• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Ahoj holky, jdu tak ypozdravit!
VOJTI a přidat se k teplůtkůřům...máme ji už asi 14dní takovou tu teplotu neteplotu...Dr. E. dělala výtěr ze zadečku, mimochodem u Draž...jsem si o něj říkala asi ve dvou měsících E. a prý nemá cenu..takže výsledek byl, že má Elenka streptokoka! Já jsem byla tak nasr. , protože prý ještě že jsme dávali lactobacyl, protože jinak by se asi rozjel v pěknej průjem. Stejně dostala chudinka malinká antibiotika! A od pátku, od doby, kdy je začala brát má průjem. Zítra musím zavolat Plockový, je Ž. zástup, co a jak, takhle to nejde...
Ach jo, já jsem už tak unavená...byli jsem u tchánovců a švagrová mi dala zase tak psych. zabrat...jdu do sprchy a asi do hajan..E. teď tak špatně spí, tak uvidíáme jaká bude noc...
BAMBI, M. je šikulka! Je to radost pozorovat svoje dítko jak "dospívá" v různých činnostech, viď.
16. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem, tak teplota nám trochu klesla, od večera má "jen" 37,7", ale pořád se jí to drží, tento týden měli Eli očkovat, tak z toho asi nic nebude...chtěli jsme ve čtvrtek jet na chatu...tak asi taky nic :frowning2:

Petrev - no to mi neříkej...streptokoka....já říkám furt, že Draž..jako mudr. je k ničemu, taky s ním mám jen špatný zkušenosti...tak hlavně že bude Elenka přeléčená...k atb někdy u malých miminek průjmy bývají, tak snad to bude to jediné, co kvůli steptokokošouvi bude muset vytrpět...holky tak se držte..pa
17. srp 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Vojtisek - držím palce ať teplota Elišce pořád klesá.

Petreva - volala jsi Plockové? Vojti má určitě dost zkušeností, tak snad to bude fakt jenom kvůli těm antibiotikům a za chvilku se to zlepší.
Teď je na Michalce fakt vidět každý den pokrok. Je to fakt super. A ona je vždycky taková šťastná, když se jí něco povede. Včera dokázala z docela velké výšky ukořistit noviny a to byla moooooc šťastná. Už všechno musím dávat nahoru, protože se snaží všude dostat.

Fakt jsem ráda, že jsem se nakonec rozhodla k Dražanovi nejít. Původně jsem chtěla, ale pak vyhrála lenost :wink: , protože Žižkovou mám přímo vedle paneláku. A všichni ji chválili, takže nakonec vyhrála.
17. srp 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi - no moc zkušeností nemám, ale vojta když dostal antibiotika, měl nějakej sirup - ospan,ospen - tak nějak se to jmenovalo, protože ještě nespolknul prášek, tak měl průjem po celou dobu užívání, a mudra řekla, že je to normál, hodně pít a užívat max. 10dnů...proto radši volím léky, pilulky, protože u těch nebývá ten průjem a když ještě kojíš, tak zajistit dostatečný příjem tekutin při tom průjmu, měla jsem docela obavy, čstěji přilkládat jsem mohla jak jsem chtěla, on se napil,jenom když měl hlad....no dávala jsem z flašky, lžičkou...vodu,čajík...

a teda michalka je šikulka,a za chvíli budeš přendavat zase výš,výš,...a pak si přistaví židli :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem ráno volala Pl. a prý, jak píše Vojtík, je to normálka a bude ho mít celou dobu :frowning2: Taky jsme zvýšily příjem tekutin, ale ta E je tak vyčuraná...že se jí bojim dát flašku...teď ji měla 2x a už nechce tekutiny lžičkou...brďo ještě začne odmítat prso...fakt mě Draž. nasr...takhle to zlehčit a to jsem si o výtěr tenkrát vyloženě řekla, ale to nás chtěl poslat do nemocnice, že nám tam udělají všechny vyšetření, blb. Mě štve, že tak malá a už bere atb, ale co se dá dělat...
Vojti a je to k těm zubům? Klube se něco??
17. srp 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrev - no klube se jeden nahoře a jeden dole (myslím že dvojky) v levo je má vylezlý tak 14dnů a ty v pravo zatím nic a teď od včera ty teploty, jinak jí není nic, běhá tu jak ďas, ale je taková červená a oteklá, oči zapadlý - jak kdyby proflámovala celou noc - no moc jsme toho popravdě nenaspaly...tak snad to fakt bude k tomu, měla jít na očkování Priorix Tetra (nevím teď proti čemu to je) myslím, má to k tý studii, takže to musí být naočkovaný do určitýho datumu, tak to jsem zvědavá, jak se nám to podaří, ráno jsem jí volala, že má E. teplotu, tak říkala, že s očko počkáme, ale musí zjistit, do kdy to má mít píchlý..bože ta ženská je takovej bordelář..ale jinak je super, takže si mám zavolat znovu zítra ráno, se vsadím, že na to stejně zapoměla a budu znovu volat po obědě..hahaha :grinning:
a když se bere atb má být zvýšený přísun vitamínu C - řešíš to nějak ???
17. srp 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojti, to mi nikdo neřekl? A jak?? Bere k tomu lactobacyl. Mám jí koupit štávičku? Ty jo, ale dneska jsem jí párkrát dala flašku s vodou a jsou scény u prsa...
17. srp 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojti musím se Žižkové zastat, vezmi si, že má cca tři rozběhlé studie a v každé asi 10 dětí to je 30 dětí a každá studie má jinak intervaly do kdy se to může píchnout, takže ona se prostě musí podívat kdy vám to píchali a jaký je ten interval a s jakou tolerancí a spočítat to :wink: já ji mám moc ráda, k dětičkám se chová hrozně pěkně. A nebaví se s námi jak s idioty, jako někteří doktoři.
Jinak všechny zdravím a gratuluji k pokroku.
Petrev teda to je fakt opruz ten Dražan, známé zase nedal dítěti antibiotika a ono skončilo na JIPce. TAkže já ho taky nemusím.
18. srp 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Cline - nepsala jsem o Žižkový, ale o Plockový - to je náš malej velkej bordelář... (ale jinak je milionová) :grinning: :grinning: :grinning: ráno jsem tam volala a ona - jééééé já na vás úplně zapoměla...tak si zavolej k obědu, jo ??? tak jsem volala po obědě a má to mít píchlý do pátku - tak jí říkám že má pořád ty teploty :frowning2: :frowning2: :frowning2: , drží se jí to kolem 38,5 - 39 - tak ona na to, že uvidíme ve čtvrtek, že mám ráno zavolat - buď už bude bez teplot a naočkuje mi jí, nebo budeme muset řešit tu teplotu...ale jinak jí vůbec nic není, běhá, papá, pije...ach jo, už jsem z toho unavená, ona je teda taková ubrečenější, ale v pusině se mi nezdá že by měla něco naběhnutýho nebo zarudlýho...navíc vojtu odnaučujeme od dudáka, takže tady máme řev stereo...

Petrev - když měl ty atb vojta, tak mi řekla, že mu do sklenice s vodou udělat kousíček toho šumivýho céčka, ale to mu bylo už přes rok...tak třeba u takhle malých dětí se to neřeší, vím že i Honzík když má atb, tak mu mám to céčko rozpouštět....
18. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: Ahojky co je tu nového? Já fakt nestíhám moc se omlouvám :dizzy_face: :dizzy_face:
U nás se stavíme už trošku na kolínka a plazíme se jako draci, roste nám zubák v levo dole, je náladová :fearful:
Jinak užíváme léta na chatě stavíme tu pergolku a válíme se, já si budu dělat autoškolu a odhodlávám se tu přihlášku podat :grinning: tak bacha v městě na mě :grinning: :grinning:
V pátek jdu na ostříhání, pak vyfotit na případný řidičák :wink:
Moc všechny zdravíme :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Vojti - taky jsem si vzpomněla, žes měla problémy s tím rodičovským příspěvkem. Už ti to posílají na účet? Mně tenhle měsíc ještě nic nepřišlo, tak doufám, že taky nebudou nějaký problémy.

Straspy - ta tvoje Simonka je pěknej ďáblík, když už se snaží stavět na kolínka. To léto na chatě ti fakt závidím. Já jsem zavřená v paneláku. Aspoň jezdíme k našim, aby mohla Michalka na zahradu.

Petreva - už je na tom Elenka lépe? Ještě jí trápí průjem?
19. srp 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi - v červenci mi přišel jen jeden a opět složenkou :angry: :angry: :angry: na ten za červen prý zapoměli, protože do tý doby než posílali další se jim ty peníze ještě nevrátlil (což je asi pravda...) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže jsem to tam jela vyřídit osobně, takže v srpnu mám čekat dva - červen+normální a na účet - ráno jsem koukala a taky zatím nic...ale hlavu si s tím nelámu, je doba dovolených takže nečekám žádný zázraky.... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
19. srp 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,premyslime o stehova k Hradci,do obce Studnice. Zatim je to v jednani,prodavame barak,takze hledame moznosti. Jak se zije v J.Hradci a okoli? Libi se vam tam?
19. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
BAMBI, jojo E. má stále průjem, ale připadá mi, že né tak často, ale dle Dr. ho mám ečekat po celou dobu užívání léků :frowning2:
COKOSUSENKA, zdravím tě. Za naší rodinku můžu říct, že se mi Hradec moooc líbí. Bydlíme na konci města a do přírody kousíček stejně tak do města nebo na nákupy. Hradci jen vytýkám malý vyžití dětí a taky lékaři nic moc, když je fakt vážnej problém zejm. u dospělýho. Ale já bych do většího města stejně nechtěla...já hlasuju PRO :wink: I když na druhou stranu Studnice je vesnička...tam bych osobně bydlet nechtěla :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Petrev - zkus povařit rýži a dát ten vývar z toho (samozřejmě studenej) to by mohla průjem trochu zmírnit...

Coko - za nás taky ANO !!!! sice nebydlíme přimo v JH, ale bydlela jsem tam jako malá, všude je tak nějak kousek...kousek do města, kousek do přírody - přesně jak píše Petrevka...ve Studnicích tuším není nic (školka, doktor, atak) ale zase je to do JH kousek, max 5-6 km, my se s našima odstěhovali z JH asi když jsem byla v šesté třídě do Dolního Skrýchova, to je asi 3km od JH a nestěžuju si, do školy jsme dojížděli, na nákupy se taky jezdilo do JH,ale zase jsme byli v baráku a byl tam klídek...
19. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak zítra máme to očkování, teploty dnes ustoupily, a potom odjíždíme na chatu...tak se tu všichni mějte..pa P.
19. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojti - tak si to na chatě užij a ať očkování dobře zvládnete.

Cocosusenka - já bydlím v JH celý život a nestěžuju si.Ani někak netoužím po velkým městě. Nevím, jestli bych chtěla bydlet ve Studnicích, ale je fakt, že bych dala přednost domečku před panelákem. Člověk si asi zvykne dojíždět do JH, je to fakt docela blízko.
20. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se taky hlásím po delší době - jsme o těch prázdninách spíš venku.
Vašich nemocných dětiček je mi fakt líto a přeju ať se brzy uzdraví, ale musim se zas zastat Dražana - pro mě je to skvělej, ochotnej doktor, kterýmu můžu kdykoli zavolat, když mám problém(i o víkendu), v čekárně nikdy nečekám, vždy jsou s jeho ženou příjemní a milí, je to odborník na svém místě. Chápu vás a je jasný, že každý dr. má vždy svoje příznivce a odpůrce, podle toho jaké s ním má kdo zkušenosti, ale já a spousta mých známých na Dražana nedáme dopustit. Nechci se tu o tom hádat, jen mě štve, že se tady do něj všichni obouváte - já jsem nadmíru spokojena. :slight_smile:
Coco: V JH je hezky, holky už to napsaly - takže doporučuju :slight_smile:
20. srp 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak ještě jsme doma, Eli to očkování nějak trápí, ještě jí brala i krev...ach jo...

Moni - no to je jasný, každýmu vyhovuje někdo jinej....mě jako doktor zklamal v nemocnici, takže ho jako dr.nemusím, ale jeho dcera hraje fotbal s naším Honzou a on jim dělá týmovýho lékaře a tam je to v klidu

Bambi - c o mateřská, už dorazila ???
20. srp 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojti - jo, jo už dorazila. A co tobě?
20. srp 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi - já nevím, nemůžu se dostat na internetbanku, mají v servisu stránky snad do zítra do rána, tak uvidím, budu mít překvápko :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsem byla v pojišťovně že bych chtěla peníze na to očkování ten příspěvek a ona mě div nesežrala, že kdo mě tam poslal, že už se to od 1.5.09 nevyplácí za žádný očkování :frowning2: :rolling_eyes: kráva...no to jsem vytočená ještě teď, tak málo peněz a stejně nic :angry: :angry: Jinak sháníme parcelu okolo JH :grinning: nevíte někdo o něčem hezkým a levným? Chceme do 1000mčter. :wink: nebo domeček tak od r. 2000 :slight_smile: ten panelák je fakt řehole :confounded: :angry:
Dnes jsme byli v bazénu v Třeboni, malá cákala a smála se no skvěle, jsme moc rádi :dizzy_face: :dizzy_face:
Zítra mažu k holičce, myslela jsem, že nechám narůst delší vlasy, ale nedokážu to přes tyhle vedra snést :pensive: pondělí fotit na budoucí řidičák v úterý doběhnout k dr potvrdit stav a s malou k jejímu dr na očkování :frowning2: zase...to je fakt hrozný, je mi jí vždycky tak líto a hlavně odnese všechny vedra chuděra :confounded:
Evčo, pořád na vás myslíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Bambi, no na chatě ale nejsme nikdy sami víš, jsou tam tchánovci, takže si stejně moc neodpočineme :confounded: a svěřit jim malou teda moc nechci...jsou přeci jen starší lidi a mají jiné názory na jídlo pro malou a tak, takže věřím, že jí stejně pak za zádama dávají ochutnat kde co... :unamused: a když ne teď, tak později určitě :unamused:
Jinak na bydlení v JH...No, jsem z Třeboně a tam bylo líp... :sweat_smile: víc míst na procházky, jak říkáme, tam je nejlíp důchodcům a dětem a ještě lázeńákům :grinning: jinak je tam draho teda...
Tady to jde trochu z kopce co se týká kriminality a hospod a heren a tak...moc se mi tu z tohodle důvodu nelíbí, ale já to vidím zase z trochu jiného pohledu :wink: Jinak jsou tu fajn lidi, ale špitál na nic...ale aspoň že něco :confounded: zubaři taky nic moc, gyndaři, já doporučuji Dusíkovou, ale asi už nebere :unamused: Jsou tu dobrý solný jeskyně, snad i ten bazén až ho opraví bude ok :wink: Jinak nevím... :wink:
Pa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: x
20. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,
tak ještě jsme zatím doma, myslela jsem, že vyrazíme večer, až poleví vedro, ale nějak nepolevilo, takže razíme zítra hned po ránu, přece jenom to máme 120km, tak to nějakou chvíli trvá....to jsem zvědavá, jak je zase budu tahat z pelechů, vojta tu ještě před chvíli načuhoval, jestli mu dávám do kufru všechny důležitý bagry,auta,nakladače,tahače a tak...Eli zmohlo očkování natolik, že vytuhla už v osm a byla bez teploty, ťuk,ťuk,ťuk...

strašpy - nestraš cokosušenku krimilitou a hospodama :grinning: , když ty to máš profesní deformaci od manžela, viď...ale zase na tom JH není tak špatně si myslím...co se týká doktorů souhlasím, špitál na dvě věci, gyn mám Kummela a zatím jsem spokojená, předtím jsem chodila k Pokornýmu a šílený...dětskou máme Plockovou - až na to, že je ukrutná bordelářka a absolutně neordinuje podle hodin, tak je suprová, zubaře máme Kotalíka - což je náš kamarád, ale jako "cizí" bych k němu teda nikdy nešla....ale zase na výběr celkem dost školek, i škol, nějaká ta střední i vysoká...celkem dost obchoďáků, ikdyž teda mě štve město plný vietnamců, normální oblečení tady snad člověk ani nekoupí...hospod je dost :grinning: :grinning: :grinning: a i těch lepších, kam se dá sednout s dětma na véču...
20. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím!!
MONI, asi máš pravdu. Já se k Draž. nahlásila taky proto, že si ho hodně lidí chválí...na druhou stranu už jsem slyšela dost kritiky, ale nechtěla jsem soudit, když ho neznám. Věřím, že je s ním dost lidí spokojenejch. Má nádhernou čekárnu i ordinaci. Pani Dr. je moc příjemná a poradí...ALE mě zklamal už v začátku a pak už se to táhlo a nafotit Elenky vyrážku aposlat mu to emailem, že na to koukne, to mě dorazilo...ale v žádným případě ho nechci odsuzovat :wink: Jen ať si každý vybere,c omu sedne, ne? :wink:
VOJTI, téda, chuděrka E. Snad n ebude na chatě horečkovat z toho očko. A kde máte chatu??Ty jo musím ti vrátit tu váhu!! Elča teď jí zase málo :frowning2: nevím, jak do ní dostat víc,musím se poradit s Dr. až tam po dovolené bude. Baští 80-120ml :unamused: Jesti ještě nakoukneš, písni mi prosím ordinační hodiny Plockový, jo?
BAMBI to mi povídej o baráčku...je to náš nesplnitelnej sen...já si teda na sousedy asi nikdy nezvyknu :angry:
STRASPY, dík, že na nás myslíš, v pondělí jdem k Plockový tak se uvidí, co ty atb, jestli zabraly a stačí nebo bude užívat další :pensive:
21. srp 2009 v 05:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :dizzy_face:
Vojtí, ty chodíš ke Kotalíkovi jo :confounded: mě trhal minulej tejden zub a jsem ráda, že tam už nemusím :grinning: :grinning: S vietnamcema máš tedaq úplnou pravdu :unamused: No a školka to bude asi problem, je te´d v roce 2007 a 2009 hodně dětí... :wink: Jů taky bych zašla někam posedět a najíst se a ne všechno v běhu doma :grinning:
Evi, držím palec, ať je to ok a už ty antb nemusí mít :wink:
Všechny moc moc zdravíme :dizzy_face:
21. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky moc,zatim nic neni jiste,hlavne se musi nas barak prodat a pak budeme moudrejsi,diky moc
21. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petreva - Michalka taky měla období, kdy nechtěla moc jíst. Trvalo to tak 14 dní až 3 týdny. Zdá se mi, že byla taky takhle stará jako je teď Elenka. Pak zase najednou jíst začala.
Teď taky jí ráno málo mléka. Prostě ho nechce a víc do ní nestanu. Pak má dřív hlad a sní hodně přesnídávky, kterou zase předtím moc nechtěla.
22. srp 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Bambi, Ď, snad to bude zase dobrý...dneska baští trochu víc...ony ty vedra, průjem a všechno dohromady...ale jsi hodná, že sis vzpomněla :dizzy_face:
22. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
teda tady je to jak po výbuchu, nesklátily vás ty vedra ???
My úspěšně přežili chatu s tchýní...strašná kombinace, a včera večer a dneska celý dopoledne jsem zavařovala okurky a dělala čalamády...a už toho mám po krk...
Petrev - promin, že jsem ti nestihla písnout ty ordinační hodiny Plockový, ale já je stejně nevím, vždycky když tam jedeme, zavolám a bere ná hned...takže odkdy dokdy tam je nemám tucha, a co E. už je to lepší, co atb,už máte přeléčeno ??? My jsme očko zvládli tentokrát asi nejlíp ze všech očkování, byla úplně bez teploty, nic jí nenateklo,nebolelo...super. A s váhou si nedělej hlavu, nepotřebuju jí,

Moni - prosím tě, jestli sem nakoukneš, nemáš tucha odkdy začíná cvíčo ??? nevím kde bych to měla hledat, a do jh teď nejedu, abych zašla kouknout do haly na rozpis, a ani netuším,jestli tam je :frowning2:
25. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím po dlouhé době! Tak jak se máte? Dnes je venku tak hnusně...ach jo :unamused: . Asi vyrazíme někam po nákupech - musím Daníkovi pořídit novou garderóbu na podzim a zimu a taky koupit nějaké dárečky k blížícím se 1. narozeninám. Už teď mám plnou hlavu oslavy, dárků atd...
Jinak co je u nás nového... Danula naučil jak dělají zvířátka, ví jak dělá mašinka, auto, umí dokončit básničku Kolo kolo mlýnský (slovem bác :grinning: ), opakuje některá slova(teda po svém :grinning: ),občas si i sám hraje(což doteď skoro vůbec, furt jsem se mu musela věnovat), chodí stále za jednu ruku - už se teda skoro nedrží a občas udělá sám pár krůčků, ale když ho pustim já, tak má strach a jde na kolínka. Tak to jsou naše novinky - omlouvám se, že se tak trochu chlubím, ale mám z toho fakt radost.
Vojti: Já cvičím od 7. září každé pondělí a středa od 20h na Nové hale. Tak se budu těšit na viděnou, jestli se dokopeš :grinning: . Já už se těším, nemůžu se na sebe ani podívat a k hubnutí se musím hýbat, nežrat nestačí :frowning2:
29. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek