• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Skleni - já myslím, že nebude takové vedro :astonished:
15. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, holky, tak kde jste všechny dneska ????
15. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
SKLENI, to jo, mě by nevadilo kojit v parku, kdyby naše madam u toho tak nevyváděla...o to mijde...
Tak my se budem snažit ve čtvrtek přijít. Jé to bude žůžo, tolik kočárků...už se těším.
15. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
holky nám včera začali dělat před panelákem chodník. Takže celý den musíme lítat venku. :confounded: :confounded: :confounded: Začínají už v 6,30 h. Naštěstí Michalku dneska ani včera ráno nevzbudili. Přitom je tu takový rachot (zrovna teď jsou pod našima okny) a Miška ještě pořád spinká. Jsem zvědavá, jak dlouho jim to bude trvat.

Petreva - už jste byli s Elenkou na vítání občánků? Jestli jo, tak to zvládla?

Doufám, že Michalka nebude moc vyvádět. Většinou je vzhůru už tak od 14 hod. Já mám kousek rodiče, tak tam možná na chvilku zajedeme a v 15 hod se přiřítíme. Akorát nevím,jestli se zvládneme najíst venku.Dělá totiž u toho kraviny a jsem zvědavá, jak jí to půjde v kočárku. Koukala jsem na počasí a vypadá to, že bude ve čtvrtek krásně.
16. čer 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, holky,taky nestíhám číst - tak supr - ve čtvrtek v 15h pod gymplem na hřišti - jen nevím jak se poznáme, protože tam bývá spousta maminek s malými dětmi :grinning: Já nikoho z vás neznám...Mám kočár X-lander černý - tak mě kdyžtak někdo odchytněte :slight_smile: Jinak by mělo být celkem dost horko, tak uvidíme - snad to nebude tak srašný! Vojtíšku - já doplňuji - naše účast= já + Daník(8měsíců)
Tak já nějak nevím, co bych vám o sobě napsala...je mi zatím 26 :slight_smile: , dítě jedno, manžel jeden :wink: , pocházím ze Stráže nad Nežárkou, teď bydlíme už přes 3roky tady v JH na Hvězdárně...ráda čtu, trochu sport, ráda poklábosím s kamarádkama u vínka...no a teď si maximálně užívám moje zlatíčko - čím je starší, tím je s ním větší sranda...takže to mi teď vyplňuje všechen můj volný čas :slight_smile:
16. čer 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, chci vas pouze pozdravit a poprat prijemny srazik. Padime do porodky na monitor a vys.tak uvidime, jak dopadneme. Zatim pa Martina ps. snad bud mit casek vas docist. :wink:
16. čer 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, ty nedorazíš?
16. čer 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojholky,
BAMBI,tak píšu tedy, jak to bylo....samozřejmě se čekalo už jen na nás Říkám si, že Elenka nesmí usnout,protože pak když ji něco probudí, je to nehoráznej řev a prostě chce spát...no což, hned při chůzi z kopce nám vytuhla, ale jak...před úřadem jsem ji vzala do náruce, taky spala a už jsem se děsila jak se vzbudí a spustí. Slíkli jsme jí svetřík a začalo mohutná protahování..zaujali jsme tedy poslední misto a nastoupily děti. Začaly cosi předříkávat, já ani nevím co, Elenka koukala po světlech a já tajila dech, aby to už skončilo. Za chvíli začala natahovat, vrazila jsem jí dudlíka a intentivně tiskla k pusince ...dooobrý, prozatím křik zažehnán. Pak ještě cosi mluvil starosta, bylo to hezký, ale nějak jsem si to nemohla užít. Elenka začala "povídat", tak jsem si říkala, že má snad dobrou náladu, děvče jedno...pak nás volali na podpisy...vždycky řekli : "Manželé Zav... s dcerou Elenou." Měli jsme vztát a jít se podepsat, takže všude hrobový ticho, tož vztali jsme a Elenka si nehorázně nahlas a dllloooooouuuuze krkla!!! Bože, všichni se otočili a začali se hrozně smát, i pan starosta hodil takový úsměv, že jsem se musela taky tlemit!!! Ještě že tam nehodila šavli...
Starosta nám cosi předával a povídal, jak je E. šikovná, že pozdravila pohladil jí po ručičce a E. mu darovala úsměv. No hotovo. Při focení jim tam zase brebentila...jsem z ní úplně vyplesklá!! Ale když jsem se fotili jen my tři tak se potvůrka neusmála. Naháněli aspoň pohled, ale ne a ne.
MONI, pro chlapečka jsme měli vybrané jméno taky Daniel
:wink: jé teď nevím, jeslti jsem ti touž nepsala...ve čtv. se poznáme, chytíme X-landera a bude :wink:

My se stavíme ať vás všechny vidíme :wink:
16. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Petrevo - já měla tenkrát při vítání občánků stejné pocity - jen ať to přežijem bez řevu. Nakonec začalo plakat jiné mimi a maminka tam s ním pochodovala, takže se pozornost strhla na ně. Musela jsem přiznat, že se mi ulevilo, že jsme to nebyli my. :grinning: Jinak koukám, že Elenka je už odmalinka pěkně ukecaná a žádná stydlivka :wink: Musela to být sranda - dlouhý krk do ticha :grinning: Tak se těšíme, že vás ve čtvrek poznáme - doufám, že nám zas něco poví :wink:
16. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro poznání ve čtvrtek - my máme béžový kočárek Roan Marita. Já znám Petrevu, ale ostatní ne.
16. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monila - nechodila jsi náhodou na předporodní kurzy k Lucce Knapíkové?
16. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, ahoj,
my máme po očkování - byli statečný všichni - Vojta dokonce ani nepípnul,jen koukal, jak mu do ručičky dávají včeličku....honza pro změnu celou dobu co si vyhrnul rukáv povídá au au au au au, už to měl zelepený a pořád au au au...no sranda. Elišku nakonec nenaočkovali, jak jsme v tý studii, tak se musí čekat až někdy po 20.červenci nebo co, moc tomu nerozumí, aby jim zase seděli další očkování...tak měla jenom roční prohlídku, vážíem 8800g - což mi přijde docela málo

jinak - auto spravený pořád nemám, nevím jestli to do čtvrtka stihnou....tak kdyžtak se přiřítíme manželovým pracovním křápem a budu doufat, že se nám to po cestě nerozsype....
já znám petrevu, strašpy, a možná poznám skeničku -my máme kočár červený chicco, v něm uřvanou Elis a všude okolo budu lovit Vojtu - a možná že pojede i Honzík....nesmí potom očkování běhat a ve čtvrtek odpoledne mají zrovna fotbalový trénink, tak aby mu to nebylo líto a neseděl doma....

Anitrams - tak držím pěstičky...ať je všechno O.K. už to máte za pár.... :astonished:
16. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambi: Jojo, chodila jsem na ten kurz! Jak to víš...že ty jsi jasnovidec :grinning:
Holky, to bude ve čtvrtek sranda jak budem čučet po kočárcích :slight_smile:
16. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo si každá dáme na záda cedulku - hledám holky z koníka :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojti: Ok, jdu si ji udělat :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
monila - tak to asi vím, jak vypadáš. Jestli se nepletu, tak jsme chodily na kurz spolu. Akorát já jsem rodila až v listopadu a myslím, že tys měla termín na konci září.
16. čer 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky, no já nestačím zírat. Chvíli se tu neukážu a vy toho už nadrbete :grinning: :grinning: :grinning:

No tak mě poznáte každopádně. Ženská s pneu okolo břicha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Budu mít autosedačku na podvozku a pořád budu jen ječet DAnéééééééééééééé. Protože ten až uvidí to hřiště, tak bude v trapu jako vždy :sweat_smile:

Když najdu bílou kšiltovku, tak si jí vezmu :wink:

Ani: budu držet pěstičky, kdyby něco, tak piš. :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak jsem doma. Chteli si mne tam sice nechat, ale ja nechtela. monitor o.k., ale uz jsme otevreny na 1-2 prsty, takze to bude co nevidet.
16. čer 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anit: no tak to je mazec. Pane jo, jak to u tíká. Nedávno jsem tu rodila já.... a dnes nám jsou dva měsíce. Fíha.

Hlavně se opatruj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni_ moc diky. Jsem uz celkem nervozni, kdy to bude, jak to dopadne ... no´proste sem si to asi dneska konecne uvedomila.

monil_ ne, ne, urco se vaseho sraziku nezucastnim. Do JH pojedu rodit, jinak se tam nechystam. Mam to celkem z ruky, 56,2 Km.
16. čer 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anit: to je jasný, to bysme po tobě ani nemohli chtít. Hele třeba na konec nepojedeme do parku, ale za tebou do porodnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já ti věřím,že jsi nervozní,ale neboj, zvládneš to jako každá jiná. Budeme na tebe všechny myslet. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už se těším na srazík, snad to budeme stíhat :grinning:
16. čer 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj straspy:

Snaž se, ať je nás co nejvíc :grinning: :grinning: :grinning: jednou jsem tě potkala v hradci, ale šla jsi ještě se dvěmi mamčami, tak jsem tě neoslovila. :grinning:
16. čer 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,

tak marti, nic ?? Já myslela, že napíšeš, že už máš po...tak držím pěstičky a moc na vás myslím, ať je všechno O.K.

no doufám, že za vámi dorazím, snad se náš starej křáp po cestě nerozpadne :grinning:
16. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
vojtí: budu držet pěstičky. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sleničko, hihi to si mohla :grinning: já s nima chodím skoro denně, páč jsou to skorosousedky :grinning: přeci jen, sama jezdit je po čase nuda a takhle pomlouváme mužský :grinning:
16. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Straspy: no to mi povídej. Také mě to samotnou nebaví. Já pořád jezdím se sestřenkou. Ona má o týden starší holčičku, i když to tak nevypadá :grinning: :grinning: :grinning: Vojta by si jí dal ke snídani :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni - já pořád tajně doufám, že stihnout opravit moje autíčko :angry: :angry: :angry: už ho spravují skoro měsíc.... :zipper_mouth:
16. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to si dávají sakra na čas. Tak jim připomeň, že máš ve čtvrtek radne :wink:
16. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, oni vždycky něco opraví, my s tím ujedeme 5km od servisu a zase musím zpátky a musí se opravit ještě něco dalšího...tak zase to něco objednat, čekat, opravit, odjedeme a zase zpátky, tak doufám, že teď už je ta poslední varianta, co se dá opravit a už to bude dobrý, nebo to hodim někde ze skály.....
16. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek