• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Bambi: neboj, určitě přijde. Já jsem čekala 4 týdny. Taky jsem si zrovna říkala, kde asi je a ejhle, ona byla ve schránce. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambi, neboj, ona určitě dorazí :wink: Myslím, že tam psali, něco o 6 týdnech.
Jo a ještě k dotazu, já si při tý registraci vyplnila do toho papíru, že chci dvě karty a došla jen jedna.

skleničko, díky za pochvalu. I já musím Elinku moc pochválit. Kolem půl osmé, řekla máma hají, ludlu a taj a šla do postele, kde do 5 minut usla :slight_smile: Holky, já jsem tak překvapená a štastná a zároven se bojím, že je to jen náhoda a moje rozmarná holčička to už nikdy nezopakuje a vše se vrátí do starých kolejí :zipper_mouth:
22. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem

Jituš neboj, uvidíš, třeba se jí to zalíbí a bude takhle šikovná pořád. JE přece po mamce ne?? :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sklenicko :grinning: :grinning: jasně, je šikulka. Dnes opět usínačka ok!!!!
Jinak dnes byl parádní den, sice jsem čekala lepší počasí, aby se malá mohla cachtat v bazénku, ale počasí k tomu nebylo. Ke všemu se nám porouchala sekačka na trávu. Tento měsíc už po třetí :astonished: Je z Montfildu, tak jsem zvědavá na tu jejich 7.letou záruku :angry: Pokaždý něco poopravili a řekli, že je v pořádku a doma nešla. A to stála pomalu 14tisíc :angry:
Já jdu pomalu do hajan.pááááááááááááá
23. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, s tím srazíkem u kiosku je to skvělý nápad :slight_smile: Tak jo, beru vás za slovo, udělám vám nějaký dobrůtky a připijeme všem dětičkám na zdraví :slight_smile:))
jitka711 - právěže už mám asi 7 karet, jenže původně jsem myslela, že se ty body dají sčítat a ono to nejde. Ale i tak se to vyplatí, protože z každé budu mít toho jokera na 25%, když je teď už za 50 bodů. A pak už budu sbírat body jen na jednu :slight_smile: Jen musím počkat, až bude akce na pleny, protože ty jsou drahé a plýtvat jokera na šampon za stovku nemá smysl.
A jak trávíte víkend?
24. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

dnes bylo krásně a já chtěla malé nafouknout nový bazén. Nevyšlo to, je píchlej :angry: Jen je škoda, že si sestra neschovala i účtenku, došla bych jim ho omlátit o hlavu :grinning:
Napustila jsem jí vaničku a než jsem dorazila s kloboučkem tak Eliška seděla ve vaničce s plínkou a bodíčkem. No prostě se jí nechtělo čekat :grinning:

mourinkacb- to jsi udělala dobře, že máš víc karet.Mě to takhle nenapadlo,mohla jsem mít víc 50bodů a vyměnit to jako ty.Radeček ještě nosí plínky?
zatím pááá
24. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
tak koukám, jak se nápad se srazíkem u Mourinky ujal :slight_smile: , to jsem ráda, tak se snad domluvíme, a sejde se nás co nejvíc...
Karta z dm už mi taky přišla, ale dneska jsem jí nechala doma, když jsme jeli nakupovat, a paní u pokladny mi říkala, at si nechám účtenku, že mi to připíše příště, že to jde, tak to jsem ráda, kupovala jsem pleny pro Elis, kosmetiku a bylo to docela za hodně peněz....
Dnes jsme chtěli jet odpoledne k vodě, ale nakonec jsme to zrušili, vojta by se chtěl ráchat, a myslím, že voda ještě bude moc studená, tak ještě k tomu všemu aby marodil Vojta..Jinak Eli se nám lepší - myslím s tím jejím řevem, teď už je to opravdu výjmečně - třeba včera večer - koncert do jedenácti - no už jsem byla na prášky, a ráno koukám, máme dva nový horní zoubky, takže rázem vše bylo odpuštěno....jak začala chodit, tak je to lepší, v kočárku sice pořád být nechce, ale už alespon neřve, jenom pořád vylézá, tak jí pořád posazuji, už se těším, až budě běhat úplně, vedle kočárku a bud svatej klid.

Jitu - to je krása, jak ti E začla chodit spát...k tomu se tak jednou dopracovat...

Skleni - co vy, jak to zvládáte, dobrý ?? Kojíte ?

Tak holky dobrou,jdu chrupat...zítra mě čeká tak tři hodiny žehlení - od pátku jsem na to nešáhla a jenom jsem prala a sušila, jak bylo hezky...a hlavně jsme pořád courali venku :grinning: Tak páááá všem
24. kvě 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem,
dneska to vypadá, že bude zase krásně, tak už možná taky napustím malýmu bazének. Už jsem to chtěla udělat včera, jenže celé odpoledne prospal a večer už bylo na bazén chladno. Tak jsem mu aspoň dala vodu do kyblíku a přeléval si jí do báboviček :slight_smile: A dokonce se ani nezlil, to jsem byla překvapená.
jitka711 - Radeček nosí pořád plínky, občas chce na nočník, ale vyloženě ho tam nenutím. Nechávám tomu volný průběh, až o to bude sám stát. A kdyby mi pak nějaké pleny zbyly, tak se nic neděje, vzala by si je segra, má o rok mladšího chlapečka. Jinak opravdu nevím, co bych v DM za ty jokery kupovala, na levné věci se to nevyplatí. Ty už dáváš Elišku na nočníček?
vojtisek - 3 hodiny žehlení .... brrrrrr, to Ti nezávidím :slight_smile: Občas se mi to taky nakupí a pak to stále odkládám a nechce se mi do toho. Jenže pak Radeček zjistí, že je ohromná zábava rozhazovat ty věci po celé místnosti a už mi nic jiného nezbývá :slight_smile:
Vidíš, loni jsme tu pořád řešili, kdy už se Eli narodí a teď už má dokonce několik zoubků :slight_smile: Neskutečně ten čas letí.
25. kvě 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
taky se přidávám se zoubkama. Máme další zub. Mysleli jsme, že nám vyroste jednička nahoře a ono houby. Nahoře sice zoubek vyrost. Akorát tam pořádně nevidím, tak nevím, jestli je to dvojka nebo dokonce špičák. Ale myslím, že to není konec, protože pořád pláče. Je rozmrzelá. Nemůže vůbec spát, pořád se budí.Předpokládám, že brzy břibude další.
To jsem ještě byla v sobotu v Brně a Michalka odpoledne prý brečela asi 3 hodiny v kuse. Mamka říkala, že když jí přijela vykoupat, že chudák vypadala strašně. Když jsem se vrátila, tak usnula chudák vyčerpáním. Takže večer jedla až ve 20,30. Když se trochu vyspala a nabrala síly.
25. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooooooj holkkkkkkkkkkkkkkkyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

To je dnes ale krásně co????
Vojtí: jj, zvládáme to docela dobře, malý už se srovnal a já hlavně už poznám, kdy to na mě hraje a kdy je to vážné :grinning: Stále kojíme, ale malý na to nevypadá. Mám asi místo mléka salko, za chvíli se mi nevejde do kočárku. Je z něho pořádné miminko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jsem moc ráda, že jsi ten sraz navrhla. Fakt to bude suepr. Už jsem to řekla doma, manža se tlemil, ale já se těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jitul: no vidíš, jsem ti to říkala, že si dá kočka říct. Teď už bude jen a jen dobře. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

gratuluji bambi a vojtiskovi k zoubkům. Já to pořád říkám, u nás je to smé mrzutá je třeba měsíc a pak nový zub!!
Vojtisku, nezoufej taky se dopracujete. Já jsem si myslela, že to nikdy nezkončí a ona asi pochopila, že když je ospalá bude lepší si jít lehnout. Ale ta tvoje beruška je asi s porovnáním větší zlobidlo. No a ta moje taky není žádný andílek :wink: A brzy ti chodí, to je šikulka. My začali až 14 dní před prvním rokem. V kočárku taky moc nepobude. Jen na krátký vzdálenosti a ve městě. Za ručičku nechce chodit, vezme mi čáru a já za ní běhám.
Mourinko- nočník u nás moc zatím nefunguje. Do nedávna ho absolutně odmítala a ted si s ním hraje, ale ještě se jí nic nepodařilo do něj něco udělat.

Já dnes pořídila nový bazének, snad ho zítra vyzkoušíme, protože se má výrazně ochladit. Zas až tolik mi to vadit nebude, protože koncem týdne budu u mamči. A taky máme v sobotu sraz se třídou. Je to už druhý a tenhle je po 5.letech.

Dnes jsem byla s malou u vody. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...U řeky. A malá mi tam vlezla a nemohla jsem jí od vody dostat. Tak já jí tady nosím teplé kyblíky s vodou a ona jí ta studená vůůůbec nevadila :sweat_smile:
Navíc jak se vody nebojí, tak chtěla pořád do hloubky. Myslím, že bazének na dvoře bude jistější.
Sklenicko- to máš určitě pěkně buclatý miminko. Aspon si nepřipadáš, jako já, když jsem byla s malou mezi vrstevníky a vypadalo to, jako bych jí nedala najíst.
Zatím se mějte pááá
25. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitul: no to mi povídej. My zase vypadáme obráceně. Prostě pěkně napapaně. Každý se hrozý, když mu řeknu, kolik mu je, ale jsem zvyklá. Bylo to i u Danečka. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, s těma zoubkama máte ale trable. A už chodíte s dětma k zubaři?
jitka - kam chodíte k řece? A je vůbec ještě v JH ta pískovna, myslím, že byla někde směrem na Jindřiš, jestli si to dobře pamatuju? Chodili jsme tam s tělákem běhat. Ale už je to strááášně dávno.
skleni - buď ráda, že máš doma pořádné chlapy a ne nějaké třasořitky :grinning: Aspoň je vidět, že se o ně dobře staráš :slight_smile:
26. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mourinka - já jsem byla před měsícem u zubaře a doktorka mi řekla, že mám Michalku přivést už v roce, aby si zvykala. Myslím, že s ní půjdu tak v 1,5 roce. Když jsem byla já malá, tak se to tak neřešilo. Moje mamka říkala, že jsem byla prvně u zubaře až 5 letech - a taky jsem přežila :wink:
26. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
k zubaři chodíme s dětma cca od toho 1roku - stejně většiou děti pusu neotevřou, zubař je jen povozí na křesle, pak řekne dobrý a jde se domů, nafasujou obrázky a takový ty mini pastičky na zoubky a jsou spokojený, už se chystám s Eli, ale až o prázdninách, až bude mít náš zubák víc času...

Mouri - v JH pískovna je - Jindřišská, chodí se tam v létě koupat snad půl hradce - tak kam taky jinam, že, max. do vajgaru ještě - ale obojí je celkem brzy hodně špinavý, my jezídme k veselí na lužnicí na pískovny VLKOV, kluci tam jezdí i chytyt ryby, voda je sice studenější ale čistá...
26. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

mourinko já byla v č.b. u Špačků na Malši :slight_smile:

Vojtisku, Vlkovskou pískárnu znám. To mám skoro za barákem :wink: Taky mě to napadlo, že bych tam mohla s malou někdy jít.

K zubaři--- jsem chtěla jít, ale jak psala Vojtišek v roce je to asi zbytečné. Vyrazím s ní v 1,5 r.

Jinak zoubky se snažíme čistit a popravdě mám z toho hrůzu až půjdem k zubaři a hlavně až jí v budoucnu něco bude dělat.
26. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak s čištěním zoubků problémy taky nemáme, čistí rádi a dobrovolně - kupuju jim tu pastu s myškou - elmex - je pro malý 0-6let, pak i junior 6-12let a i pro sebe jí mám, děti mají zuby vzorový - Honza je dodnes bez jediného vyvrtaného zubu - kartáčky máme taky od elmexu a pro eli mám takovej co se navlíká na prst myslím, že je od MAMu. občas je nemůžu z koupelny vyhnat, sedí u vany na schodu s kartáčkama a čistí a čistí, pak už jenom koušou a jedí pastu :grinning: a dělají blbosti
26. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, kde to vázne....tady je počasí na prd - v noci byla bouřka jak blázen, vítr, že jsem myslela, že nás to odnese....děti ještě chrupou, tak doufám, že vydrží nepršet, a´t se aspon trošku projdeme - manža jel s nejstarším navštívit tchýni do Prahy - tak u toho fakt bejt nemusím, tak jsem s malýma doma...a asi budeme večer muset přitopit, je tu nějak chladno. No doufám, že tohle psí počasí někdo neodmarodí. Tak se mějte a pište. Pa P.
27. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

no počasí je teda fůůůůj hnus :angry: A bude hůř, v pátek asi zmrznem.
Já byla dnes u sestry. Dnes malá v autě zlobila, to mám pak nervy, že bych to napálila do stromu.Stavěla jsem snad 6x a podávala jí neustále dudlíka a čaj. Pak jsem rázně řekla nic nedostaneš a mohla jsem si rovnou vypnout rádio. Ještě, že jsem jela necelou hodinku.
Joooo a máme další stoličku :slight_smile: Snad bude ted pár dní klid.
Vojtisku, já taky tchýni nemusím, ale je mi to fuk, páč se s ní nestýkáme :grinning:
mějte se pá
27. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitus - a kolik už máte zoubků? Teď Vám rostou nějak rychle :slight_smile: .

Včera ta bouřka byla fakt hrozná.Michalka se pořád vrtěla, tak jsem jí furt kontrolovala a vůbec jsem se nevyspala.Dneska mi přišla židlička na krmení. Jsem zvědavá,jak se v ní bude Michalce líbit. Ještě s ní ale počkám pár týdnů než bude pořádně sedět. Jo a sedátko do vany jsem taky koupila.
27. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi, zoubků máme zatím 10. Ale na to jak to prožíváme, by jich měla mít plnou pusu :grinning: vždy to začne, že se jí spustí vodnatá rýma, je mrzutější, v noci se mi často budí a někdy i s velkým pláčem. A na zub čekáme pomalu měsíc. Ted má zase nateklý dásně, dole i nahoře. Tak snad to bude brzy za náma. Ale nějak jsem si už zvykla.
A jak se líbí Michalce v sedátku do vany? Já už jsem Elišku do židličky v půl roce dávala.Ona vlastně už i seděla.

Jinak u nás už byla třetí neklidná noc, dnes asi nejhůř.Snad to bylo tou bouřkou. Včera mi usla i o hodinku dřív.
27. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Jituš - mě doktorka říkala, že jí nemáme posazovat, dokud si sama nesedne. Sice už se zvedá, ale ještě si nesedla. Eliška si sedla sama v 6 měsících? A protože měla Michalka v 6 měsících 73 cm, což je hodně, tak jí teda radši neposazuju, ať si neničí páteř.Samozřejmě jsem jí tam zkusila dát - vypadá tam moc hezky, ale ještě tam sedět radši nebude.
V sedátku se jí líbí. Zkoumá pořád barevné čudlíky, které jsou před ní :slight_smile:
28. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi - doktorka má pravdu, dítě se má začít posazovat, až když to umí samo - taky jsem děti neposazovala dřív - takovej ten pololeh v korbičce kočárku to jo, ale to co dělají některý moje kamarádky - že 4měsíční dítě posadí a obloží polštáři aby drželo, tak to fakt ne - ani u jednoho jsem ho neposazovala dřív, prostě jsem počkala, až to uměli sami - sedají si sami tak zvláštně z boku....je to sranda na ně koukat - ale zase to sedátko do vany myslím, že neublíží, je tam přeci jenom krátce, tam jsem eli dávala dřív,ale třeba do jídelní židličky až fakt když si sama sedla - u vojty to samý, a tomu to teda trvalo - snad někdy až kolem 10tého měsíce - a do tý doby jsem ho krmila v lehátku...
28. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojisek - díky za podporu. V sedátku jsme byly zatím jednou, protože jsem chtěla vyzkoušet,zda se bude líbit.V návodu píšou, že je tak až tak od 7. měsíce. Zatím taky krmíme v lehátku. I když je to někdy boj :slight_smile: . Michalka zkoumá bryndák a všechno co se kolem ní děje.Takže nakrmit to je boj. Teď zase začala prskat, protože se jí to líbí a má jídlo až na hlavě :grinning: a všude kolem sebe.
28. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky

tak jsem hotová, dnes jsme byli na kontrole. Já jsem dopadla špatně. Zítra musím na čištění. Nechali ve mě kus placenty. Jsem fakt hotová, snad to nic nebude. dost se bojím, aby si mě tam nenechali.

Vojtíšek má 5.8 kg a 57 cm. To je kus chlapa že???
28. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Bambi, já jsem taky na malou netlačila a jak psala Vojtišek, neobklopovala jsem jí ničím. Ona si sama sedla v 6 měs a 2 týdnech. Pak to šlo všechno rychle. Vynechala i tu etapu plazení a v 7měs začala lézt. Ale takovím zvláštním způsobem, lezla v sedě a to jí zůstalo :grinning: Eliška má ted 73cm :slight_smile:

skleničko,to je malej pořádnej chlapák :wink: S tím čištěním, to je nemilé. Dobře to dopadne a v poledne jsi doma :wink:
28. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni - :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak to mě moc mrzí, zítra na tebe budu myslet, ať jsi brzy doma a všechno ať je O.K., tak hned jak budeš moct, dej vědět...

jitu - etapu plazení jsme taky vynechali - válela sudy a pak začla lézt po čtyřech, vojta vynechal všechno - jenom ležel, koukal, pak za hodně dlouho seděl a pak za hodně dlouho chodil, žádný pokusy o nic jinýho ani nebyli:grinning: je to takovej náš lenoch inkubátorovej

tak holky dobrou
28. kvě 2009 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
sklenicka - držím taky palečky, ale určitě to dobře dopadne. Hlavně, že se na to přišlo teď a vyřeší se to a budeš vědět, že už je to dobrý.
Jen at ti Vojtíšek hezky roste.Michalka měla v 5 týdnech 59 cm (ale vážila jen 4600 g). Tak ať má nějakýho ženicha :grinning:. Teda doufám, že se jí ten růst zastaví, aby neměla 2 metry. Asi bude basketbalistka.
29. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek koukám, že Vojtík roste jako z vody, Justík měla ve třech měsících 63 cm a 5750 g :sweat_smile: Ale je to křehká dívčina :grinning: V úterý jdeme na druhé očkování, tak doufám, že to zvládne v pohodě. A jinak se přidávák ke srazíku u Mourinčinýho kiosku:slight_smile:
29. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahóóóój,
taky je u vás tak hnusně, tady je i taková zima, že jsme přitopili - kamenný barák,no....jináč chlap dneska s kamarádama dělá na baráčku podlahy - škoda že jim nevyšlo lepší počasí, jsou promočený a prochladlý, tak se na etapy chodí k nám ohřívat a zahřívat gročkem...no nezávidím jim to, ale snad to jedno patro za dnešek sfoukou a druhý nás čeká příští víkend - konečně se to blíží ke zdárnému konci, na konci srpna by jsme se chtěli stěhovat :slight_smile: už druhý den nemůžeme ani vylézt na procházku s dětma, tak jsem zvědavá, jak to ustojí...včera dobrý, ale dneska jsme mysleli, že už to bude lepší a ono prd, no vojta ten se vydrži vyvalovat u dvd a donekonečna pouště něco o dinosaurech, už mi z toho jde hlava kolem -pouští to od rána pořád dokola...
Tak se všechny mějte a snad už bude líp....

Skleni, jak jsi dopadla ????
30. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek