• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
ahoj holky,
tak u nás to tak strasně s vedrem nevypadá, ale dřív než na tu třetí by jsme nedorazili, myslím, že pojedeme...mám tel. na petrevu, tak jí kdyžtak písnu, kdyby jsme nejeli, aby jste na nás zbytečně nečekali...
doplňuji - Petra (vojtisek2007) + Elis a Vojta a možná Honzík
18. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
cline - mohla bych tak přijít dřív, ale nevím, kdy se Michalka vyspinká. Včera totiž mrška jedna nechtěla po obědě vůbec spát. Doufám, že dneska chvilku usne, jinak s ní bude k nevydržení.
Doplňuji jméno - Gábina+Michalka
18. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já ještě uvdím. Musím hlavně někde najít stín na parkování, o čemž pochybuji. :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Doplňuji také jméno - Klára Vojtík a Daník :grinning:
18. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky,teď nevim, jestli teda někdo dřív přijde nebo ne a už nebudu u netu...tak asi dorazíme na tu 15h nebo max. o půl hodinky dřív - uvidim dle Daníkova spaní...Takže si mě najděte :slight_smile: nazdárek :slight_smile:
18. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monila - když bude Michalka ve 14,30 vzhůru, tak taky dorazím dřív.
18. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já tam budu od půl třetí uvidíme co vy ostatní
18. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, já jedu a budeme tam také o půl třetí. Už se těším pa :dizzy_face:
18. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám pobaleno, za půl hoďky vyrazím pro Dana a huráááááá za vámi
18. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, bylo to moc fajn s váma, musíme zopakovati, no moc jsme si nepokecali, se Síma pěkně ukázala :grinning: jinak je fakt horozně moc hodná, no neměla svůj den a teď tu klábosí a tlemí se no... :rolling_eyes:
18. čer 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem taky pro to zopakování. Straspy neblázni, byla super. To je tím počasím. Vojtík je od té doby taky mrzutej a pořád brečí. už mi jde hlava kolem :sunglasses:
18. čer 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak jakej byl srazik? Já už sem celá na nervy, že se pořád nic nedeje. Vcera jsem s manžou vysprárovala naši 22m terasu, lezla po kolenou abych vymyla spárovačku, umyla dveře na terasu a porod nikde. :angry:
18. čer 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anit: srazík super. Jinak nikam nechvátej, jen ať se bobík pěkně dopeče. :dizzy_face: :dizzy_face:
18. čer 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
taky jsem pro další srazík. Aby jsme mohly víc pokecat a vyměnit zkušenosti.
Dneska bude zase zajímavé usínání. Jdu se podívat, jestli už usínáme a Michalka na bříšku. Tak jí otočím a za 2 minuty je tam zpátky.

Anit: Já jsem taky dělala poslední týden všechno možný.A nic nezabíralo. Asi 2 hodiny před tím než začaly kontrakce jsme vyzkoušeli nechráněný pohlavní styk. Sice nevím, jestli to bylo tím, ale v půl jedné ráno už jsem byla v porodnici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda jsem vás všechny viděla!! Příště musíme víc popovídat, máte všechny starší děti tak musím vyzvědět jak je to s příkrmama a kdy jste která začaly....
ANIT, úplně si vzpomínám na to napětí kdy to téda přijde. Nakonec jsme se dost nasmály...do určité doby...ale je to krásný :wink: jo jo, nechráněný styk je "přírodní" spouštěč :wink:
HOLKY ty děti jsou tak krásný!!! Jeden jakdruhej!!!I jak třetí, Vojtí :wink:
STRASPY, hlavně, že už je Simča v klídku! Za to my...už Elča neusnula, v pět se najedla a zase nespala...to je pak děs, je přetažená a ve čtvrt na osm si dala drobet véču a už ječákovala...pak dělala že spí :sweat_smile: a najednou měla ráno a povídala sluníčkům co má na zdi...no a samo, že následoval křik, co jinýho. Už je tak přetažená...ale je tam nějak ticho tak snad usnula...já mířím do sprchy, bylo dneska příšerně...
Mějte se všechny hezky a zase někdy :wink:
18. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pet: no to mi povídej, všechny mimi úúúúúžasný. No nevím, jak si bude Vojtík vybírat, ale co, kluky máme dva ne????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Bylo to fakt super, ale příště jedu bez Dandy, když tam je, tak se nemůžu na vás soustředit a vím jen každé druhé slovo. :confounded: :confounded: :confounded: V jednu chvíli jsem fakt měla strach, on je hrozný poděs. No prostě příště sama. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jen mě mrzí, že jsme neudělali fotečky. Aby jsme se mohli pochlubit, tak snad příště :slight_smile: :slight_smile:

Vojtíšek byl taky rozmrzelej, ale napustila jsem hodně vody (díky za tip cline) a šla jsem si tam s ním sednout, no ten perfektně plaval. Krásně se mu nadnášel zadeček a já ho držela jen pod hlavičkou. Je to šikulka :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem ráda, že jsme se potkali - jste všechny moc sympatické. Bylo to sice kraťoučké, tak nějak jsme si moc nestačili říc (já byla ráda, že se orientuju ve jménech a v dětech :grinning: ), ale i tak to bylo fajn.
Holky máte všechny hezoučký děcka - od Vojtí a jejích tří blonďatých andílků(ty jo máš můj obdiv!!!), přes okatou Michalku, droboučkou princezničku Justýnku, Skleničky nádherný spící zlatíčko a Daníka(kterého jsem skoro neviděla :grinning: ), no a nakonec miminečka úžasný malinký k zulíbání Simču s Eli
Taky jsem si pak uvědomila, že jsem měla s sebou foťák a zapomněla jsem nás vyblejsknout :frowning2:
Tak příště!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dobrou :slight_smile:
18. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, taky jsem moc ráda, že jsem vás viděla. Máte všechny strašná zlatíčka. Určitě se těším až se zase uvidíme. Moni my bysme klidně mohli někdy spolu zakočárkovat, když už to máme takový kousek, ne? Tak pozdravujte berušátka.
19. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cline: Klidně můžem. Napíšu číslo na mobil a až bude pěkně, tak určitě vyjedem
19. čer 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že se vám srazík vydařil, skoro vám závidím, že jsem se k vám taky nepřidala. Škoda, že to máme za vámi tak daleko :frowning2: Ale venku bylo nádherně, lepší počasí jste si nemohly vybrat :slight_smile: My jsme byli také na procházce a kolem 16 h už jsem byla tak utahaná, že jsem si šla s Radečkem lehnout a spali jsme až do 20 h :slight_smile: Pak jsem akorát vylezla a šla koukat na seriál :slight_smile:
A příště se všechny i s dětičkama vyfoťte, ať z toho s Anitrams taky něco máme :slight_smile: Anit až pojedeš domů z porodky, tak se u nás zastavte, ať to mám z první ruky a vím jací jste fešáčkové :slight_smile:))
19. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ Mouri, slibuji, že příště budu mít foťák :grinning: :grinning: :grinning:

A kde vlastně bydlíš??? Holky tady prší a prší, no to je hnus. ani ven nemůžeme. :confounded:
19. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím, že tady taky leje jako z konve.
19. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
My bydlíme v Ledenicích, je to od JH asi 50 km. U nás taky cedí už od rána, ach jo. Doufám, že aspoň o víkendu se to počasí trochu zlepší.
19. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,
u nás taky leje, aspoň nebudu muset dneska večer zalejvat rajčata...
srazík byl fajn, určitě budeme brzy opakovat, ne ???
19. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtí: no jasný
19. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
na Vajgaře v JH taky pořád leje. Teď to vypadá, že trochu přestává.
Hlásím, že se nám klube druhá dvojka nahoře. Už budeme mít 6 zubů. :astonished:
19. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skleni: Já foťák měla a zapomněla jsem na to. Už jsem fakt blbá...
Vojti: Určo to můžem zopáknout
Bambi: Kde ty zuby berete? My jsme rádi, že máme 2!!!
Jinak počasí na h...ouby :grinning: ,takže asi vyrazim k našim - doma by se mi Daník asi zabil - máme všude rohy, hrany... a on se teď furt u všeho staví a já ho občas nestíhám chytat :slight_smile:
19. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě...včera mi Daník dělal na zahradě modela - tak jsem vybrala jednu fotku a hodila ji do alba - myslim, že se mi i povedla - mrkněte :wink:
19. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi - no tak když leje, tak aspoň nedělají ten chodník a trochu se vyspíte, ne ??? :grinning: a s těma zubama mě pěkně štvete :dizzy_face: :grinning: my jich taky máme jen pár, ale toho řevu a všeho co kolem toho bylo :grinning: :grinning: :grinning:

moni - foto pěkný
19. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni - moc roztomilej brouček.

Taky nevím, kde se jí tu zuby pořád berou. Doufám, že chvilku bude klid. Je fakt, že při tomhle zubu byl docela klid. Ani moc nebrečela. Akorát včera na tom srazu a trochu večer. V noci taky moc krásně spinkala. Akorát ráno jí s tím chodníkem vzbudili.

Vojti - dopoledne tu ještě rachotili,ale teď je klid, takže spíme doma.

Koukám z okna, že se nám zase pěkně rozpršelo. :angry:
19. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás už neprší......hurááááááááááááá
19. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek