• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Ahooooooj kočky,

moc moc moc Vám děkuji za podporu. Jste zlaté. Dopadlo to dobře. Byla jsem pod celkovou narkózou, ale dali mi naštěstí šetrnou, tak jsem mohla v klidu vstát a jít domů. Dokonce jsem si tam musela na tom pokojíčku nakojit, protože malý už na chodbě dělal jako satoria :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Pan Stach je jednička, byl moc milej a utěšoval mě. Prý to bylo velkké jako palec a nedělalo by to vůbec dobrotu, tak jsem ráda, že je to pryč. Prý to bylo už přirostlé. Za 10 dní mám jít na kontrolu. Včera jsem ještě krvácela, ale dnes, po 6 týdnech, mám klid. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: NO co víc si můžu přát.

JJ, Vojtík je taková malá tasemnička. Ale papá krásně po 3 hodinách a v noci jednou někdy dvakrát kojo. Takže opravdu dobré. Včera byl nervozní. Slibovali mi, že v mlíčku nic nebude, ale myslím, že jo. Byl k neutěšení. Ani jak jsme nemohli ven, protože manža jel na noc a já se motala, tak jsme byli doma.

Vojtí, jistě víš o čem mluvím. Daník sice také leží u dvd, ale někdy je to na zabití. Dělá tady bordel, všude mám rozházené hračky, takže pořád jen a jen dokola uklízím. :confounded: :confounded: :confounded:

Cline: tak to je Justulka pěkná čára. Myslím, že Vojta tak dlouhej nebude. To spíš Daník. Ten vypadá na 6 let.

Holky já se na ten srazík těším. Ve čtvrtek jsem viděla v Hradci Straspyt., ale jen ze zadu. Poznala jsem jí podle kočárku. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No nic, tak se mějte moc krásně, pusu dětičkám a ještě jednou děkujiiiiiiiiiiiiii :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
30. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůůůůůůůůůů skleni tak to jsem ráda, že je všechno O.K., moc jsem na tebe myslela....

K večeru se u nás udělalo už líp, tak jsme na hodinku vyrazili ven,protáhli jsme se na čerstvém vzduchu a hned je nám líp :grinning: , jinak Honzík dneska provozoval svojí nejoblíbenější hru - a to skákání po postelích, nakonec vyskočil tak vysoko, že spadl Elišce do postýlky a křupl pod ním samozřejmě rošt - a to mu pořád dokola omýlám, ať v těch postelích neskáče...že tohle a tamto...na tak už to je...tak chudák Eli spí v takovej tej síťovej cestovní postýlce a manža bude muset zítra udělat rošt nový :angry: ještě to neví, pořád ještě makají na baráku, chudák...

a jinak k tomu srazíku u Mourinky - pište tak průběžně kdy by se vám to hodilo - nějaký termíny, ať se stihneme domluvit, aby se nás sešlo co nejvíc...a taky aby měla Mouri na náš srazík čas a neměla moc hostů nebo tak něco a taky si to užila...
My jsme pryč jenom první 3týdny v červenci a pak můžeme kdykoliv, už nikam nepojedeme,protože bude finišovat baráček...a jelikož máme počkat na anitrams a ta rodí někdy v červnu, tak by možná bylo lepší to nechat až na srpen ??? tak ať z vás padají taky nějaký moudra a názory...
zatim všem pa

Jo, Bubli se na nás už úplně vyprdla :frowning2: :frowning2: :frowning2: a Strašpy s Petrevkou taky mají za docházku velký mínus :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
mě je termín srazu celkem jedno. Zatím nemáme nic naplánovaného. Pojedeme v létě asi na chalupu, tak na týden. Jenže nevím kdy. Většinou to vím totiž až na poslední chvíli. Manželovi nikdy nechtějí dát dovolenou.
31. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj kočky

Vojtí to jako bys mluvila o tom co se děje u nás doma?? Kdybys slyšela moje postele, tak se počůráš smíchy. Na to, že je máme pouze rok, tak vrzají, jako bysme je měli nejmíň 10 let :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já bych ten srazík viděla úplně stejně. Konec července začátek srpna. To bude ideááááááál. Taky si myslím, že by bylo dobré, aby jsme každá něco dovezla. Třeba něco na zobání, jednohubky nebo tak....... aby to nebylo jen na Mouri. Co vy na to????
31. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
moc jsem vás nedočítala, což se omlouvám, ale i teď píšu ve spěchu...a hádejte proč??? :sweat_smile: mám to dítě nějaký živý, pořád nespokojený a ubrečený....tak jsem vás chtěla pozdravit..
SKlENI, hlavně, že ti je už dobře!! Vy jste o měsíc mladší a už máte režim, jakž takž zvládáš a ještě máš jednoho broučka!! To já jsem furt matka na baterky..aspoň si tak připadám. Večery totálně nezvládám. To řvaní, teď klidně už od pěti odpol, než usne je ubíjející. Vůbec si s nímnevím rady. Nemůžem ji položit, to by se snad pláčem udusila...no je to děs. Jak jde kojení? Po jaké době chce V. baštit? A v noci? Odstříkáváš nebo máš mlíčka dost?
VOJTI, tak jsme se dopracovali snad ku zdárnému konci, ale to ti povim, pani na sociálce fakt nic neví...jen ta jedna, co nás má zrovna díky bohu na starosti byla ochotná...moc ti děkujem, fakt.
BAMBI, jak jde spinkání v noci? Mamka říkala, že vám rostou zuby či což a M. vic pláče...snad je u vás už klidněji.
MOURI, kde máte ten kiosek??
Holky, chtěla jsem sehnat ty probio kapičky, protože jak jsem je přestali užívat, zdá se mi E. mnohem neklidnější než před tím. I ze spaní sebou hází, nemůže usnout, budí se...no je to teď dost boj. Ale oni se do Čech přestaly dovážet!!! Ty jo, jsem zvědavá, jak dlouho vydržíme..no asi budem muset, je naše, že :sweat_smile:
ALE FAKT, tak špatně teď usíná! Klidně i půl až hodinu. Vždycky se vzbudí a hroznej křik!! Není k utišení...jsem z toho celá vyjevená. Jak jste uspávaly mimča vy??? A neříkejte, že do postýlky, pusu a spalo se :sweat_smile: , viď CLINE :grinning:
1. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petreva - to je dost, že se taky ozveš :astonished:
Dneska vyrostl Michalce 4. zub - konečně ta jednička nahoře, vedle té dvojky co nám vyrostla před týdnem.
Když byly menší (cca do 4 měsíců) tak jsem jí mršku musela uspávat chováním. Myslela jsem si, že jí to neodnaučím. Teď usíná nejlépe asi večer. To jí položím do postýlky, řeknu pohádku. Pak cestuje tak půl hodiny po postýlce až se unaví a usne. Dopoledne to taky celkem jde. Akorát dneska jak jí zlobil ten zoubek, tak jsem jí musela zase chovat, aby usnula. Ale když jí je dobře, tak většinou usne sama. Jinak v noci se taky pořád mlátí a převaluje. Já nemůžu vůbec spát. Ona totiž Michalka spí v postýlce na té kratší straně (mám foto v albu). Nevím proč, ale vždycky tam docestuje a pak se tam nemůže vejít a mlátí se. Takže jí pořád srovnávám, ale za chvíli je tam zpátky a to dělám celou noc.

Sklenicka - souhlasím s tím občerstvením. Není problém udělat třeba pár chlebíčků, abychom měly co baštit.

V sobotu jedu na zkoušku, tak jsem zvědavá, jak dopadnu :frowning2:
1. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petreva - ještě jsem se dívala na internetu na ty probiotické kapky.
http://www.lekarna.cz/probioticke-kapky-pro-deti-5ml/ na tomhle odkazu píšou, že je mají k dodání do 2 dnů, ale nevím, jestli jsou to oni.
1. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem,
skleni - to je dobře, že Tě z nemocnice hned pustili a už jsi v pořádku. A jaktože na ten problém přišli až teď?
Petreva - my jsme Radečka uspávali třeba i 2 hodiny, pak zavřel na minutu oči, už jsme se radovali, že spí a najednou je zase otevřel :slight_smile: Celé večery jsme ho kolíbali v autosedačce nebo houpali v kočárku, dokud neusnul. Jen už si nějak nepamatuju, do kdy tohle období trvalo, ale řekla bych, že tak nejmíň do půl roku. Ale nechci Tě strašit.
Jinak na srazík můžete přijet kdykoliv, dneska jsme udělali kolem ohniště nové lavičky, tak si klidně i můžeme opéct buřtíky :slight_smile: Ale jinak vám můžu udělat třeba pohár, hranolky, palačinky nebo langoše :slight_smile:
Dneska jsme měli taky veselo, byli jsme u dědy, protože slavil narozeniny a nechal v kuchyni pod stolem savo, Radeček ho samozřejmě objevil a už se ho snažil ochutnávat. Já byla hrůzou bez sebe, protože mu bylo cítit z pusinky. Tak jsem mu jí rychle vypláchla a dala celou lahvičku čaje. Doufám, že z toho nic nebude. A aby toho nebylo málo, tak si tím savem polil úplně novou teplákovku Adidas, je samý flek, ach jo. :frowning2: A to jsem měla takovou radost, jak mu to na té oslavě sluší. Teď jí můžu rovnou vyhodit.
1. čer 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, omluva za dochazku, ale nejak toho mam moc. Jeste v praci dodelavam resty a zateplujeme domecek, takze je porad neco.
Jo a taky se chystame na malyho. Jsem zveda, co mi zitra dr. rekne. Dneska i vcera uz to chvilema vypadalo, ze se vydame na vylet do JH, ale pak pomohla sprcha a bylo po planech.
Celkem rada bych kdyby to bylo co nejdrive, dost mne poslednich par dni boli zada.

S tim srazikem bych to videl ana konec cervence, co vy na to? Jo a na ty palacinky mouri uz se strasidelne tesim.

mějste se bájo Martina

ps. ježiš, taky musím udělat ty fotky, at mě taky vidíte.
2. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, koukám, že se to tady trochu zase rozjelo. Petrev já ty kapky kupovala nedávno v lékárně v JHmarketu. Tak to tam zkus. A kdyby ne tak já je mám ale nějak mě neoslnily a použila jsem je jen párkrát. Takže bychom se mohly nějak domluvit.
2. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,krásné slunečné a pohodové poobědě....děti už spí, tak mám čas chvíli na kávu...ale fakt jen chvíli, Eli nám opět vyvádí, nevím jestli k zubům, ale usínání je teď opět už pár dnů horor a to jak po obědě tak večer...no snad se to zase časem srovná.
Betony na baráčku máme hotový (teda přízemí), krásně schnou, a o víkendu nás čeká 1.patro....taky musíme zajet do Budějek do SIKA - máme tam vybraný koupelny...sice už loni, ale snad to ještě bude aktuální, nechce se mi vymýšlet nové kombinace a tak, dalo mi to docela práci. Už jsem si taky konečně vybrala matroš na kuchyňskou linku - jenom teď řešíme jakou myčku koupit, nejdřív jsme chtěli jen 45cm ale skoro každý nám jí vymlouval, takže teď víme že koupíme tu větší asi 60cm - ale nevíme jakou...neporadíte holky, vy co už myčku máte ?????

Petrev - takže s mateřskou je všechno vyřízený a kladně??? Všechno je O.K. udělali vám to, tak jak jsem říkala, nebo měli nějaký chytrý keci ???Kdyžtak písni, já tam zajdu osobně jim to vysvětlit... :angry: :angry: :angry:

Jinak ke srazíku - uděláme tedy každá něco na zub (zuby) ať s náma Mouri nemá práci, ale ten pohár, ten bych si zamlouvala asi tam...a Mouri vytvoř nějakej přijatelnej a i pro antitalenty (jako jsem já) plánek, jak se k tobě dostaneme....

Anitrams - jen ať je prcek ještě chvilku v bříšku, nebo vás budou považovat za "hraničně donošený" jako nás s Vojtou a to si teprve potom užijete :unamused: :unamused: :unamused:

Bambi - vám tak krásně lezou ty zuby....my máme 4měsíce nateklý dásně, řveme jak tuři a než se něco vyklube, já mám sto šedivých vlasů....a to uspávání taky, normálně vám závidím..a s tím cestováním, mě cestujou všechny děti a přiznám se, že i občas já sama taky cestuju :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem,

taky budu potřebovat nějaký srozumitelný plánek. Jsem schopná se ztratit i v parku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Vojtisek - už mě pěkně bolí ruce z toho uspávání. Už týden taky Michalka špatně usíná. Naštěstí už jsou dva zuby venku a teď jenom budu čekat, kdy vylezou ty zbývající dva do páru. Vypadá fakt hrozně srandovně, jak má nahoře jenom na jedné straně jedničku a dvojku.
Taky dneska říká celý den máma, máma, máma. Je to fakt kouzelný.

Anitrams - nejlepší je, když se miminko přibližně v termínu, možná třeba 3 - 5 dřív. Takže ještě máš čas. Já jsem měla dva dny po termínu a to člověk pořád čeká, kdy už se něco bude dít.
3. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooj, tak já se musím přiznat, že první mimi jsme uspávali do 4 měsíců. Pak jsem si zahrála na macechu a šlo to. Začal usínat sám. Až do teď, je šikulka.

Vojtíka tam šoupnu a hotovo, jde to bez uspávání. Když pláče, nebo nemůže chytit dudlana,t ak mu na něj kápnu trochu sabu a je klid hned.

Bambi: tak bysme se mohli domluvit a někde na sebe počkat.Já vím kudy. Tak bys jela třeba za mnou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Petreva: kojení je super. Už se budíme jednou max. dvakrát, ale to se ho většinou snažím ududlat a dám mu déle. Pokud nezačné řvát, tak je to pohoda. Neboj, malá se ti zklidní, třeba je to jen teď. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Anit: tak to ti nezávidím, musíš na sebe být opatrná. už se blížíš do finále. za chvíli už vás bude víc. Docela ti závidím. Ten první kontakt je nádhernej. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

TAk zatííííím páááááááááá a koukejte psááááááááááááááááááááát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky - jenom k tomu srazu - bude to jeden den - dopo, odpo nebo na celý den ???- všední den nebo o víkendu ??? a bude s sebou brát někdo MM ???
3. čer 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtí: já bych to spíš viděla na odpolčo. A asi o víkendu ne?? nebo to spíš záleží na Mouri, jak bude mít lidi, aby jsme jí tam zase nepřekáželi. :wink:
3. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni - a ty víš,kde to je?
3. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chlum u Třeboně?? No jasně :wink:
3. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně, taky vím kde je chlum, myslela jsem, že víš, kde má mouri ten kiosek :grinning:
3. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kiosek najdete snadno. Až budete vjíždět od JH (přes Mirochov) do Chlumu, tak po levé straně
budete mít rybník asi s 10 kempy a hned jak ty kempy skončí, tak je cedule Chlum a u té po pravé straně mám takový zelený kiosek pod vysokou vrbou :slight_smile:)) A na plotě před vámi bude cedule Penzion Hejtman :slight_smile: Takže nemůžete zabloudit. Otvírat budu každý den od 14 hodin. Dřív to nemá cenu, protože tam ráno nikdo nechodí.
Už se těším, že vás všechny poznám :slight_smile: Vy už se z JH asi znáte ne?
4. čer 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtisek - já jsem takový řidič amateré, tak jsem si říkala, že asi pojedu bez Michalky. Zatím spí 3x denně, tak by to asi bylo s ní i náročný. Ale za 2 měsíce, už to zase může být jinak. Víkend by byl lepší, měla bych hlídání.

Sklenicka - klidně se můžeme domluvit a pojedeme spolu,abych se neztratila. :astonished:
4. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bambi -přece bys Michalku neochudila o ten zážitek vidět "tetky" z koníka :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooooj kočky

Bambi no jasně, vem jí sebou. Já taky vezmu Vojtíka. Naložím Vás a opět vyložím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
To zvládneme :dizzy_face: Sice mám slabý orientační smysl, ale bude to v poho.

Mouri: no vidíš, tak mi třeba přijedeme po obědě, abysme měli klídek, než se ti to tam navalí a je to ne????
4. čer 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že je tu velké plánování na sraz :slight_smile: Huráááá.
S termínem souhlasím a denní doba nám je jedno...páč mi už moc nespíme :slight_smile: Já pojedu od Třeboně.

Vojtíšku na dotaz k myčce. Mám Bosch a naprostá spokojenost. Už jí mám 8 let a žádná porucha. V době, kdy jsem jí kupovala stála cca 23tis. Dnes kolem 11tis. Mám jí ve třídě A. A+ se nedělalo. Dobrej je program předmytí a rychlo program. Mám tu větší, do tý malý bych nešla.Je naplněná hned. Já osobně jí pouštím 1x denně a při vašem počtu v rodině bych si koupila větší....tak asi tak :wink:

Jinak máme další stoličku. Počet zubů 11 :wink:
Dnes jsem byla s Eli na Priorixu...snad to zvládnem bez reakce.
Zatím pááá
4. čer 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jit: no tak to je dobře, že jste tak šikovní.

Myčka se mi také líbí, ale zatím jsme na ní neudělali místo. Manža mi jí slíbil, až to tu budeme předělávat, ale to si musím ještě 5 let počkat :unamused:
4. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek,
k myčce, malou určitě ne, vy ji zaplníte hnedka a my máme elektrolux a spokojenost.
4. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skleni - díky moc za nabídku svezení, jsi moc hodná. Uvidím, jaká bude situace v červenci. Jak bude Michalka spinkat, jestli bude hodná. Aby neprobrečela celou návštěvu. A to ona moc dobře umí :slight_smile:

My už máme 5 zubů - dneska už kouká i druhá jednička nahoře.

Asi budu poslední týden v červenci slaměná vdova. Manžel pojede do Alp na motorce. Teda jen když bude hezké počasí. Taky bych se tam jela podívat. Ale ještě nechci nikomu dávat Michalku na tak dlouhou dobu. Přes den jo, ale na několik dní ne.
5. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,
díky za tipy na myčku - mě se líbí od bosche nebo aeg...no tak to se ještě uvidí.

Jinak na srazík vezmu všechny děti (teda ten nejstarší se mnou asi nebude chtít jet, uvidím) - no maximálně bude Eli ječet...Vojta ten bude hodnej a v seskupení tolika neznámých lidí a dětí se mě bude držet jako klíště...

takže si dovolím navrhnout první datum - o víkendu 1. nebo 2. srpna - buďto teda sobotu nebo neděli...ale v tomhle termínu taky bývá v JH pouť...tak nevím, vyjádřete se Hradečandy, nám z Řečice je pouť šumák
:grinning:
5. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooj kočky

Vojtí super, tak mě to moc vyhovuje. Je doma manža, tak pohlídá Daníka, protože jinak bych si vás asi neužila. On je stranšnej ďábel.
5. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no skleni - já myslela, že bude mít Vojta parťáka.... :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já nevím, docela bych možná měla strach, že by to tam taky ten kiosek nemusel přežít. Aby nezabyly Mouri oči pro pláč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek