• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Ahoj holky,
tak se Michalce začal konečně klubat ten 8. zub. Taky jsme toho dneska v noci s ní moc nenaspali.
Petreva - Michalka už je velká holka. Máme skoro 9 kg a měříme 78 cm. Ať si Petr nic nedělá z toho, že plakala. To je u ní normální. To dělá asi tak od 6. měsíců. Snad jí to přejde. Asi se jí prostě ty chlapi míň líbí :wink:

Jinak se musím taky omluvit se srazu. Bojuju totiž s chřipkou nebo co to je. Taky mě bolí ucho. Zatím si to léčím, ale když se to nezlepší, tak budu muset k doktorovi. Naštěstí má mamka dovolenou, tak může pohlídat Michalku. Fakt super týden. Už se mi teda zdá, že snad chřipka ustupuje. Taky se láduju práškama. Hlavně, aby to nedostala Míša. To by moc dobrý nebylo.
29. črc 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooojky, my určitě jedeme, tedy já a Vojtík

Bambi: třeba se ti udělá ještě dobře a pojedeš, mohla bych tě nabrat. :wink:
29. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, my s Míšou určo přijedeme, když nás navedete, kam vlastně máme jet. :grinning: Za chvíli frcime do poradny, tak jsem zvedava, co nam pani doktor povi.
30. črc 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak kolik vás přijede? :slight_smile: Kiosek otvírám od 13 h a je hned u cedule Chlum u Třeboně od JH po pravé straně pod vysokou vrbou. Takže nemůžete zabloudit. A až uvidíte pošuka, co pořád lítá z kiosku do budovy a zase zpátky, tak to jsem já :grinning:
30. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,

tak hlásím nový zub, nahoře vlevo dvojka, čouhá už větší kousek, tak myslím, že nám vylezl v chorvatsku a ani jsme si toho nevšimli...takže máme 5zubů - hurááááááááááá...no Michalku stejně asi nedoženeme :grinning: :grinning: :grinning:

Petrev - Eliška jí to co my, jenom třeba když dělám řízek, tak jí to maso nepeču,ale hodím povařit...ale jinak polívky,brambory,spenát,dušenou mrkev, rizoto,pečený kuře,omáčky,knedlíky,těstoviny...prostě všechno...já nijak zvlášt moc nesolím ani nekořením, takže to jde....

..na srazík jedu sama (- maximálně vezmu Elinu, tak kdyby někdo chtěl vzít, stačí říct - dnes jedu i vyčistit auto :dizzy_face: ), tak doufám, že dorazím, Mouri opravdu doufám, že tak jak to píšeš to vypadá jednoduše, že to tak i doopravdy bude, jsem naprostej antitalent někam trefit, tak abych pak celou sobotu nebloudila někde po chlumu a tak podobně... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

marti - jééé uvidíme mimíško, tak to se těším dvojnásob, napiš co v poradně, kolik vážíte, jak kojíte, a tak....

skleni - teda čím to dítě krmíš ??? Elina má 8.8kg, ve třech měsících měla 5,5kg - holt to bude křehoučká slečinka :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem koukla do mapy - a jestli chápu správně, tak trasa bude
:zipper_mouth: - JH - Lásenice - Přiíbraz - Libořezy - Žíteč - Lutová - Chlum u Třeboně - :zipper_mouth:
ne přes Majdalenu, to by jsem přijela do Chluma od "druhý strany", jakoby od třeboně
30. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouri_ kudy tam jezdis ty?Zadem na suchdol?
30. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
takhle to popisovala mourinka když jsme začaly plánovat srazík : Až budete vjíždět od JH (přes Mirochov) do Chlumu, tak po levé straně budete mít rybník asi s 10 kempy a hned jak ty kempy skončí, tak je cedule Chlum a u té po pravé straně mám takový zelený kiosek pod vysokou vrbou )) A na plotě před vámi bude cedule Penzion Hejtman Takže nemůžete zabloudit.

takže ta moje trasa platí po Libořezy - potom na ten Mirochov a pak už Mourinky kiosek :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
vojti - přesně tak to je. Jo a před kioskem je cedule Kiosek Hejtmánek. Je to jen takový pidikiosek se 4 dřevěnýma stolama a jedním plastovým stolkem :slight_smile: No ale i tak máme někdy pořádný frmol. Tak až tu budete, tak vjeďte do dvora, já vám pak řeknu, kam zaparkovat, protože v sobotu budou přijíždět rekreanti, tak aby měli místo.
A na rampě určitě bude stát tatík, tak kdyby se vás na něco ptal, tak řekněte, že jedete do kiosku :slight_smile:
anit - já jezdím přes Slavošovice, pak na Třeboň a pak uhnu na Majdalenu. Je to nejlepší cesta, no já vlastně ani jinou neznám. Přes Suchdol jsem do Chlumu nikdy nejela, ale myslím, že by to bylo dál. A až budeš v Chlumu, tak jedeš pořád po hlavní až přijedeš k rybníku, po levé straně budeš mít hráz, tak na tu odboč a na konci hráze doprava jako směrem na JH a asi po 150 m co pojedeš kolem takové dlouhé zídky s plotem už je cedule kiosek Hejtmánek. To už uvidíš. Kdybyste bloudili, tak volejte na mobil: 775336954 :slight_smile:
30. črc 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooooooj ženy

no tak to jsem zvědavá, jestli nezabloudím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Uložila jsem si přesný popis :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Vojtí, tak bysme se mohli třeba potkat v Lásenici, co ty na to???? Když se ztratíme, tak na to budeme dvě :wink: :wink: :wink:
30. črc 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skleni - klidně se s tebou někde sčuchnu, jen nevím, jak časově, myslela jsem, že dám doma oběd, uložím dětičky a pojedu, tak asi spíš podle tebe a kojení a tak...tak něco vymysli :grinning:
30. črc 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtí já bych to viděla stejně, musím uvařit, kluci sice jedou také pryč, ale uvařit musím, takže tak.

Jinak si kojo klidně nastavím, je mi to jedno. Hele tak já ho nakrmím ve 12 a pak ti písnu, až budu vyjíždět, kojo nám trvá cca 15 min s krkkáním, za 10-15 min. jsem v Lásenici, počkala bych třeba někde bokem, ju????
30. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jo, já tak rychle v lásenici nebudu, z řečice mi to bude trvat trochu dýl, a počkáme na sebe na odbočce na příbraz ne ??? já to jinak v lásenici vůbec neznám....prostě odbočím na příbraz a tam budeš někde čekat ty...co máš za auto ? já tmavě modrýho forda - předběžně teda mezi půl jednou a třičtvrtě - ju ?
30. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtí já mám vínového scénika, počkám u zastávky, abych byla lépe vidět. Ju???

MOuri tak jen 2 balení, děkuji
31. črc 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, kiosek otvíráme ve 13 h, tak to bude akorát, až přijedete.
Skleni - to je jedno, kolik si jich vezmeš, budeme jich mít víc, kdyby náhodou ještě někdo měl zájem. Je to fakt za dobrou cenu, levněji je nemají ani ve velkoobchodu. Akorát že se mi tahle akce naskytne tak jednou za rok, to je docela škoda.
Tak zatím a zítra se na vás na všechny těšííííím :slight_smile:
31. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni - takže chápu správně že v lásenici je nějaká zastávka a tam na mě počkáš ??? no tak ted doufám, že najdu tu zastávku, že jí mám při cestě, protože jestli ne, tak já už zabloudím v té lásenici.... :grinning: :grinning: :grinning: a viděla bych to tak až na tu 13hod tam ...neva ? se obávám že se tak rychle s obědem nestihnu vypravit
31. črc 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, tak já tedy nakojím déle, hele to nemůžeš nenajít. Jsou tam dvě, jedna směr Třeboň a druhá zase směr JH, jsou obě na proti sobě,je to hned u hlavní, mě uvidíš. Hele tak začni vařit také dřív a nezlob ju??? :wink: :wink: :wink:

JInak já beru brambůůrky, sušenky, roládu a soletky.
31. črc 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já něco pokoupím ještě ráno, nevím v koik začnu vařit protože nemám nikoho doma, a co se bude vařit se dozvím až ráno, tak uvidíme, co si chlap vymyslí, přijede někdy v noci z Prahy, tak doufám, že nebude mít nějaký velký chutě (myslím ten zítřejší oběd) - a taky já se ještě musím nejdřív dostat z kardašky do jh a pak teprve do té lásenice, mám ukrutnou díru ve výfuku, auto řve jak tank...no ale opravář má dovolenou, tak to musí vydržet.
31. črc 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele ty to auto vem a hoď do šrotu. Co s ním pořád máš?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ok ok, hele udělej palačinky a je to :wink: :wink: :wink:

Já budu dělat francouzáky, taky rychlí, kluci mi pak stejně odjedou, tak je mi to jedno. Já ti napíšu, jak to tu bude vypadat a ty mě taky, myslím, jak jsi na tom s časem. JU??? Ale do 4 bych chtěla být zase doma, budeme dělat oheň, tak musím pak doma ještě vše připravit atd....
31. črc 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
do šrotu půjde hned jak koupíme nový, ted ho ještě potřebuju...no palačinky a francouzáky by mi tady nikdo nejedl, uvidíme co vymyslí a kdyby jsme se hodně časově neshodovali, tak se sejdeme až tam...

tak kdo vůbec jede ????
31. črc 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to by mě také z ajímalo, nikdo jiný, krom nás, se už raději nehlásí, tak nemám tušení.

Myslím, že Anitrams, ty a já, možná Cline a Straspy, ale nemám fakt ani páru, zkusím Karolíně napsat zprávu, jak to zítra vidí.
31. črc 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
petreva se omluvila, že jedou pryč, monila se neozvala, strašpy taky ne....a bambi taky nepíše jak vypadá ta její nemoc, jestli dobrý nebo neeee

takže : mourinka
sklenička
vojtisek
anitrams
31. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Cline taky, tak to bude fajn, ještě jí písnu, ať zkusí Straspy, měla na í číslo
31. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, tak u nás změna - chlap mi volal, že v Praze zůstávají do zítra, něco nestihli, takže nevím, jestli dorazím, podle toho, kdy dorazí on, s dětma nejedu, to by bylo akorát za trest :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže zítra písnu skleničce na mobil před obědem, jestli dorazil domů nebo ne...ale spíš si myslím, že hned ráno nevyjedou :unamused: ...ach jo, jsem se těšila
31. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtí to si děláš srandu????

Koukej přijet, vem je, však se o ně postaráme, neboj :wink:
1. srp 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni - tak s sebou je určitě neberu, má být hicák, to by bylo akorát pro zlost, navíc chodí po obědě spát, takže kdybych je nedala, budou děsivě protivný, zvlášt vojta, no uvidíme, buď dorazím nebo ne...já ti kolem půl dvanáctý písnu, jak to vypadá, jestli na mě máš čekat v tý lásenici, nebo ne...tak zatim, vařím jak divá :grinning:
1. srp 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, takt o nemá cenu, a co vy oststní??? tak když spískáme sraz tak nidko nepojde????
1. srp 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, já se moc omlouvám, ale zas jsem nemocná!!!!
Před 3týdny jsem měla angínu a teď za hnusnou chřipajznu. Fakt mi nebylo nic moc, takže jsem ležela a ani na PC nešla, takže mi srazík z hlavy vypadl - promiňte. No nicméně bych stejně nejela - frkám, kašlu,bolí mě hlava a Vašek se stará o Daníčka.
A to má navíc dnes jeho babička oslavu 80.narozenin, tak nevím, jestli se přemůžu a pojedu ji popřát nebo radši zůstanu ležet.
Nezlobte se - snad to vyjde příště!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. srp 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak na konec s omluvou prichazim i ja. Onemocnela jedna z naseho druzstva, tak sestinedeli nesestinedeli za hodinu jedu s tetkama cvicit na soutez. Moc se omlouvam, ale nemuzu je nechat ve stichu.
1. srp 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj skleni, to se nedá nic dělat :frowning2: (byla ta smska od Tebe viď? ) Je to škoda, ale stejně bych asi na vás neměla moc času, protože máme frmol. Snad to vyjde jindy.
1. srp 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek