• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
no Moni, tak super, budu tam jak na koni - sice se mnou nikdo nechce jet (zatím) tak snad někoho ukecám, musím, mám 4kila za léto nahoře, ach jo, jenže to bych nesměla zřát jak nedovřená....tak už se těším...
29. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak je teda Daník moc šikovnej, náš vojta nemluví skoro vůbec, pořád znakuje, a Eli taky nic moc, spíš odkoukává od něj znaky, což mě štve, myslela jsem, že Eli bude Vojtu učit mluvit, že mu to půjde s ní líp...

nakupovat jsme taky byli celý dopoledne - do školy, oblečení a tak, všude sppoustu lidí a to co potřebujeme mají většinou vyprodaný, mě z toho švihne...
29. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Monila - tak to je Daník teda šikulka. Já už mám zimní oblečení téměř nakoupené. Michalka bude mít brzo svátek, pak hned narozeniny a Vánoce. Takže taky musím nakoupit nějaký dárečky. Mamka už jí koupila k Vánocům tříkolku. Jsem teda zvědavá, jestli už bude příští rok tak šikovná, že na ní bude moc jezdit.

A co holky cvičíte??? Já teda zatím nepřibírám. Spíš jsem zase 1kg shodila, jak lítám kolem Michalky. Ještě si taky nevydrží moc dlouho sama hrát, takže s ní musím něco dělat.
29. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
zdravím vás po pár dnech. Poslední dobou toho mám snad ještě víc než před těhu. Ale s počátkem školního roku přijde úleva. Švagrová totiž začla po mateřské chodit do práce na tři směny, švagr také pracuje, tak jsem se poslední 2tý denně starala o jejich dcerušky.(4 a 6let). Musím tedy říct, že matky tří dětí velice obdivuji.
Opravdu denní zkouška nervů.
ještěže náš Míšánek je takové zlato. Pořád je to velice spavé a hodňoučké, téměř neplačtivé miminko.
Přidala jsem pár fotek, tak se mrkněte.

bami123_s tím zimním obléčkem závidím. Ještě nemám téměř nic. Natož na vánoce. Alespoň mám nápad - jídelní židličku. Letos mu to bude stejně jedno. :wink:

Zatím se mějte. Jdu vás dočíst. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
30. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,

taky už mám komplet věci na zimu - teda kromě bot, to bude zase horor, dárky na vánoce taky jakžtakž vymyšlený, ale je ještě brzy....

bambi - cvičí se tam něco jako aerobik a posilování - myslím že se tomu říká bodystyling - ale to by ti přesnějc napsala moni - je to fajn protáhnout tělo, jinak kolem dětí lítám taky, ale zase nejsem líná se řádně "nažrat" no a pak to takhle dopadá, ze 67 je rázem 71 :angry: :angry: :angry:

Anit - to ti teda nezávidím - to hlídání, mě sem občas vrzne kamarádka na hlídání holku - je stejně stará jako Honzík - aby jí nemusela nechávat přes prázdniny furt samotnou - jsou bez táty, dědečků a babiček a ona musí chodit do práce a tak je Naty více méně pořád sama, a to už je pak opravdu na bednu, ikdyž teda je holka zlatá a poslušná, ale ve společnosti těch tří čertíků co mám doma to stojí teda za to....a upřímně ti závidím hodnoučké a neplačtivé a spavé miminko - koukala jsem na fotky, Míša je krásnej kluk - já si snad ještě pořídím to jedno hodný a neplačtivý a spavý miminko :grinning: :grinning: :grinning: normálně jsem te´d asi tři dny po sobě po ránu zvracela a není mi tak nějak nejlíp, povídám to manžovi a on na to : hurááááá jsme těhotný - to je tatar, já myslela na střeví chřipku a bůh ví co ještě a on tohle, to mě teda uzemnilo....ale brala bych to hned :astonished: :astonished: :astonished:
1. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím!!!!
Jů holky, vy chodíte cvičit? To by se mi taky líbilo. Moc mi to chybí, jsem byla zvyklá a bavilo mě to...ale je to od osmi a to chodí E. spát. Zatím se to asi beze mě neobejde, takže mám smůlu :unamused: možná bych se přidala časem :wink:
VOJTI, brĎo!!! Ty bys brala těhu? No, mluvila jsi o tom. Budeš dělat testík?? No to jsem zvědavá jestli chřipka nebo cvrček :grinning:

My teda na zimu oblečný nejsme vůbec. Nevím jak velký obleční kupovat. E. teĎ hrozně roste. Už má 73cm a do zimy ještě aspoň dva měsíce...asi koupím až pak aktuálně. Ale pořád váhám mezi kombinézou a dobrým fusakem. Jakou máte zkušenost? Co je lepší??
Elenka je drak, už se staví na kolínka (nové fotečky :sweat_smile: ) , nějak vynechala plazení :sweat_smile: . Streptokoka jsem úspěšně zahnaly a průjmy zmizely, díky bohu. TeĎ jsou noci u nás na draka. E. se budí, ale nepláče, mlátí se v postýlce, fňuká a zabrečí vyjímečně (tedy v noci!!) tak nevím,jeslti má hlad :confused: dudlík zabere na chvíli a pak už je zase nervozní a cestuje v postýlce...dneska např. od půl třetí :sweat_smile: ona sice chvílema usne, ale já už moc ne...asi jí zkusím dát mlíčko, když se takhle vzbudí, já nevím, zase jí nechci učit jíst v noci, když si o to neřekne a je "jen" vzhůru...no mám dilema...
A co holky ostatní??? CLINE s J., SKLENICKA s V.??
2. zář 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrev - prcek nehrozí,mám píchlou anitiko., takže bohužel spíš ta střevní chřipka....naštěstí už je mi fajn. Jinak k tomu zimnímu oblíkání,jestli chceš, koukni ke mě do alba u Elišky mám jednu zimní fotku - zateplený kalhoty,bundu a dávala jsem jí v tom do fusaku, nebo jsem měla i kombinézu místo té bundy a kalhot - ale zase jsem neměla nánožník na kočár...a fusak mám emitex - no to jsem ti moc neporadila,co :astonished:
2. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec, tak jsem vás jen dočítala a nějak neměla sílu nic psát. Tak koukám, že simonka a Elenka jsou extra šikovné, když už se S. plazí a E. je na čtyřech. JUstík už na čtyřech péruje dlouho a včera užs e i kousek plazolezla, ale ona je hrozný draka akam potřebuje se dokulí a nějak dootčí, takže jí to lezení ani moc asi nechybí a nějak to vždycky udělá aby se dostala k jejímu oblíbenému vysavači nebo ke kabelům z televize nebo PC :grinning: Taky teď přemýšlím o nějakých hadříkách pro Justíka. Mám doma takovou tu medvídkovskou kombinézu, kterou jsem koupila Justíkovi, že jí bude mít na jaře (je to 62) ještě pořád by jí byla velká, se trochu sekli v číslování pánové z H&M :grinning: Fusak mám.
Jo Skleni pak hodím do alba až mi přijde nový kočárek, jsem zase řádila na MMA :sweat_smile: no za 350,- i s poštovným neber to.
3. zář 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Já jsem koupila Michalce zateplené kalhotky a bundu. To bude mít do kočárku. A ještě máme kombinézu. Protože předpokládám, že třeba v lednu už bude chtít taky chodit, tak jsem koupila i tu. Dám foto do alba.
3. zář 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak koukám, že všichni už máte zimní garderobu pomalu koupenou. No my ještě ne, nakonec jsme nakupovat nejeli, tak snad příští týden nebo mrknu na net a něco objednám.
U nás jsou novinky tyto: Daník se začíná pouštět a chodí od stolu ke gauči a od gauče ke křeslu...zkrátka takové kratší úseky. Dřív chodil jen pokud jsme ho zavolali my s Vaškem. no tak jsem zvědavá, zda se rozchodí a roku utečem-má na to 19dní :slight_smile:
Jinak nevim, kdo se ptal, ale cvičení je bodystyling - na začátku rychlejší rozehřátí, pak posilovací cviky...už se nemůžu dočkat - fakt je to už třeba, jsem zlenivělá a otylá :grinning:
Mějte se!!!!
3. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám pro Eli dvoje zateplený kalhoty dvoje a jednu bundu - kombinézu jsem zatím nepořizovala, pro Vojtu mám jedny zateplený kalhoty a dvě bundy :slight_smile: takže ještě budu dokupovat a taky přes net, v JH je snad jenom jeden nebo dva krámy s dětským a u čongů pro malý nenakupuju...to radši přes MMB nějakej nextík :slight_smile:

a na cvíčo se taky těším, jenom zatím se mnou nikdo nechce....:frowning2:
3. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu, ale chystáme se na dovolenou do okolí JH a nemůžeme najít nějaké dobré ubytování, nemáte nějaký tip? Aby to bylo se snídaní a bylo to i pro 15-ti měs. dítě? Díky mco za pomoc:slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Moni a Daník je teda šikula roku určitě uteče, Eli utekla o jeden jedinej den :slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
alenka - já bych byla pro penzion "U ČERNÝHO ČÁPA" ségra tam měla svatbu, je to tam moc hezký :wink: , jenom nevím přesně tu ves - buďto Lhota (Horní nebo Dolní) nebo DOlní ŽĎár :zipper_mouth: ale je to do 6km od JH
3. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já našla Penzion Dobré časy, neznáš ho náhodou? Jdu juknout na toho čápa. Díky moc moc!:slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
alenka - manža říká, že ten penzion dobré časy je te´d nějak nově zrekonstruovaný a prý je to nádhera...nevím, já tam nebyla
3. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky za typy...musím něco pořídit, ale přes net se mi nechce, když si to nemůžu osahat...asi zajdu do toho nového sekáče na hor.náměstí. Maj tam 300kč za kg, takty mimivěci vychází celkem slušně :wink:
ALENKO, Dobrý časy jsou tak 10-15min od centra. Je to tam krásný, ale ceny nevím. Je tu víc penzionů nebo v okolních vesnicích se dá taky ubytovat. Jukni na net a přijď pro reference :grinning: :wink:
4. zář 2009 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petreva, nás nic jinýho moc neuchvátilo. Sice je dražší, to je fakt, ale jde spíš o to ubytování, jídlo atd si zajistíme na výletech:slight_smile: ale děkuji vám moc za info. Snad to tam bude dobrý, už jsme si to zarezervovali.:slight_smile:
4. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Vojtí , hele a kolikpak stojí to cvíčo víš? Že bych šla taky :wink: Já to z vás potřebuju nejvíc :angry: mám 20kg nadváhu :sweat_smile:
Evi, s tím nakupováním kombinéz to vidím stejně, taky se mi moc nechce po netu, ale zase si říkám, že by to určitě přeměřili rádi ne? Ty jo Elča má už 73cm jo :confused: bude vysoká po taťkovi :dizzy_face: :dizzy_face: jako naše Síma :slight_smile:
Cline moc ti to v krátkých vláskách sluší a malá je suprácká :dizzy_face: :dizzy_face: Muž říkal, že je hezounká :wink:
Nám se nechce pořád ten zub vyklubat-mrcha :angry: Malá je protivná a spí mi přes den cca 30minut a pak až večer jde spát, budí se mi v noci i 6x už tejden, docela padám na hubu a pak ještě koníkuju :grinning: :grinning:
Zdravím všechny :dizzy_face:
5. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Strašpy - něco kolem 30-40kč za hodinu to stávalo,když jsem chodívala před těhu s Vojtou,jestli nakoukne MONILa, tak ta ti to řekne přesně, páč to předcvičuje :slight_smile: Teda, trable se zoubkem vám vůbec nepřeju...nás u E.taky každej zoubek pořádně potrápil - jak horečky, tak jekot a tak....už jich máme 8.. Tak se koukej pořádně zítra pořádně vyspat a v pondělí v osm v tělocvičně :grinning:

Cline - ty ses nechala ostříhat, koukej hodit foto, ať tě můžeme pochválit :slight_smile:
5. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
v 8 večer jo? No pokusím se to nějak dohodnout s chlapem :wink: A kde to je?
5. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
strašpy - no jasně že večer, ráno by nám to moc nešlo si myslím....a cvičí se v novej hale vedle zimního stadionu
6. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec, jojo ostříhaná jsem, hodím nějaké foto do alba. Já koukala, že u nás na Hvězdošce je jedno cvičení od 6 ve středu, to by mi vyhovovalo. Od osmi je to pozdě tak mezi půl a osmou Justíka koupeme a ukládáme, a nechce se mi to nechávat na manželovi, koupání je u nás takový hezký společný rituál - Justík je se mou ve vaně pak ho manža vyndá usuší nakrémuje a jde se do hajan. My už se taky lezoplazíme. ALe musí být Justík dostatečně motivovaná, třeba mobil a klíče od auta ji zaujmou vždycky :slight_smile: Zuby už máme venku oba spodní a teď ty noci bývají dost hrozný, J. je co chvíli vzhůru a neutiší ji nic jiného než prso. Což na jednu stranu je fajn, že ji hned utiším, na druhou se bojím, co budeme pak dělat, až nebudu kojit. Jo a uspávání jak jsem tu básnila když byla malá, že dám pusu přečtu cvrčky a odcházím už dávnio není realita. Teď dáme kaši pak buĎ se koulí poposteli naší, nebo je ospalá a hned uspáváme, no a jak myslíte? No kojíme, dudlík nevezme do pusy a usíná tudíž u nás v posteli. Takže spí u nás už celou noc, pokud ji nedám do postýlky když usne, což už nedělám, protože ji to teď většinoun probudí a jede se nanovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže můžu s láskou vzpomínat na staré dobré postýlkové časy a hlavně na to, že vstala dvakrát třikrát do noci.
6. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
souhlasím s Cline. Pro mě je taky 8 večer pozdě. Koupeme kolem sedmé, pak kaše a spát. Většinou tak kolem osmé usínáme. Michalka taky cestuje po postýlce než usne. Akorát teď už i vstává a rozvazuje mi mantinel a dělá kraviny. Už se fakt těším, až začne chodit. To bude asi zajímavý usínání :unamused: . Teď tam vydrží blbnout třeba i hodinu. I když už je hodně ospalá. A usíná v úžasných krkolomných pozicích. Dám něco do alba.
6. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,jak je to ze skolkama v hradci,myslim pocet a celkove problematika dostat dite do skolky? A jeste do kdy maji maximalne otevreno? Dekuji mo
6. zář 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
cokosusenka - školek je tuším 5 teď se bude otvírat ještě 6tá, nám kluka bez problémů vzali ve dvou letech v půlce školního roku, bez předcházejícího zápisu a tak...myslím že nejdýl mají do 17.00 a ráno od 6.00...no ale je fakt, že už je to dýl, teď od září chodí kamarádky holčina - tři jí budou v listopadu a ona je mateřský s dalším a normálně jí tam holku nechají - to třeba u nás ne, jak jsi s druhým dítětem doma, tak ti starší do školky prostě nevezmou :unamused: , tak to s místama nebude v JH špatný :astonished:
6. zář 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtí, takže půjdeme dneska spolu? :dizzy_face: Co si mám vzít sebou? Hele na SZ ti napíšu telefon a tak mi napiš sms jestli půjdeš ok ?
7. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nemáte někdo telefon na vojtíška?
Fakt bych ráda šla na to cvíčo, ale sama určitě nepůjdu...se bojim :grinning: Kdo se přidá?
7. zář 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
strašpy - už jsem ti psala sms na mobil, že dneska nemůžu, chlap si vzal moje auto do práce a do osmé se určitě nevrátí....takže příště
7. zář 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok našla jsem to později :wink:
Sousedi mi vzbudili malou... :angry: já chci pryyyyyč, nevíte o domečku nějakém levném? :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek