• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Vojtisek - mě přišel 18. 6. (mám to teda na účet). Složenky jdou klidne i 10 dní. Ale zítra je červenec, tak to bys to už měla mít. Taky myslím, že ti to nikdo vyzvednout nemůže.
30. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je mi jasný, že mi to nikdo jinej nemůže "vybrat", ale už vidím ty procedůry na úřadě :angry: mě šibne fakt...
Honza marodí, má od obědě kolem 39 horečku, bolí ho hlava, zvrací, tak nevím, kdy je to na doktora a kdy ne ???
30. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Vojtí: tak jak??už to přišlo??A co malej, je lepší???
1. črc 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
skleni -peníze nikde, honzík pořád stejný, teplota mu moc neklesá, tak nevím, jestli nezajet k doktorce, jenže mám doma ty dva malý rarachy a chlap je do zítra v praze a oni doma s nikým nepočkají, tak nevím, možná jí večer cinknu a kdyžtak přijede,no....stejně myslím, že Plocková má dovču
1. črc 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ má, zrovna dnes myslím, že jí začala. Ty tam taky chodíš?????

Ty peníze to je fakt divné, i ta blbá složenka už by u tebe měla dávno být, tam cinkni raději hned.
1. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak zástup je Žižková, tak kdyžtak přijede....
na úřednice se vyzbrojím a budu volat, musí se jim ty peníze vrátit, když je nikdo na tu složenku nevyzvedl....
1. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky pro tento týden se omlouvám a loučím, jedu dovolenkovat do neděle k našim, tak se moc všechny opatrujte a hezké dny přejeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Straspy: no my tobě tééééž, pěkně si to tam užijte a pořádně si odpočiň :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy, a matky a prostě všechny,
Honzíkovi už je líp, tak už tady řádí jak černá ruka a k němu se přidali samozřejmě prckové, ach jo, už aby ti prázdniny skončily :grinning: :grinning: :grinning:

strašpy - tak ty si jedeš odpočinout, tak ať máte pěkný počasí, mějte se tam...

my odjíždíme v úterý, v neděli ještě mám objednanou holičku a v pondělí nehty a hurá na chatu....doufám, že budeme mít hezky...
tak zatim....
jo a složenka nikde a na úřad se zatím nic nevrátilo, prý....dají mi vědět, až prý něco, tak jsem zvědavá :angry:
2. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni - tak co to ublinkávání, volala jsi tý Žžikový ???
2. črc 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooj ženy

Vojtí: volala a hned jsme tam jeli. Měla podezření na reflux, ale na štěwtí nic. Jen prý strašně hltá, tak si nabere vzduch a ten ho pak tlačí. už zase přibral 30 dkg. Za chvíli z něj bude pořízek. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Vojti - ty se máš, že se budeš rekreovat. Já mám v plánu chalupu až v srpnu. U složenek trvá hrozně dlouho než se vrátí zpátky a pak se zase musí znovu poslat. Takže to jsou z toho nakonec třeba i 3 týdny.

Skleni - aspoň to bude pořádný chlap. Je vidět, že ho dobře živíš :slight_smile: Kolik už váží?
3. črc 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooojky

No malej už má 6,8 kg. Je to fakt kus chlapa. Za chvíli vás doženeme levou zadní :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
3. črc 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je teda chlapík. Michalka měla 6,7 ve 4. měsících!!!
Zjistila jsem, že Michalka pije z hrnečku jenom v kočárku (když jí dám do polosedu) a ve vaně. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jednou jsem to jen tak vyzkoušela ve vaně a ona mi vypila půl hrnečku. Jestli už má asi hlad, tak pije. Nevím. Normálně doma si ho teda vezme, ale třeba si tak 2-3x lokne. Ale aspoň to je pokrok.
Nakonec jsem jí z nekapajícího hrnečku udělala kapající - trochu jsem zničila pítko :wink: . Ale aspoň nemusí tahat, protože ona stejně do všeho kouše. Takže se o nějaký tahání z hrnečku ani nepokouší.
3. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambi: ale stejně je to holka šikovná. Daník byl na tohle strašně línej

JJ, za chvíli budu muset uklidit hl. korbu :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni - tak to je fajn, že malýmu nic není, ale pořádnej to teda je :grinning: :grinning: :grinning: to si tu hlubokou korbu moc neužiješ, vi´d....

bambi - tak vidíš, když má žízeň, tak pije, naše E taky zezačáku, když jsme začali zavádět příkrmy vůbec nechtěla pít a dneska, ráno na jeden zátah celou flašku čaje.....u nás se te´d čaj pije na litry....jo a k tý rekreaci - no nevím, vyvářet jim budu muset stejně jako doma, jenom ve více bojových podmínkách a chata bude po zimě v takovým stavu, že než to všechno uklidím, vysluním, vyvětrám, tak to je akorát tak těch 14dnů co tam budeme.... :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtí tak to není dovča, ale bojový tábor co?????????,

neboj, určitě si najdeš čas na to, aby sis odpočinula. Holky už se nám to blíží k dalšímu srazíku co?? Už se mooooc těším :wink: :wink: :wink:
3. črc 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no skleni, to mi povídej, se mi tam ani nechce, po zimě je to tam jak po boji....odpočinkovou dovolenou si teda představuju jinak - někde kde full service a all inclusive a nejlépe bez dětí :grinning: , který mi věčně visej na krku, nebo je někde honím.... :grinning: :grinning: :grinning: , ale to taky bude, takže teď v klidu pojedu uklidit na tu chatu :wink:

no a co vy všechny jinak, kde jste ???
3. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtí: vypadá to, že holky nějak ztratily zájem že????
3. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
on by zájem byl a jakej!!!! ALE máme doma rozmarný dítko a večer jsem jaksi vyřízená...
SLKENI, ty jo to je kg, je to možný :dizzy_face: to máme přibližně my teď :wink: budem Elču vážit v neděli.
VOJTI, to je pech s tou složenkou...prašule jsou potřeba pořád a teď tohle, což? snad se to brzy vyřídí!
BAMBI, téda jak jsem tudle viděla M. v kočárku to vy dlouho s hlubokou korbou už nevydržíte, viď. To se už těším až vás potkám a Michalka bude jukat na svět ze sporťáku.
My zítra odjíždíme ke tchánovcům. Moooc se těším :confounded: to bude zase rad...mám strach co Elenka na změnu prostředí..snad to nějak ustojím. Péťa tam bude pracovat bráchovi na baráku, takže mi v podstatě vůbec nepomůže. Snad nezešedivim a nevypadaj mi vlasy z té návštěvy a neustálé mluvy...oni totiš švagrová + tchýně pořád mluví...a nahlas...leze mi to na nerva.
Tak se mějte!!
3. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak dneska ráno mi odjel manžel. Jel pracovat na nějaký nový penzion do Českého Krumlova. Tak jsem přes víkend sama doma. Ještě nikdy jsem nebyla s Michalkou přes noc sama. Snad se nic nestane. Asi pojedu dneska i zítra k našim. Mamka mi zítra uvaří oběd, tak to bude fajn.

Petreva - sporťák budu zkoušet už příští týden. Jenže jak si Michalka sedne do sporťáku, tak už nebude chtít ležet a myslím, že ani spát v kočárku. Jsem na ní zvědavá. Já taky nerada jezdím k tchýni a tchánovi. To jsou vždycky přípravy, aby jsme nic nezapomněli. Stejně se vždycky starám sama a ještě je v cizím prostředí. Takže je to horší než když jsem s ní sama doma.

Vojtisek - já si vůbec nedovedu představit mít 3 děti. To bych asi zešedivěla. Jsem ráda, že zvládnu to jedno :grinning: .
4. črc 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooj holyk

já k nim také nerada chodím a ke všemu jsem tam udělala tak trochu scénu, tak tam asi nepůjdu už nikdy :grinning: :grinning:
4. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kočky,

tak já ke tchýni naštěstí nemusím, tchán je v pohodě (jsou rozvedení) ten je u nás každý den (pomáhá manžovi v práci), ovšem tchýně, to je kapitola sama pro sebe, naštěstí bydlí poměrně daleko a ani můj manžílek jí nějak zrovna nemusí (ač je to jeho vlastní matka), tak jezdí ona k nám, jak říkám naštěstí ne často, ale i to málo stojí za to, jsou tu tak 5minut, manžel se s ní zhádá, fofrem vypijou kafe a vypadnou....a další návštěva tak za čtvrt roku,nejlepší je, že si tady hraje na úžasnou babičku, nadělá tisíc fotek s dětma (který viděla tak 2x za jejich život a ještě se jí bojí) , aby se mohla v praze chlubit s vnoučatama, a ve finále když tu byli minule, tak honzík dostal tričko od čongů (ješte i s cenovkou), eli vlhčený ubrousky (cestovní balení 25ks) a na Vojtu zapoměla....no a ještě se tomu náramně smála, jak na ní leze stařecká demence....-tak jí manža řekl, že příště ať radši nic nevozí, nebo nejlépe a´t vůbec nejezdí...a už byl oheň na střeše, zhádali se a bylo po návštěvě....ale je vytrvalá a zase přijede, navíc chce Honzíka na týden na prázdniny, jenže on nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: se mu ani nedivím, teď si válí šunky na krétě (tchýně) na měsíc, tak máme klid, ani nevolá, pač je to zbytečný a drahý... :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Petreva - napiš, jak jste zvládli návštěvu.

Michalka byla tenhle víkend strašně hodný miminko. Měla dobrou náladu. Byla jsem s ní oba dny na návštěvě u mamky, tak asi byla ráda, že se jí pořád někdo věnuje, nosí se, byla na zahradě na houpačce - to má moc ráda.
Akorát dneska večer spustila takový křik - myslím, že hlady. Byl docela horor jí vykoupat a obléct. Po jídle byl klid. Teď leží v postýlce a usíná.
5. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, nějak to tu flákám. ALe už se udělalo hezky tak bychom mohly vyrazit na nějakou tu prochajdu, co Moni? Co v úterý?? O tchánovcích mi ani nemluvte, to je na dlouhé povídání, ale co s nimi nebydlíme, už je mi to šumák, zas tak často se teď nevídáme. :grinning:
5. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no moc jsem se teda neválela, lítala jsem po dr se zubama, rentgen, otisky...no nečeká mě nic pěknýho...jinak naši si malou snad trochu užili, psali, jak je tam teď ticho a smutno.. :dizzy_face: :dizzy_face:
Tchánovci, pche...kapitolka sama pro sebe :grinning: že by jsme založili téma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdo to má doma horší :grinning: :grinning:
Bami, no tak dej vědět, jak se malej líbí ve velkým kočárku, to bude mít najednou místa :grinning: já se obávám, že napodzim taky vlezeme do sporťáku :unamused: hlavně musím sehnat asi spíš kombinézu než fusak...nánožník tam mám :wink: Ty jo, utrácela jsem v sekáči, tolik krásnejch věcí na ty mrňata, Simča to snad ani neunosí :sweat_smile:
6. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem kounecne dodala par fotek, tak se na toho naseho krasavce mrknete.
6. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooj ženy

Anit: no krásné fotečky, Míša je úžžžasnej pohodář. Už se těším, až si ho poňufám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Stras: tak to si budeme notovat. Já jsem po tom svým extempore tam dnes musela povinně. Byla jsem s Daníkem na mašince a zašala strašná buřia, tak jsme se k nim museli schovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nálada tam byla pod psa, jen přetvářky :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
6. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni_ tedy ty si rychlik. Jojo, je celej tata, pohodar az flagmatik. Uz se tesim na srazek, ze te poznam. Tedy vas vsechny. :dizzy_face:
6. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
teda strašpy, co ty zuby ??? to tě takhle začly zlobit při těhu a tak,nebo už dřív ??? mě taky zub chytal, ale jenom, když jsem byla těhotná. Tak ať to brzy skončí...a jinak zimních kombinéz mám pár po Eli - sice samý růžový, ale kdyby byl zájem,jsou k dispozici. :wink:

marti - teda to je kouzelný miminko, úplně se mi chtělo bulet, když jsem viděla tu fotku v zavinovačce v porodce, trocha nostalgie, už se tam asi nepodívám :frowning2:

skleni - prosím tě, cos tý tchýni provedla, vždyť jsou to tak milý a hodný stvořeníčka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek