• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Ahojky všem, téééda tady se ta diskuze rozjela, že nestíhám ani dočítat :slight_smile:
monilo, vítej mezi námi a napiš nám něco o sobě :slight_smile: To víš, jsme zvědavé ženské :slight_smile:
Anitrams - také Ti přeju vše nejlepší k narozkám, no a hlavně pak ten nejhezčí dáreček :slight_smile:
Teda z těch vašich šátků a manduk jsem úplně mimo :slight_smile: Rozumím tomu jak koza petrželi :grinning: A to je používáte místo kočárku nebo v nich nosíte mimča doma? Pro mě už to sice není aktuální, protože Radeček už váží nějakých
14 kg, ale třeba pro příště abych byla v obraze :slight_smile:
12. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky,

tak jsem myslela, že dnešek bude o něco lepší a houby...Eli tu od rána ječí a Vojta je nějakej protivnej, ach jo

jinak srazík - když odpo, tak my až tak kolem 15.00hod, po obědě chodí spát...to bych jim nerada narušila, no a kde ??? Pod tím gymplem, jak navrhovala Skleni ?

jinak mouri - v těch nosítkách se nosí děti do 20kg, takže můžeš klidně pořídit...já kdybych o tom věděla dřív, tak bych v tom nosila Eli i doma, jak nám pořád řvala, asi by to bylo lepší, já chci nostíko pořídit na chatu, nedostanu se tam nikam s kočárkem, tak proto, a možná pak u nošení zůstanu, když se to bude Eli líbit, protože v kočárku mi vydrží tak 5minut a pak pořád vylézá a vyléza a pak už jenom ječí...takže nic moc....
12. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooojky

no to koukám, jak se to tu rozjelo. No to je moc dobře. Tak jestli to bude odpol. tak beru draka sebou. Ale fakt bude čoro moro. Je k neudržení. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já jsem si také nic nepořídila, ale hodlám si to půjčit od kamarádky. Vojta pořád kňourá, tak by se mu to mohlo líbit.

Já jen doufám, že bude hezky. Jestli ne, tak nevím, jak to dopadne. :unamused:
12. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
vůbec nestíhám dočítat.
Taky jsem pro sraz v JH. Docela bych ráda vyrazila s nějakým dalším na procházku s kočárkama. Dopoledne se taky snažím naučit Michalku spinkat v postýlce. Někdy úspěch, někdy ne. Tak bych taky radši odpoledne. Nejradši bych taky kolem 14 hod. I když někdy třeba Michalka místo ve 13 chodí spát třeba až v 14,30h. Odpoledne to máme občas ještě takový rozházený.

Jinak vítám Moni. Michalka má zítra 7 měsíců, tak to jsme jen o pár týdnů mladší než tvůj brouček.
12. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě k tomu srazu 1. 8. Nevím, jestli vezmu Michalku sebou. Uvidím jak se nám teď bude vyvíjet spánkový režim. Poslední dobou taky strašně pláče v autosedačce.
12. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni - má být celý týden hezky, koukala jsem na počasí, já taky budu brát Vojtu s sebou, tak oni se spolu zabaví, neboj.... :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak to je super, z toho strach nemám, spíš mám strach, aby mu Danda něco neudělal (ne schválně,ale omylem). je to tele, ale uvidíme. KOlik je Vojtíškovi??? Abych ho doma připravila??? Tak to on se bude těšit. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
vojtovi je 2roky a 4měsíce - neboj, oni se nějak srovnají
12. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, tak jo, my v jednu papáme, ale Daníka mám do dvou ve školce, a nebo já ho vyzvednu po o, on bude rád a vyjedeme tak kolem půl druhé. Abych měla čas na parkování. V Hradci je to na palici.
12. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skleni - odkud jste ? já myslela, že bych zaparkovala pod gymplem u tý školky...odtud je to do toho parku kousíček a bude se tam dobře parkovat....my můžeme teda až na tu 15.00hod, dřív se nevyhrabeme, do těch dvou mi spí, pak než to nakrmím, obleču, narvu do sedaček do auta...
12. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme z Nové Bystřice, ok, tak já si posunu kojo a malého vyzvednu ve dvě a pak vyrazíme. Já si zkusím auto nechat hned u gymplu na tom parkovišti. Snad tam bude místo.
12. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no skleni, nechci ti brát iluze, ale tam místo nebejvá....uvidíš, já tu školku mám vlastně při cestě když pojedu od řečice, a určitě se mi tam bude parkovat líp, jsem takovej řidičskej antitalent a nerada jezdím.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

takže SRAZÍK v 15.00hod, v PARKU pod gymplem (nevím přesně, moc to tam neznám, tak někdo upřesněte místo) ve ČTVRTEK 18.června

účastníci a účastnice : Vojtisek2007 + Vojta a ELi
Sklenička24 + Vojta a Daneček
Cline + Justýnka
Bambi123 + Michalka
Monila69 + ??? prosím doplnit

ještě zkusím písnout Petrevce a Strašpy, jestli by taky se taky nechtěli srážet :grinning:
12. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže já bych to upřesnila - sraz na dětském hřišti u lávky :sunglasses:
12. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
cline - je to hodně viditelný místo??? abych to našla :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Strašpy taky přislíbila účast :astonished:
12. čer 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také nevím kde to je. Já prostě budu někde sedět a snad se najdeme. :grinning:
12. čer 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to pod gymplem, tam je takový ten most přes Nežárku a vedle něj je to hřiště :wink:
12. čer 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aháááááááááá, tak to jo. :wink:
12. čer 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrý, snad to taky najdu....
12. čer 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtí, kdyžtak se budeme hledat navzájem. Hele nás poznáte určitě. Když bude teplo, Dan bude mít bílý klobouček. :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já budu mít uřvanou Elis... :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO vidíš, tak to se najdeme. Určitě to nebude tak zlé. :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nešel nám teĎ net :frowning2: , tak srazík ve čt. v 15 pod Gymplem? Budete tam nebo pak někam půjdete? nevím jestli nám to vyjde na 15...asi na vás jen juknem a budď nakojíme v parku nebo poštramádíme domů a zase zaběhnem. Bydlíme nedaleko :wink:
VOJTI, na tebe mám číslo tak mi dáš echo až písnu, kde jste atd, jo? :wink: A dík za IP, nějak pořád nemám čas...
Zdravím všechny!!!!
14. čer 2009 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

Pet já tam taky budu kojit, vždyť je to normální. :wink: :wink: :wink: :wink:
14. čer 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni - no jo, ale Petrevky Elenka je takový zvíře, tam záleží na tom, jestli se nakojit nechá, víš... :astonished:

Petrev - já myslím, že nikam nepůjdeme, že budeme tam courat někde v tom parku....číslo máš, tak piš
14. čer 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahááá, tak to jsem nevěděla. Třeba jjí zmůže teplo a bude hodňoučká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já bych taky řekla, že budeme tam. Já s klukama někde courat nebudu. Potřebovala bych na Dandu vodítko. :grinning:
14. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skleni -posadíme je do pískoviště a bude klid, tam je uhlídáme :grinning:
14. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hááááááááá, tak s tím nepočítám. Kdyžj jsem tam s nim byla naposledy, tak byl každou chvíli někde jinde., vezmu mu míč a nějaké hračky, tak ho tam snad udržím. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo vezmeme ty vodítka :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejspíš jo. Dnes jsem vzala malého strojkem, no to budete koukat. je teď jako sluníčko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kočky, ale jestli bude hooodně velký pařák, tak asi nepojedu. Byli jsme dnes a Vojtík byl z auta úplně usmaženej. :confounded:
14. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek