• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Ahojky, no to určitě, ti budu vyprávět :wink: :wink: :wink: :wink:

Anit: no já se taky těším, bude to paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. črc 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtí co ty peníze????? Dorazily???

Straspy: kde jste se nechávali fotit????
8. črc 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau ženy,
teda dneska jsem k.o., ještě teď to tady ječí z postýlek, nějakej blbej dne, E vůbec přes den nespala, oba jsou protivný....

skleni - zatím nic, musím čekat, až se to vrátí na úřad a pak mi to pošlou znovu, tak jsem jim potřetí dala žádost, že to chci na účet, tak uvidíme, no....
8. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je vrchol. Bych jim došla asi něco říct pěkně od plic. Tedy já si to ndovedu představit, bych se asi zbláznila.
8. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u tchánovců jsme přežili...Péťa pracoval celý dny na baráku u bráchy, takže jsem s Elenkou byla sama...tedy s tchýní nebo švagrovou...Elča byla v so relativně hodná a hlavně večer celkem hezky usnula, je po krátším breku..to byla výživa pro ty dvě, hned se pustily do toho, jak si vymýšlíme, že je E. hodný miminko, že tam je určitě lepší vzduch než u nás doma a proto tak hezky usnula...no, ale šlo to. Možná mě tchýně až překvapila, jak se o Elenku zajímala. Pak teda měla nemístnou poznámku u Péti, no ale dalo se čekat něco takovýho,t akže na to prdim. Jsme doma a díky Bohu za to...
ANIT, taky jihnu když vidím foto z porodnice...přijde mi to už taaak dávno. Ty dětičky se mění snad každý den.
VoJTI, tak už máme černé na bílém tu naší komplikovanou mateřškou a rodičák :wink: Péťo, kdy jsi začala s příkrmama u E?A masozeleninky v poledne?? Nebo kašičkama? Já na to nechvátám, ale musím sbírat info dopředu, páč mi cácora nedá moc volnýho času...
BAMBI, tak co sporťák?? UŽ??
Kde máme MONČU? Není na nějaké dovče? A MOURI? Tu asi zaměstnává kiosek.
SKLENI, jak jde kojení? Po kolika hod malej baští? A v noci?
Tak máme doma Manducu, chvíli nám trvalo než jsem si jí naštelovala tak, aby to bylo dobrý, ale už si v ní Elča lebedí...je to žůžo.
9. črc 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Vojtisek - ten včerejší den blbec byl u nás taky. Michalka zase vůbec nespala dopoledne. Takže s ní bylo k nevydržení. Naštěstí celkem spala po obědě a pak doháněla nedostaek spánku navečer.

Petreva - sporťák jsme už vyzkoušeli. Ještě jsem jí z něj vyndala a vrátila hlubokou korbu. Teď se zase ochladilo a Michalka je pořád bez deky v kočárku, protože mi jí vždycky kope pryč. Takže je jí v hlubokém tepleji. Zatím se tam bez problémů vejde a když chce vidět ven, tak ji dám do polosedu a je to pak lepší. Stejně zatím většinu času v kočárku prospí. Tak až začne míň spát, tak hurá na sporťák. A s první příkrmy jsem začínala když bylo Michalce 5 měsíců (nejdřív mrkev, brokolice, květák, brambory a mrkev a pak kombinovat dohromady a přidávat postupně další chuťe).

Anit - taky vzpomínám na to, když jsem ležela v porodnici. Přijde mi to nedávno, ale Michalce už bude 8 měsíců. Je to fakt strašný, jak ty děti rostou.
9. črc 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooojky,

Petr. kojení jde dobře, včera měl nějakou krizi, tak jsme kojili po dvou hodinách, ale jinak tak po 3 a v noci jen jednou. TeĎ asi druhý den se mi vzbudil v 6 a už neusnul. Je to šikulka, ale usnout by mohl, mamka by spala hned :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,
Evi - já začala s příkrmama až pozdě, až když měla ukončený 6tý měsíc, do tý doby nám stačilo kojení, chytrá mudra mi poradila, že mám začít ovocem dopo, jenže ta mrška mi potom vůbec nechtěla jíst zeleninu - nebyla tak chutná :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak jsme na týden přestali, a pak začli znovu v poledne zeleninou - já nedávala po jednom druhu, hned jsem dělala třeba mrkev,petržel,brokolici..., nejdřív jen ve vodě, pak jsem k tomu hodila kus masa, ale to jsem jí ještě nedávala, jen že to měla v tom vývaru, a pak jsem nechávala i maso,někdy místo masa vaječný žloutek. Udělal jsem toho celej velkej hrnec, a dala do přesnídávkových skleniček a do mrazáku, pak jsem třeba 14dnů jen vytahovala, a přidala třeba ještě brambor, nebo rýži....... Eli se rozjedla celkem rychle, nic jsem nemixovala, jen mačkala vidličkou, takže začala i brzy kousak kousky, kamarákdy co mixovali takovým tím tyčovým mixém najemno pak měli problémy, když děti měli kousíčky v polévkce....asi po 14ti dnech co jsem začala dávat v poledne jsem začala dávat večer kaši (po kaši ještě kojo) a za další měsíc ovoce dopo i odpo,nebo tvaroh,jogurt,chleba s lučinou (ikdyž tam je teda sůl :angry: ) a pak se mi sama od sebe odstavila od kojení, už prostě nechtěla. Jinak brokolice teda chutnala nejmíň...nejvíc asi suchej brambor, ten si kolikrát ted kouše když zbydou od oběda...Jogurty kupuju aktivii nebo holandii nebo kunín, zkoušela jsem i kupované přesnídávky, ale byli na můj vkus moc sladké, tak nic a ovoce dostává samotné nebo s tvarohem, ted má nějaký masový období, ovoce moc nechce....A jinak jsem ráda, žes přežila tchýni ve zdraví i s Elenkou, a hurá že už jste doma, viď... :dizzy_face:

My měli už v úterý jet na chatu, jenže nic, mužík má moc práce a takový kšefty, co by prý nerad odříkal, tak čekáme, no co v tomhle počasí tam stejně nejni o co stát, tak povídal, že se asi na chatu vyprdneme a vyrazíme do chorvatska...nevím, jela bych ráda, do tepla, ale ta cesta autem mě děsí, mám co dělat jí zvládnout sama, natož s dětma, což vojta, ale nevím vůbec jak by se zadaptovala Eli, zatím jela max do hradce a zpátky a celou cestu ječí, nebo leze z pásů....zítra se to prý rozhodne, tak uvidíme.

jo a volali mi z úřadu, že mi ten "ztracenej" rodičák pošlou najednou teď s tím co mají a prý už na účet, tak jsem zvědavá :grinning: :grinning: :grinning: jsem tam na ně trochu ječela do telefonu, tak asi měla strach, abych si proto nepřijela osobně....

no a jak se chystáte na srazík ????já už se těším, móóóóóóc
9. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - manduca je super a E vypadá spokojeně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jé to jsem napsala přímo slohovou práci :astonished:
9. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

hlásím, že Michalka se konečně rozhodla, že začne lézt. Už konečně přišla na tu techniku, jak to udělat, aby se posunula dopředu. Teď vypadá zatím jako krokodýl, když leze. Ale brzo si určitě na kolena stoupne, když už zjistila na co je má.

Já se rozhoduju, jestli vezmu na sraz i Michalku. Vojti budeš brát Eli? Já bych asi neměla odvahu jet se třema dětma autem na dovolenou. Já bych chtěla jet na dovolenou s Michalkou než půjdu po mateřské do práce. To už jí budou skoro 3, tak snad by moře zvládla. Docela by se mi líbilo jet i se švagrovou. Mají o 5 měsíců menšího chlapečka. Tak by si aspoň mohli spolu hrát.
10. črc 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
bambi - tak gratulujeme ke "krokodýlení"..... :grinning: :grinning: :grinning: Nevím jestli budu brát někoho na sraz, bylo domluvený, že bude mít děti manža, jenže teď jim do toho vlezl čundr a ten víkend co máme sraz ho budou končit, tak nevím, jak to ještě dořeší - takže bu´d pojedu sama, nebo budu brát Vojtu i Eli s sebou....podle toho, kdy se chlap vrátí z toho jejich výletu...

Do toho chorvatska asi pojedeme, je tam teploučko, jezdíme na noc, tak by měli spát, myslím, že to bude v poho, s honzíkem jezdíme odmalička,ale je fakt, že ten byl ze všech dětí nejmíň ukňučenej a uřvanej, no tak uvidíme. Čekám na potvrzení ubytování. Tak zatim pa
10. črc 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, vždycky píšu jen aspoň že žijeme, nestíhám nestačím...Mnžel má dneska narozky 27 :wink: Tak jdu dělat hodnou :grinning: :grinning:
Bambi lezení jo, krása, no už se nezastavíš :grinning: :grinning:
Vojtíšku, vemte nás sebou na dovolenou :grinning: :grinning: jela bych z feku jen plavky, dítě a manžela bych nechala doma :grinning: :grinning:
Fotit jsme se nechali u Kernera v Panský ulici :wink: bylo to celkem drahé 700,- cca :angry:
Zuby mám špatný rodově a co jsem začala se stymulkou na ivf tak se tio rozjelo :cry: no nejdřív mě nahlodali dvojčátka, pak mi při nich vytrhla nerv bez umrtvení a já do 2 dní porodila :frowning2: :frowning2: proto jsem i když mě zuby boleli se S tak jsem si na ně nenechala šáhnout jen KO a max vyvrtat kaz...ale teď jak kojím tak se mi dělaj krčky a lámou se. jsem jako bych u zubaře nebyla snad 10 let :angry: a to jsem tak v měsíci chodívala i každej tejden 2x :angry: no co se dá dělat, holt se těším na ty ve skleničce :grinning: aspoň budu mít klid a budu žužlat jako kapr :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooooooooj Straspy

no jen nepovídej, já tě tu vídávám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Prostě na nás prdíš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ne, sranda :wink:

Ty bláho, tolik??? No tak na to se asi vyprdnu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

O těch zubech mi nemluv, my máme kazivost v rodě. Je to hrozné. Ségra je u Majerčíkové pečená vařená
11. črc 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky,

tak jsem byla dopoledne utrácet, ve městě a na vajgaře v tom kompexu, no a popravdě nic moc, byla jsem sama s honzíkem (ten utrácel možná víc než já :grinning: ), objevila jsem nádherný sandálky pro Eli, jenže jsem si netroufla jí je koupit bez ozkoušení, vnitřek jsem si sice změřila, ale připadli mi strááááášně veliký na tu její malilinkatou nožičku, tak asi až se vzbudí, tak pojedme ještě jednou, sandálky potřebuje...achjo.
Pak jsem se doma fakt dost nasmála - koupila jsem Vojtíkovi kraťasy, pláťáky, většinou nekoukám na velikosti, protože mi přijde v každým obchodě všechno jinak číslovaný, mám to v oku, tak jsem podle oka koupila ty kraťasy a doma když jsem odstřihávala cedulky, tak tam byla velikost 4-6měsíců...no nevím, ale to už se sekli fakt dost, vojtovi jsou akorát a má dva a půl roku, bych chtěla vidět to miminko, ikdyž třeba Vojtík od Skleni by je měl taky akorát, viď :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.
Chtěla jsem ještě pro Eli nějaký legínky, pod sukýnku nebo šatky a nic neměli, tak jsem celkově byla taková otrávená, ve zveráku měli nový krásný želvičky, nevím teda název, ale úplně jiný druh než máme my....ty jo, tolik bych jí chtěla, je tak nádherná, jenže se bojím, že ty naše kravky velký by mi tuhle malinkou sežraly :frowning2: jsou to potvory, sice máme ještě jedno akvárko, ale nejsem sebevrah, čistit dvě akvárka, to fakt ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky, mě ty děti ještě pořád spí, jdu je vzbudit, nebo večer neusnou....pa
11. črc 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele nech si toho jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Třeba to nejsou kraťáky, ale kalhoty :wink: :wink: :wink: Prosím tě, o číslování mi nemluv. My kokupily Danovi v roce kalhoty a on je nosí pořád :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Stras: co ty a kočár, představ si, vypadla mi ložiska, tak ho budu v ponděllí reklamovat. Jsem hotová. :cry: :cry: :cry:
11. črc 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

dneska jsem byli na návštěvě u tchána a tchýně. Docela v pohodě. Michalka byla hrozně hodná. Krásně po obědě spinkala, což jsem se divila. Já s ní někdy jezdím dvě hodiny a je pořád děsně čilá. Navečer jsem jí poslala ven s manželem a ten jí nechal spát do 19 h. Tak jsem zvědavá, do kdy bude ponocovat.

Jo a jak jsem říkala, že snad bude chvíli klid od zubů. Tak houby. Už máme 7. - dvojka dole. A myslím, že za pár dní vyleze i druhá dvojka dole. Takže z Michalky už bude pěkná zubatka. Už teď má pusu plnou zubů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda bambi, někam chvátáte s těma zubama ??? Michalka bude za chvíli jak krokodýl :grinning: :grinning: :grinning: , tak aspoň, že je statečná a netrápí jí horečky a tak, my si u zubů s oběma malýma vytrpěli, Vojta míval děsný horečky a Eli, no ani nemluvit a to prosím máme zuby 4, v roce :angry: :angry: :angry: a už teď se hrozím, až nám poleze další, slintá jak bernardýn

no skleni - co s tím kočárkem děláte ???tak třeba ti dají nějaký náhradní, ne ? abys mohla s malým jezdit, nám to tak v táboře udělali, když jsem dávala boudu na reklamaci....kdes kupovala ? u Housarů ?
11. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a želvu mám, vytáhla jsem druhý akvárko, aby na sebe mohli tak 14dnů koukat a zvykat a pak půjde k velkejm.....prej sem šiblá, povídal manža, ale já se do želviček prostě zamilovala :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojjjjjjjjy

Nn, kupovala jsem ho na netu. Snad ho brzy opraví. Na štěstí mám jeden po Daníkovi, ale je to strašná rachotina. Snad Vojtíka někde nevyklopím.

Ty jsi blázen, ale já jsem stejná, viděla jsem králíka, a už ho mám doma, také 2 andulky, manžu a dědu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Krásnou neděli :slight_smile:
12. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Kočárek dobrá, až na ten košík dole, úplně mi to ty přední kelečka prodřeli :angry: nemůže se tam dávat nic pomaluuu, no prdím na to, až to praskne ušiju prostě novej košík :wink: Jinak zatím tukám v pořádku :wink: My ho koupily v ČB bejbycentru, tady byl o 2tis dražší a za ty ušetřený jsem koupila monitor dechu a jsem ráda, 2x nám řval...
:- takže tím zachránil malou |
:confounded:
Želvičky...vojtí, máme taky jdenu u J segry, hledá zájemnce :grinning: tvoje chlapa picne :grinning: :grinning: Že by návod jak se zbavit chlapa ? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bambi, hele a kdy jste měli první zub?
O velikostech mi nemluvte, kupuju malej 80 :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: a někdy má 64, většinou 74 :wink: tak a moje máma kupuje a třeba to vezme 2x na sebe a mě to štve...je to sice hezký, že chce pomoct oblíkat, ale pak to tu jen skladuju, měla tolik věcí co prostě neměla ani 1 na sobě.. :confounded: no snad další dítko :sweat_smile:
12. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Straspytelka - první zuby (jedničky dole) Michalka měla, když jí byly 4 měsíce a 8 dní. Takže byla téměř tak stará jako teď Simonka. No a pak 2 měsíce klid a najednou jí vyrostly 4 nahoře a teď zase rostou 2 dole. Dneska v noci kvůli zoubkům špatně spinkala. Pořád kňourala a ze spaní taky plakala. Nevím,jestli třeba neměla špatné sny. Pořád si rve ruce do pusy. Nejhorší je to při krmení. To máme jídlo všude. Ale naštěstí nikdy neměla horečku. To jsem fakt ráda.

Vojtisek - napiš pak, jaký bylo želví zvykání.

S velikostma máme taky problém. Každý to má číslovaný jinak. Někdy kupuju normálně 74, což by odpovídalo 6-9 měsíců. Ale dupačky máme třeba i 86.
13. črc 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, teda já to tady flákám :sweat_smile: . Ale jak je konečně pěkně tak už snad doděláme plot a můžu začít něco robit na zahrádce. Už bych byla ráda, aby tam byl trávníčke na povalování, ale zatím je to děs běs. Ale vykvetla mi kala - koupila jsem hlízu a je krásná, pak jsem koupila ještě jednu rostlou a ta se netváří, že pokevete. NO a lilie už taky kvetou a kostace se chytají, tak už jen ta tráva a je to ideál.
13. črc 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem teď vzpomínala a procházela diskuzi. Jak jsme před rokem řešily, jestli nadstandart a nebo ne, a Petrevka jak smutnila, že manža má pomalé spermie ( :grinning: :grinning: :grinning: no očividně jim to na dohonění vajíčka stačilo, že? :grinning: :grinning: ), tak jsem moc ráda, že to všechno tak dobře dopadlo a máme všechny ty naše zlatíčka už doma a můžeme se z nich radovat. :slight_smile:
13. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooooooojky, ani mi nemluv. My budeme mít 3 měsíce, to není možné. Ještě nedávno jsem tu řešila své oteklé nohy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Náš bobánek roste jako z vody. Jsem zvědavá, kolik za ty 2 dny bude mít. Půjčila jsem si od kamarádky váhu, tak snad jí nezrochneme.

Cli: máš krásné fotečky, malá roste jako z vody. :wink: :wink: :wink:

Straspy: tak ten koš obrať, já ho mám nandaný obráceně a vůbec mi to o kolečka nešourá. :wink: :wink: :wink:

Jinak vám přeji krásný sluníčkový den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. črc 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

včera Michalka už nechtěla navečer spát. Takže do 15 hod do večera nespala. Chudák byla tak vyčerpaná, že usnula v pozici na bříšku (asi už se nestihla otočit). Vzbudila se v 5 ráno na jídlo a pak pokračovala ve spaní ještě do 8,20 hod. Takže dneska zase nespala dopoledne. Už jí začíná stačit spát jenom 2x denně.

Dneska je venku strašný počasí. Nedá se ani dejchat.

Taky už máme ode dneška sporťák. Už se mi pokoušela vylézt z kočárku, protože chtěla koukat. Tak mi došla trpělivost a hurá na výměnu kočárku.

Taky jsme jí včera fotili na manželově motorce. Dám foto do alba. Moc se jí na ní líbilo. Hezky do ní mlátila :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Ahojky pěkně sem se dneska spálila na procházce :confounded: tu skuhrám moje zádíčkaaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: objednala jsem se na gyndu, šla jsem na středisko pěškyyyyy :sweat_smile: kravka no...
Bambi hihi motorkářka jo...hele mě taky malá spí už od 10 h od do 12 h a pak na chvilku kolem 15 h a pak koupeme kolem 17*30 18h a to kouká ještě tak hodinku někdy a pak usne a budí se kolem 5 ráno :unamused:nakojim a hraje si hodinku dvě zase nakojim a ještě kolikrát hodinku pospíme :slight_smile:
Skleni, hele já to i obracela, jenže to prostě asi udělali moc veký tu desku a dře to stejně :frowning2: to neva...seženu nějakou hezkou černou látku a táta mi kdyžtak tu desku zkrátí a ušiju to znova :wink:
Peru a bláznim dokuď je hezky :wink: ale ta kopa na to žehleníííííí nechcete někdo na brigádu? :grinning:
14. črc 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
- moc se vám omlouvám, ale teď jsem to tady hrozně zanedbávala - jednak jsem měla angínu jako prse a byla jsem naprosto vyřízená - až tak, že jsem se nebyla schopná postarat o Daníka a manža simusel vzít dovču - měla jsem vysoký horečky(teda na mě vysoký - horečku jsem neměla snad 10 let) - no a celkově jsem ho nemohla ani zvednout, zkrátka jsem neměla sílu, o totální bolesti v krku ani nemluvím...
no ale to už je za mnou a tento víkend jsme byli s Daníkem na minidovče v chatce na Nové Živohošti - je to tam fakt nádherný!!!!Daník hodný - hezky tam spal - supr!!!
No a teď jsme týden u našich, páč bychom chtěli jet s manžou v pátek na víkend na takovou krásně prázdninovou akci, kde se celý víkend pije pivo, papá grilovaný prase atd - jezdíme sem už asi 10 let, minulý rok dokonce s břichem - no tak doufám, že si Daníček na naše za ten týden zvykne natolik, aby ho mohli prvně v životě hlídat 2 dny!!! No ale jsem připravená, že pokud by to nešlo, tak přijedu dom. Stejně budu mít nervy a furt volat:grinning:
Jinak celkem nic moc nového - Daník chodí čím dál líp(ale stále za ručičky, bojí se pustit, i když stabilitu celkem má). Připadá mi, že se mu klubou horní zoubky, ale on si tam nenechá šáhnout ani podívat, tak nevim...ale slintá, je protivný a furt si je tam honí.
Dnes se prvně v životě koupal venku v bazénku a spokojenost největší!!!!!!!!!!! Pak si lezl po zahradě a byl to hezký den. \ale zítra hlásí snad 32 stupňů, tak to se asi uvaříme:frowning2:
Jo, holky, kdy je ten sraz? A kde? Tuším, že jste psaly něco o srpnu, ale nechce se mi to hledat...
Neměly byste příští týden chuť zajít s prckama třeba k Černýmu ptákovi na kafe? Dá se tam sedět venku a mohli bychom chviličku popovídat.
Cline: Promiň, že jsem se ještě nepřihlásila na tu prochajdu - předtím bylo hnusně, pak ta angína a teď jsem zas rozcestovaná...tak ten příští týden už by měl být klidnější :wink: Můžem vyrazit
14. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Mony a kde ten pták je??? :wink: :wink: :wink:
14. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posílám odkaz na internetovou adresu restaurace "Černej pták"
Myslím, že je to nekuřácká restaurace. Zatím jsem tam byla jen jednou, ale je to tam hezký.

http://www.cernejptak.cz/pages/?pg=sect&sect=1
14. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambi: super to tam je,a le kde to přesně je. Nejsem Hradečanda, tak potřebuji přesnější popis. :wink:
15. črc 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek