• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Nazdárek, já bych to viděla spíš na neděli, soboty musíme být v létě v krámě.
6. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Cline. v jakém??? I odpoledne???
6. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
tak nám je jedno jestli sobota nebo neděle....

skleni - no když myslíš, že by to nebylo k tomu, tak teda ne...

u nás dneska malý fotbalisti měli dokopnou...tak maminy napekly buchty, pekli jsme kuřátka...mnam,mnam, vydrželi jsme tam až do půl pátý, Eli si po obědě chrupla v kočárku, Vojta spát nešel, a teď už je mám oba dva vytuhlý v posteli...Elišce asi lezou zuby, zase má teplotu -- teda v noci měla, po odečtení měla 40, no myslela jsem, že povalíme na pohotovost, ale jedním čípkem jsem jí to srazila, kolem čtvrtý v noci měla 38, a přes den
nic, teď navečer zase 38, ale jinak jí nic není, baští, ikdyž nechce teplý, hodně pije, víc než obvykle, tak snad to nic nebude a budeme mít plnou hubu zubů :grinning: :grinning: :grinning:

tak já jdu posedět na chvilku do hospody s kamarádkou..mějte se krásně, pa P
6. čer 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Vojtí: no já bych ho klidně vzala, to není problém, ale vím, že on jak uvidí někoho stejně starého, tak bude řádit. Věř mi, má to v genech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale nevím po kom :wink:

to záleží na Mouri, jestli by je tam snesla :sunglasses:
6. čer 2009 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
hele skleni a nemá ty geny po tobě :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2009 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
No nevímmmmmmmmm, možná něco jo. Ségra mi říkala, že když jsem byla malá, tak jsem také fučela, ale co, hele mě to přešlo, jeho musí taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2009 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
jéééé no tak to jsi teda optimistka, já si zase říkám, když už hodně zlobí a je to s nima k nevydržení, že to klidně může bejt ještě horší..... :slight_smile:
6. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
No když to kolikrát u nás vidím, tak si říkám, že snad horší už to nikde nikdo nemá. Někdy je Dandula opravdu na zabití. Jako dnes. Šel za manžo do obchodu, vybral si žvýkačky, když mu řekl že ne, tak si je prostě vzal a utekl. To byl pak nářez, až jsem seřvala tátu já. Ale tohle se prostě nedělá. Občas slovo NE u nás nemá žádný význam. :sweat_smile:
6. čer 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
skleni odpolko ne, v Alfa sportu.
7. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
NO vidíš, tak to je super. Slezeme se tam odpoledne? Já bych stejně dopol nemohla. Musím nakrmit ty moje krky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Alfa sport?? Kde to je? Na horním náměstí???
7. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
já bych to taky viděla na poobědě...a alfa sport je kousek od pekárny, naproti jsou takový dva super malý obchůdky...tam hrozně ráda nakupuju
7. čer 2009 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo v Jarošovské je to.
8. čer 2009 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
teď nevím, jestli jste se domluvili na sobotě nebo neděli. Já bych teda radši sobotu 1.8. V neděli jedeme k našim, když je ta pouť. Taky bych radši po obědě.
Michalka zase nějak pláče. Že by rostla i ta druhá dvojka. Doufám, že bude chvíli se zubama klid. V 7 měsících 6 zubů mi přijde celkem dost.

Zkoušku jsem v sobotu udělala, tak jsem fakt ráda, že už tam nemusím. Začínají mi prázdniny. HURÁ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooooooooooj kočky.

Tak už uděláme konečné datum.

VŠEM ZNÁMÝM A LÁSKÁM NAŠIM OZNUMUJI, ŽE 1.8 2009 SE KONÁ SRAZ "KONÍKOVEK" V CHLUMU U TŘEBONĚ.
AKCE ZAČÍNÁ PO OBĚDĚ, KDO PŘIJEDE DŘÍV, MÁ SMŮLU :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

hLAVNÍ POŘADATEL : MOURI. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Vstupné je dobrovolné :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
takže za nás Vojtšíky ANO - sobota 1.8.2009 po obědě přijdeme (nebo přijedu)

jenom bych opravila Skleničku - vstupné není dobrovolné, ale povinné - nějakou tou dobrotou (sladkou,slanou,pečenou,vařenou :grinning: ) , aby jsme neuhonily Mourinku....

a co jinak, jak se máte ???
teda Bambi - to máte skoro každý měsíc jeden zub :grinning: :grinning: :grinning: ,m y máme pouze 4

a holky zítra na nás myslete - jdu se všema dětma na očkování - u Eli nevím co očkujou v roce, Vojta má nějakou živou vakcínu (žeby přeočkování spalniček ???) a Honza má taky nějaký desetiletý očkování - jé to se mi nechce jet zase autem do hradce - brrrrrrrr. A nejvíc se pochopitelně bojí Honza :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Vojtisek - neočkujou náhodou v roce 4. hexavakcínu? Myslím, že tak nějak jo. Určitě budeme držet palce. Určitě to zvládnete perfektně. Já jdu si Michalkou na druhý Synflorix 22. 6. a už teď se mi tam nechce. Snad to zvládne tak dobře jako minule.
9. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ahoj všem, očkování se nekonalo, nestihli nám spravit auto...ach jo, jsem se tak psychicky připravovala a teď je to posunutý o týden.... :angry: :angry: :angry:
9. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek, my máme za sebou 2.hexu, prevenar a menB, Justý byla v pohodě akorát teplotu měla tentokrát déle.
10. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, koukám, že už jste tu všechno dopodrobna naplánovaly :slight_smile: Tak jo, budu s vámi počítat 1.8. u kiosku :slight_smile:
Přijet můžete kdykoliv, budu otvírat kolem 14 hod, ale pokud bude hezky, tak určitě otevřu dřív. Takže jak velký zájezd dorazí? :grinning:
10. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoooooooooooooooojky,

Vojtí to zvládnete. Koukám, že se připravuješ psychicky víc než malá co??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Cline: no tak hlavně, že to malá zvládla v pohodě. My se jdeme na očkování domluvit na konci června a pak budeme očkovat asi po dovolené.

Mouri: já se hlásím s jedním dítětem určitě možná dvě. Záleží na taťkovi. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj všem,

skleni - já se musím psychicky připravit i na jízdu autem...nesnáším to, když musím jet sama s dětma.... :angry:

cline - tak to malá zvládá očkování dobře, Eliška taky vždycky měla jen teplotu,jinak nic, jenom u toho posledního prevenaru jí to potom děsně nateklo,měla nožku jednou takovou...vy jste šli s Justýnkou taky do tý studie ???

Mouri : já se hlásím asi nejspíš sama :frowning2: - manža mi povídal, když jsem se ho ptala, kolik by si eventuelně nechal doma dětí až bude ten srat a on mě normálně uzemnil tím, že počítá s tím, že jedu sama, ať mám taky chvíli pokoj, že už se předběžně domluvili s klukama a budou brát někam děti - chlapská jízda s dětma...takže mě asi žádný na srazík nezůstane...a Honzík rovnou povídal, že na žádný ženský není zvědavej :grinning: :grinning: :grinning: a přijela bych nějak po obědě, dám tady tomu najíst a pak ať se teda tady třeba zblázní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
omlouvám se - ne "srat", ale "sraz" samozřejmě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už mi šibe, vypeckovala jsem totiž kýbl třešní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Vojtí: no tak to máš super ne?? To si alespoň oddychneš. :wink:
10. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
no nevím, abych spíš celý odpoledne nebyla na telefonu a neřešila, že se Eli pokakala, nebo počurala nebo polila, nebo poblinkala a tak podobně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak si vem jen Eli, nebo ani tu ti taťka nepůjčí????? :slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
no nevím, třeba bude mít zrovna uřvaný období, tak o ní manža nebudí mít ani zájem :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
vojti, jojo šli jsme do té studie taky, Justík to zvládá v pohodě a já mám pocit, že jsem pro ni udělala něco víc.
10. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
holky prosím vás, nemáte některá zkušenosti s nošením dětí v ergu nebo manduce ????
10. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
vojtí bohužel ne, ale u nás z dubnovek jich tam nosí hodně ženských, mají manduku i vatanai. :dizzy_face:
10. čer 2009 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, Hradečandy!!! Jsem tu úplně prvně a tak moc nevím, jak to tu funguje. Mám osmiměsíčního prcka a jsem z JH. Můžu se přidat mezi Vás? :wink:
11. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek