• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Jitka - a jaký čas Elišce kupuješ? Všude čtu, že granulované se moc nedoporučují, protože jsou moc sladké. Nevím, jaký vybrat. Taky mám dva hrnečky - stejně jako ty (silikonový náhubek a ten tvrdý). Jsem zvědavá, jestli s ním bude někdy kamarádit. :wink:
12. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi, já kupovala ta granulovaný. Různý druhy,ovocný i bilinkový. A ted kupuju v DM nápoj od Sunárku . Není slazený cukrem. dělají tři druhy. A jsou taky od určitého měsíce. Předtím jsem jí dělala klasický dětský sáčkový, ale tenhle nápoj je pro mě praktický a malé chutná. Občas jí dávám i štávičky a když jen loká čaj, tak jí dám do láhve jen lžičku, takže pije skoro jen vodu. Takže u nás to bude fakt závyslost na dudláku :grinning:
Bambi nezoufej, určitě si Michalka zvykne, někomu to problém nedělá :wink:
12. kvě 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš díky za info.

Včera měla Michalka zase ubrečený den. Špatně přes den spala, tak byla pořád unavená. Dneska naštěstí usnula v postýlce sama a už spinká přes hodinu. Jdeme se dneska ukázat do práce, tak potřebuju, aby byla vyspinkaná a hodná :slight_smile: . Dneska bude mít k obědu zase maso. Když měla minule kuře, tak to vůbec nechtěla. Jsem na ní dneska zvědavá.

Kde jste všichni? Teď tady máme konverzaci jen já a Jitka.
13. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáš zač, bambi :slight_smile: Jinak po včerejší debatě jsem dnes nasadila přes den hrníček :wink: Kupodivu ho neodmítala sice si řekla o čaj ve flašce, ale já byla přísná :unamused: Je pravda, že toho tolik nevypila :frowning2:

Holky mám takovou asi blbou otázku. Eliška měla od malička červenej jazyk a dnes jsem si všimla, že ho má z části potaženej takovím bílým povlakem.Zdá se, že jí nic není. Myslíte, že mám jít k doktorce?

A přidávám se k Bambi, holky, kde jste?????
13. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu, jen se nemám s čím přidat my pořád kojíme a chci kojit co nejdýl. Jinak už se nám snad noci srovnaly, ťuk ťuk. Minulé dvě stály za to. Ale stejně když se na to mrně ppodívám, jsem strašně šťastná, že ji mám. Je to úžasný pocit. Taky jste tak naměko, když se na to ňuňátko podívate v noci, když spí?
13. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
cline - souhlasím s tebou. Když brouček spinká, tak je k sežrání :slight_smile: Ona má fakt úžasné polohy při spaní. Spí snad každý den jinak. Hrozně rádá spinká na boku-to je fakt úžasný. Taky dává nahoru ručičku, že vypadá jako superman.

Jitka - tak to teda nevím. Možná ještě pár dní počkej,jak se to bude vyvíjet. I když ono se to dobře radí. Já taky běžím k doktorovi skoro se vším (nebo aspoň volám :wink: ).
13. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlas, nejhezčí jsou děti, když spí. Taky si malou často prohlížím, někdy jsem měla stavy, že malá večer usla a mě za hodinu chyběla a nejradši bych byla, kdyby se vzbudila :grinning:
U nás je už druhý den knourací, nevím jestli počasím, nebo zase zuby. Ted se to nějak dlouho táhne.
Taky jsem se rozhodla, že s tím jazykem počák, jestli to není jen z nějakého jídla.
Už jsem Elišce pořídila bazének, snad bude brzy zas hezky.
Jinak já asi od zítřka budu u maminky. Táta odjíždí do práce a já se musím o ní postarat. Snad to s Eli zvládnem
:slight_smile:
Zatím se mějte a já zase nakouknu.
Jo a skleni máš hezké nové album, jak to zvládáš?
14. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já mám dneska zlatý děťátko. Ráno jedla v 5 a pak spinkala jeste do 9. V 11 uz zase spala (půl hodiny). A od půl druhé už zase spinká. Zatím až doteď. Koukám ven, jak tam pořád prší. Dneska asi ani ven nepůjdeme. Akorát musím aspoň nakoupit.
14. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to taky dnes ustála :wink: ...malá spala skoro 2 hodiny a já s ní :grinning: Po dlouhé době jsem to zalomila s ní. Odpoledne přestalo pršet, tak jsme byly asi hod venku. Ted už spí. Já půjdu něco poklízet.

Jo a chtěla jsem říct, že mi dnes dorazila karta do DM. Docela mě naštvali, chtěla jsem dvě a dorazila jen jedna. Ale koukala jsem na číslo tý provizorní a je stejné, jako u té nové, tak je můžu používat obě, ne?????

A jak se má Petreva??? Dlouho se neozvala, jak to zvládá?
14. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitka - tak to mě karta do DM ještě nepřišla. A kdy jsi se registrovala? Já hned toho 1. 4. Tu provizorní jsem si totiž natrhla :unamused: a docela by se mi ta nová hodila. Já myslím, že používat můžeš obě. Nikde nepsali, že by ta původní měla omezenou platnost.
15. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
mám na Vás dotaz. Michalce je teď 6 měsíců a měla bych jí dát větší dudlík. Samozřejmě jsme jí koupila stejnou značku. Ale ona ho nechce. Plive ho a brečí. Jak zvládaly přechod na jiný dudlík vaše dítka? Díky za pomoc.
16. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem taky na chvíli nakoukla.
jitka711 - taky řeším tu kartu do DM. Tys na svoje jméno zaregistrovala 2 karty a přišla Ti jen jedna nebo jsi tu druhou měla na jiné jméno? Já jsem zaregistrovala půlku rodiny a všichni máme stejné bydliště, tak jen doufám, že nás taky neodbydou jen jednou kartou. Navíc když už jsem na všechny karty nasbírala i nějaké ty bodíky.
A jak se máte všichni o víkendu? Já už za měsíc zase budu otvírat kiosek, takže nakupuju zásoby a příští týden ho asi pojedu uklidit. Pokud bude zítra hezky, tak vyrazím na in-liny.
16. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, tak k Dm, já zaregistrovala sebe a mamku pak a komu myslíte, že už karta přišla? No mamce a já zatím nic. Akorát sebe jsem registrovala z netu jí v DM na terminálu. Ale je mi to jedno, na tu mamčinu jsem hned vytiskla ty slevy abych viděla cio v nich je, takže než tam nějaké body zase naspoří, tak jí to bude chvíli trvat.
17. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my jdeme dneska na očkování Synflorixem. Doufám, že bude reakce v pohodě. Jsem teda zvědavá, kdy mi přijde ta karta do DM. Taky jsem registrovala sebe i mamku. Tak uvidíme komu přijde dřív :wink:

Dala jsem Michalku do postýlky a vypadá to nadějně. Asi usne. Už se otočila na bok, což je její oblíbená usínací poloha. Vždycky se nacpe úplně do rohu postýlky. Zajímalo by mě, co se jí v tom rohu tak líbí :grinning: . Akorát se tam potom mlátí, protože se nemůže nikam hnout a já jí musím přesouvat, aby si mohla roztáhnout ručičky.
18. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dm karta už je doma!!
18. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
bambi - Radeček to dělá taky, že se schoulí do rohu v postýlce a tam se zahrabe, že mu není vidět ani chlup,
chytí si pejska a spí a to už jsou mu dva. Asi je to nějaký reflex u dětí, že hledají nějaký bezpečný koutek.
Akorát teď pořád vstává ráno v 6 h a to je pro mě a manžu strááášně brzy :slight_smile: A jak začne volat: "táto pojádku, já ci krtečka", tak je jasný, že máme po spaní, protože musíme pustit telku a v tom rámusu se nedá spát :slight_smile:
Včera jsem si hezky užila brusle, bylo krásně, tak se jezdilo skvěle. Akorát že pak jsem si dala hranolky a colu v KFC
a veškeré moje snažení o hubnutí bylo pryč :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak reakce na očkování nebyla. Michalka to zvládla. Uvidíme to další za měsíc. Dneska normálně spala celou noc a jedla až ráno v 7,15 h. To jsem teda koukala. Teď zase usnula.
Mourinka - na to se taky netěším, až bude Michalka potřebovat méně spát a bude v 6 ráno vzhůru.

Co jinak všichni děláte? Teď sem nikdo moc nechodí.
20. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, omlouvam se, ze vas trochu sidim, ale zacali jsme zateplovat domecek, tak trochu nestiham. Pres den dohanim pracovni resty a odpoledne travim na baraku. Uz se tesim az se maly narodi, ze si trochu "odpocinu". Jinak malej v pohode, jen se ted nejak moc vrti. S tim spanim je to cim dal horsi.
mourinkacb- jakej kiosek budes otevirat?
20. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsme dneska zase od 6 h vzhůru a krteček už jede na plné obrátky :slight_smile: Ještěže už za chvíli jedeme na cvičení do ČB, jinak nevím nevím. Už by mě z toho asi kleplo :slight_smile: Včera jsme byli jen na procházce a jinak jela telka na plné obrátky, jak jsem jí chtěla vypnout, tak Radeček spustil hrozný hysterák :slight_smile:
anitrams - přes léto podnikám v kiosku s občerstvením v Chlumu u Třeboně. Většinou otvírám koncem června a končím začátkem září. Už se mi to blíží a docela se už na to zase těším. Přes sezonu to jde, ale celý rok bych to asi nevydržela. Jsem tam sama s brigádnicí, do toho musím ještě vyřizovat nějaké provozní záležitosti penzionu - ten patří tatíkovi a kiosek je v areálu.
21. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, omlouvám se, že jsem dlouho nezskočila, ale nějak nezbyl čas....
dočetla jsem vám, tak vidím, že se máte celkem fajn i dětičky...
mouri - v šest vstáváme normálně - sobota neděle, pořád, už mi to ani nepřijde, spíš naopak, když si poleží do půl sedmý tak mám divný pocit...
Jinak karta z DMka mi dorazila včera, u nás novýho nic, jsem ráda, že je hezky, couráme celý dny venku. Tak se mějte, teď snad budu nakukovat častěji....
a až Mouri otevře kiosek, tak si tam dáme srazík, co ????
21. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtí: docela dobrej napad. Počkáte s tím srazíkem na nás? :frowning2:
21. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti - no jasně že počkáme :wink: , budeme zvědavý na mimíse
21. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
se srazem taky souhlasím. Určitě počkáme na Martinu, aby nám mohla ukázat broučka :wink: .

Anitrams - koukám, jak se ti to pěkně krátí. Už jenom měsíc (možná i dřív) a budeš mít drobečka u sebe.

Michalka má teď docela dobré usínací období v postýlce. I když někdy tam třeba 40 minut cestuje a něco zkoumá. Až je hodně unavená, tak usne. Akorát se pořád odkopává a v noci jí najdu, jak spí bez deky. Doufám, že nenastydne. Teď tyhle dva dny bylo hodně horko, tak snad to bude dobrý.
22. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, už to máme za pár. Ale řeknu vám, že už se upřímně těším. Už je to fakt náročný.
To jste moc hodný, že na nás počkáte. Já vám na oplátku dám do alba ty nové fotečky, co nám dnes pan fotograf udělá. No a taky bych mohla najít nějakou tu moji fotku, co?
22. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooooooooooooj kočky

tak jak se tu máte?? U nás je to už celkem pohoda. Malý konečně začíná v noci lépe spinkat. Ale teď jsem to dostala, tak mu moc to mlíčko nechutná, ale snad si zvykne :confounded:

Ten srazík je super nápad. Konečně bych vás všechny viděla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Anit: neboj, uteče ti to. Já jen zírám jak to letí. Malému byl měsíc. No hrůza.- :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sklenička - jo, to jsem někde četla, že se pak chuť mléka trochu změní. Ale Vojtíšek si určitě zvykne. Michalka taky moc nechtěla, když jsem jí dala Nutrilon 2. Asi je to trochu jiné, ale teď zase baší. A taky už začíná mít potvůrka radši ovoce a zeleninu. :wink:
22. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambi: no dnes už to lepší je. Ale včera jsme opravdu bojovali.Dnes i celkem pěkně spí. Tak doufám, že v noci nebude čučet a kňourat. :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

To je moc dobře, že Míše chutná, je to určitě lepší, než kdybys jí to musela nutit. Alespoň má vitamínky :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím návrat domů.

Byl tady dotaz ke kartě DM. Vyřizovala jsem si to na terminálu, vzájemně se sestrou. Mě karta dorazila, jí ještě ne.platí obě, mají stajná čísla.
Mourinko- ty zbíráš body na každou zvlášt, body nejdou sčítat.
Se srazíkem souhlasím, rádi Vás poznáme :slight_smile:
U nás novinka, Eliška dnes a včera sama usla!!!!! Řekla si hají, vzala čaj, vylezla si na postel a za chvíly spala. Ale jen v době oběda, večer řádí jak černá ruka :grinning: Nechce jít vůbec spát :frowning2:
Ještě se objevím, zatím páááá
22. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jit: no tak to je super. Holka jedna šikovná :wink: :wink: :wink:

Já už kartu také mám a přišla mi v pondělí. :slight_smile: :slight_smile:
22. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, já DM kartu teda ještě pořád nemám. Ani moje mamka, kterou jsem taky zaregistrovala :frowning2:
22. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek