• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Ahoj Bublinko, tak to jsme možná jezdily spolu autobusem, protože moji rodiče bydlí v Horní Pěně :slight_smile:
Manžel má málo potvůrek. Uvidíme, jak dopadne druhé spermio.Já "to" dneska dostala tak půjdu na ten horm.profil.
Holčička ti už chodí do školy? A jak se jí líbí?Teda teď dumám jestli to není chlapeček Šimonek???
16. dub 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Petrevko, Jasně, že je to klouček :grinning: :grinning: Jen mu říkáme Šimčuško . A do školy jde až tenhle rok. Fakt se na to těšíme. Je to malej neposeda, tak jsem na něj zvědavá. :confounded:
17. dub 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
bubli - s těmi příkrmy jsme na tom podobně, malýmu skoro žádné nechutnají, než něco sní, to je přemlouvání a jídlo všude. Jediné co jí bez protestů jsou lipánky :slight_smile: Už nevím, co bych mu dala, měl by mít pestrou stravu, ale nic nechce. Ani ovoce, když mu ho nastrouhám.
Vítám petrevu :slight_smile: Kolik Ti je let? A co je to ten hormonální profil? O tom jsem snad nikdy neslyšela :slight_smile: Nám se mimi povedlo naštěstí hned. Určitě se vám taky brzy zadaří.
17. dub 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mourinkal, ahoj, zrovna zítra jdu na tu krev kuli hormon. profilu, zjistí všechny důležité hormony zejm. ženské a podle toho pak mohou stanovit, jestli není něčeho málo nebo moc. To se pak nedaří otěhotnět, víš. Teda vám se zakhle zadařilo. To se máte. Jinak to jsou jen samé starosti, naděje a sklamání...doufám, že na konci bude vítětzství :frowning2: Mě už bude 28, jéje už za chvíli, a manželovi letos napodzim 31.

Bublinka, jééé pak mi to došlo, omlouvám se.
17. dub 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
petreva - ať ti to vyšetření dobře dopadne, to víš, že na konci bude vítězství, určitě se to podaří uvidíš :wink: A dej nám pak vědět, co ti zjistili.
17. dub 2008 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky,
Super vždycky když sem přídu, tak vim, že si aspoň troch pokecám. V kolik tak chodíte na pokec. Mohli by jsme se domluvit na určitou hoďku a pak pokecat víc. Klíďo i někdy večer. :grinning: :grinning: :grinning:
Mouri já sem ráda, že s tim jídlem nebojuju sama. Právě jdu namixovat banánek, tak ti pak dám vědět odkuď jsem ho seškrabávala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Petrevko jak dlouho se čeká na výsledky. Jsem napnutá snad jako ty. Moc ti držím pěsti. Papá holky a pište. Už se na vás těším :sweat_smile: :sweat_smile:
18. dub 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky zdravím :slight_smile:
Bubli, já sem chodím tak po páté hodině a do večera sem několikrát kouknu, určitě napíšu a nějak se chytnem.
V pátek jsem byla na té krvi a výsledky budou ve čtvrtek. To ponesu k Dr. i manželův spermio.Na kontrolní spermio musíme ještě jednou a to za tři měsíce, takže někdy v červenci. Teď půjde hodně o tu krev, hormony v ní, ale mám takový neblahý tušení...No alespoň budeme vědět co dál.
Počasí nám o víkendu teda vůbec nepřeje, i tak se mějte moc moc dobře a zase napište, co nového.
19. dub 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek Petrevko, jsi tu ještě? Mě už malej prďolka spinká a ten starší tady baští dýni. Je marod a vymejšlí si na mě samý blbosti. Pořád něco potřebuje a jak musí ležet tak je hrozně otrávenej :rolling_eyes:
S tou krví se netrap. Mysli pozitivně a určitě to vyjde. :wink: Ve čtvrtek dej určitě vědět. :sweat_smile:
19. dub 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co nového u vás maminy? Ještěže už je tak krásné počasí. Moje nálada není vždycky nej (kuli nemocem a nemožnosti být těhu) a když svítí a je teplo, je to vždycky lepší.
15. kvě 2008 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že tu moc vzkazů nepřibylo od té doby, co jsem tu byla naposledy. Asi se chodíte někam opalovat že jo? :slight_smile:
Petrev, nebuď smutná, však to vyjde.
17. kvě 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Tak se to zase milinko hnulo.Hurááá :dizzy_face:
Petrevko tak jak Ti dopadl ten test? Koukám, že jsi nějaká smutná :pensive:, ale jak píše mourinka určitě to vyjde.
Mouri podle toho jak jsme tu dlouho nebyly a jak bylo pěkné počasí, tak by jsme byli jak černoši :grinning: :grinning: :grinning:
Nevím jak ty, ale já i přes to pěkný počasí a že jsem pořád venku s dětma, tak jsem jak syreček. Asi budu muset navštívit solárko.
20. kvě 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bubli, no to mi povídej, jsem taky jak ředitelka vápenky :slight_smile: Už se má zase vyčasit, tak budu muset jít chytat někam sluneční paprsky :slight_smile: Dřív jsem dost často používala samoopalovací krém, ale pak jsem z něj měla fleky, takže
do toho asi tentokrát nepůjdu :slight_smile:
Holky a co vůbec pořád děláte?
21. kvě 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouri, taky používám samoopalováky, Ale jan na jaře než se aspoň trošku chytnu. Taky mi samtam udělá flíček, ale pro mě je to lepší nž bejt jak vápno. :sweat_smile: . To solárko bych chtěla taky zkusit, ale jaksi mi nezbejvá čas :unamused:
Jinak celej den běhám za prďolkou pač už si stoupá a zkouší chodit kolem nábytku, takže musím bejt furt ve střehu. Stejně je furt rychlejší než já. Sundám ho třeba ze šuplíků , který se před ním otvíraj jak se na ně škrábe a než je všechny pozavírám, tak už je třeba na lednici nebo na troubě, kterou se mu už podařilo otevřít, vyndat z ní pekáč a zobnout si zapečených těstovi. Štěstí, že nebyla horká a pekáč sjel jen na dvířka.
Teď vymejšlím jak před ním všechno zabezpečit. A co děláš pořád ty? :slight_smile:
26. kvě 2008 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubli, dělám skoro to samé :slight_smile: Od rána do večera běhám za malým. Taky ho hrozně baví kuchyňská linka, otevře všechny šuplíky najednou a pak z nich všechno háže na zem. Když ho to přestane bavit, přesune se do špajzu a tam zase vyhazuje věci z polic. Takže stále uklízím :slight_smile: Občas chodíme na písek, tam ho to baví, ale pokaždé ho má i v kalhotách. Někdy jezdíme na výlety. A když mám chvilku, tak upravuju fotky pro známé nebo dělám účetnictví.
28. kvě 2008 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mimi se nám zase vzdálilo, protože Dr. mi dělal poslední vyšetření potřebné pro vstup do CARu a tam našli, že mám zlatýho streptokoka :frowning2: vůbec nevím, kde jsem k němu mohla přijít, připadám si jako špindíra. Na vyšetření šel i manžel a pokud ho má, musí se také přeléčit. Tak teď budem ničic zmetka, prý to není jednoduché, ale pro těhotenství důležité, aby tam nebyl. Tak asi tak.
Koukám, že vy máte o zábavu postaráno. Teď je pěkný horko, dneska pojedu na zahradu, mám totiž volno, i celý příští týden :slight_smile: musím tam zalévat a zalévat. Mějte se co nej.......a ať stíháte dítkám :grinning:
30. kvě 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Dneska je tak krásně a my jsme celá rodina nemocní - začalo to tím, že malej dostal chřipku, pak jsem jí chytila já a manža prská průběžně, protože má alergii na trávu :slight_smile: Takže ani neoslavíme den dětí :frowning2:
Petrevko, vám se fakt lepí smůla na paty. Tak možná proto, že vám to mimi ne a ne přijít. Kamarádka má zlatýho stafylokoka, to je možná něco jiného, nevím, a už se s tím léčí přes rok. Tyhle nemoci, to jsou prevíti :stuck_out_tongue_closed_eyes: A člověk ani neví, kde k tomu přijde. Moc Ti přeju, abyses brzy uzdravila a pak už snad bude vše ok.
1. čer 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mourinkacb, téda, kamarádka se léčí už přes rok, pane jo, já myslela, že doberu čípky - kontrola - a s největší pravděpodobností bude fuč :frowning2: Nevíš o tom bídákovi něco? Je rizikový pro těhu? Nebo se s ním dá otěhotnět? Dr. říkal, že ho je tom málo, ale když chceme jít do CARu tak ho chce přeléčit. Tak nevím nevím. Zítra jdu pro výsledky manžela, určitě ho bude mít taky, když ho mám já :frowning2: bude muset brát taky ATB a zase se všechno prodlouží...
Ale dost chmurů. Dneska stejně jedu do Budějovic, mám tam jednoho Dr, kterého pravidelně navštěvuju. Ještě tenhle týden mám volno, ale manžel chodí do práce, tak si udělám výlet sama. Mějte se a pište, pište.
2. čer 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,těhule i zatím netěhule,
taky jsem z JH, teď právě po 3.těhotná a "mám to za pár" - loni jsem rodila ještě na starý porodnici, a to je fakt hrůza - teda to potom,pokoje a tak, dneska jsem se byla podívat na nový a je to fajn, sice mi ty pokojíčky přijdou takový malinký - tři postele, stolek, dvě miminy tam měli návštěvu a v pokojíku se člověk nehnul - ale co, stejně si chci připlatit nadstandart - kvůli manžovi a malýmu aby mohli za náma jezdit co nejvíc a aby jsme měli klid....a ostatní taky. I doktoři a sestřičky byli milý, i přes ten nášup rodících mamin, co dneska měli - prý mají od půlnoci už 11 porodů, říkala dr. Tak zatim holky. :astonished:
2. čer 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tady to vůbec nežije, kde jste všichni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Hned na začátek tady vítám vojtiska007. :wink: Máš můj obdiv, že jsise odhodlala pro tři děti. Určitě jsi chtěla mít k rošťákům taky princeznu viď? Já mám taky 2 kluky a věřim tomu, že kdybych měla další, tak by to byl zase chlap.Ale já už další neplánuju (teda zatím :grinning: :grinning: :grinning: ).
Petrev máte vy ale smůlu :frowning2: , ale až se přeléčíš, tak už to určo klapne :dizzy_face: A co manžel jak dopadl?
Mourinko tebe taky zdravím. Koukala jsem na tvoje albíčko a máš fakt krásný fotky. Jak to děláš. Máš na to nějakej prográmek na počítači? Taky bych to chtěla umět. Koukala jsem na netu jestli tam nejsou nějaký programi na úpravu fotek ke stažení a nic jsem nenašla. Kdyžtak písni :slight_smile:
Mějte se všechny krásně a pište :astonished:
6. čer 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky zdravím vojtiska :slight_smile: Tak se přece trochu rozrůstáme :slight_smile: No teda, 11 porodů, to je frmol. To jim tam ty maminy snad rodí i na chodbě ne? :grinning: Nadstandard je super, za ten klid to stojí. Přesně jak píšeš. Já jsem po porodu byla první dva dny na třílůžáku a když se tam sešly všechny návštěvy, tak tam nikdo neměl kus soukromí a pak jsem šla na nadstandard a bylo to úplně o něčem jiném. Pokud to jde si to domluvit dopředu, tak neváhej. A jinak přeju rychlý porod a zdravé mimčo! :slight_smile:
bubli, fotky dělám v programu Photo filtre, ale lepší program je gimp nebo photoshop. Jenže ty už jsou na mě moc složité a já nemám tu trpělivost nad nimi sedět a učit se. Gimp se dá stáhnout na mimibazar.cz a jsou tam i návody jak ho ovládat. Pozadí se dají stahovat třeba na wallpapers.com nebo když vidím třeba nějakou hezkou knížku s obrázky, tak si jí ofotím. Ale kdybys chtěla, tak Ti klidně pár fotek udělám, často je dělám pro známé, stačí poslat cd s cca 50-70 fotkami roztříděnými do podadresářů např. velikonoce, vánoce, narozeniny, narození atd. - podle toho, jaká témata chceš mít na fotce (+1 prázdné cédéčko, kam pak vypálím upravené fotky) a do týdně jsem schopná upravit cca 30-40 fotek. Nic za to nechci, zatím se to učím, je to můj koníček :wink:
6. čer 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky díky moc za přivítání,
bubli - holku jsem začátku ani moc nechtěla, teda spíš jsme s ní vůbec nepočítali,protože kdysi byl manžel na nějakým spermio vyšetření (když se nedařil Vojta) a tam měřili různý věci, a měl právě málo těch holčičích spermií, takže dr.říkal,že když děti, tak 99% kluky, že to tak někdy prostě je, někdo má dost obou, někdo nosí jen klučičí někdo jen holčičí, pak se narodil vojta a nějak jsem si na ty "chlapy" zvykla, že mi přišlo až nepřirozený, když nám v budějovicích řekli že bude holčička....ani jsme tomu nevěřili,ale manžel byl úplně mimo, přál si jí moc, a nikomu jsme to neřekli,děda i babi chtěj taky konečně už holčičku, tak ať jsou pěkně napnutý až dokonce. A když ještě u kamarádek vidím,jak ty tátové dokážou ty holky rozmazlovat a holčičky je mají omotaný kolem prstu, tak už teď přemýšlím,jak to bude u nás....Takže manža nakoupil růžový svetry a punčochy a dupačky, dokonce prodal i loni koupenou autosedačku po vojtovi - protože byla zelená - a koupil oranžovou - aby ten náš malej chudák nebyl jako kluk - no tak to vidíš, ještě se ani nenarodila, a už ho má pěkně omotanýho... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

mourinkacb - jo chudáci maminy jsou už zase zpátky i na starý porodnici - měli tam zaplněný dva pokoje (jesti teda víš,jak to bývalo v JH dřív) a jedna mamina se zrovna "rozdejchávala" na chodbě - když jsem tam ležela připnutá na ten monitor....moc dobře mi z ní nebylo, podpíral jí tam zřejmě její manžel, a chudák toho měl plný kecky. :astonished: Akorát škoda, že ten nadstandart nejde nijak zamluvit nebo tak něco, prostě až porodím,tak buď bude nebo ne... :unamused: a při tom nášupu co tam mají, nevím,nevím, ale třeba ještě chvíli vydržím a on ten nápor opadne.... :dizzy_face: ale musím si chvátnout, protože 27.června se žení brácha,tak abych to neproležela v porodnici:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak se zatím holky mějte, a zase někdy. Pa :slight_smile:
6. čer 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
vojtisek - vím jaké to bylo ve staré porodnici, byla jsem se tam podívat ještě před rekonstrukcí a jednu noc jsem strávila na čtyřlůžáku. Byly jsme tam 2 těhulky a 2 mamči s miminkama, no a samozřejmě jsme se nevyspala ani jedna. Maminy celou noc svítily, děti brečely, takže v tom se spát opravdu nedalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad Ti ten nadstandard vyjde, oproti loňsku ho zdražili ze 400,- na 500,- kč, tak snad o něj nebude takový zájem.
To musí být taťka pyšný, jak mu to vyšlo s holčičkou ne? :slight_smile: Určitě z ní bude celý pryč, až se narodí :wink:
Jsem zvědavá, jak to bude u nás, jestli ještě někdy budu těhu :slight_smile:
Já jsem teď přijela z nákupů, zase jsem vybílila DM :slight_smile: Taky dáváš Vojtíškovi ty zeleninové příkrmy nebo vaříš?
6. čer 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mourinka - o nadstandart se prej perou - ikdyž stojí 500,-, ale ještě mají nadstandart special (tam je i přistýlka pro tatínka) a ten stojí 600,- a por.asistentka říkala, že ten měli obsazenej všeho všudy asi 3x, tak kdyžtak bude ten, ta stovka navíc už nás nezabije....To víš, taťka je napyšněnej až na půdu.....a to je ještě v bříšku. Zeleninový příkrmy nedávám, nechtěl mi je jíst, papá s náma, jenom než to dochutím a dosolím pro nás, tak mu prostě odeberu a hotovo, baští mi všechno od polívek až po omáčky s knedlíkem - ty má nejradši, ovocný knedlíky, špagety s omáčkou, akorát s masem mu to moc nejede, on by ho teda jedl, ale strašně dlouho ho žvejká, jakoby vycucá a pak ho vyplivne...ale zkoušela jsem dětskou šunku občas mu dát na rohlík a tu má moc rád, toustovej chleba, různý pomazánky,tvarohy,ovoce a zeleninu syrovou všechnu....taky má moc rád ryby - ty mu dělá taťka - já je nemusím...a oproti prvnímu Honzíkovi jí jako bůh, ten ještě teď v devíti letech není schopnej sníst najednou celej rohlík :rolling_eyes: , vojta toho kolikrát sní víc než on...Jenom fakt dávám bacha na sůl,koření,cukr a oříšky a taky nedávám celozrný pečivo. Nakoupit bych taky potřebovala jet, ale nějak se mi nechce, už se mi špatně řídí a manžou toho zase tolik nepořídím :slight_smile:
6. čer 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky tady to dneska jede. Já ani nestíhám číst :grinning: :grinning: :grinning:

vojtisek koukám, že vaše malá je 1% úspěch, tak to je supééér. Tatínek je právem pyšnej :wink: Taky ti závidím jak malej baští. My pořád zápasíme se lžičkou. Teda teď už sní aspoň pár lžiček a pak začne prskat, ale i to je úspěch :dizzy_face: .
Mouri právě jsem si stáhla Gimp a po prvním pokusu se bojím, že se to asi nenaučím. Je to docela blázinec. Zdá se mi, že každá funkce dělá úplně něco jiného než má. Ale já se jen tak nevzdám. Jsem ti moc vděčná za nabídku, že bys udělala fotečky. Kdybych nějaký potřebovala, tak se určo ozvu. :sweat_smile: . Zatím se mějte a sladké sny.... :dizzy_face:
6. čer 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli - co 1%, vzhledem k tomu, že mi funguje jen jeden vaječník díky prodělanému - teda spíš zanedbanému - zánětu slepého střeva - tak těch % to bude ještě míň...asi proto teď čekáme mimi tak brzy po Vojtiškovi - na 10000000% jsme chtěli 3.dítě, takže jsme tomu nechali hned po jeho narození volný průběh, aby jsme vůbec někdy dočkali :wink: , dr. sice říkal, že dokud kojím, tak šance otěhotnět je mizivá, ale v loni v srpnu malej začal pít míň a míň a v září jsem byla už těhotná....tak jsme rádi, že to šlo tak rychle a že všechno zatím dopadlo jak má...teď ještě "přežít" porod a bude hotovo, aspoň zatím, možná se pokusíme ještě o čtvrtý mimi,ale to bych chtěla chvíli počkat, tak za 3-4 roky, jestli to ještě půjde.... :slight_smile:
A neboj, se lžičkou to za chvíli půjde raz dva - já teď malýho učila pít z brčka, pár dnů a saje jako o závod....- ale zase na druhou stranu s tou lžičkou - má svojí modrou plastovou od HIPPu - byla v takovým tom uvítacím balíčku co jsme dostávali v porodnici - a jinou nechce, z jiný mi prostě nejí.... :grinning: , umělý máme ještě asi dvě, takovýty termo a jsou mi na nic, a kovovou si nenechá strčit do pusy vůbec, takže třeba polívku bagrujeme tou malou lžičkou - takže jí třeba 3x ohřívám...ale jde to, všechno jde, jenom to chce s těma prďouskama trochu trpělivosti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak se všichn mějte, jdu chrupkat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
vojtisek - to Ti závidím, jak malej hezky papá :slight_smile: Tý jo, vy chcete ještě čtvrtý mimi? My budeme rádi, když zvládneme dvě, víc už asi ne :slight_smile:
bubli - já na ten Gimp taky koukala jak sůva z nudlí, prostě tenhle program mi hlava nějak nebere, i když jsem se snažila řídit podle návodu. Tak jestli se to naučíš, tak mi to pak aspoň trochu vysvětlíš viď? :slight_smile:
7. čer 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtisek jestli nechceš pořád ohřívat polívku, tak vřele doporučuji termotalířek. Je to super věc :sunglasses: . Musím se tě zeptat kolik ti je let, že ještě plánujete čtvrtý mimčo. Asi jsi začala brzo co? Já měla první v 25 a druhý O 6 let později. Teď už si myslím, že na další bych byla dost stará. Ale moc ti fandím. A kde bydlíš jsi přímo z Hradce nebo z okolí? Já jsem z N.Bystřice. :slight_smile:
Mouri ten Gimp bude asi na dlouho, ale tady píšeš, že ty děláš na Photo filtre, tak si skusím stáhnout i ten a uvidím, kterej mi půjde líp. Když se to naučím, tak určo vysvětlím :grinning: :grinning: :grinning:
Taky musím pochválit malího. Včera jsem ho tady pomluvila, že nepapá a dneska snědl celej příkrm lžičkou. Je to pašák. :grinning:
Mějte se já jdu fandit fotbalistům. Zati jim to jde jak ponocným
7. čer 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli - kde se dá sehnat ten termotalířek, o tom jsem ještě neslyšela. Občas bysme ho taky potřebovali.
Photo filtre je jednodušší, ale má míň funkcí a tudíž ty fotky nikdy nemůžou být tak propracované jako když je děláš v Gimpu nebo Photoshopu.
Já měla první mimčo ve 31 letech a druhé budu mít kdoví kdy :grinning: Ale pořád doufám, že to ještě vyjde. I když mám několik kamarádek, které jsou ještě starší a také mají zatím jen jedno dítko a plánují druhé.
7. čer 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za tip na termotalířek - vůbec mě to nenapadlo :grinning: , termolžičky jsem koupila, ale ty jsou na nám bohužel na nic :cry:
no jo, s dětma jsem začala brzy, Honzíka jsem měla v 19 a Vojtu až v 28, teď bude třetí, a tak kolem 34 bych ještě naplánovala to čtvrtý,jestli nám to půjde, přes 35 už bych na to asi netlačila...
Jsem přímo z JH, pak jsme se s našima přestěhovali za přírodou když mi bylo asi 10 - do Dolního Skrýchova, a s manželem jsme si postavili v Kardašově Řečici - takže teď jsme odsud, ale v JH jsem obden.... :slight_smile: , mám tam všechny kamarádky, doktory, jezdím do JH nakupovat a klidně bych se vrátila zpátky, ale rozhodně ne do paneláku a postavit domek v JH bylo daleko finančně náročnější než v KŘ, navíc tady mám práci, takže jsem sem dojížděla denně, tak teď jí mám přímo za rohem...a taky odtud pochází mamka - takže tu donedávna bydlel děda s babi, takže to bylo takový citový vybírání, když jsme hledali, kde postavíme. Jinak z Nové Bystřice se mnou chodila na střední Jitka Ambrožová, a švagr tam začínal jako policajt.... :grinning: :grinning: :grinning:, tak to tam i trochu znám a tchán tam teď nastoupil do práce do nějakých stavebnin....Tak jo holky, jdu odpočívat. :astonished:
8. čer 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek