• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Sleni - a jak dobře znáš JH?
Kde je Panská ulice víš? (ta hlavní ulice, která propojuje obě náměstí v JH)

Když jdeš z dolního náměstí, tak je to taková malá ulička po pravé straně. Na jednom rohu jsou Vietnamci a na druhém velký obchod s oblečením. To nevím, jestli jsou Vietnamci, ale asi jo. Byli tam dřív Bašatovi. Je to ulice ŠTÍTNÉHO a tam už se to najde celkem snadno. Já jsem tam šla za večer ve tmě a hledala jsem název Černý pták a našla jsem to. Předpokládám, že to taky najdeš.
15. črc 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambi: jo, tak to jo. Už vím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No tak já jsem také pro.
15. črc 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím....
BAMBI, jé krokodýlíte?? To je hezký...a sporťák! To je co?? Až mi leze mráz po zádech jak to rychle utíká, nedávno jsi říkala, že začínáte s příkrmy a jak M. moc nejedou...teď už bude velká holka ve sporťáku. Já to asi u Elenky obrečím. Už teď když vyřazuju malé věci, tak mi občas slza ukápne...
Co se děje v Černým ptákovi??
16. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky supr! A který den se sejdem?Co pátek? Mohly byste? Nebo to necháme podle počasí?
Petrevo: Jde o malý srázek u Černýho ptáka příští týden, mohla bys?
16. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monila - já můžu celkem kdykoliv. Příští týden jsme s Michalkou doma bez manžela - jede se rekreovat do Alp na motorce. Můžeme třeba ještě den upravit podle počasí. Zatím teda vypadá, že bude hezky celý týden, ale ty dlouhodobé předpovědi nejsou moc spolehlivé.
16. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás z kiosku :slight_smile: Poslední dobou moc nestíhám, takže jsem vás trochu zanedbávala.
V kiosku máme pořád plno práce, naštěstí Radeček chodí v půl 4 spát a spí až do osmi, většinou v tuhle dobu
chodí hodně lidí, takže mám aspoň o starost míň. A poslední 3 dny strašně žerou komáři, už jsem celá seštípaná
a nevím, kde se mám škrábat dřív :slight_smile:
Dneska přijede kamarádka, která mi sbírá každý týden borůvky, přiveze 20 kg, tak je budu třídit do sklenic
a večer si pro ně přijdou zákazníci. Ani se nedivím, že v tom sletu komárů si je lidi radši koupí, než by si je šli sami nasbírat.
A co miminka, jak rostou? A jak si užíváte prázdnin?
17. črc 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
nedočítám, jenom na skok, včera jsem se vrátili z chaty a večer razíme do toho chorvatska, tak balím,peru,suším,vařím a tak....manža lítá s autem, umýt,vysát,přidělat rakev, sehnat někoho kdo se postará o psa a želvy...jsem spocená až na prdeli...
tak bude mini srazík ??? koukejte fotit, ať z toho taky něco mám....

Mouri -taky jsem si koupila borůvky, 4kila od jednoho pána, kupuju je od něj každej rok, přivydělává si tím na pivo,ale je to takovej tatar - za ty čtyři kila chce 100,-kč, no nic moc vejvar teda :grinning: :grinning: :grinning: ale já mu říkat nebudu, že je to málo, dám mu stopade a za rok nese zase....už jsme měli koláč, teď mám ještě rybíz ze zahrádky tak to budu míchat, protože rybízovej samotnej mi tady nikde nesní :angry:

tak holky, opatrujte se a papa, těším se na srazík
17. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
vojtisek - tak to Ti zavidim, taky bych se jela opálit někam k moři :slight_smile: Ale bohužel, není čas a manžu bych k moři stejně nedostala. Za stovku 4 kila, to je vic než slušný, tak to ten pán má opravdu jen na to pivo a asi jen na malý :grinning: :grinning: :grinning: Já je prodávám za 60 Kč/litr :slight_smile: A vlastně všichni, tady je to normální cena a i tak je lidi kupujou. Tak si užijte hezkou dovolenou :slight_smile:
18. črc 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak na ten minisrazík den ještě uvidíme podle počasí,napíšem si!
Vojtí: Závidim moře, my letos nepojedem - Daník je ještě malý, ale snad příští rok
Jinak jsme byli teď o víkendu na praseti - Daníka hlídali poprvé naši - měla jsem strach a nakonec supr! Daník hodný, ani se mu nezastesklo, hezky spinkal i v noci, takže bezva!!!! Jen nám nevyšlo to počasí - včera hezky, dnes chcalo celý den, tak jsem to dneska večer zabalila a jela jsem dom - manža samozřejmě zůstal a chlastá dál :slight_smile: No Daník už stejně spinkal, ale jsem ráda, že jsem zas u něj. Moooooooooooc mi chyběl. No jo, já se bála, že to bude závisláček a bez maminky neude chtít být a ono je to naopak - maminka je závisláček a nemůže bez něj být :grinning:
18. črc 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, holky, nevím kam jsem si poznamenala datum naseho srazíku.
Prosím o připomenutí, kdy mám kde být
20. črc 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj anit:

tak srazík je 1.8. v Chlumu u Třeboně
20. črc 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
co všichni děláte. Nikdo nic nepíše. Já jsem s Michalkou sama doma, takže cestujeme každý den k našim. Aspoň mi ten den rychleji uteče. Doma pořád něco schovávám a uklízím, aby na to Michalka nemohla. Je to hrozná všetečka a všude vzleze. Jsem zvědavá, až se začne stavět. To nevím, jak jí uhlídám.

Holky, kdy jste začaly dávat dětičky na nočník? Ještě před rokem nebo déle.
21. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooooooojky

bambi mě se zdá, že jsme začali v roce, ale bez úspěchu, pak jsme začali znovu okolo vánoc to mu bylo 1,4 měsíce a už to bylo ok. A do dvou měsíců si začal říkat sám. Prý se nemá na nic tlačit, tak uvidíš sama. :wink: :wink: :wink:

Když jsi doma sama, tak zajeď taky k nám, co ty na to???? Nebo, kterákoliv, z vás. Budeme mooooc rádi :wink: :wink: :wink:
22. črc 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni co kdybch tě vzala za slovo a fakt jsme s Justíkem přijely? Máte zahrádku kde bycho mohly posedět?
22. črc 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně, budeme rádi :wink:
22. črc 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my se vyspíme a pak po obědě bychom na chvíli dorazily, akorát mi do IP popiš kde v Bystřici to je, budeme se těšit
22. črc 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, super :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karolí děkujeme za návštěvu,, bylo to s vámi super odpoledne, doufám, že se tu zase ukážete. :wink:
22. črc 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klári já taky díky za azyl a příjemné odpolko... někdy to zopakujeme.
22. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skleni - my jsme měly s Michalkou včera domluvenou návštěvu u našich. Tak někdy příště se ukážeme. Dneska bude děsnej den. Hlásí 36 stupňů. To budeme umírat.
23. črc 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Bambi, no jasně budme moc rádi. No dnes je to na umření, s Vojtou jsme doma a buď já, nebo Petr chodíme s Dandou do bazénu, jinak se to nedá. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ale zítra, no to bude hnus, má to zase klesnout. Zítra jdeme na očkování, tak bojim bojim
23. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, holky, já byla pár dní u ségry na chatě(bez připojení k netu) a koukám, že ten srázek zítra u Černýho ptáka asi teda neplatí, když jsme nic nedopřesnili...tak snad to vyjde jindy.
Skleni: já se taky hlásím, že bych zajela, co ty na to?
Cline: Nechceš zítra vyrazit na tu procházku, jak se domlouváme už docela dlouho? :grinning:
23. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooojky, no jasně ženy, klidně přijeďte, budeme se těšit

Dnes jsme byli na tom očkování, dostal obojí, jak Hexu, tak Prevenar. Plakal brouček malinkej, no snad to bude dobré. TEď usnul.
24. črc 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni určitě příští týden bych to viděla na prochajdu!
25. črc 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak hlásím, že jsme sťastně dorazili zpátky....bylo tam super, teploučko 38°C, v noci to moc neklesalo, tak se nedalo moc spát. Když jsem jeli tam, tak děsný kolony - prostáli jsme skoro 6hodin, zpátky to bylo lepší, to jsme stály tak max 2 hodky, z toho jednou kvůli nehodě v tunelu.Jinak dětičky v autě super, koukali ven, Eli jela poprvé v normál sedačce, ne ve vejci, tak nevylejzala, vyjížděli jsme v devět večer, tak už v bystřici byli tuhý, vzbududili se až kolem sedmý ráno a to už jsme vjízděli do chorvatska, na místě jsme byli kolem poleden, ale jen díky těm kolonám a šílený dálnici ve Slovinsku. Mazala jsem je krémem s faktorem 40, měla jsem největší strach, aby se nespálili, takže přijeli skoro tak bílý jak odjížděli, zato manža s honzíkem by mohli konkurovat našim snědším spoluobčanům, jen když se slečou, tak jim svítí zadky :grinning: :grinning: :grinning:

jinak teď nás čeká očkování s Eli, ani nevím na co, něco k té studii s menigokokem, tak jsem zvědavá

bambi - na nočník dávám od 10ti měsíců, vždycky když přebaluju, aby si tak nějak zvykla, a teď naprosto přesně víc, na co nočník je, když ho vidí, říká čííííííí a tahá si za plínu, ale regulovat si to neumí, říká číííííííííííííí, ale když jí posadím, tak někdy jo a někdy nic a počůrá se mi, když z něj vstane....jenom kakat se nám do něj daří, začne tlačit, tak jí bafnu a posadím, dřív měla i velký problémy s kakáním, který nám nočník vyřešil....

no a co u vás všech novýho
skleni - kolik vážíte ??? Nepředhonili jste nás už ? :grinning: :grinning: :grinning: a jak očkování, není teplota nebo tak něco ?
26. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooj ženskýýýýýýý

Vojtí, no to je paráda, že jste dorazili v pořádku, tak to má být. O očkování mi nemluv, byli jsme v pátek a malej měl horečky ještě včera, čípek vůbec nezabíral a sirup mi plival, no hrůůůůůůůůza, vůbec nechtěl jíst, jen pít, tak jsem mu vařila čajdu, dnes už je to dobrý, chvílemi je mrzutej, ale je to už on. Ale naučil se nosit, tak to na mě zkoukší :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak vážíme 7,3 kg přesně :wink: :wink: :wink: :wink:
26. črc 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtisek - díky za info. Taky jsem si myslela, že to budu zkoušet kolem 10. měsíce. Docela ti závidím tu dovču. Taky by se mi tam líbilo. Hned bych skákala do moře. Jak to Eli zvládala v takových horkách? Já zatím nechci s Michalkou nikam jet, že je moc malá.

Skleni - taky jsme měly při posledním očkování horečku 2 dny. Už teď mám hrůzu z dalšího. Jak to zase budeme snášet.
27. črc 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak kdepak se všechny couráte ???

skleni - no tak ještě kilo a máte nás :grinning: :grinning: :grinning:

bambi - dětem horko nevadilo, to spíš mávalo s náma...

no holky , srazík se blíží - tak doufám, že se sejdeme v hojném počtu, jinak jedu sama, mám prázdný auto, tak kdyby někdo chtěl vzít, můžu :astonished: :astonished: :astonished:
28. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!
Musím se omluvit, ale my na srazík nemůžem...jedem pryč a to narychlo, takže to fakt nejde změnit...je potřeba u tchánovců něco udělat :angry: :confounded: se téda těšim, ale co nadělám...
VOJTI, tak vydovolenkovaný?? Heleď už jí Eliška to co vy? Nebo ještě nějak "jinak"? Elča začala místo brečení ječet...no úžasný...píská a ječí. Ale musím říct, že je to lepší, není to už pořád a jen co otevře víka...Co zuby nenarostl nějaký? A kolik jich E. má? A kdy jí začali růst?
BAMBI, Péťu to pak mrzelo, že Michalku rozplakal, prý se chtěl podívat na zubatici :sweat_smile: , ve sporťáku vám to moc sluší. Ty jo, už to není miminko, ale pěkně velký dítko, viď.
SKLENI, no nekec, že už má V. přes sedm kg??? A to jste o měsíc mladší než E. ta má sedm :sweat_smile:
Dnešní noc je premiérová, Elenka jdla v půl osmý večer a až kolem páté ráno :wink: , sice se v půl čtvrtý vzbudila, ale dala jsem dudlíka a byl klídek. To by bylo žůžo, uvidíme, jeslti jí to vydrží...
29. črc 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec, tak vy máte všichni přes 7 kg? To je prča, já myslím, že my taky a to jsem o 2 až tři měsíce starší. Uvidíme příští týden nás čeká poradna a třetí očko. Tak budu hlásit.
29. črc 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek