• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Holky, tak hlásím, že u nás přestalo a vylejzá mozol. Ale Vojtík mi usnul v koši, tak ho budit nebudu.

Moni: tak ta nemá chybu. Daník je fakt krásnej kluk :wink:
19. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dneska epesně zmokla když jsem šla na oční, no mám ječný zrno a nějakou vyrožku na těle, paráda, kvasimodo hadr, kozenkama budu kojit šneky za chvilku, prdel jako vrata....no k tomu Síma vyfasovala na kyčle dvě plínky navíc :frowning2: nemá prej jedno jadýrko v pořádku :frowning2: ale to už víte některé :sweat_smile: jsem z toho nějak přejetá, schází mi elán nějak... :fearful:
Holky já měla taky fo´ták, jen jsem si na to vzpoměla, až když vás půlka byla pryč :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Dám se dohromady a snad na to nezapomenu příště :wink:
Teda dětí jako smetí, krásnejch, no jsme šikovný :grinning: A jsem ráda, že vás znám osobně :dizzy_face:
19. čer 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Straspy: nevěš hlavu. Já jsem na tom stejně. Hele a dokonce mám i to ječné zrno, muselo něco nad hradcem lítat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neboj, jadýrka bude mít v pořádku. Tady to měl jeden klouček a udělali se mu dokonce až v 8 měsících. Brzy budete zase v pohodě. Akorád že ty plenky jsou asi pro Simču nepříjemné co??? Snad je nebudete mít dlouho.

Až přestaneš kojit, tak budou kila pryč. Teď to neřeš. Stejně to nemá cenu. já dělala to samé, ale už je mi to fuk. :wink:
19. čer 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo je z toho naštvaná, pořád se vrtí, navíc musím koupit pořádný ty kalhotky, měla jsem je, ale jak to bylo ok, tak jsem je poslala kamarádkce co používá bavlněný plínky a je mi blbí je chtát zpátky, nebo aspoň 2 :confounded: Ale dneska přišla na to, že když kopne do hrazdičky tak hraje :slight_smile: ta tu pak řádila :grinning: :grinning:
Mastička na oko zabírá, akorát vidím prdlačku :grinning: no hlavně že to neřeže :wink:
Taky máš jo v oku....no to je děs, snad jem tě nenakazila :sweat_smile: :confused:
19. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj, určitě ne. Já jsem dnes byla celé dopo ok,ale odpol mě to začalo bolet, ale tak jako když si taháš řasy. No mám to zateklé a zítra budu zřejmě jako žiška :confounded: Dřív jsem na to hodně trpěla, ale to se mi udělala taková bílá bulka, ta praskla a byl klid, tohle je zatím jen hodně červené a zevnitř víčka. No hnus.

No vidíš, třeba to tak hrozné nebude :wink: . Snad vám je dlouho nenechají. Kdy vlastně jdete na další kontrolu???
19. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
strašpy a nechceš půjčit morávkovi ortopedické kalhotky ??? Dává se to normálně na pampersku, já to dávala až na tepláčky nebo punčochy - měli jsme je od narození do těch 3měsíců....někde doma jsou a je to v tom horku lepší než 2balvněný pleny....
19. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojholky,
STRASPY, jo ty Morávkovi jsou dobrý! Měli jsem je bohužel jen půjčený,ale je to lepší než dvě obyč. Není to tak tlustý a může to dát,jak píše Vojtik, až přes kalhoty. Jinak jsme měli potíž Elence něcooblíct...
20. čer 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jo tak to mám přesně to samí v oku :frowning2: :angry: ale mastička teda pomohla hned napoprvné, už to tak neřeže a docela dost to splasklo :wink:
Na další KO s kyčlema jdeme až za 6 tejdnů :frowning2: právě je mi jí líto, že to bude mít přes ty vedra :unamused: Jo holky, to je fakt, nejde jí skoro nic oblíknout....Vojtíšku a ty bys mi je půjčila?To bych ti byla vděčná, klidně ti i zaplatím půjčovný :wink: Koukni se prosím po nich :wink:
Holky, jsem z toho hodně špatná, asi si to moc beru nebo co, možná ta depka k tomu.... :frowning2: Za chvilku se balíme ke tcánovcům, moc se mi nechce, tchyně to bude zase dlouhosáhle rozebírat, je těžký jí cokoli vysvětlit, je taková ...nevim no, nechci jí urazit... :angry:
Tedáááááá teď si Síma tak krkla a Jirka se lekl a já se tu tlemim, se bál že ho poblinká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ona se žulí taky :grinning: :grinning: :grinning: Hezkej den holky :dizzy_face:
20. čer 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Straspy já ti ty kalhotky klidně půjčím, aby nemusela Vojti do Hradce. Mám obě velikosti.
20. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, straspy no vidíš, že nebude tak zle. Hele ty týdny utečou s malou rychle a bude vše v poho. někdy trvá, než se to vytvoří. A na depky se vyprdni. Máš krásnou zdravou holčičku. Ne????

JInak já vypadám jako žižka v posledním tažení. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Víčko mám jak plachtu a to jsme chtěli jet na truckshou do Lužnice. Se mi tam s touhle fasádou fakt nechce. :confounded: :confounded: :confounded: začala jsem to v noci vykapávat optalem, ale zatím žádná sláva.Ale už to taky neřeže. Akorád ten otok je děsnej.

Holky já se musím pochubit, včera na aukci jsem vyhrála Vojtíkovi super svetřík.
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3474863
a za hubičku. No není krásnej???

Tak se mějte krásně
20. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky,

strašpy - máme je, klidně ti je půjčím, ale nevím kdy se dostanu do toho pitomýho hradce - možná hned v pondělí...ale na 100% ti to nepovím, tak jestli by to s cline bylo rychlejší, tak jak chceš...

skleni - no vidíš,na truck show do Lužnice jsme měli jet taky, ale chlap nestíhá v práci, tak šel makat, takže sedíme doma, kámoši jeli, tak uvidíme v kolik skončí, prý je to až do večera, tak třeba ještě pojedeme, máme to za humny...a svetr jsem si taky na aukci pro vojtu vyhrála - máme nějaký stejný myšlenkový pochody..... :grinning: :grinning: :grinning: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3457485 - myslím, že je i za stejnou hubičku jako ten tvůj...
20. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cline, tak jo, když budeš tak hodná vem obě veiikosti a vyzkoušíme jí to jo :wink: Měla by si zítra čas? Já jezdím vždycky kolem tý 10 ven a pak jsem venku tak do 1hodiny :wink: Že bych za tebou přijela třeba k domovu abys nikam nemusela :wink:
Jů traky, tam jsem se tooooolikrát zbořila :grinning: :grinning: :grinning: bezvadný, jsem původně z Třeboně, tak jsme chodili pěšky domu :grinning:
Jů svetříky hezký, Vojtíškovic maí na něm můj rok narození :grinning: :grinning:
My jsme na aukru prohráli souboj o houpačku :frowning2: chtěli jsme jí na chatu pro Simonku a jiné děti co jsou u nás a sousedů :wink: no snad něco objevim... :unamused:
20. čer 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo ten je krásnej. To jsou nákupy co??, Já tam občas nechámp pěknej majlant. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak Lužnice byla super, ale ten konec hrůza. Normálně jsme ztratily Dana. Otočila jsem se ke kočárku a on byl v p.... HOlky já šílela. Začala jsem tam lítat s kočárem, Vojula v něm chudák lítal. Petr běhal z jedný strany na druhou, pak ségra se švárou, ještě moje kámoška s manžou...... no děs. Na konec jsme ho našli pod plachtou od kamionu. Byl tam schovaný.

Holky já myslela, že ho zabiju, ale když jsem ho viděla,t ak jsem se na nic nezmohla. Chudák, byl taky vyplašenej, ale drzej pořád stejně.
20. čer 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vo...e :confused: :confused: :confused: bych se asi zbláznila ztratit dítě, kor když tam všude tolik cizích lidí, bála bych se, že ho někdo sebral a ujel :astonished: UFFFFFF to se ti muselo toooooolik ulevit :dizzy_face: no asi bych mu nejdřív nařezala a pak bych ho umačkala radostí, že je v pořádku :grinning: můj brácha se takhle mámě schoval pod stůl, prostě jí nenapadlo se tam kouknout a hledala ho hodinu :grinning: no a já si prej vlezla do peřináče a byla jsem sticha jako myška, nápodobmě mě hledali :grinning: až když se úplně uklidnili, tak slyšeli, jak se chychotám a koukají mi oči tou škvírkou na otevírání a když mě vyndali tak jsem prej udělala KUKU BAF :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jestli ta naše holka bude po mě, máme se na co těšit, sirky a spol byli moji kamarádi :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Straspy, nevím jak na tom zítra budu, jedeme ke tchánovcům na oběd, tak pokud bys to stihla k nám tak do půl dvanácté tak klidně. Bydlíme za Penny v těch nově postavených domech, když tak písni do IP, popíšu ti to blíž.
20. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Straspy. no ani mi nemluv. Myslela jsem, že ho Petr zabije.. fakt šílel a já taky. už bych to nerada zažila. Proto říkám, na žádný sraz nikdy s ním. Jen na vodítku :grinning: :grinning: :grinning:

mě ses zdála hned povědomá. Já jsem tě už určitě někde viděla. Já jsem se tam učila 5 let na úmezu. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

NO tak to se máš na co těšit, když jsi byla takový ďáblík. No jeslti budou kluci po mě,t ak já taky. Co si pamatuji, no žádný anděl jsem nebyla. :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
cline, tak já teda přijedu s chlapem autem ,bydlíme u nádraží a to je dost daleko po těch mejch horečkách :wink: tak mi prosím nappiš kde se sejdeme :wink:
Sleničko, můj děda na Úmezu dělal 30 let ředitele a táta tam učil autoškolu před lety :grinning: Ale to je fakt hafo let :wink: Jak je ten svět malej :grinning: Já prodávala indickou modu pod kostelem ještě řed 3 rokama :grinning: pak jsem se přivdala sem :wink:
20. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanzal je tvůj děda??? No ten byl super, hlavně, když stál uprostřed chodby s ohrnutýma rukávama na košily a ruce v kapse. Člověk nevěděl, co čekat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Indická móda... teď nevím. Jako od té brány dolu nebo kde to přesně bylo???
20. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
straspy - tý jo, vedle tý indický módy, jak píšeš, jsem rok bydlela v tom malým žlutým baráčku :slight_smile: Ale tos tam asi ještě nepracovala, už je to hooodně dlouho. Když jsi Třeboňačka, to bych Tě teoreticky měla znát :slight_smile: Kam jsi chodila na základku? Já chodila na okres.
20. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, tak vy se nakonec budete znát.... :grinning: :grinning: :grinning:

skleni - jo jo nakupování, to je vášeň, a co majlant, třeba dva nebo tři a Daník to je teda poděs, my nakonec nejeli, páč manža byl v práci skoro do pěti a pak už to nemělo cenu....a u nás zrovna začlo i pršet

mouri - a jak pokračuješ v otevírání stánku ????
20. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kiosek otevřu nejpozději za týden v neděli. Ještě potřebuju udělat utopence a nakládané hermelíny :slight_smile: Brigádnice může nastoupit až za týden, takže dřív by to stejně nešlo. Ale jinak už mám vše připravené a během týdne musíme přestěhovat celou domácnost na kiosek a trochu se zabydlet. Je to honička, dneska ráno jsem byla v makru a auto jsem měla narvané až po střechu, sotva jsem ty nákupy uvezla :slight_smile: A teď odpoledne jsem zase jela ke známé pro pleny, ty budu taky prodávat :slight_smile: Takže místo kiosku to spíš vypadá na smíšené zboží.
21. čer 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooj kočky

mám véééélkou novinu. Tak už máem další miminko. Jmenuje se Michálek a váží 3,3 kg. Má se čile k světu a maminka je také v pořádku. (anitrams) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koooooooooooooooočky, tak jsem nyní mluvila s novopečenou maminkou a je naprosto v pořádku a malý je zlatíčko. Je prý strašně hodnýýýýý a určitě moooooooooooooc krásný. Všechny vás moc pozdravuje a hned jak přijdou domů, tak se na 100% přihlásí. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. čer 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak veliké gratulace k Michálkovi. Konečně další ženich.
21. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se připojujeme s velkou gratulací....a přejem hlavně zdravíčko Michálkovi i mamince.
21. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc blahopřejeme k miminku a Michálkovi přejeme, ať hezky roste a rodičům dělá jen samou radost.
22. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé další miminko?? Michálkovi přeju moooc zdraví, hodně štěstí a ještě víc pohodičky. Mamince brzké zotavení a hodně mlíčka. Už se těším na fotečky takového malého broučka :wink:
To je vždycky taková nostalgie, když se narodí nějaké mimčo...zrovna včera jsem koukali na foto. Elča večer u spaní zase vyváděla, ale když jsem ji pak viděla....v porodnici, doma, jak roste...je tokrásný mít děťátko...
Tak pádím...
22. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jaký byl víkend? :slight_smile:
22. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si vůbec nevšimla,že už je zas popdsaná další stránka!!! Anit a jejímu miminku přeji vše nej do dalšího života a hlavně hodně zdravíčka!!!!!!!!!!!
22. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Velká gratulace Anit k Michálkovi. Ať hezky roste a dělá rodičům velikánskou radost.
Cline - to by mohl být ženich pro Michalku - Michal a Michalka :wink:

Jdeme dneska na očkování. Už se jdu připravovat.Vůbec se mi tam nechce.
22. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek