• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
Straspy - o buzení Michalky v paneláku bych mohla napsat celou knihu. Taky jsem byla jednou tak naštvaná, že jsem byla schopná se normálně sebrat a odstěhovat k našim do baráčku.
8. zář 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaáááááááááááááááááááááááuky kecalky, tak jak se tu máte???? U nás vše při starém, akorád trochu bojujeme s kojením, ale sand se to upraví.

Str: o tom buzení mi nemluv, my máme také super souseda, který dělá nejraději vše po 6 hodině večer. Bych ho nejraději odstřelila :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

JInak zrovna marodíme. Dandula si přinesl ze školky aftíky, rozlezlo se mu to po celé pusince, tak jen brečí a brečí. :sweat_smile:
8. zář 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahóóóój Skleni, ztracená ženo, kde jsi se tak dlouho flákala ??? :grinning: :grinning: :grinning: chudák malej - afty - stačí jeden a je to opruz natož víc a u takovýho prcka...nám hodně zabíraly takový cucací tyčinky - byli v balíčku tři ale už nevím jak se to jmenovalo...hodně na to trpím já :angry: teď mám zrovna "jenom" dva takže pohoda a Vojtík se určo srovná, neboj, nemá nějakej ten růstovej spurt ?

Strašpy - tak cvičit jdu 100% zítra - s sebou nosím boty do haly, malinkej ručníček, karimatku (ale spousta ženskejch nosí jenom obr ručník, jde o to aby ses potom při relaxaci neválela přímo po zemi) a pití, taky jsme cvičili občas s takovejma gumama, ale to nám dopředu řekli a jestli nakoukne MONILA, tak včera měla první cvíčo, tak nám písne i cenu,a účast a tak.... vid Moni :wink:

Jinak sousedy máme tichý, ale bydlíme u hlavní silnice, takže kamiony,auta,teď tady furt něco řežou na silnici a pokládají nějaký nový trubky, takže nejde ani otevřít okno - smrad a prach...ale děti si kupodivu zvykly a nic z toho je nevzbudí - ťuk,ťuk,ťuk, to já mám spíš s tím problém, když jede kamion a já nadskočím i s postelí :grinning:

tak zatim ženy.....
8. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky, tak teda ve středu ve 20.00 u haly? Tak já to nějak dohodnu doma :wink:
Vojtí, my teď koukáme na domeček taky přímo u silnice,ale asi by jsme to řešili nějakou větší zdí, nebo nevim...je to v Jarošově :wink:
Panelák debilní, jsem tu už neštastná fakt :frowning2:
8. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strašpy když my máme prostě zeď s oknama přímo do silnice - jestli víš jak se projížídí řečicí tak prostě na tej silnici v takovej tej zúženej části těsně před malým náměstím...no na palici, a já když už barák, tak aspoň kilák od silnice :grinning: :grinning: :grinning: ale do paneláku bych nešla ani kdyby mi za to platili
8. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stras: a do kolika by to mělo být. Tady se také toho hodně prodává :wink:

Vojtí: no co ti budu povídat. Já jsem sem občas jukla, ale nic nenapsala. Nějak hlavně nebylo co. :wink: :wink: :wink: ale bylo mi po vás smutno :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady v KŘ se prodává jeden asi o dva baráky vejš co jsme teď (takže tam zřejmě připlácíš za ten hluk, smrad a tak :grinning: ) za 5.700.000 a potom u sídliště jedna novostavba (hotova komplet i s kytkama na zahrádce) za 3.750.000 - tak nevím taky co je u vás levný domeček ???

skleni - jukla,jukla, ale účast žádná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO jo, stydím se :pensive: :pensive: :pensive: ,však já to napravím :grinning:
8. zář 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj no domeček...aby byl do 2mega :sweat_smile: ne starej, třeba i rozestavěná novostavba a kousek zahrádky aby bylo k tomu.Nechceme nic dál jak do 10km kvůli Jirkovo práci, nesnáši dojíždění a tohle je maximum, co by snesl :wink:
My už koukali snad po 6ti domech, ale vždycky se to na NĚČEM zadrhlo :unamused: třeba na příjezdové cestě, na čísle popisným, na sousedech....Kdyby jste dali info o něčem, byla vych vám zavázána :dizzy_face:
Takže dneska Vojtí jdeme na to jo :grinning: ty vo...e snad zítra nebudu chtít rači chcípnout někde v houští :grinning: :grinning: Se znám, moc to dotahuju a pak skuhrám... :grinning: Budu se těšit a koukejte někdo ještě přijít :wink:
9. zář 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Straspy, já bych jela hned, ale chlap mi přijede v sedm hodin domů z práce, pak musím nakrmit Vojtulu a teď bojujeme s tím Dandulou. Afty jsou všude. :rolling_eyes: :rolling_eyes:
9. zář 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
strašpy - tak ve třičtvrtě na osm před halou :dizzy_face: a když si vzpomenu jak mi je vždycky po prvním cvičení, tak bych nejradši nešla...všechno mě bolí, ani na záchod si nemůžu sednout :grinning: :grinning: :grinning: no tak snad nás MONi bude šetřit

Skleni - a dáváš něco na ty afty ?
9. zář 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, dávám, mám genciálku, teď mi bylo porazíno, že šalvěj, tak vyplachujeme a cucá šalvějové pastylky, ty mu jedou. Pak také calgel, co je na zoubky, je také na afty, tak jsem mu to vymazala no a dvakrát denně mu dávám sirup na bolest, jinak by se ani nenapil.
9. zář 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni - mě na afty poradili v lékarně takovou vodičku z bylinek - chutná to jak becherovka, ale hlavně to obsahuje znecitluvující složku, takže po namazání (který teda ovšem pálí jako sto čertů) to takový dvě hoďky není cítit žádnej aft a můžeš se najíst a napít...stála kolem 70,-kč a kupovala jsem jí v lékárně v Kauflandu - název něco jako Herbos... nebo Herbal... tak nějak...
9. zář 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, tak to už vím, to jsem o tom také slyšela, ale víš co by dělal??? By mě sežral. Ale díky moc
9. zář 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je mi jasný, ale zase na druhou stranu to fakt pomáhá a hodně rychle to i afty léčí a bolí to jen napoprvý, pak už jsou takový "ochromený" :grinning: :grinning: :grinning: , tou fialovou vodičkou když jsem si je mazala, tak i přes týden, touhle vodičkou jsou za tři dny pryč :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já pro to asi dojdu. Jsem mu to zkusila namazat tím Calgelem a taky prskal, ale pak se trochu najedl,t ak to bude asi to samé :unamused:
9. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
afty jsou na ho.no - já mám dokonce teď i snad opar či co, nebo prasklej koutek...něco řádí asi ve vzduchu, spousta dětí ze školy je prý nemocných říkal Honzík...
9. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás taky, bůhví, co to je. Tchýně říkala, že jich moc dětí na oběd echodí. Ona tam vaří.

S koutky mám také problémy, je to hnus bus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to si malej moc školky neužil, viď..když je hned doma...Honza je naštěstí odolnej, ve škole zatím O.K. učitel se mu zamlouvá a včera dokonce prohodil něco jako že se tam snad i těší :grinning: :grinning: :grinning: rozvrh mají perfektní, vůbec žádná odpoledka :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je super, hlavně, že je spokojenej. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: JJ, neužil, ale už e tam zase moc těší. :dizzy_face: :dizzy_face: Teď spí a zse brečel, on pořád ze spaní pláče :frowning2:
9. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo chudák malej, je mi ho líto, afty zasraný :angry: :angry: :angry:

jo holky a musím se vám pochlubit - budeme mít miminko - teda ne já, ale brácha, jsou nějakej třetí měsíc - termín porodu myslím říkal 31.3.2010 - byl z toho tak š´tastnej že nemoh ani mluvit a pak volá ségra, že v srpnu vysadila HA a teď má po plodných dnech, tak tam možná taky....a hlavně volala proto, kdy se může nejdřív testnout takovým tím klasickým "čůracím" testem z lékárny - až první den při vynechámí MS nebo i dřív ??? nějak mi to uniká a nevím, poraďte pleas.
9. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni - a co vojtík - už je to s kojením lepší ?
9. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůůůůůůůůůůůůůůů, no gratulace největší, teto.

Hele já jsem si test dělala před vynecháním, prostě mi to nedalo. Ale trvalo to než se ukázala ta mrška, tak skoro víc jak 5 minut, slabá, ale byla tam, tak uvidí

Jinak Vojta docela dobrej, teď spí skoro 3 hodiyn s přestávkami, tak nevím, jestli ho nejít vzbudit.
9. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím, já bych nebudila, počkala bych až bude mít sám hlad a náladu na prso
no jo, tak asi nakoupíme testy a budeme testovat, chce to asi nějaký ty lepší, co....a já chci taky miminko :grinning:
9. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já aky, ale táta ne, to by mi asi už neprošlo. Já jsem si kupovala Mamatest, byl dobrej

jinak Vojtula je už vzhůru, vydržel dlouho šikulka jedna moje malá velká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ty jo, ale když si vzpomenu na mě, já jich měla asi milion, fakt blázen
9. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už mám E taky vzhůru, V se ještě dotahuje a válí v posteli,protože ví, že jakmile vyleze, musí odevzdat dudlík :zipper_mouth: ....čeho si měla asi milion - nějak jsem si to nedokázala dát s ničím do souvislosti :grinning: už na mě leze asi mateřská demence
a miminko už mi taky asi neprojde - myslím tím plánovaně, ale přece kdyby náhodou úplně omylem..tak co, bylo by naše ne ??? :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jo, ale???

Myslela jsem ty testy, těch jsem měla fakt mraky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo táááák, to ségra bude na tom podobně, ráda nakupuje a ve velkým cokoliv, takže počítám, že už něco pořídila....uvifíme
9. zář 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, tak to je paráda. Já byla zásobená ještě dřív, než jsme začali :sweat_smile:
9. zář 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Vojti a Straspy šly cvičiti...ty se maj!!! Šla bych z fleku taky... Vojti!!! Brácha bude mít mimčo! To je krásný, moc jim to přeju, "užili" si svý :pensive: a ségra co nejdřív taky? To je dobrý :slight_smile:
Skleni, tak mlíčko se srovnalo? Jak je V. velkej?? S aftama je to hnus, toje fakt...snad se to dá brzy do kupy!
9. zář 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek