• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Ahoj holky,
to je teda počasí, pěkně na h...o, v pračce vypraný prádlo a nemůžu to dát ani ven...ach jo.

Bambi - tak se držte, jste holky statečný :grinning:
22. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy

Vojtí: no to mi povídej. Malej je z toho hotovej, pořád brečí ach joooooooooo
22. čer 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda venku tak hnusně, čekala jsem, že popíšete minimálně dvě stránky a nic..kde se touláte, hradečandy ???
22. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele já jsem tu pořád, ale nebaví mě povídat si sama se sebou :wink: :wink: :wink:

Tady strašně fouká, vůbec se mi nechce spát, ale už pomastím. V noci bude zase kooojo a to mě umrtvuje :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
BAmbi , tak co Michalka po očkování??To byla hexa? Vy chodíte k Dr. Žižkový? Dneska tam razíme s Elčou, jako za zástupem...
VOjti, nazdárek..Ty jo, Elča se už na váhu nevejde a ukazuje to pokaždé jinak, podle toho jesti tam strčí jednu nožku nebo dvě. Zkusím jí přestat vážit před a po kojení, ale nějak jsem na tom závislák :sweat_smile: mám takovou jistotu, co vypila. Ale teď jak to ukazuje různě tak mě tozačíná spíš nervovat, tak zkušíme nevážit, jen v sobotu nahatou. Nechcete ji vrátit? Máme ji už dloooouho :sweat_smile:
SKLENI, vždyť tohle počasí na na draka i pro dospělý natož pro miminka. No, ono ty horka taky nebyli zrovna příjemný...
Tak jdu pobalit tažku a nakrmit berušku...pojedem autem, když je tak hnusně. Mějte se! :wink:
23. čer 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petreva - byly jsme na 2. dávce Synflorixu. Už od večera měla Michalka zvýšenou teplotu. Ještě ráno to nebylo úplně ok. Moc jsme toho v noci nenaspaly. Teď už vypadá, že teplota ustoupila. Akorát je tam tak hnusně a mně se vůbec nechce ven, ale hned jak přestane pršet, tak tu začnou strašit ty blázni s tím chodníkem a nenechají jí pořádně vyspat. Tak nevím, co budu dělat. Jo, chodíme k Žižkové.
Napiš, jak jste dopadly.
23. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau všichni,

Evi - váhu nepotřebujeme, my už se nevážíme....Elina přímo žere, takže už to není třeba :grinning: , tak doufám, že Žižková poradí, je to strasně fajn doktorka...a já když už byla Eli větší nebo se mi mrskala, tak jsem jí vážila na břiše. A jak dopadl včerejší srazík s Arťčkama v Táboře, plakala Elenka nebo byla za hodný miminko jako na vítání :grinning: :grinning: :grinning:

Bambi - ty jo v takovým počasí bych nevystrčila ani nos, ráno jsem rychle běžela nakoupit, dokud byl doma chlap, abych nemusela tahat děti a byla jsem kompletně nažmach a to mám obchod cca 1minutu od baráku, deštník na hovno jako foukalo...děs, už tam nejdu i kdyby jsme měli pomřít hlady :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, písnu večer....na srazíku to bylo božííííí a Dr Žižková je strašna moc hodná, už jen ten přístup ke mě mě okouzlil, hoodně zvažuju, že přestoupíme. Jen nevím, jestli by nás vzala, když nejsme "spádoví". Tak zatím...
23. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - až budeš mít chvilku, napiš co vám řekla...a myslím, že vás vezme - jestli teda nemá plno - ale dneska se už nehraje na to, jestli jste spádový nebo ne...
23. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, srazík super, jen Síma řvala zase asi jí nedělá dobře tolik lidí :grinning: mě jo má smůlu :grinning: :grinning: :grinning:
Taky chci dát tu synflorix, ale nevim jestli jí Slanina má, jdeme ve čtvrtek na KO tak uvidíme :wink:
Moc všechny zdravíme, počasí je fakt na ho... :sweat_smile: jdu si sehnat na tvrdku normální průhlednou pláštěnku, budu sice jak obr prezervativ ale budu mobilnější než teď, když vezu malou, toho magora našeho psa, koš a třeba ještě tašku s nákupem,j e to jako na další transplantaci chapadel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak čus baby :grinning:
23. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer, děvčata. Tak jak se máte? Připojuju se k nadávání na počasí - je to na houby! Včera jsem sice jezdila i v dešti, ale dnes jsme byli jen dopo na návštěvě a odpo doma - Dandulka byl kupodivu i docela hodný, akorát se furt u všeho staví a tak neustále musím být na blízku, abych chytala případné pády a stejně dnes asi 3x spadl a řev :astonished: ...je to náročný. Další jeho velká záliba je chůze po bytě za ručičky - sice jsem to dělat nechtěla, jenže on se mi furt chytá za nohy, vyškrábe se do stoje a pak kňučí do té doby dokud se nechodí :confounded: Tak co mám dělat :slight_smile:
Jinak ve čtvrtek jedu do Plzně bráchovi na promoci, tak bez něj budu poprvé celý den - doteď tak maximálně na 2-3h nebo večer když spí. Bude hlídat tatínek, tak jsem zvědavá, jak to kucí moji zvládnou :slight_smile: (no teda spíš jak to bez něj zvládnu já :cry: )
Tak já mažu do hajan - mějte se hezky a dejte o sobě echo.
Jo a ještě jsem zapomněla dodat, že dnes je Dandulkovi 9měsíců - to je hrůza :grinning: Připadá mi, že se narodil před měsíce a on už pomalu cape :astonished: Jj, letí to...
23. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

tedy Straspy: no to je přirovnání :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Koukala jsem k tobě do albíčka, prosím tě, kde jste se nechávali fotit???? Je to moc pěkné a za kolik???
23. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Straspy - taky jsem si koupila pláštěnku. I když mi teda trvalo docela dlouho než jsem se přemluvila, že se do ní obleču. Já jinak chodila s deštníkem a s jednou rukou se fakt špatně jezdí. Akorát si v té pláštěnce připadám fakt divně. A ještě můj dobrák manžel se mi samozřejmě děsně smál, když mě v tom viděl. :angry: :angry:
To tvoje přirovnání je fakt super.
24. čer 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy,

jéééé Strašpy, a kdeže mi natransplantujou ty chapadla ??? Taky bych občas takový dva kousky navíc upotřebila....Takže Simonka nebude tvoreček společenský ??? A jinak ty fotky jsou fakt pěkný,to vám dělali někde v JH ??? Akorát teda ten tvůj chlap by se mohl aspoň trochu usmát :grinning: :grinning: :grinning:

tak vy houfně nakupujete pláštěnky, tak k tomu bych se asi neodhodlala, nevím, radši v dešti nikam nepolezu, Elina stejně nechce v kočáru být po slídou, rve jí dolu a ječí ještě intenzivněji než bývá zvykem, takže v dešti radši nikam....v neděli jsme chtěli do aquaparku do Jihlavy ale v tomhle počasí pojedeme leda do pr...e.

Jééé a loni touhle dobou jsem byla už v porodce a sepisovali jsme papíry... :astonished: :astonished: :astonished:
24. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
VoJTI, téda, Elišce moooc přeju k narozeninám!!! To to uteklo. Nedávno jsem četala jak jsi rychle porodila...všechno nejlepší ať už zapomene napláč a má jen důvod se usmívat a zejm na maminu :dizzy_face:
Tak u DR. - vyslechla mě a pak se i sama ptala, co kojení, jak je E. po něm, když pláče jestli propíná nebo naopak pokrčuje nožičky, jakou má stolici (to třeba našeho nikdy nezajímalo), taky jí koukla do pusinky, protože tam má pořád takovou bílou tečku...dásně má prý mírně zduřelý, že prý se to připravuje na zoubky, ale zatím se neklubají. Prý už hodně slintá a jazykem si rejdí na těch místech...a tak vůbec mi ochotně odpověděla na všechno a VUBEC mi nebylo blbý se na cokoli zeptat. Poslechla jí...a taky jsem se ptala na ten výtěr..řekla, že kdyby měla neobvyklou stolici nebo smrděla, když prdí, tak že by to bylo opodstatněný, ale takhle prý ne. Na pláč mi řekla, že zejm. po 16 hod je to běžný a večer že to graduje.Jestli prý je dopol a odpol relativně klidná, směje se a hraje si, tak že by to přičítala kolikám. Prý jsou někdy dost urputný a děti to umí dát dost na jevo. Taky se ptala na moje potravinový alergie a snášenlivost jídla, jestli prý nemám nějakou dyspepsii...že by se to mohlo odrazit trošku na mléce a to by pak dělalo trochu větší problémy než normál....no rostě mi toho řekla hafo. Zároveň mě fakt uklidnila, že kdyby něco tak jí výtěr udělají...pochválila E. že je šikovná a to mi dodalo takový nějaký klid. Holky, fakt...domluvily jsme se, že zkusíme dávat od poledního jídla Sab Simplex až do večera, taky doporučila koupit probiotický kapsličky, že je máme otevřít a vysypat jen půlku, rozpustit ve vodě a udělat takhle Elence týdení kůru. Kdyby to nepomohlo máme přijít...no žůžo. Fakt, sice je to možná obyč řešení, co mi nabídla, ale měla zájem udělat pro Elenku dobře a to jsem moc ocenila. Aspoň něco poradila. Ty jo, já jsem ráda, že jsem tam šly.
24. čer 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jé taky se přidávám ke gratulaci k prvnímu ročku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky fotit jsem nás nechala v panský ulici u Kernera :wink: bylo to celkem drahý myslim něco kolem 700.- :confounded: ale máme to na CD a je jich cca 20 fotek,Máme to daný do vekýho formátu A4 a tak proto je to drahž tolik, ty menší jsou levnější ,ale nevinikne to tak, musím sehnat pěknej rámeček-několik a dáme si to do obejváku a do ložnice a jednu Simonce do pokojíčku :wink: :slight_smile:
Jo a chlap a úsměv jo...haha...je to morous :grinning: je zvyklej z práce bejt pořád vážnej :angry:
Evi co na to říct...jsme rády s tebou, je cítit z toho co píšeš tu pozitivní sílu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: asi bude dr fakt hodná a dobrá ,je vidět, že o dětech určitě ví hodně :wink: Tak to vyzkoušejte a uvidíte :wink:
Holky já jdu dneska asi do hajan, jsem nějaká ko :confounded: manduca super, malá v ní po 20 minutách vytuhla a kdybych nemusela domu tak bych s ní chodila snad všude :grinning: jestli nemám prodat kočárek :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
NAzdárek,
Petrevko to jsem ráda, že se ti Dr. Žižková zamlouvá, já jsem s ní moc spokojená, je hrozně hodná a na ty dětičky tak hezky mluví a hladí je. Spádovost se teď vůbec neřeší. A je u ní fajn, že objednává přímo na hodinu takže tam tak nečekáš jako u jiných doktorů.
Elince přeji taky vše nejlepší a ať ji moc ti bráchové nezlobí!
Moni na tu prochajdu to jen tak nevypadá, co? To je teda hnus fialovej to počasí. Ale už se těším.
Straspy co kalhotky používáte? A jak to Simča snáší? To je fajn, že se jí v Manduce líbí. Justík z ní taky pěkně vidí, takže kouká co se děje kolem a nefňuká.
Na pláštěnku se teda taky necítím, i když to byl předevčírem boj s tím deštníkem. Dneska bylo tak hnusně, že jsem byli doma.
24. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petreva - taky jsem s Dr. Žižkovou spokojená. Na děti je fakt hrozně milá. Michalka se na ní vždycky směje. I když je po očkování, tak si popláče a za chvilku je zase samý úsměv. Taky mi přijde hodná i sestřička. Takže jsem fakt ráda, že jsme k ní šly. Původně jsem taky uvažovala o Dražanovi, ale tohle bylo blíž a když jsem jí před porodem volala, tak byla moc milá. Takže to rozhodlo.

Holky, z jakých hrnečků vám pijou dětičky??? Jak Michalka nechce pít, tak já nevím, jaký hrneček už koupit. Už jsem koupila 3.
24. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
děkuju moc za přání pro Eli, dneska mě překvapila, měla celý den tulící a mazlící, což obvykle vůbec nedělá... :slight_smile:
Petrev -jsem ráda, že jsi šla, vidíš, každý doktor přistupuje jinak, já zažila Žižkovou ještě v nemocnici na dětským, když jsem tam byla s Vojtou a byla super....a pak jednou na pohotovosti....tak jesti se ti taky tak líbí, tak přestup, budeš klidnější a tím pádem bude klidnější i Elenka.

strašpy - taky chci koupit manducu, na chatu, tam se nedá jezdit s kočárem, jen nevím, jestli v ní Eli bude chtít bejt, abych zbytečně nevyhodila peníze, v kočárku být nechce, ale celkem ráda se chová a nosí....Hele a co dělá tvůj chlap (jestli to teda nejni tajný) že je pořád vážnej...

Bambi - Eli pije z flašky a Vojta se nenaučil pít ze žádného hrnečku - buď flaška a nebo normální hrníček...ale s těma pítkama, to byly boje a nic.... :angry: :angry: :angry:
24. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cline, moc díky prakticky jí nesundaváme, jen na cca 2 hodinky denně a na noc teda dávám normálně dvě plínky, protože má otlačený nožičky u kolínej, ale co je horší, že nás tou fixací trápí prdíky, jak nemůže se mlít, no dřív kopala a mávala rukama a ted...chudák je taková smutná :frowning2: a bulí hlavně navečer, což neznáme nrmálně, tak jsem koupila Sabky a dávám je ale moc to teda nepomáhá, dneska ani nekakala :unamused: zítra jdeme na očkování, takže uvažuju, že jí zítřek dám jen ty dvě plínky přeci jen se může trochu hejbat v tom...
Manduca skvělá, jsem spokojená, snad Síma taky :wink: Těším se až bude hezky, tak vyrazím do třeboně za našima autobudem :wink: Taky jsem si nebyla jistá, jestli se jí to bude líbit, ale tohle se dá prodat celkem snadno J :grinning: Jinak manžel je PČR dříve obvodní oddělení, dnes kriminálka :dizzy_face: ale pššt :grinning:
Dobrou noc holky a kluci zítra nastane boj o přežití bez řevu a teploty papa :frowning2:
24. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Michalka si dneska v 5 ráno řekla, že už bude vstávat. Naštěstí v 6,15 ještě usnula. Stihla usnout těsně před tím než přijeli naši chodníkáři :rolling_eyes:. A spinká ještě teď. :slight_smile:

Straspy - držím palce při očkování, ať to Simonka zvládne. Taky očkováním nemám ráda. Teď snad bude do roka klid.

Vojti - tos mě s tím hrnečkem moc nepotěšila. Michalka totiž odmítá flašku, protože si myslí, že má jíst. A ona už teď nechce ani mléko, kromě rána.Takže bude asi pokračovat boj s hrnečkama :frowning2:
25. čer 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj máme to za sebou malá děsně řvala máme hexu a synflorix :wink: masakrrrrrrrrrrrrrr bulím tu, ach jo špatěn to snášim´, dělat jí bolest, malá moje...teď spinká, bojim se horečky, snad to zvládneme :wink:
25. čer 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo zapoměla jsem napsat váha 6340g a obvod hlavy 42cm :wink:
25. čer 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
strašpy - neboj, Simonka je holka šikovná,a pěknej cvalík :grinning: :grinning: :grinning: Eli ve třech měsících měla 5,5kg :grinning:
25. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky doplním naše údaje - v pondělí měla Michalka 8,5 kg a 74 cm. Ve třech měsících vážila 6150 g a ve čtyřech už 6700 g :astonished:
25. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, kam rostete, my měli teď v roce 8,8kg... :unamused:
25. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooj kóóóóčky

tak já dodatečně přeji vše nej nej nej.

Stras. tak to je mi líto, neboj, určitě to bude dobré.

My byli dnes u mudr a zítra jedeme na oční. Pořád nás to zlobí, tak jsem na to celkem zvědavá a dost se bojím co mu tam budou dělat bobánkovi.

Holky teď asi půjdete do kolen, dnes nás vážili a máme rovných 6,5. Strčíme Simonku do kapsy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Počasí nás také neba. Je to hnus. Dnes byla bouřka jako ... jsem se normálně bála.
25. čer 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krista: nn, jsi moc hodná, díky za info. :wink:
25. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,
tak to máme co dělat, my máme nějakých cca 1200 příspěvků, ne ????

teda skleni - rostete jako z vody, a co máte pořád s tím očkem - záněty ???

u nás byla taková bouřka, že vypadla elektrika....bojim,bojim, prádlo co jsem měla venku na šnůře jsem musela znovu prát, jak bylo zacákaný od bláta, jak prudce lilo a prej má takhle být až do neděle....ach jo :angry: :angry: :angry:
25. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek