela a vzala ho k nám. Tam usnul hned a byl klid. Přesunula jsem se k němu, ale to bylo ještě horší. Začali mě brát křeče do lýtek. Ještě teď mě to bolí jako prase. Nic mi na to nezabírá.

Petr: moc moc blahopřeji k Elence, je nádherná. Neztrácej hlavu, oni si sami určí, kdy mají dost a kdy ne. Taky se stává, že bude mít krizi. My jsme jí měli okolo 3 měsíce. Bude to dobré neboj.

Cline: rostete jako z vody. Ta vaše princezna je nmoooc pěkná. KOukala jsem na netu na vaše vítání občánku. Moc vám to tam sluší holky.

Mějte se moooc krásně a pište ať je co číst páááááááááááááááá
8. dub 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Petrevko, já měla s malou kolem 2 týdnů to samé. Já bych ji častěji přikládala.S tím příkrmem bych počkala, když ti přibírá na váze. To je jen můj názor. Říká se , že mají miminka v tomhle období nějaký růstový spur.Pak ve 3. měsících jak psala sklenička a myslím, že kolem půl roka. Také jsem z toho byla neštastná a myslela jsem, že dělám něco špatně. Na radu mudr. jsem začala po kojení dokrmovat a malá mi pak začala bojkotovat kojení :frowning2:

Přidáváme se k nočním nespavcům, dnes se Eli taky často budila a knourala.
Jinak jsem byla s ní na kontrole na chirurgii, nožičku má v pořádku a mám s ní hodně chodit. Protože jaksi zapomíná při chůzy na tu druhou nožičku a vypadá to jako když chodí se sádrou.
Souhlasím, že DM kuponky byly super!!
8. dub 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi, máš můj obdiv, při miču zvládnout ještě školu! Já si připadám, že kromě malé a starostí kolem domu bych snad nic nezvládla. Večer padnu do postele jako do zákopu :grinning:

Já jdu malou nakrmit, uspat a odpoledne jdem ven...zatím se mějte krááásně.
8. dub 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito: tak to je super. Neboj, ona se ti srovná. Jen si chudák musí zvyknout. Já se také těším odpolčo na zahradu. Taťka teď jde do školky pro Daníka a já se chystám do postele. Holky já jsem utahaná jako kotě. Tak zatím páááá
8. dub 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem

Skleni - ty jsi ještě celá :grinning: :grinning: :grinning: - ne promiň, taky mi tahle věta lezla na nervy - zvlášť, když už jsem skoro 14dnů přenášela, neboj, dočkáš se a co nožky, dobrý nebo zase natékají....

Jitu - a jak vlastně malá přišla ke zlomený nožce ??? Chudák malá, žádnou rehabilitaci vám nedali ???

Bambi - piš,piš,piš nebo tě sní myš...taky máš můj obdiv - dítě a škola...to radši deset dětí než jednu školu :grinning:

Petrev - no potíže s kojením jsme měli asi takové - Eli se u kojení strašně kroutila,plakala,vztekala - párkrát potáhla,pustila se, zase znovu, pak se prohýbala - měla jsem pocit, že jí mlíko neteče a proto tak vyvádí....no rady co jsem dostala - hlavně nepřikrmovat - to kojení jenom zhorší - co nejčastěji přikládat k prsu - přikládala jsem i po hodině, když si řekla - taky mi přibírala v normě - vážila jsem kolik vypije - tak jak se to dělá v porodnici - někdy 30-40 ale pak třeba 100 - to bylo různý...v noci to taky bylo dobrý -jak pila taková rozespalá, tak mi pila dobře...takhle jsme se trápili asi 3týdny - když byla malinká, pak kolem těch 3měsíců a pak kolem 5-6měsíce - asi to byli ty spurty, možná k tomu zoubky, bolení bříška....každopádně jsme to vydrželi, nepřikrmila jsem ani jednou a srovnalo se to, uplakaná je taky, to se nespravilo vůbec - pláče hodně, vźteká se, probrečí klidně celý dopoledne....pak pár dnů je to lepší...pak zase bečíme, hodně chce chovat...no nemáme to jednoduchý, ale vydrž Petrev - kdybys chtěla půjčit tu váhu na kojence napiš si, válí se mi tu ve skříni tak ti jí klidně zavezu, já měla vždycky lepší pocit, když jsem věděla kolik vypjije :dizzy_face: A taky nám při kojení pomáhalo, když jsem jí něčím zabavila, dala jsem si do pusy (kojím v leže) nějakou cinkací hračku a cinkala jsem - ona na to zírala a pila úplně normálně...někdy to zabralo, jindy neeee - každopádně jsem si u toho vždycky připadala jako blbec.... :astonished:

tak se všechny mějte, jdu dělat DPH :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a odpo ven, huráááááááááá
8. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
,,jak přišla Eliška ke zlomené nožičce"
To už přes 14 dní chodila a musím říct, že krásně. Já jsem dělala v kuchyni kaši a manžel šel napouštět vodu do vany. Malá jakmile uslyšela zvuk vody rozeběhla se ihned do koupelny. Je totiž veliký vodumil :wink: Před vanou máme schůdek...dle tatínka malá stála na tom schůdku, najednou se otočila a udělala krok a asi špatně došlápla....pláče bylo spoustu, ale ne nijak zvláštního.Bylo po koupání a jelikož byla už malá před tím mrzutá, tak mi usla u čaje. Čekala jsem, že se vzbudí a v noci spala klidně. Ráno jsem zjistila hned, že není něco v pořádku. Eliška totiž jakmile otevře oči je ihned akční. A mám i problém jí normálně oblíknout. Tenkrát seděla a chtěla chovat. Tak jsem jí oblékla a vyrazila na chirurgii. Kde mi doktor zdělil, že tak malím dětem se nic neláme. Na mé naléhání jí zrengenoval a zjistil, že má narušenou horní vrstvu kosti. A sádrovalo se. Naštěstí vše dopadlo dobře a Eliška zase běhá
:wink:
8. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skleničko, taky mi to lezlo děsně na nervy, když měl každej připomínky k mému nerození :grinning:
Příště nikomu neprozradím termín porodu a bude klid :slight_smile:
Vojtisku, kdysi jsem si dělala účetnictví sama, ale jednoduchý. Tak vím jaká je to otrava :unamused: Dnes máme účetní a ta si to užívá za nás :grinning: Ale takoví bordeláři jako ten tvůj hospodskej nejsme :wink:
8. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ták miminka a maminky mějte se krásně razím ven, dítko je neodbytné :wink:
8. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
chtěla jsem se Vás zeptat, v kolik hodin koupete ty svoje miminka? Nám teď vychází koupání na 19 hod a nevím,jestl to není pozdě. Spát se dostane před 20 h.
9. dub 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi - taky koupeme kolem sedmé a do osmi aby byli v pelechu :wink: děláme to tak odjakživa se všema dětma
A co jinak, jak se máte, Skleni - co ty, ani jsi dnes nenakoukla - nerodiíš nám ???
9. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi,taky koupu kolem sedmé a malá usíná po osmé :slight_smile:
10. dub 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidávám se k ostatním, taky koupeme mezi sedmou osmou, ale spíš tak o půl osmé, aby bylo mládě v osm v posteli.
10. dub 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za info.
My se moc dobře nemáme. Michalka včera večer vyzvracela všechno, co snědla. V noci dobrý, ale ráno zase. Doktorka říkala, že když se to bude ještě opakovat, tak máme přijít. Ale protože je pátek, tak si myslím, že při problémech budeme muset na dětské do nemocnice. Doktorka končí v 11,30 h. Ach jo. Chudinka malá.
Jdu se na ní podívat, jestli je jí dobře.
10. dub 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, tak stále vypadám jako kalimero. Nález pořád stejný. Nic se prý neděje. Akorád se mi zhoršila alergie, tak se mi hůř dýchá. :pensive:
10. dub 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Jé bambi, chudák malá. dokážu si představit jak se asi bojíš. Hlavně, aby malá něměla nějaký rotavir, co jsme měly my nedávno :frowning2: Prý je toho ted hodně :frowning2:

sklenicko, přeju ti, aby už to bylo a ty měla malého u sebe :wink:

My měly dnes fajn den, byly jsme u babičky, kterou jsem si přivezla k nám domů, aby nebyla doma sama, protože táta je na cestách. Malá dostala krásné nové oblečení, aby jí nepokakal beránek. Já jsem taky nepřišla zkrátka :wink:
Dnes jsem byla s malou na hřišti. Moc si to tam užívá. Okamžitě z parkoviště chtěla jít na hřiště :slight_smile: Vede u nás klouzačka :slight_smile: Ze začátku, když jsem tam začala s Eli chodit, tak tam jen posedávala a koukala po dětech a ted se už nestydí a chce se kamarádit hlavně s těma staršíma ;-
10. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechápu, kde ty děti berou energii. Já jsem večer úplně hotová. A včera Eliška usla až ve 21hod. Večer jí vykoupu, nakrmím a ona chytne nějakou druhou mízu a nechce jít vůbec spát. Mamča říkala, že si chce najednou hrát a dovádět, jenom proto, že ví, že ůjde spát. Dnes mi 3x slezla z postele, až jsem musela zavřít dveře, aby pochopila, že žádný hraní nebude a jde se spát.
V postýlce zásadně nespí už 2 měsíce. :unamused:

Přeju vám krásné svátky :slight_smile:
10. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak my měli pekelnou noc - Elišce asi lezou další zuby a podle toho, co vyváděla, tak by jich ráno měla mít plnou pusu :grinning: , chvílema jsem přemýšlela, jestli to nemůžou být třeba i ouška, má docela velkou rýmu, už přes týden, ale po dvou hodinách řevu jsem jí utišila, ale nesměla jsem se od ní hnout, jednou jsem jenom zvedla ruku, že přikreju Vojtu, a řev byl znovu....na záchod jsem si troufla až ve třičtvrtě na šest ráno - no noc na prd....pořád sebou házela, škubala, kňučela....a dneska celý den řádí jak ďáblík - taky občas koukám, co mají energie :confounded:já jsem K.O.

Bambi - co malá, už je to lepší ???
Skleni - jak ty, dobrý ?

tak se všechny mějte, užívejte krásnýho počasí, nám zítra přijede švagr představit nastávající paní....tak jsem zvědavá. Tak pa P.
11. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtisek - Michalka byla dneska taky pořád vzhůru. Každý dvě hodiny byla vzhrůru a ona taky. Ale naštěství vždycky usnula bez křiku. Už neblinká, ale zato se nám zhoršil ten ekzém nebo co to má. :angry:

Zítra jedeme ke tchýni. Na Michalku se přijedou podívat nějaký přibůzný, který ještě neznám. Tak doufám, že se dobře předvede. :slight_smile:
12. dub 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky, já přežívám jak se dá. Kašel se mi čím dál víc zhoršuje, tak jsem ráda, že je malý ještě v pupíku. Tohle bych neudýchala ani s kyslíkem v ruce. Pokud se to zítra trochu nezlepší, tak si budu muset dojít v úterý pro antibiotika, aby se už začalo něco dít. No uvidíme. Mějte se moc krásně a pusinu vašim mazílkům :dizzy_face:
12. dub 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeju vám všem veselé Velikonoce, bohatou pomlázku a co nejmenší výprask :slight_smile: Manža zatím ještě spí, takže mi zatím nehrozí :slight_smile: Radečkovi jsem koupila jen takovou malinkou pomlázku, až pojedeme odpoledne k babičce, tak aby jí měl čím vyšlehat.
vojtisek - chudák Eli, snad jí ty zoubky brzy přestanou bolet. Radečkovi rostou zoubky ani nevím jak, ani Calgel jsem nikdy nepoužila. Ale v noci stejně řádí jak čert. Odpo spí 4 h a pak si v noci myslí, že si s ním budeme hrát :slight_smile:
A co nová švagrová? Padly jste si do oka? :slight_smile:
skleni, myslím na Tebe, aby všechno dobře dopadlo. Hlavně, aby přestal ten kašel a byla jsi do porodu fit.
13. dub 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,
tak jak jste užili velikonoce ???
mouri - nová švagrová - no byla taková uťáplá ale sympatická mamina - už má z prvního manželství 6ti letého klučinu....no uvidíme, tak hlavně to musí klapat jim :wink:
skleni - a co ty, jak je, nerodíme ????
bambi -co Michalka, jak zvládla nápor rodiny ???

u nás vše při starém, Eli ječí pořád, ve dne v noci, te´d mi přijde že i víc než dřív...hlavně noc a dopoledne to je krize, odpoledne když jdeme ven tak je to lepší, ale kolikrát mi řve i v kočáře....já už nevím, co s ní :frowning2: :frowning2: :frowning2:
tak vám přeju dobrou noc a nakukujte a pište...
13. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek