• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
vojtí nám pořád hnisalo, chvíli měl klid a pak se to opět vrátilo..... už se mi to nelíbilo. Jsem zvědavá, co nám tam zítra poví.

JJ,buřina byla hrozná, prý má přijít další. Tak se opatrujte pa
25. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Skleni teda vy jste valibuci, my měli 6,5 kg ve 4 měsících :grinning:
25. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
skleni - a dělali mu takovej ten výplach kanálků ?? nebo dávali jen mastičky ?

to počasí je k vzteku, dneska jsme jeli do hradce nakopit a jak bylo hnusně, tak aspon nebyli nikde žádný lidi a fronty a tak :grinning: :grinning: :grinning:

kočky dobrou
25. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, vy jste teda aktivní - já opět skoro nestíhám číst :grinning:
Koukám, že miminečka rostou pěkně a to je dobře.
Skleni: Chudinka malej, snad bude očičko ok :fearful:
Petrevo: Je fajn, že ti to Žižková hezky vysvětlila a máš lepší pocit - někdy stačí i to a hned je trochu líp :slight_smile:
Bambi: Daník taky nechtěl moc pít - až z hrnečku Nuk, z kterého to samo teče něco málo vypije(z těch sacích ne) :slight_smile:
Vojtí: O počasí mi ani nemluv - hrůza děs - sušáky na prádlo po celém bytě a v paneláku si to umíš představit - natož s Daníkem, který se za vše chytá a staví :confounded:
Straspy: Udělej foto jak malou nosíš v té manduce(jestli to správně píšu) - zajímalo by mě,jak to vypadá :wink:
Cline: procházku vidím až na příští týden, teď to stojí za prd :angry:

Já byla dnes celý den poprvé bez Daníka a proběhlo to pěkně - tatínek hlídání zvládl na jedničku, Daník ještě líp(za celý den si na mě asi ani nevzpomněl - potvůrka :grinning: ) - a já měla tolik dojmů, že jsem sice průběžně psala sms, ale ani se mi nestihlo stýskat - takže ve výsledku - supr!!!
25. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,

Moni -tak ty si měla včera volno, jo....no taky bych to brala, snad se brzy dočkám...

Jinak u nás je teď o víkendu pouť, nájíždějí sem už od středy, takže od středy se z nám stala kasička našeho mladýho, to je peněz co on tam probendí....jééé, nejradši bych jela někam pryč, máme stánky pod oknama do ložnice, nemůžeme ani vyvětrat...už abych byl konec...loni jsem to pěkně přečkala v porodce, tak letos si to vychutnám....
26. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte všem, tak jsem zpět i naším princátkem. Včera nás pustili. Porod v poho díky milovanymu tatkovi, který mi strasne moc pomohl.Malej je šípková ruženka. I dr. říkala, že máme extremne spave díte. Brecel taky vážne párkrat, jen když to stálo za to. (sono kycli, ledvin, ockovani) a prvni koupani. -Neuveritelny. Je to proste nase zlato. Vsem moc diky za gratulace a moc se na vas osobne tesim. Martina
26. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,
tak marti, už máte prdouska doma, to jsem ráda, že je to zlatíčko, tak třeba vám ještě ukáže, jak umí bečet :grinning: :grinning: :grinning: a jak se ti líbilo v hradecký porodnici ????
26. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!!
MARTI, ráda tě "vidím"!!! Takhonem fotečky do albíka, jsem zvědavá jak blecha!!
VOJTI, přežijte pouť, to peníze jen lítaj, viď. My se vždycky jdem jen podívat a nestačím se divit...
MONI, jak jste začínali s příkrmama?? Od kdy? Já na to teda nechvátám, ale musím sbírat info včas neb ta moje cácora mi moc času nazbyt nedopřeje...
Příští týden zajdem za pani doktorkou optat se na tu registraci...je mi to vždycky tak blbí od někoho odcházet(jsem takovej zakřiknutej typ anerada dělám rozbroje)...zejm. když ho potkávám ve městě...ale jde o Elenku, tak vzhůru do toho.
Tenhle týden Elča nepřibrala lautr vůbec nic...no jo,ale jak zjistit, jestli brečí hlady nebo ne...když jí nabídnu příkrm, myslím si, že si vezme vždycky...lépe to z flašky poteče a už se mi u prsa snažit nebude vůbec...
27. čer 2009 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooooooooooooooj ženy

no tady teď byl takový masakr, že jsem se fakt bála, jak já ty bouřky nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marti taky vítám doma, všude dobře doma nejlépe co??? Hlavně, že jste oba v pořádku.
A jak to zvládáš??? Je Michálek hodný???

Petr:to je dobře, že sis takhle se Žižkovou popovídala. Ona je fakt super, taky bych tam hned šla

Vojtíšek včera dostal další kapičky a prý pokud se to nezlepší, tak jdeme na průplach. Ach jo.....

Moni: o tom prádle mi nemluv. Já mám sice barák, ale když peru, tak to stojí za to, hlavně, když prší. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
27. čer 2009 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Sklenicka - Třeba se to Vojtíškovi ještě spraví. I ten průplach se dá zvládnout. I když se mi tam taky strašně s Michalkou nechtělo. Naštěstí jsem u toho nebyla. Jen jsem slyšela, jak pláče. Ale zase na druhou stranu je to třeba udělat, aby bylo očko v pořádku. Já jsem to odkládala až do 4 měsíců. Ale teď už bych šla dřív. Pokud je kanálek neprůchodný, stejně se to sama nespraví. A čím menší dítě je, tím je to lepší.

Anitrams - to ti teda závidím takového spáče. Hezky si to doma užívejte. Ať je pořád tak hodný a spokojený miminko.
27. čer 2009 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Bambi: myslíš?? Já se toho také bojím. Bobánek malej. Já tohle špatně nesu. U Daníka jsem řvala kvůli každé pytlovině.

Jinak ten zlobí, až to hezký není. Jak pořádně nemůžeme ven a táta je na noční, tak je to na zabití :grinning: :grinning: :grinning:

NO nic, jdu koupat, Vojtulka tu vedle mě fňuká v lehátku, tak ho jdu trochu probudit.

zatím paáááááá
27. čer 2009 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Sklenicka - když jsem tam čekala s jednou maminkou, tak ta říkala, že jí doktor říkal, že od půl roku musí mít děti už narkózu. Z toho jsem byla v šoku. Už jsem si představovala, jak budou Michalce dávat narkózu. Po výplachu mě totiž strašili, že možná půjdeme ještě jednou, protože to měla hodně špatný. Ta paní měla 6měsíční holčičku,tak tak museli jít, aby to ještě stihli bez narkózy. Předpokládám, že čím je dítě větší, tím víc cítí bolest.

Michalka se teď taky pořád vzteká. Snaží se lézt,ale ještě jí to nejde. Tak začne řvát jak na lesy, že se nemůže dostat, kam by chtěla. Už jí nebaví žádný hračky, tak se taky vzteká. Vůbec nevím, jak jí teď zabavit. A ještě k tomu bojujeme s hrnečkem na pití. Zatím převážně pijeme po lžičkách.
27. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty bláho, tak to máš asi co dělat viď?? Abys do ní alespoň něco dostala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Neboj, určitě si zvykne, Daníkovi to také nešlo, tak pil prostě z flašky a pak se do toho dostal.

No jo, ale co když to očko bude teď dobré a zase se mu to vrátí???? SE z toho fakt picnu. :confused: :confused: :confused:
27. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty jo, teď jsem si všimla, že už tu dlouho nebyla Jitka, nevíte o ní někdo??
27. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Sklenicka - ta jí to očko ještě nedávno hnisalo. Byla jsem znova na očním. Zkoušela jí doktorka na to mačkat a říkala, že to vypadá dobře. Že to prostě chce čas, než se to vyčistí, jak to měla špatné. Takže tomu věřím. Hlavně že jí tečou slzy.

Taky jsem si všimla, že Jitka už tu dost dlouho nebyla.
28. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak doufám, že se nám to vyhne.

No ženský, kde jste kdo???
28. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Sklenicka - já jsem tady :slight_smile: A kde jste ostatní??? Ať tady nemáme dialog pouze se Skleni.

Dneska mě chytla ta úžasná bouřka, co byla tady odpoledne. Přišla jsem domů kompletně vykoupaná :grinning: :grinning: :grinning: . A Michalka pod pláštěnkou z toho měla strašnou srandu. Kopala do ní a strašně se jí to líbilo.
Dneska taky začala říkat táta. Povídala mi to celý večer. Strašně se jí líbí se poslouchat. Předtím říkala máma, ale teď přešla na tátu.
29. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,taky jsem tady, jenom jsem rozdýchávala tu pouť...ještě že už jsou pryč kolotáčáři jedni, nemám je ráda, brrrrr :angry: :angry: :angry:
JJ, Jíťa už se dlouho neukázala, a Mouri už otevřela kiosek, tak teď taky bude míň....

Já se dneska byla podívat za kamarádkou na miminko - myslím že je stejně starý jako Skleničky Vojtíšek - má 7kg, a byl skoro velkej jako Elina, ta tam spadla, má na čele bouli jak zeměkouli, řevu bylo taky dost, a když řve Eli, proč by si nezaječel i Vojtěch...no to byla návštěva, její dcera pro změnu potom začala hrát na klávesy, tak jsme si to opravdu užili....ale honzík byl doma a vařil oběd, šikula můj malej.

bambi - já zase odpo jela přesazovat salát a květák a tak....takže ta bouřka mě chytla taky, byla jsem jak myš, boty obalený minimálně tunou bahna.... :grinning: :grinning: :grinning:
Zítra jede chlap až do čtvrtka do Prahy, tak tu budeme válčit samy, doufám,že nebudou velký bouřky, pač se moc moc bojim....tééééda to počasí mě už začíná strašně štvát....přístí pondělí máme odjíždět na 14dnů na chatu a to jsem zvědavá, co tam budu s nima v tomhle počasí dělat... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já jsem vám sem před několika dny psala strašně dlouhatááááááááááánský příspěvek, ale smazal se mi, tak jsem totál vytočená :grinning: Tak ho zkusím zas zítra napsat, teď už mažu do hajan! Dobrou!!!
29. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooooooooooooj ženy, přeji krásné dobré ranko

Vojtí tak to nejsi sama, kdo se bojí. Daník to vždy zaspal a já ležela v posteli, vykulené oči a čekala jsem. Jak byla ta první taková větší, tak to tady normálně bouchalo do silnice, lítaly jiskry a začaly od toho houkat auta. No fakt děsný. Už mám Daníka doma, na tyhle dva dny jsem ho do školky nedávala. Na prázdniny stejně bude doma, ale to vám řeknu, jen otevře oči, tak zlobí. NO nevím, co je lepší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Hele ten tvůj Honzík je nějakej šikovnej, kde se takový děti kupujou????

Moni: tak o tom mi něco povídej, to už se mi také několikrát stalo, to je pak na budku.

Cline: prosím tě, za kolik tak máte ve sportu batohy, nic velkého, takový normální. Potřebuji pro manžu do práce. Díky :wink: :wink:
30. čer 2009 v 07:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek.
Skleni: Klasika batohy od Loapu jsou tak od 800,- ty normál, co se nosí do školy. POkud menší nebo bez vypolstrovaných zad tak levnější. Možná by se tam našlo i něco levnějšího od Nord Blancu. Chce to kouknout, máme tam toho , že bysme s tím mohli dláždit ulice :sweat_smile:
30. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Cline: moc moc díky. Mě by stačil bez toho vypolstrování, protože on si v tom vozí jen sváču. :grinning: A nemohla by ses mi juknout??? děkuji moc
30. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
holky prosím vás, vy co už berete rodičák - přišel vám za červen ??? Mě pořád ještě nic, se picnu
30. čer 2009 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Vojtí: JJ, mě už přišel minulý týden asi hned ze začátku
30. čer 2009 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
skleni, a ty máš ale mateřskou, ne ???
30. čer 2009 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
NN, rodičák, protože jsem při Daníkovi měla smlouvu na dobu určitou :unamused:
30. čer 2009 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to jo, mě zatím nic nepřišlo, budu tam muset zavolat....ach jo
30. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
NO to asi jo, je to divné, že tak dlouho nic. Dnes je konec měsíce, je to divné. :confused: :confused:
30. čer 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
no oni mi to posílají složenkou, protože ještě pořád nepochopili, že to chci na účet (a to už jsem tam psala 2x), takže tu ti kdokoliv vytáhne ze schránky :angry: :angry: :angry: ještě jak tady byli najetý ty kolotočáři....
30. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo ale bez občanky ti to stejně nikdo vyzvednout nemůže ne???
30. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek