• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jindřichův Hradec a okolí. Hledám spřízněnou dušičku

22. září 2014 
No nic, dneska jdeme na to cvíčo, strašpy se zatím neozvala, ale počítám, že jdeš, kousek po třičtvrtě budu u haly, beru po cestě ještě jednu "cvičenkyni" - tak zatim, jdu to tady skrotit, ať můžu vypadnout.
9. zář 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vojtíšku zrovna krmím, stíhám to jen tak tak, ale snad to stihnu. Takže zatím čau a sejdeme se u haly
9. zář 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já píšu a nekoukám, že už jsme o stránku dál...takže jsem přehlídla petrevky příspěvek - teda ty sem taky moc nezajdeš pokecat, tytyty - co E. už je to lepší, bečíte stále, a co příkrmy už začínáte dávat? Koukej o vás dát vědět holka jedna...a z fleku můžeš jít cvičit taky ne, mě právě vyhovuje, že je to tak "pozdě" večer, že je vykoupáno,nakrmeno a uspat mužík dokáže... :grinning: ikdyž bych se moc nedivila, kdybych přijela a všichni byli vzhůru a čekali na maminku :astonished:
9. zář 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtí: hihi, to by bylo překvápko co???

Pet: jj, řekla bych, že se to celkem upravilo. Ty jo, trhám s kojem rekord. U Dandy to tak nešlo, to jsme měli asi 2,5 - 3 měsíce. TEď si to fakt užívám :grinning: :grinning:

Hele kočandy, tak se nám tam neztrhněte, abyste se tu také zítra ukázali. paáááááááááá
9. zář 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
VOJTI, současná Elenka se nedá srovnat s tou "minulou" Elenkou. Je to mnohem lepší. Teď spíš ječí nebo se hrooozně vzteká. Ale už je to takový o něčem jiným. Uf, taky jsme si užili...doma umí bejt pěkně protivná, tak jsem často venku. Moc toho nenaspí zejm. v postýlce to vydrží 25-30min víc ani ránu. A tudle mi spala přes hodinu a už jsem se hrozila jestli jí něco není :sweat_smile:
Zatím plně kojím :confused: :dizzy_face: asi to v půl roce oslavím :wink: po těch trablech. Ale Elča u toho hlavně večer pořád dovede pěkně vyvádět. Ale i to je lepší. Prostě máme temperamentní dítě no :grinning: 21.9. jdem na očko a to bude Elušce přesně půl roku tak pak asi pomalu začnem.
A budu chodit častěji slibuju :wink:
SKLENI, jsi dobrá!!! Já si kojení neužívám a nikdy neužívala. Spíš mě ze začátku hodně stresovalo. Pořád bylo potřeba něco řešit a Elence nějak pomáhat...ani teď to není růžový...tak užívej užívej!! Musí to být krásný...věřím...
9. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pet: to se neboj, on to Vojta také dovede. Hlavně, když se nechce přisát, pořád funí a hledá, já mu jí tam šoupnu a on jako by byla cizí, či co. Taky umí lumpovatět, ale jinak opravdu ťuk ťuk, je to dobré. I to vstávání se dá přežít, alespoň kilčo je dole :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Však neboj,bude dobře. JJ, já si také říkám, že počkám, až mu bude půl roku a pak začnu s příkrmy. Ale kojo je kojo. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni - hahaha, cvíčo dobrý, Moni nám protáhla špeky,bylo fajn, doma to všechno spalo, když jsem dorazila a chlap seděl u PC, prý se večer konečně taky dostanete na net, jinak u toho pořád dřepím já....a on chudák musí spát na gauči u telky :grinning: :grinning: :grinning:

petrev - tak to je dobře, že ze staré E.je nová E. jsem ti říkala, že horší už to nebude, a teď už to bude jen a jen lepší. A je fajn, že jsi si "vybojovala" to kojení, já na tvým místě už bych s tím sekla dávno.
9. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
tak máme za sebou první plavčo. Bylo moc fajn. Instruktorka nam pri te prilezitosti doporucila navstivit dr. ve vojtovo centru. To zvedani hlavy nam fakt moc nejde. Jsem z toho uplne vyrizena.
Volala jsem tam a jdeme tam az 6.10. No a pristi tyden jdeme na tu kylu, takze zadne lezeni na brise nebude.
Ach jo. To jsou starosti.

U vas jinak asi celkem v poho, co? Hele, neplanujete nejakej srazik?
9. zář 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
anit - se zvedáním hlavičky bych si zatím nic moc nedělala..taky jsem vojtili s Vojtou a koně mi nepásl nikdy - jako myslím ty správný pravý koně...prostě byl línej. S kýlou na vás budu myslet, a po tom zákroku už to bude O.K. nevrací se to, nebo tak něco, že ne...
a srazík : zatím nikdo nic neříkal že by měl chuť se srážet...v létou u Mouri to nevyšlo, škoda...tak že by jsme naplánovali něco novýho ?
9. zář 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, cvíčo super :dizzy_face: Ani mě nic moc nebolí :grinning:
Zase jsem vstávala několikrát k malej...už fakt nevim...že bych zkusila homeopatika na ty zoubky a nebo udělat ještě jednou kaši nějakou řidší...pomoooooooc :frowning2: Nevim, ale já teda asi nehubnu při tom vstávání
:grinning: Anit, budeme na vás myslet na kýle :dizzy_face:
10. zář 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
strašpy - takže křoví se nekoná ??? :grinning: :grinning: :grinning: mě je taky fajn. A myslíš že se S. budí hlady ??? To jí pokaždý když se vzbudí kojíš ?

My měli taky krušnou noc, představte si, můj chlap po tom, co jsem odjela na cvíčo si udělal smaženici a nacpal tím Vojtu, prý mu moc chutnala, a asi o půlnoci si vojta přilezl ke mě do postele a za chvíli nějakej slizkej plivanec v obličeji, si říkám, ten kluk snad na mě plive - a on zvracel chudák ty houby, skoro dvě hodiny, já myslela, že toho blba mýho chlapa zabiju,mu povídám, jak můžeš dát smaženici dvouletýmu dítěti, a on: když on na mě tak hladově koukal a chutnalo mu to....
10. zář 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojjjjjjjjjjky

tak co cvičitelky. Nebolí nic, to je dobře.

Voj: tak to bylo tedy probuzení co?? no fuj, je mi ho líto. a dnes už dobrý?? to jet aké nápad, houby na noc a ještě dítěti :angry: :angry: :angry:

Strasp: no tak to je u nás to samé, my měli opět noc co 2 hodiny. Už jsem také country, ale co naděláš. Do toho mi ještě pořvával Dandula, ale naštěstí mu to ustupuje, tak snad bude konečně klid a pohoda.
10. zář 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni - dneska už dobrý, jenom od rána řve, protože si pozvracel svoje nejoblívenější pyžámko se žirafkama a museli jsme ho dát vyprat, tak posedává u pračky a střídavě bulí a chce ho vyndavat...jak se na něco upne, je s ním k nevydržení, teď budu sušit jak divá, aby měl jít po obědě v čem spát, se vsadím, že bez toho blbýho pyžama by neusnul :grinning: :grinning: :grinning: a jinak vás teda upřímně lituju s tím nočním vstávám já už bych to asi nedala :zipper_mouth:
10. zář 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat,jaký bylo cvičení a vy už jste to tu hezky probraly. Já vstávám během noci k Michalce několikrát. Ona se sice nebudí,ale třeba vykřikne nebo zapláče ze spaní. Dneska si povídala ze spaní a tleskala ručičkama a já jsem myslela, že je vzhůru - a ona spala.

Mně minulý týden ukradli disky z kol u auta. Ale kupovat nový nebudu, aby je zase někdo ukrad. Dneska jsem koukala z okna, že těch aut bez disků tu nějak přibývá. Asi si to tady někdo vyhlídnul.

Taky jsme byli včera s manželem prohlížet koberce. Máme totiž v kuchyni dlažbu a v obýváku plouvoucí podlahu.Protože ty blázni pod náma vůbec netocí a stále mají otevřené okno (24 hodin i v zimě :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ). A Michalka je zmrzlá jak rampouch, tak kvůli ní musíme koupit koberce. Manžel je nepříčetnej. Protože podlaha stála 27 000,- a dlažba 22 000. A teď ještě budeme kupovat koberce cca za 15 000,-. A to jen kvůli tomu, že máme blbce sousedy. V kuchyni ho plánuju vyhodit, až budou Michalce tak 3 roky. V obýváku se zřejmě nechá.
10. zář 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu pozdravit a kouknout jestli naše cvičivší ženy jsou živý :grinning: písnu večer. Jdem krmit a ven :wink:
10. zář 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jj pokaždý kojim...někdy více, ale poprvé co se vzbudí vypije mě obě prsa :unamused: pak spí 2hodiny a znova, pak už jen docucává :angry:
Teda chudák malej, ty chlapi fakt nemaj rozum... :angry:
Bambi, hele taky budeme řešit podlahu...ale chceme asi dát na ty dlaždice topení a pak dř. podlahu :wink:
10. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
musim vam vylicit, jak jsem se dnes vytocila.

Je to již měsíc, co Míšu přeobjednali (to mi řekli až v čekárně na přijmu!!) na operaci kýly na 15.9. Při preventivní ko ledvin u primáře dět. odd. ČB nem. mi doporučil zavolat si na ambulanci a potvrdit si termín op.(prý už op. na 1. zářiový týden přesunuli, protože fa co jim mění okna je ve skluzu). Dnes mi na detske ambulanci jakasi sestra sdelila (do slova), ať na to zapomenu, že pokoje pro matky s dětmi ještě hotový nejsou a ať si zavolám na chir. Tam mě ubezpečili, že s námi 15.9. počítají. Zpět na dětský mne přepojit nedokázala, prý to neumí (!!!). Když jsem se dovolala zpět na dětský, ta ochotná sestra mi oznámila, že tedy neví jak to hodlám řešit, že ty pokoje budou mít hotove nejdříve na konci září a že jako oni za to nemůžou! Málem mně trefilo. Kdybych tam nezavolala, zase nas nechají dojít až před dveře přijmové ordinace a pak poslali domu a oni za to nemůžou! V nem. v JH kam jsem okamžitě volala, nás můžou vzít až v půlce října. Fakt infarktovej den.

Jo a s tím topenim. Pri stavbe domecku jsme zainvestovali do podlahoveho topeni. Sice to stalo nekrestansky prachy, ale stalo to za to. V pojiku to jeste dotahneme kobereckem do casti na hrani, snad to bude stačit.
10. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anit, teda to jsou kreténi :angry: :angry: kam tohle zdravotnictví dojde :confounded:
Hele a budu zvědavá...kolik jste dali peněz? máme místnost jednu 5na5m a další 6na7m od jaké firmi?Poraď :sweat_smile:
Ona tam je podlaha udělaná z tý dlažby a jestli se to musí kopat nebo to nějak polaží na to a pak tu dř.podlahu? Jde to?
Díky :wink:
10. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No podlahovku nam delal nas topenář, klíďo ti pošlu kontakt. Co stála bych se musela kouknout po rozpoctu, ale vim, ze jsme nakonec menili material, takze to stalo o neco vic. U nas to bylo tak, že nám jedina firma delala topeni i vodu v celem dome a hlavne to nebylo predelávani, ale budovani noveho, takze to je trochu něco jiného.
10. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
strašpy - teda to je něco, ale pamatuju si, že E. měla taky takový období, kdy mi přišlo, že v noci bych mohla kojit nonstop, všechno se srovnallo během pár týdnů....tak se drž, zkoušela jsi kaši na noc, ikdyž u nás s kaší nebo bez to bylo úplně stejný....

anit - teda to jsou s prominutím debilové....a ta operace musí být tak rychle, nebo nevadí, že to třeba bude až měsíc ??? No nevím,jestli by sis v JH pomohla, mojí kamarádky syn měl jít na nějaký "zastříhnutí" kůžičky na pinďourovi, přijali je den dopředu do nemoc, udělali mu odběry a všechny nutný vyšetření - podotýkám že mu byl rok a půl, druhý den ráno ho odezli na sál, zaintubovali, uspali, přišel doktor a řekl, že to nemá cenu operovat ať ho vzbudí a propustí....hovada,hovada,hovada....ona jen pokrčila rameny a jeli domů, já bych jim tam z toho udělala kůlničku na dříví

bambi - teda nebylo by lepší než koupíte ty koberce dojít za sousedama, ať se sklidní a zavřou si okna a pustí topení ???

jinak k podlahovce - taky jí na baráku máme - všude, nemáme jedinej radiátor a stálo nás to kolem 200tisíc i s plynovým kotlem....ty hadice se pokládají na takovej polystyren, ten má asi 5cm, pak ty hadice tak 1-2cm a pak když by jste ještě dávali dřev.podlahu, tak jestli by vám to moc nezvýšilo podlahu - chce se to poradit - nám to dělal tady z JH pan Novák (z Vjagaru) , strašně ochotnej a milej a rychlej člověk...taky můžu písnout kontakt, nic pro něj nebyl problém, dělal nám na tom i nějaký spešl redukce, aby do toho podl.topení šlo topit i pecí, která bude stát v obýváku...

no a jinak se máme dobře, Vojtovi stihlo uschnout oblíbený pyžámko, tak ani nebyl řev před spaním, a jsme opět sami doma, chlap jel do Prahy - holky nechcete některá novou kuchyň, skříně nebo dveře,podlahy a tak aby mi pořád nejzedil do Prahy :grinning: :grinning: :grinning: , ale jenom do JH, pražáci si ještě vymýšlí, aby přijel o víkendu a nemuseli si brát dovolenou v týdnu .....ach jo
11. zář 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojti - s nima se nedá mluvit. Oni už tohle praktikují snad, co tu bydlí.

Straspy - do topení v podlaze bych teď určitě investovala. Ale když se tu dělaly podlahy, tak to jsme se s manželem ještě neznaly, takže jsem do toho nemohla mluvit.

Anit - tak to je tada fakt mazec. Dneska je fakt nejelpší, když člověk doktory vůbec nepotřebuje. Držím palce, ať to zvládnete. Snad vědí, co dělají, když by ho operovali až za takovou dobu. I když někdy teda pochybuju, že vědí, co dělají.
11. zář 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtí, jo dávám kaši na noc a ještě kojim z obou prsů :unamused: nevim, dneska jsem s malou byla u dr ten nic na to neříkal ,jako že bych měla třeba dát kaši ještě jenou...musím asi vydržet :rolling_eyes:
Problem je v tom, že ty dlaždice jsou nové a muž to nechce sekat ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No vypadá to, že se zase stejně sekneme na financích :frowning2: já nevim jak to lidi děláte s těma barákama :cry:
11. zář 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
strašpy - máme šílenou hypotéku a teď doděláváme za svý :angry: :angry: :angry:
11. zář 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,
taky je u vás tak hnusně ?? Tady od rána pošmourno,šedivo,prší, že by už byl podzim ??? Ach jo a a pak zima, to léto uteklo nějak rychle :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. zář 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooojky kecalky

jj,u nás je to taky na dvě věci, co ti budu povídat

Straspy: jak říká Vojtí, hypotéka a pak dodělávky postupně. :unamused: :unamused: :unamused: ale je to mazec.

Jinak u nás noc taky na dvě věci, jsme na tom stejně, kojím a kojím. Jestli se to do týdne nezlepší, tak začnu přikrmovat a s..............................u na to
12. zář 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni - začneš přikrmovat jako jídlem neboj si myslela UM ??? na příkrmy je ještě brzy, ne ?
12. zář 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtí: asi začnu UM. Poradím se o tom s mudr. ale na příkrmy brzy není. Většinou se dávají od toho 4 měsíce
12. zář 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha - tak to my jsme teda byli pozadu, s Elinou jsem začínala na začátku sedmýho, tak uvidíte, myslíš že má mlíka málo ?? třeba ho to ještě přejde a budete si ještě kojo užívat :slight_smile:
12. zář 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!
ANIT, to je teda hrůza!!! Nám se stalo kdysi něco podobnýho...brácha měl jít na operaci s kýlou,máme všechny děti vrozenou tříselnou (nebo dispozici a prostě se nám všem udělala..) byl normálně přijatej do nemocnice - stres, bylo mu tenkrát pět a byl tam sám, ještě tam maminy být nemohly, prošel všema vyšetřeníma a druhý den (takže tam strávil chudáček noc) ho měli oprerovat, dali mu oblbovačku a vezli na sál tam na něj operatér kouknul a zjistil, že má v tříšlech nějaký pupínky nebo což to tenkrát bylo a operace se nekonala!!! Takže ho chuděrku vezli oblblýho zpět a druhý den propustili, aby se přeléčila ta vyrážka. Pak na to celé šel znova...no děsný...snad to u vás proběhne už v klidu a bude navždycky pokoj!!!
SKLENI, trable s mlíčkem? Tak šup do sebe meltu,prý pomáhá...jestli je to krize, tak je fakt, že by se do týdne měla srovnat. Budu držet palce, aby jo!!!! Brďo tě chápu, potíže s kojem známe až moc dobře :frowning2: , tak uvidíš. Já bych teda s příkrmama počkala, ale je to na tobě :wink:
VOJTI, heleď, co ten váš domeček? Je v Kardašce? A v jakým stádiu?? Jak je velkej??
12. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer všem,

Petrev - jojo, domek je v KŘ, chybí ty konečný věci, podlahy (plovoucí,dlažba,koberce),koupelny,kuchyň,schody,vchodové dveře,ploty....vybílit, uklidit - už mě to ani nebaví,abych pravdu řekla, dva a půl roku už pytlíkujeme co utrhneme...ach jo, nějakou tiskárnu na peníze by to chtělo :grinning: :grinning: :grinning: no a velkej se mi zdá dost (zastavěno máme 13x15m)-dole je obr velkej obývák spojenej jídelnou s kuchyní, halou (odtud schody nahoru),koupelna,pokoj, dílna,garáž, nahoře koupelna, tři děcáky,ložnice,terasa. No a co vy,jak se máte holky ????
12. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek