• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Ahojte, s datem sraziku souhlasim a tesim se. Uz ho eviduji v kalendari. Snad bude malej v pohode.
Jinak jsme stále 2v1, i kdyz dle dr. ze vcera to muze byt kazdym dnem, pac malej je pry pripravenej a vse o.k.
Tak jsem zvedava. Snad bude malej rozumnej a necha mne jeste oslavit narozky. :grinning:

Marťa
11. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasne Moni, že můžeš.Rády tě poznáme, že jo holky?
11. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anitrams - díkys!!! Kolik vás tu je? A scházíte se v JH?
11. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooojky kočky

moni: víttááááááááááááááááám tě tu, moc nás tu není. Vojtíšek, Anitrams, Petreva, Mouri, Cline, Bambi, Jitka a občas Straspytelka.... myslím, že je to všeeeeee.

Doufám, že se přidáš na srazík. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak já dnes byla na kontrole a je vše v naprostém pořádku. Tak sjem mooooooooooc ráda.

Anit: moc moc držím pěstičky. Pořd na tebe myslím. (IP)
11. čer 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, sklenicko - dík za uvítání a přehled :slight_smile: A jak máte všichni staré děti(bříška :grinning: )? Kdy je sraz? A kde?
11. čer 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Srazík máme 1.8. v Chlumu u Třeboně. Mouri tam má kiosek. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Já mám miminko 2 měsíce a druhý raubíř má téměř 4 roky. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!
Musím vás jít pozdravit....
Koukám, že se bude srazíkovat?? Já nevím, hoky, my jsme pořád tak ubrečený :sweat_smile: . Elča špatně spí...a tak nějak se bojim dělat něco jinak, než je zavedený...už to vidím, přijdedem ona vytuhne v autě pak se vzbudí a bude děsnej řev..není pak k utišení..ale píšu si 1.8. a uvidíme.
SKLENI, to je bezva, že jsi už v pohodě! Hned je člověku líp,když ho neškrtí stehy a nebolí dole všechno, viď..
VOJTI, tak nastal drobet zádrhel v naší mateřské,ale už je vyřešíno :wink: Kápli jsme na sociálce na dobrou pani..hodně se o to všechno zajímala a sama navrhla jak by to bylo nejlepší, to jsem koukali. S mandukou zkušenost nemám, ale co vím, tak si ji chválí. My o ní vážně přemýšlíme. Zatím nosíme Elenku v šátku, tam se jí moc líbí!! Myslím, že jsem viděla Cline v albíku Manducu, tak až nakoukne tak ti poví.
MONI, ahoj, taky jsem přímo z JH. Občas se scházíme se střašpytelkou, má o 3 týdny starší holčičku než my. Ty už máš chlapíka proti našim prďouskům :wink:

Jinak normálně jsem se rozhodla..teď bude mít náš Dr. dovolenou, tak zajdu za jeho zástupem a nechám si říct názor na Elenčin pláč...fakt by mě zajímalo,co by na to řekl někdo jiný. Já pořád jen doufám, že je zkrátka ubrečená a nic ji není :frowning2: přesto mi to leze na mozek,už. Včera tu byla zase scéna, že jsem už brečela taky...tak jdu něco poklidit, dítko mi zázračně usnulo...a v POSTÝLCE!! Asi se pohnuli ledy!!
11. čer 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skleni, diky za cislo, urco dam vedet. Holky prave jsm dostala od manzi luxusni kyticky k narozkam. Malem jsem se rozbracela. To asi ty hormony. :wink:
11. čer 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Petrevo, tak se můžem někdy domluvit a vyrazit na prochajdu s kočárkama? Kolik je tvojí princezničce?
11. čer 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skleničko, když budem v JH, tak klíďo na sraz dorazím. Jé, vy máte ještě malinkatý miminka - no i když mě přijde, že jsem rodila před měsícem a ono je to skoro 9 - šíleně to letí!!!
11. čer 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anitrams - tak vše nejlepší!!!!!! Manžel je kádr!!!!!!!!!!!!!Supr!!!!!!!!!
11. čer 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anit: také se přidávám k blahopřání. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

VŠE NEJ NEJ NEJ AŤ JE HLAVNĚ MIMI CO NEJHODNĚJŠÍ........

Pet: to je vážně divné a ke komu chodíš?????
11. čer 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako holky teď jsem napsala ukrutně dlouhej příspěvek, už jsem chtěla končit a celý se mi to smazalo...se na to vyseru, to je dneska den...no nic až se uklidním napíšu vám znovu
11. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtí, to chce klid a nohy v teple. To se mi občas také stane. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
vojti - já mám Manducu a jsem moc spokojená, zezačátku Justík v ní palakala ale už je v poho a už v ní i usla na sestřiným tanečním vystoupení :slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže znovu

AHoj holky,

celý den nakukuju a divím se kde jste a jak mám uloženou stranu 31, tak mě to tam hodí automaticky a už nekoukám, že jste se propsaly na 32. stránku -no mateřská demence....

Moni - tak vítej mezi náma, jasně že se můžeš přidat - bude nás víc,nebudem se bát vlka ni :grinning: , napiš nám toho víc o sobě, kam jsi chodila do školy, kde bydlíš a tak, jsme holky zvědavý....

Anitrams - konečně foto v pasu :grinning: , tak jsme se dočkali, jinak tedy vše nej nej nej k narozeninám a přeji rychlý a přijatelný porod a zdravého, neuplakaného a hodného mimíse. Krátí se ti to teda, vždyť ty už budeš rodit každným dnem, jako já před rokem...tak na tebe moc myslím, a hlavně nám nezapomeň dát vědět, kdyžtakt ti písnu mobil do IP

Skleni - zapoměla jsi na Bubli - ale ta už dlooooouho nezavítala, byla z Bystřice - myslím...a jsem ráda, že už jsi v pohodě, jak můžou něco takovýho vůbec přehlídnout ????

Petrev - tak jsem ráda, že jste pořešily tu mateřskou....To mě moc mrzí s Elenkou, kor když vím, o čem píšeš, prošla jsem si tím taky a zlepšení vidím od toho 10tého měsíce...sice i teď občas vyšiluje, ale už to nejni tak hrozný a hlavně to nejni 12hod denně, takže se to dá zkousnout....ale co mě zaráží, že to neřeší váš dětský...naše mudra furt vymýšlela vyšetření a tak...asi bych se zkusila obrátit na někoho jinýho taky - víc hlav, víc ví :dizzy_face:

No jinak my jsme před třemi dny najeli na samostatný usínání v postýlkách - ukládám ve 20.00, první den usli v 20.49, včera 20.56 a dnes tam ještě teď řádí, je to hrozný, spali by mnohem dřív, jenže jak vojta může vylézt z postýlky, tak nosí Elině hračky dělá na ní opičky, holky mě jebne, jak jste učili děti spát...mě už nebaví každý večer tam s nima ležet....teď jsem s nima musela ležet i třeba 3/4 hodiny než usnuli...ach jo, do toho mě začal brát opět můj slavnej žlučník, ale to jsou záchvaty, lezla jsem bolestí po zemi a brečela jsem jak malá holka...no když se to sere, Vojta vlezl do nějaký dvou a půl letý puberty, odmlouvá, když já řeknu jo, tak on hned ne, no na odstřel, do toho dneska Eli si vybrala svůj ječící den, manžel donesl obří kuš hub, všichni něco chtěli, na sušáku viseli tři pračky prádla (a venku samozřejmě lilo) , v koši dalších xxx praček na vyžehlení....no myslela jsem, že to dneska už nerozdejchám, někdo chtěl jíst, někdo pít, někdo čurat a všichni koukali na mě.....v sedm večer jsem zoufale navrhovala, že všechny děti odvezeme do hradce a postupně je nacpu do babyboxu.... :grinning:

a pak se mi smaže můj vylejvací dlooooouhatánskej příspěvek pro vás.

omlouvám se, muselo to jít ze mě ven a holky věřte nebo ne, už je mi líp.........
11. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježíš vojti, stejně tě obdivuju, že to všechno zvládáš :slight_smile: vítám Monuli a co takhle vyrazit někam ještě v Hradci než pojedeme do toho Chlumu? Jen tak odpolko s kočárama?
11. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda jsem ten nick nějak zmotala monilu
11. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni Vojtík je slaĎoučkej a jaké má panečku tvářičky, krásně nám ty dětičky rostou, co?
11. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo cline - koukala jsem do alba na tu manducu - mě to přijde docela malý, není to jen pro mimina - třeba do roka nebo tak ???? jinak jsem nenašla žádný podstatnější rozdíl mezi manducou, ergem a becem....a vzhledově se mi nejvíc teda líbí ergo....kupovala jsi přes net, nebo někde v JH ?
11. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
klidně se srazím s kýmkoliv v JH dřív než bude ten sraz v srpnu - od pondělí snad konečně budu mít spravený auto, tak kdikoliv kdekoliv.....
11. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se "kdykoliv" :angry: :angry: :angry:
11. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky zkoumala pořád co pořídit z těhle tří variant, ale někde jsem se doečtla, že ergo je lepší pro štíhlouše a manduca pro prostorové výraznější :grinning: :grinning: :grinning: a beco mi přišlo dost drahé i když krásné. Kupovala jsem po netu, mám limitovanou edici vyráběnou v čr, ta je o kousek dražší než ty základní. s poštovnýám jsem za to dala 2930,-. Ale normálně stojí na netu tahle barva 3190,-. Jde to ještě zvětšit, je tam takový zip, ale Justík z toho musí vidět, takže už to máme zkrácený. Ale na větší se to dá zase natáhnout, prý se to dá asi do 20 kg... to je dost nereálný tahat v tom taqkhle velké dítě ale pro větší děti to jde dát je na záda nebo na bok. Myslím, že je v podstatě jedno který typ pořídíš, vyjde to nastejno. ALe já využívám, když jdeme jen na rybník a nechce se mi tahat kočár. Nebo na zahradě u babičky.
11. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co třeba příští týden nějaký ten pidisrazík?
11. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tedy Vojtíííííí, ty ses rozjela. Ale chápu tě, já mám jen dvě a občas si také připadám na roztrhání. Ale posldní dobou si všímám, že toho víc udělám, když je manža v práci. Tak nějak mi to jde lépe od ruky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Cline, moc děkujeem. Roste jako z vody. Pořád si říkám, kde je to miminko, které jsem si dovezla.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

S tím srazíkem to beru, stačí napsat kdy a kde a jsme tam. Když by bylo hezky, tak bysme mohli třeba na to hřiště pod gymplem, když by to bylo odpolčo a manža v prác(musela bych vzít Dandu)i. Jinak kdyby to bylo dopoldne, tak je mi to jedno.

Tak popřemýšlejte a my dorazíme.

Zatím pa a dobrou klidnou noc. :wink:
11. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
cline :grinning: :grinning: :grinning: pro štíhlouše :grinning: :grinning: :grinning: tak to do erga teda fakt nejdu, idkyž se mi vzhledově líbilo nejvíc....já potřebuju něco na chatu, sotva se tam vyškrábeme autem, takže tam na procházky s kočárkem rovnou můžu zapomenout...takže hledám náhradní řešení

a srazík - v úterý máme posunutou tu poradnu a bude to očkování - tak bych viděla tak čtvrtek, co vy na to ?
11. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a je mi jedno jestli dopo nebo odpo :grinning:
11. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
se čtvrtkem souhlasím je mi taky jedno jestli dopo nebo odpo
12. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu na skok, tak rychle píšu...Ok, jasně - čtvrtek by šel!!! Tak kdy a kde?My vzhledem k tomu, že teď probíhá období učení dopoledního spaní v postýlce, tak bych spíš brala odpo - cca kolem 14h, ale klidně se přizpůsobíme, jak budete moct vy...
12. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek