• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Nazdárek, já už se taky moc těším na zítra. Já znám Petrevku a Bambi, zbytek ráda poznám. To bude teda babinec :grinning:
Ani na tebe moc myslím, ať už to máš za sebou a máš to zlatíčko u sebe.
17. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Starspy koukala jsem vám na fotky a Simonka je úžasnááá :slight_smile:
17. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, koukala jsem do galerie, abych vysondovala jak vypadáte a šla najisto :grinning: No ale...miminka máte všechny úžasné, krásné, roztomilé, akorát vy se na fotkách moc nevyskytujete.No aspoň to bude překvápko na místě :slight_smile:
Ani: Jé, tak ty jsi dost z ruky, navíc už takhla těsně před porodem - tak přeju, ať vše dopadne krásně, hlavně snadný porod a zdravé miminko!!!!Držim pěstě!!!!
Bambi: Já už asi vím...tak uvidim, jestli se nepletu
17. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni a jak vlastně vypadáš ty?? V albíčku nic nemáš. :wink:
17. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hoky povinně vyfotit a šup s fotkou do alba :grinning:
17. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vypadám blbě :grinning: Při těhu jsem nabrala přes 30kg a přes 10 mám furt nahoře :frowning2: Takže pneumatiky všude. No já se pokusim udělat si taky album a kdyby se mi to nepovedlo, tak mě uvidíte zítra v reálu. Takže jdu na to album a těšim se na vaše fotky :wink:
17. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
album krásné, jen ta maminka nikde :wink:
17. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš mě tam :wink:
17. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni - buď v klidu - u holiče jsem nebyla už ani nepamatuju, od tý doby co se narodila Eli vypadám jako poďobaná puberťačka, kila jsou sice dole i s nějakýma navíc, ale stejně to pořád není ono - abych vás v tom parku zítra spíš nevystrašila :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni - krásnýýýýýýýýýý
17. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtí, děkuju za pochvalu - rychle jsem tam naflákala fotky jak rostl po měsíci(ani jsem moc nevybírala - máme jich strašně moc -asi jako každej, kdo má první mimčo).
Jinak závidim ty shozený kila, já jsem doteďka kojila, tak jsem nezahajovala žádnou dietu, ale před týdnem jsem skončila, tak už se trochu snažím, ale výsledek zatim nedorazil :slight_smile:
17. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to shodila ani nevím jak....kojila jsem asi do 10tého měsíce Eli, pak už nechtěla mrška jedna, prostě jí víc chutnalo všechno to ostatní, čím jsme se cpali my...Ještě by to chtělo trochu zaposilovat a zpevnit břicho - přeci jenom tři děti jsou tři děti...ale do toho cvičení se mi teda moc nechce, když jsme ještě bydleli u JH, tak jsme 3x týdně chodili s kamarádkou cvičit..teď jak bych musela jezdit z Řečice, tak už se mi nechce, samotný se mi nechce a vůbec, jsem občas za celej den tak uhoněná, že se mi nechce ani dýchat, natož jít ještě někam cvičit....
17. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já kojila taky doteď a nic moc - spíš jsem trochu zhubla na začátku a pak už to stálo...jinak cvičit chodím, s kočárkem taky, ale ještě musim ubrat to žrádlo - což je v mém případě dost těžký :grinning: - váhu jsem si vždy musela hlídat. No potřebuju do léta fakt aspoň pár kilo...tak uvidíme, jestli to zvládnu :confounded:
17. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to znám, taky nejsem líná se pořádně najíst :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
cline - prosímtě, jestli ještě nakoukneš, máte u vás v obchodě taky dětský fotbalový brankářský rukavice ??? My je objednali přes net, už je to skoro 14dnů, a pořád nic, tak honzík, že by jel zítra se mnou a zašel by si je koupit, ale musí vědět, že je tam máte, jinak nejede - to by přeci bylo zbytečný :grinning: :grinning: :grinning: dík
17. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky

tak to vidím bledě, zítra prý má být smaženice, tak fakt uvidím. Nerada bych kluky upekla za živa :grinning: :grinning:

Moni, super, co blbneš, jsi krásná ženská. Náhodou si myslím, že se nemáš za co stydět. A malý je krásný. :grinning:
17. čer 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no skleni - já koukala, a má být trochu chladněji než dnes....tak mi řekni, kde to berou.... :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt?? No tak to by bylo super, já jsem zase četla, že zítřek má být nejteplejší a pak se bude ochlazovat a víkend proprší. :confounded:
17. čer 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak uvidíme jak bude, já taky s dětma nepojedu, když bude nějaké velké vedro...Elis vyvádí v sedačce i normálně, natož, když je horko....
17. čer 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já nemám žádnou fotku, kterou bych mohla zveřejnit :grinning: :grinning: :grinning:. Manžel mě straně rád fotí, když cvičím. Protože vypadám, jak cvok. :confounded: A Michalku většinou fotím já, takže s ní nemám vlastně žádnou fotku. Musím se s ní někdy nechat vyfotit.
17. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já to vidím bledě. zítra má být až 25 stupňů. tak to se mi opravdu nechce nikam jet. Moc se omlouvám
17. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teď taky koukala na počasí, a myslím, že by to nemuselo být horší než dnes....uvidíme zítra, no
17. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ uvidíme, kdyžtak bysme to hodily na jindy
17. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tak hradecký, co půjdou jenom s kočárkama, tak se můžou klidně sejít, všichni už s tím počítají, tak uděláme další srazík...vyzjistíme, kdy bude líp a nebude takový vedro a je to
17. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk tak moje řeč. :wink:
17. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cline: no to jsou úžasné fotečky. To nemá chybu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, holky, to je mi líto, že nepřijedete, i když samozřejmě chápu, že nechcete jet s miminkama v tom hicu. No třeba těch 25 stupňů nebude tak hrozných - uvidíte zítra...Kdo je tady teda hradecký? Kolik by se nás sešlo? Ještě jsem se nějak nestačila zorientovat... :slight_smile:
17. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím, že já přijdu, akorát musím ve čtyři být u holiče, tak budu muset zmizet, takže pokud by někdo měl čas i dřív, můžu tam být i dřív.
Jinak účast:
Karolína (cline) + Justík
Eva (Petreva) + Elenka
Bambi128 (?) + Michalka
Monila69 (?) + Daník
Straspy (?) + Simonka
+ Vojtisek a Sklenicka s dětmi podle počasí
zapomněla jsem na někoho? A
18. čer 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cline: Dík za přehled účastnic (zájezdu :grinning: ). Já myslím, že bych dřív mohla - po obědě pojedu asi na Zbuzany ke tchánům na zahradu a odsud půjdu na to hřiště(je to kousíček) - tak v kolik tam budeš? že bychom vyrazili dřív...
18. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě - já jsem Monika :wink:
18. čer 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek